Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 15 april 2018

Alta OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Eskil FrischknechtH 16 (35)51.41+16.5611.59Last ned GPS-spor i gpx-format
Martin FrischknechtH 50- (61)diskvalifisert

Andebu IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Magnus Aakre-LarsenN-åpen (86)27.0213.07
0Marte Aakre-LarsenN-åpen (86)26.50+-0.1213.01
7Elling AakreH 65- (21)39.17+11.4513.35
Elisabeth RødD 65- (10)diskvalifisert

Asker Skiklubb

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Eivind KjernsmoN-åpen (86)31.34+4.3215.19
0Synne KjernsmoN-åpen (86)30.52+3.5014.59
1Synne StrandD 19-20 E (17)47.459.30
1Henrik Fredriksen AasH 17-18E (34)45.247.50
2Hilda ØfsthusD 50- (24)44.08+1.0611.10
3Sigrun Hernes YtterbøD 50- (24)47.05+4.0311.55
3Per Clemet WisløffH 17-18E (34)50.34+5.108.44
4Astrid YtterbøD 11-12 (29)22.12+4.599.54
5Felix FinsrudH 16 (35)40.38+5.539.25
6Ragnhild Øfsthus GravirD 13 (20)48.48+10.1415.23
7Sondre YtterbøH 16 (35)41.43+6.589.40
8Jan Richard EriksenH 50- (61)46.44+8.4510.08
9Sander ArntzenH 17-18E (34)54.07+8.439.20
9Nora Synnøve WoxholthD 19-20 E (17)1.00.37+12.5212.04
9Bjørnar LøvliH 19-20E (14)1.07.30+16.1110.31
10Simen Dalen EriksenH 11-12 (26)23.35+8.1010.31
11Gjermund GravirDIR-A (39)57.04+15.2911.43
14Marit EgnerD 45- (35)56.46+15.2114.22
17Edel Sofie NilsenD 55- (25)59.23+17.1914.59
19Per Anders YtterbøDIR-B (32)1.00.16+27.0820.21
19Anna Øfsthus GravirD 17-18 E (43)57.15+18.0413.28
19Reidar FossumH 60- (27)51.24+15.1012.58
19Marianne ArnesenD 50- (24)1.03.49+20.4716.09
23Vegard LøvliDIR-A (39)1.08.27+26.5214.03
24Håkon LøvliDIR-A (39)1.09.46+28.1114.19
26Kjetil KjernsmoDIR-A (39)1.20.23+38.4816.30
Svein GranerudH 50- (61)diskvalifisert
Karoline Egner GranerudD 15-16B (3)diskvalifisert
Vilmer NybergH 14 (25)ikke startet
Axel HoveidH 19-20E (14)ikke startet

Askvoll og Holmedal IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Edvin HelleH 70- (24)37.28+4.4512.57
19Anders BjørkaasH 65- (21)1.04.10+36.3822.12
Sveinung FristadH 80- (3)diskvalifisert

Bergens TF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Andreas DaleH 15 (27)43.25+5.5110.04
9Jon DaleDIR-B (32)45.56+12.4815.31

Berger og Svelvik OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Marcus SyvertsenH -10 (15)43.25+25.0518.09
0Ola Gjermstad PettersenH -10 (15)29.04+10.4412.09
1Kirsten GjermstadD 17-C (12)30.4912.53
12Trude HansenD 40- (17)1.16.03+33.2317.46
20Rolf ChristensenH 65- (21)1.05.30+37.5822.39
21Terje W. PettersenH 45- (54)57.30+14.4511.31
27Hedda Wessel PettersenD 11-12 (29)1.01.30+44.1727.27
50Håvard W. PettersenH 45- (54)1.22.53+40.0816.36
Oda GjerdahlD 17-18 E (43)ikke startet

Byåsen IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Lene Berg HanssenD 17-18 E (43)45.20+6.0910.40
15Emilie Liabakk EriksenD 19-20 E (17)1.16.54+29.0915.19
15Øivind Magne RogndalenH 70- (24)51.46+19.0317.54
16Svein Endre HoveH 70- (24)54.11+21.2818.44
25Petter Liabakk EriksenH 17-18E (34)1.10.27+25.0312.10

Bækkelagets SK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Håkon Fenne IngierdN-åpen (86)22.24+-4.3810.52
1Eldar BørsumH 70- (24)32.4311.19
3Aasne Fenne HoksrudD 40- (17)49.10+6.3011.29
6Mathias GløersenH 19-20E (14)1.01.50+10.319.38
6Marthe GløersenD 21-E (17)1.01.00+13.0610.51
8Yngvar ChristiansenDIR-A (39)55.00+13.2511.17
9Ralph StreetH 21-E (38)59.51+6.478.06
10Vetle ChristiansenH 21-E (38)1.00.25+7.218.11
11Pål Christian IngierdH 40- (19)1.00.58+9.1711.11
16Jonas Fenne IngierdH 11-12 (26)29.21+13.5613.06
27Håvard MyhreH 21-E (38)1.11.21+18.179.40
32Jan Erik AalbergH 50- (61)57.42+19.4312.30
32Wolfgang KampelH 21-E (38)1.18.50+25.4610.40
Odd KletteliH 80- (3)ikke startet
Anders StorbratenH 40- (19)ikke startet
Maria TorgersenD 40- (17)ikke startet

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Steinar LandeH 45- (54)58.40+15.5511.45

Eds SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Arvid GalborgenH 65- (21)43.57+16.2515.12
13Carl-Göran StrutzH 60- (27)44.38+8.2411.16

Eiker OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Thea DyrkornD 19-20 E (17)54.59+7.1410.57
5Aud KjemperudD 65- (10)52.08+16.4318.02
17Christine HoenD 17-18 E (43)55.51+16.4013.08
18Alf Johan HjelmtvedtH 70- (24)58.42+25.5920.18
23Oda Isnes TyseD 16 (30)1.09.06+34.2717.43
23Eli Tufte HanssenD 55- (25)1.28.03+45.5922.14
25Alvilde Lysaker SandenD 16 (30)1.16.06+41.2719.30
28Solveig LetmolieD 17-18 E (43)1.01.09+21.5814.23
32Tomine Lysaker SandenD 17-18 E (43)1.03.03+23.5214.50
Ane DyrkornD 19-20 E (17)ikke startet

Elverum OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Sander Tonjer FingarsenH 15 (27)45.55+8.2110.39
13Mats LindaasH 15 (27)48.37+11.0311.16
Gaute LindaasH 15 (27)ikke startet

Fana IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Inga Beate BøeD 17-B (8)1.17.51+28.0724.33
15Øistein BøeH 55- (38)48.38+10.0111.21

Fet OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Asgeir LiumDIR-A (39)59.14+17.3912.09
15Ragnhild Mathea HelmersenD 15 (27)57.36+21.3914.46
31Kyrre GranH 45- (54)1.01.13+18.2812.16

Flyfemkamp

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Eskil SteinDIR-B (32)35.45+2.3712.04
3Frank SandbergDIR-B (32)36.02+2.5412.10
6Joachim EideDIR-B (32)43.27+10.1914.40
20Stine Therese SjoDIR-B (32)1.00.26+27.1820.25
23Bendik FalchDIR-B (32)1.06.30+33.2222.27
25Glenn MullerDIR-A (39)1.13.00+31.2514.59

Fossum IF

46 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Nils HæstadH 60- (27)36.149.08
4Heidi Kristina SebjørnsenD 14 (17)40.53+2.2112.53
4Britta FismenD 40- (17)52.48+10.0812.20
5Ragnhild HjermstadD 21-E (17)1.00.39+12.4510.47
6Kathinka Zahl HagenD 14 (17)44.53+6.2114.09
6Lars Erik GjeinH 45- (54)48.37+5.529.44
7Sindre Vie StrislandH 14 (25)37.42+7.4511.42
7Erling HjermstadH 21-E (38)58.22+5.187.54
8Olaf Blom-HagenH 11-12 (26)22.23+6.589.59
8Vebjørn Blom-HagenH 16 (35)42.13+7.289.47
8Ingrid G. KvålsgardD 21-E (17)1.03.08+15.1411.14
9Morten HeirDIR-A (39)55.29+13.5411.23
9Philip Lehmann RomørenH 14 (25)37.58+8.0111.47
9Håvard Rekve LianH 11-12 (26)23.16+7.5110.23
10Erling KatlaH 45- (54)50.49+8.0410.11
10Oscar Hæstad BjørnstadH 19-20E (14)1.07.37+16.1810.32
11Erlend BørliH 16 (35)43.51+9.0610.10
13Mikkel KatlaH 16 (35)44.46+10.0110.23
13Karen Hoel JomaasD 17-18 E (43)51.19+12.0812.04
15Harald BakkeH 45- (54)52.03+9.1810.25
15Richard Zeiner-GundersenH 60- (27)46.00+9.4611.36
16Ragnhild Blom-HagenD 14 (17)59.45+21.1318.50
17Eirik Vie StrislandH 14 (25)46.53+16.5614.33
17Helene Bjørkvold JendalD 15 (27)59.27+23.3015.14
18Marius BakkeH 16 (35)48.11+13.2611.10
18Ask Felland SætnanH 11-12 (26)33.32+18.0714.58
19Katrine BakkeD 45- (35)1.04.32+23.0716.20
20Mari BrendeD 15 (27)1.05.19+29.2216.44
21Erlend BakkeH 11-12 (26)36.29+21.0416.17
22Sondre Zahl HagenH 16 (35)51.06+16.2111.51
22Håkon JendalH 50- (61)54.21+16.2211.47
24Christian JomaasH 50- (61)54.56+16.5711.54
24Einar MelsomH 21-E (38)1.08.07+15.039.13
26Birk Felland SætnanH 15 (27)1.11.12+33.3816.31
27Trond MyhreDIR-A (39)1.23.05+41.3017.03
28Martin Borge HeirH 21-E (38)1.12.40+19.369.50
29Knut Jostein SætnanH 45- (54)1.00.21+17.3612.05
31Emil StørmerH 21-E (38)1.18.27+25.2310.37
32Kristin FalkD 45- (35)1.27.56+46.3122.15
33Bent Sande KvermeDIR-A (39)1.38.57+57.2220.19
33Peter GisholtH 21-E (38)1.20.35+27.3110.55
34Sivert Sande KvermeH 21-E (38)1.24.13+31.0911.24
35Eivind Berner MyhreH 21-E (38)1.35.18+42.1412.54
41Håkon BørliH 45- (54)1.09.44+26.5913.58
Morten FismenH 40- (19)diskvalifisert
Marianne HjermstadD 55- (25)diskvalifisert
Arild AndresenH 50- (61)ikke startet
Henrik Elias SebjørnsenH 11-12 (26)ikke startet
Øyvind HjermstadH 21-E (38)ikke startet
Gustav Andresen SkotteH 15 (27)ikke startet
Charles HalaasH 45- (54)ikke startet
Pernille KatlaD 21-E (17)ikke startet
Cecilie Christin KvermeD 17-B (8)ikke startet
Victoria Hæstad BjørnstadD 21-E (17)ikke startet

Fredrikstad SK

65 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Vilma DanevadN-åpen (86)20.17+-6.459.50
0Johan Karlsson KahrsN-åpen (86)45.55+18.5322.17
0Aksel SolbergN-åpen (86)28.22+1.2013.46
0Trym StrømbergN-åpen (86)37.25+10.2318.09
0Sondre StrømbergH -10 (15)27.41+9.2111.34
0Isak SolbergH -10 (15)33.36+15.1614.03
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenD -10 (9)28.50+-9.4212.03
0Malin Husebye AamodtD -10 (9)30.57+-7.3512.56
1Karin Skedsmo DanevadD 40- (17)42.409.58
1Henrik OttesenH 45- (54)42.458.34
1Linda SolbergD 35- (6)45.0910.37
1Unni Strand KarlsenD 65- (10)35.2512.15
2Britt Stine StrandD 17-C (12)34.09+3.2014.17
2Tom A. KarlsenH 65- (21)28.07+0.359.43
2Jenny DanevadD 11-12 (29)21.44+4.319.42
2Mia Mathisen BekhusD 19-20 E (17)48.41+0.569.41
3Thomas PoppeDIR-C (14)34.41+2.3814.30
3Espen DanevadH 45- (54)44.39+1.548.56
3Hanna Fiskum NordbrødenD 17- (7)1.03.43+11.0412.41
4Audun NordbyH 11-12 (26)20.26+5.019.07
5Anne-Sofie Hox BrynildsenD 17-C (12)38.54+8.0516.16
5Emil Husebye AamodtH 11-12 (26)20.37+5.129.12Last ned GPS-spor i gpx-format
5Mattias KarlssonH 21-E (38)57.28+4.247.47
5Camilla ImrikD 17-B (8)1.11.47+22.0322.38
6Gunn Astrid JakobsenD 60- (13)43.26+9.4915.01
6Sindre ØsthagenH 21-E (38)58.21+5.177.54Last ned GPS-spor i gpx-format
7Emma Sofie SteinslandD 14 (17)44.58+6.2614.11
7Embla ØvretveitD 15 (27)51.58+16.0113.19
8Marte Hox BrynildsenD 11-12 (29)24.26+7.1310.54
9Bjørn HeidenstrømH 65- (21)40.26+12.5413.59
9Amalie LøkkebergD 14 (17)45.57+7.2514.29
9Dyre Martin GulbrandsenH 45- (54)49.49+7.049.58
9Sivert PoppeH 15 (27)46.22+8.4810.45
11Øystein RuudH 60- (27)42.17+6.0310.40
12Axel BromanderH 55- (38)47.50+9.1311.10
12Espen Nordbrøden FiskumH 21-E (38)1.01.05+8.018.16
12Rikke Blakkestad IngesenD 19-20 E (17)1.05.44+17.5913.05
13Eirik ImrikH 17-18E (34)59.10+13.4610.13
14Kristoffer B. HelminsenH 16 (35)46.37+11.5210.48
14Ludvik SætherH 14 (25)43.53+13.5613.37
16Morten HelminsenDIR-B (32)57.41+24.3319.29
16Frank LøwengreenH 45- (54)52.34+9.4910.32
17Syver Strand GulbrandsenH 11-12 (26)32.52+17.2714.40
19Kjell Arild KarlsenH 21-E (38)1.04.18+11.148.42
20Runar Saur ModahlH 17-18E (34)1.04.40+19.1611.10
20Edvard KeransH 11-12 (26)35.33+20.0815.52
21Anders SkarholtH 21-E (38)1.04.41+11.378.45
21Sondre OttesenH 17-18E (34)1.06.42+21.1811.31
22Thomas BlomkvistH 15 (27)1.04.26+26.5214.56
22Alexandra AngvollD 16 (30)1.08.43+34.0417.37
22Andreas HøyeH 21-E (38)1.05.47+12.438.54
23Signe Strand GulbrandsenD 15 (27)1.22.08+46.1121.03
25Hilde PoppeD 45- (35)1.14.19+32.5418.48
26Oliver Hagaseth MydskeH 17-18E (34)1.13.07+27.4312.37
27Laila HelminsenDIR-B (32)1.45.19+1.12.1135.34
28Nicoline BromanderDIR-A (39)1.24.02+42.2717.15
32Anders BrynildsenDIR-A (39)1.35.11+53.3619.32
36Jan Edvin BlomkvistDIR-A (39)2.04.52+1.23.1725.38
38Kjell Reidar MydskeH 45- (54)1.07.58+25.1313.37
44Magne SætherH 45- (54)1.11.41+28.5614.21
49Pål AngvollH 45- (54)1.20.10+37.2516.03
Tor Arne StoksethDIR-B (32)diskvalifisert
Ida-Synnøve KristiansenD 17-18 E (43)diskvalifisert
Espen BekhusH 45- (54)diskvalifisert
Viesturs KeransH 17-B (3)diskvalifisert
Bendik EliassenH 17-18E (34)ikke startet
Thomas LieH 45- (54)ikke startet

Freidig

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Johan IvarssonH 50- (61)38.30+0.318.21
8Malin SandstadD 19-20 E (17)59.14+11.2911.47
10Vegard KittilsenH 17-18E (34)55.42+10.189.37
15Lars SandstadH 17-18E (34)59.57+14.3310.21
Mats EidsmoH 17-18E (34)diskvalifisert

Førde IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Helge ScheiH 65- (21)52.55+25.2318.18
20Torodd OsH 70- (24)1.09.46+37.0324.08

Ganddal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Janne Tjørhom AasheimD 17-18 E (43)51.38+12.2712.08

Gimle IF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Trygve FosseH 75- (13)1.02.33+32.3324.37
18Ingrid Grønlund MoenDIR-B (32)58.46+25.3819.51
Tore Grønlund MoenDIR-A (39)diskvalifisert
Johanna YtterbølD 80- (3)diskvalifisert
Willy GrønstadH 70- (24)diskvalifisert
Vetle FosdalH 13-16C (6)ikke startet
Erlend Grønlund MoenH 13-16C (6)ikke startet

Gjø-Vard OL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Eline KravdalN-åpen (86)28.22+1.2013.46
2Marie KravdalD 13 (20)42.33+3.5913.25
3Kristine KravdalD 16 (30)42.42+8.0310.56
5Margrete JørandliD 60- (13)40.16+6.3913.55
9Torbjørn KravdalH 40- (19)57.29+5.4810.32
10Hege SolerødD 50- (24)51.09+8.0712.56Last ned GPS-spor i gpx-format
11Lars LienH 14 (25)38.27+8.3011.56
11Even LienH 11-12 (26)24.21+8.5610.52
15Eiril Erlien SolerødD 11-12 (29)30.21+13.0813.32
18Annar Erlien SolerødH 14 (25)51.14+21.1715.54
20Øyvind LienH 45- (54)54.27+11.4210.54
26Eli Ringstad LienD 45- (35)1.14.42+33.1718.54
45Even ErlienH 45- (54)1.15.40+32.5515.09
Elias ØhmanH 17-18E (34)diskvalifisert
Agnethe HasliD 19-20 E (17)diskvalifisert

Grue IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Grunde IsaksætreH 16 (35)49.27+14.4211.28

Göteborg Majorna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Jennie RunessonD 21-E (17)1.13.24+25.3013.03

Hadeland OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Nikolai TesloH -10 (15)25.53+7.3310.49
16Astrid RognstadD 15 (27)58.26+22.2914.58
18Ingeborg RognstadD 17-18 E (43)56.55+17.4413.23
22John HofossH 60- (27)1.03.38+27.2416.04
28Gunn Elin RudiD 45- (35)1.16.52+35.2719.27
29Berthe TesloD 16 (30)1.27.14+52.3522.22
39Einar TesloH 50- (61)1.02.38+24.3913.35

Halden SK

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Joel Bronebakk JohanssonN-åpen (86)21.41+-5.2110.31
0Sara Elina Fristad HämälistöN-åpen (86)29.29+2.2714.18
0India HaavaldsenN-åpen (86)27.54+0.5213.32
0Sigve Hagen-TafjordN-åpen (86)22.12+-4.5010.46
0Ivar HelgerudN-åpen (86)36.48+9.4617.51
0Signe KvalheimN-åpen (86)21.38+-5.2410.30
0Emma Nordlie MagnussenN-åpen (86)21.31+-5.3110.26
0Assar SandN-åpen (86)44.56+17.5421.48
0Sixten SandN-åpen (86)27.19+0.1713.15
0Troy Victor StoksethN-åpen (86)36.35+9.3317.45
0Ville Emil WingstedtH -10 (15)22.11+3.519.16
0Johan Fredrik Svendsby BraarudH -10 (15)31.29+13.0913.10
1Åse Valero KjerkreitD 11-12N (5)17.347.36
1Helle KvalheimD 13-16N (1)15.216.38
1Synne Marie JenssenD 15-16B (3)1.02.1719.38
2Thea KvalheimD 11-12N (5)17.47+0.137.41
2Sebastian Bøhn-BryntesenH 13-16C (6)27.20+0.1811.26
3Sigrid Schmitt GranD 11-12 (29)21.49+4.369.44
4Josefin EylertsenD 13-16C (9)39.04+11.2816.20
9Minna Sofie WingstedtD 11-12 (29)25.31+8.1811.23
10Marie Lien BackstrømD 14 (17)49.40+11.0815.40
10Herman Lien BackstrømH 14 (25)38.20+8.2311.54
10Sigurd Saxe SandvikH 15 (27)46.33+8.5910.48
11Marieluise Schmitt GranD 16 (30)51.45+17.0613.16
12Emma Helene OlsenD 14 (17)52.53+14.2116.40
14Philip Orud HovlandH 11-12 (26)27.18+11.5312.11
21Jonathan EylertsenH 15 (27)1.03.16+25.4214.40
25Jakob TorgersenH 16 (35)53.26+18.4112.23
28Inger Anne Svendsby BraarudD 11-12 (29)1.09.49+52.3631.10
29Alf Kristian HelleH 16 (35)1.02.08+27.2314.24
Martin BrækkeH 16 (35)diskvalifisert
Maren HenriksenD 13 (20)ikke startet

Hamar OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Inger E. VamnesD 80- (3)1.09.5927.33
8Trond FeiringH 70- (24)42.36+9.5314.44
17Vegard RanestadH 15 (27)53.52+16.1812.29
18Mari Ovidia RanestadD 13 (20)1.47.11+1.08.3733.48
Liv FeiringD 70- (6)diskvalifisert

Haslum IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Erik Johan GrorudH 70- (24)46.59+14.1616.15

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Ove MartinsenH 60- (27)40.40+4.2610.16

Hedrum OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sindre R HoltH 19-20E (14)51.198.00
12Viljan van RaaijH 16 (35)44.07+9.2210.14
13Jørgen FjæreH 40- (19)1.04.43+13.0211.52
17Kari Reppesgård HoltD 45- (35)1.03.29+22.0416.04
24Henrik R HoltH 16 (35)53.25+18.4012.23
28Roger LysnesH 50- (61)56.34+18.3512.16
33Kristoffer FjæreH 16 (35)1.19.18+44.3318.23
34Tone Sølie LysnesD 45- (35)1.30.06+48.4122.48
Eelco van RaaijH 45- (54)ikke startet

Heming Orientering

47 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Astrid ReuschD -10 (9)25.37+-12.5510.43
1Nils Petter FremmingH 55- (38)38.379.01
2Lukas Jones ArnesenH 11-12 (26)19.45+4.208.49
3Helge BjaalandH 75- (13)33.21+3.2113.07
3Kasper FosserH 21-E (38)53.46+0.427.17
4Jon C. FougnerH 75- (13)46.34+16.3418.20
6Eirik Eide-FredriksenH 13-16C (6)1.34.15+1.07.1339.26
6Malene JebsenD 16 (30)46.55+12.1612.01
6Runa SkyttersæterD 55- (25)51.31+9.2713.00
7Karl Even RyghH 40- (19)55.56+4.1510.15
7Signe Astrup ArnesenD 50- (24)48.56+5.5412.23
8Malene BerstadD 13-16C (9)57.07+29.3123.53
8Maya Jones ArnesenD 16 (30)47.37+12.5812.12
8Ella BerstadD 15 (27)52.27+16.3013.26
9Live ØstvoldD 16 (30)48.12+13.3312.21
9Elle M. MelbyeD 60- (13)1.01.33+27.5621.17
9Anne ØstvoldD 13 (20)57.56+19.2218.16
9Magnus Eide-FredriksenH 16 (35)42.55+8.109.57
10Kristian ØstermannH 16 (35)43.22+8.3710.03
10Sofie Skyttersæter IversenD 19-20 E (17)1.00.45+13.0012.06
10Ida Marie FlågenD 15 (27)54.14+18.1713.54
15Hannah Syrdal ØenD 14 (17)59.06+20.3418.38
15Hanna Eckhardt AndersenD 16 (30)53.32+18.5313.43
16Knut Erling ØenH 50- (61)50.55+12.5611.02
17Øystein ØstermannH 50- (61)51.07+13.0811.05
17Einar ØstvoldH 13 (18)1.28.33+53.4527.29
17Anna Elisabeth RyghD 11-12 (29)31.48+14.3514.11
19Egil Wickstrand IversenH 55- (38)52.12+13.3512.11
19Ferdinand FremmingH 16 (35)48.46+14.0111.18
20Ulrik Astrup ArnesenH 21-E (38)1.04.38+11.348.45
24Paula BerstadD 45- (35)1.13.40+32.1518.38
25Harald Astrup ArnesenH 21-E (38)1.08.31+15.279.17
26Henrik ReuschH 16 (35)54.15+19.3012.35
27Marianne ReuschD 45- (35)1.14.50+33.2518.56
33Hanne Marthe ØstvoldD 45- (35)1.28.18+46.5322.21
38Harald Eide-FredriksenH 50- (61)1.01.16+23.1713.17
43Lasse ArnesenH 50- (61)1.03.47+25.4813.50
44Kimme ArnesenH 50- (61)1.05.26+27.2714.11
46Christian ReuschH 45- (54)1.17.40+34.5515.33
50Anders FlågenH 50- (61)1.10.10+32.1115.13
52Roger ØstvoldH 45- (54)1.43.55+1.01.1020.49
Pia IversenDIR-A (39)diskvalifisert
August Syrdal ØenH 16 (35)diskvalifisert
Helene Margarethe KristensenD 13 (20)diskvalifisert
Petter Astrup ArnesenH 17-18E (34)diskvalifisert
Fridtjof ReuschH 14 (25)diskvalifisert
Silja BerstadD 11-12 (29)diskvalifisert
Johan JebsenH 45- (54)ikke startet

Idd Sportsklubb

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Vilhelm SvarødH 11-12N (2)22.07+1.509.34
5Leif BokerødH 70- (24)38.02+5.1913.09
6Marit Bokerød HansenD 65- (10)58.27+23.0220.13
10Remi JohannesenH 17- (13)1.24.16+31.5815.27
18Frank SvarødH 55- (38)50.57+12.2011.54

Idefjordens SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Gabriella AxelssonD 65- (10)45.18+9.5315.40
21Roger GustafssonH 60- (27)1.01.41+25.2715.34
24Bengt KarlssonDIR-B (32)1.06.31+33.2322.28
36Oscar GustafssonH 21-E (38)1.47.34+54.3014.34

IFK Umeå

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Lukas PetersonH 21-E (38)59.25+6.218.03

IL BUL-Tromsø

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gjermund UrsetH 50- (61)37.598.14
2Hans UrsetH 15 (27)37.39+0.058.44
3Anne UrsetD 45- (35)45.17+3.5211.27
7Mia Gjermundsdotter UrsetD 13-16C (9)53.27+25.5122.21

IL GeoForm

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Kåre KnudsenH 75- (13)1.03.04+33.0424.49
12Knut Kristen HangeraasH 75- (13)1.17.07+47.0730.21

IL Hauken

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Henrik Repstad StoremyrH 13 (18)1.04.02+29.1419.53
26Ole Magnus StoremyrH 11-12 (26)58.56+43.3126.18

IL Koll

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Iver AarsethN-åpen (86)17.50+-9.128.39
0Lars August FjellheimN-åpen (86)29.59+2.5714.33
0Synne Marie FjellheimN-åpen (86)30.32+3.3014.49
0Jonathan FodstadN-åpen (86)20.48+-6.1410.05
0Hans Olav FuglestvedN-åpen (86)43.13+16.1120.58
0Thomas Nissen HellerudN-åpen (86)22.12+-4.5010.46
0Ellinor Johansen HickenN-åpen (86)38.19+11.1718.36
0Henrik Johansen HickenN-åpen (86)27.31+0.2913.21
0Sverre Øen LandstadN-åpen (86)46.46+19.4422.42
0August Myklebust LeopolderN-åpen (86)21.09+-5.5310.16
0Simen Lian MortensenN-åpen (86)32.35+5.3315.49
0Teodor Nysæther MikkelsenN-åpen (86)18.01+-9.018.44
0Ole Jacob MyklebustN-åpen (86)18.25+-8.378.56
0Lauritz Nissen HellerudN-åpen (86)22.02+-5.0010.41
0Karl Oraug RyghN-åpen (86)15.27+-11.357.30
2Åse Helen Myklebust LeopolderD 17-N (2)22.35+0.179.46
2Hans Georg LeopolderH 17-N (2)22.12+6.489.36
3Martin Christoffer BorgH 13 (18)41.05+6.1712.45
4Tobias Tronbøl LiumH 13-16C (6)35.09+8.0714.42
5Jonas HickenH 13 (18)48.58+14.1015.12
7Kristin MortensenD 17-C (12)41.50+11.0117.30
11Johannes Salvesen-LundeH 13 (18)59.41+24.5318.32
12Christian Fredrik BorgH 14 (25)41.34+11.3712.54
34Odd Arne LianH 50- (61)58.32+20.3312.41
Johan LundeH 55- (38)diskvalifisert
Ivar Øen LandstadN-åpen (86)ikke startet
Bernt Christian HellerudH 40- (19)ikke startet

IL Tyrving

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Sindre HolmboeN-åpen (86)37.49+10.4718.21
0Herman Finstad LandN-åpen (86)24.53+-2.0912.04
0Julian MalmbergN-åpen (86)30.45+3.4314.55
0Sebastian MalmbergN-åpen (86)42.16+15.1420.31
0Ola MyklatunN-åpen (86)27.0213.07
0Esten Valentin NybråtenN-åpen (86)26.46+-0.1612.59
0Max Alexander NybråtenN-åpen (86)14.59+-12.037.16
1Torgeir NørbechH 21-E (38)53.047.11
2Christian HolmboeH 45- (54)43.30+0.458.43
2Kjersti SkantzeD 55- (25)47.51+5.4712.05
2Karoline AndersenD 17- (7)57.16+4.3711.24
3Solveig SikkelandD 55- (25)48.08+6.0412.09
3Styrk Hundseid KamsvågH 19-20E (14)54.13+2.548.27
4Betty Ann Bjerkreim NilsenDIR-A (39)47.02+5.279.39
4Ida TiltnesD 21-E (17)1.00.24+12.3010.44
4Bjørn EkebergH 21-E (38)54.56+1.527.26
5Sofia ØhlckersD 11-12 (29)22.15+5.029.55
6Per Kristian EkebergH 60- (27)40.25+4.1110.12
7Sidsel NørstebøD 55- (25)51.48+9.4413.04
7Kjell StenstadvoldH 70- (24)42.24+9.4114.40
9Kristine FjeldboD 21-E (17)1.03.11+15.1711.14
10Tone LyeDIR-A (39)56.44+15.0911.38
11Jenny-Ann MalmbergD 45- (35)54.23+12.5813.46
11Per ØhlckersH 65- (21)43.23+15.5115.00
11Jim Øystein NybråtenH 21-E (38)1.00.38+7.348.12
11Solveig BlandkjennD 21-E (17)1.07.49+19.5512.04
12Berit DanielsenD 55- (25)57.00+14.5614.23
13Milda ØhlckersD 45- (35)56.40+15.1514.20
14Ivar LundanesH 21-E (38)1.01.47+8.438.22
14Synne SkjærsteinD 19-20 E (17)1.11.12+23.2714.10
15Mina JørgensenD 17-18 E (43)52.14+13.0312.17
16Espen JakobsenH 21-E (38)1.02.27+9.238.27
16Hallvard BergH 55- (38)50.44+12.0711.51
17Stella HolmboeD 16 (30)58.05+23.2614.53
17Hasse BergstrømH 70- (24)55.51+23.0819.19
18Håvard ToresenH 65- (21)58.57+31.2520.23
19Jacob Finstad LandH 11-12 (26)33.35+18.1014.59
21Kirsti Grundnes BergD 55- (25)1.05.28+23.2416.31
25Karl-Johan MalmbergH 45- (54)58.03+15.1811.37
26Donald SkantzeH 60- (27)1.38.54+1.02.4024.58
26Bjørn Henning GrandalH 55- (38)54.56+16.1912.50
37Ingrid Lund HovdenD 17-18 E (43)1.15.31+36.2017.46
40Eirik JørgensenH 45- (54)1.09.23+26.3813.54
Vegard Brun SagaH 21-E (38)diskvalifisert
Oda J SikkelandD 19-20 E (17)diskvalifisert
Ådne SkjærsteinH 16 (35)ikke startet
Are KristiansenH 50- (61)ikke startet
Kristoffer JacobsenH 35- (2)ikke startet
Solveig Eline BergD 17-18 E (43)ikke startet
Kjell Gorm RøkkeH 70- (24)ikke startet

Indre Østfold OK

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Elida Sofie KopperudN-åpen (86)37.59+10.5718.26
0Ole-Edvard KopperudN-åpen (86)38.16+11.1418.34
0Una RetteraasenN-åpen (86)29.33+2.3114.20
1Håkon GjerdeH 40- (19)51.419.28
1Anne Marie Solheim HaugerudD 55- (25)42.0410.37
3Thomas BedinH 40- (19)54.16+2.359.57
4Bent GalborgenH 65- (21)36.40+9.0812.41
7Ann Helen Aabogen HaugaardD 40- (17)1.00.40+18.0014.10
8Linda M. Torper BystrømD 45- (35)49.52+8.2712.37
8Roger TorperH 75- (13)51.28+21.2820.15
8Bente LineD 55- (25)52.04+10.0013.08
9Sture OttesenH 60- (27)40.51+4.3710.18
9Torill VisterD 50- (24)51.07+8.0512.56
11Trond RetteraasenDIR-B (32)46.36+13.2815.44
11Anne SørumD 60- (13)1.03.58+30.2122.08
11Peder Aabogen HaugaardH 15 (27)47.59+10.2511.07
11Sigmund VisterH 50- (61)47.27+9.2810.17
14Per Oskar LarsenH 65- (21)49.32+22.0017.08
14Elida Sagli GudimD 15 (27)57.34+21.3714.45
15Fredrik LarsenH 40- (19)1.12.56+21.1513.22
15Kristoffer HalsnesH 15 (27)51.42+14.0811.59
17Jørn HaugerudH 55- (38)50.54+12.1711.53
20Marit Nandrup PettersenD 50- (24)1.04.31+21.2916.20
22Stian OverskeidDIR-A (39)1.06.50+25.1513.43
23Asle Sagli GudimH 45- (54)57.37+14.5211.32
24Rune BlågestadH 45- (54)58.01+15.1611.37
24Vilde RetteraasenD 16 (30)1.14.53+40.1419.12
29Ina BlågestadDIR-B (32)1.49.45+1.16.3737.04
31Ole Sofus HaakaasH 16 (35)1.03.14+28.2914.40
34Øyvind ThømtH 45- (54)1.03.53+21.0812.48
43Kent KopperudH 45- (54)1.10.14+27.2914.04
Vegar ArnesenH 17- (13)diskvalifisert
Elma Sagli GudimD 13 (20)diskvalifisert
Sindre ValsgårdH 40- (19)diskvalifisert

Kils OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Marit NilssonD 65- (10)1.35.57+1.00.3233.12

Kolbotn og Skimt OL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Helene HarstadN-åpen (86)29.27+2.2514.17
0Sigurd OlaisenH -10 (15)28.58+10.3812.07
3Bengt NiklassonH 55- (38)39.58+1.219.20
3Sissel OlaisenD 70- (6)52.39+3.3120.43
4Jon FærdenH 70- (24)37.55+5.1213.07Last ned GPS-spor i gpx-format
6Bjørnar GammelsæterH 55- (38)41.29+2.529.41
7Bjørn Sverre GulheimDIR-B (32)44.21+11.1314.58
8Marianne Truslew HarstadDIR-C (14)44.58+12.5518.48
8Håvard HarstadH 40- (19)57.16+5.3510.30
19Alva Marika NiklassonD 15 (27)1.04.18+28.2116.29
22Linda GammelsæterD 17-18 E (43)58.56+19.4513.52
24Henrik HarstadH 11-12 (26)42.49+27.2419.06
26Isabel HandstangerD 16 (30)1.17.19+42.4019.49
28Celine YtternesD 16 (30)1.26.48+52.0922.15
33John YtternesH 55- (38)1.10.46+32.0916.32
33Dag StrislandH 45- (54)1.02.54+20.0912.36
Trond MøretrøDIR-A (39)diskvalifisert
Anne Marit FærdenD 70- (6)diskvalifisert
Nils Anders NiklassonH 13 (18)ikke startet
Geir TrøanH 70- (24)ikke startet

Kongsberg OL

69 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Eirik LestebergN-åpen (86)21.42+-5.2010.32
0Magnus LestebergN-åpen (86)23.52+-3.1011.35
0Mathis RenardN-åpen (86)24.00+-3.0211.39
0Håkon ØverbyN-åpen (86)24.06+-2.5611.41
0Jon StrandH -10 (15)24.51+6.3110.23
0Amalie Myrvold SkovlystD -10 (9)38.27+-0.0516.05
1Ingvild GustafssonD 14 (17)38.3212.09
1Åsne HaavengenD 16 (30)34.398.53
1Celine RenardD 17- (7)52.3910.29
2Ingrid KvistadD 45- (35)44.55+3.3011.22
2Ingar HåkonsenH 75- (13)33.04+3.0413.01
2Øyvind DrageH 55- (38)39.35+0.589.14
2Ann-Karin LestebergD 17-B (8)51.04+1.2016.06
2Ragnhild Myrvold SkovlystD 40- (17)43.17+0.3710.06
3Jarand GustafssonH 11-12 (26)20.20+4.559.04
4Gro SandD 17-C (12)38.00+7.1115.53
4Ola LestebergH 17- (13)1.07.53+15.3512.27
4Håkon LundH 19-20E (14)59.22+8.039.15
5Ingjerd SommerstadD 45- (35)47.20+5.5511.58
5Bjørn HaavengenH 45- (54)48.01+5.169.37
5Kari StrandD 40- (17)57.04+14.2413.20
6Vetle DrageH 16 (35)41.09+6.249.32
6Ole Kristoffer ThrondsenH 75- (13)48.19+18.1919.01
6Halvor LøkenH 14 (25)36.39+6.4211.22
6Endre SandH 13 (18)51.10+16.2215.53
7Svein-Erik SøgårdH 55- (38)42.15+3.389.52
7Simen Sommerstad RøsteH 11-12 (26)22.22+6.579.59
7Aurora MoholthD 19-20 E (17)58.58+11.1311.44
7Synne Sommerstad RøsteD 13 (20)52.14+13.4016.28
7Atle Nikolai WølloH 15 (27)45.42+8.0810.36
8Odd StrandH 45- (54)49.25+6.409.54
8Tord StrandH 19-20E (14)1.03.54+12.359.58
8Lene FlessebergD 17-B (8)1.32.06+42.2229.03
9Anita Sørensen DrageD 45- (35)50.16+8.5112.43
10Tale StrandD 17-18 E (43)49.06+9.5511.33
11Ellen GustafssonD 40- (17)1.12.33+29.5316.57
11Henrik HaugH 17- (13)1.29.18+37.0016.23
11Marlin HaavengenD 17-18 E (43)50.13+11.0211.48
11Iselin HøivoldD 11-12 (29)27.42+10.2912.21
11Selma HøivoldD 15 (27)54.59+19.0214.05
12Mathilde Sæter FlessebergD 16 (30)51.49+17.1013.17
14Per Øivind EgerH 45- (54)51.53+9.0810.23
14Marte EgerD 11-12 (29)30.11+12.5813.28
14Johan EgerH 15 (27)49.07+11.3311.23
17Trine Marit Justad RaaenD 50- (24)59.21+16.1915.01
18Unn Hilde HeggedalD 55- (25)59.53+17.4915.07
19Arne BerganH 14 (25)52.35+22.3816.19
21Rolf Trygve HaugH 16 (35)49.31+14.4611.29
22Barbara Willkommen EikenD 45- (35)1.12.40+31.1518.23
22Espen RøsteH 45- (54)57.31+14.4611.31
22Elise RenardD 11-12 (29)41.14+24.0118.24
23Jane RødderD 50- (24)2.09.23+1.26.2132.45
25Ingrid LestebergD 11-12 (29)47.56+30.4321.23
26Trygve HeggedalH 21-E (38)1.09.36+16.329.25
27Andrea VaneboD 17-18 E (43)1.01.06+21.5514.22
30Elisabeth HetlevikD 45- (35)1.23.47+42.2221.12
32Roar TønnessenH 55- (38)1.10.41+32.0416.30
34Kjersti Tønnessen BergstølD 17-18 E (43)1.08.43+29.3216.10
35Erik HøivoldH 55- (38)1.27.14+48.3720.22
39Sarah WølloD 17-18 E (43)1.29.21+50.1021.01
48Atle WølloH 50- (61)1.09.20+31.2115.02
49Per GustafssonH 50- (61)1.09.25+31.2615.03
53Roger Andre VaneboH 50- (61)1.12.12+34.1315.39
54Hans Otto ØverbyH 50- (61)1.12.43+34.4415.46
56Terje Ulla EikenH 50- (61)1.23.55+45.5618.12
Cora EbnerD 45- (35)diskvalifisert
Ingvild LangeggenD 17-18 E (43)diskvalifisert
Andreas Myrvold SkovlystH 13 (18)diskvalifisert
Mari ØverbyD 15 (27)diskvalifisertLast ned GPS-spor i gpx-format
Kristin EgerD 45- (35)ikke startet
Damien RenardH 17- (13)ikke startet
Helene EgerD 17-18 E (43)ikke startet
Erlend HaugH 55- (38)ikke startet

Konnerud IL

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Mone Småge-HilsenD -10 (9)55.53+17.2123.22
1Reno PapeH 13-16C (6)27.0211.18
1Jenny BaklidD 17-18 E (43)39.119.13
1Isa HeggedalD 50- (24)43.0210.53
2Jørgen BaklidH 19-20E (14)51.38+0.198.03
3Mille Vasshaug JægtvikD 15 (27)42.44+6.4710.57
3Vetle Lysaker NorbomH 15-16B (4)57.46+17.4517.56
4Aslak HeimdalH 17-18E (34)51.24+6.008.52
4Ingunn Lysaker NorbomD 17-B (8)1.07.49+18.0521.23
5Vilde Sabine SkotnesD 13-16C (9)44.32+16.5618.37
6Tiril HolenD 13-16C (9)45.23+17.4718.59
7Kjetil SpangbergDIR-C (14)41.43+9.4017.27
9Andrea RanvikD 17-18 E (43)48.50+9.3911.29
10Martine Gjermstad PettersenD 13 (20)58.19+19.4518.23
11Katherine EstepD 17-C (12)51.54+21.0521.42
12Tove HeimdalD 50- (24)54.07+11.0513.42
13Hanna SpangbergD 11-12 (29)28.05+10.5212.32
13Hedda SpangbergD 15 (27)57.12+21.1514.40
13Thea Sildnes BaklidD 19-20 E (17)1.11.03+23.1814.09
14Joar GjerdahlH 19-20E (14)1.18.38+27.1912.16
15Toini SkyttersæterD 50- (24)57.15+14.1314.29
18Nora Småge HilsenD 16 (30)58.52+24.1315.05
18André JægtvikH 45- (54)53.43+10.5810.45
18Elsa Sofie Lysheden-VogtD 11-12 (29)32.28+15.1514.29
23Johanne StorhaugD 11-12 (29)43.11+25.5819.16
24Amanda Skyttersæter SaugerudD 17-18 E (43)59.44+20.3314.03
29Mette SpangbergD 45- (35)1.23.12+41.4721.03
29Anniken RanvikD 17-18 E (43)1.01.18+22.0714.25
39Kjell Petter SmågeH 45- (54)1.08.18+25.3313.41
40Thea LandD 17-18 E (43)1.43.15+1.04.0424.17
Anne Grethe PapeDIR-C (14)diskvalifisert
Bjørn BaklidH 50- (61)diskvalifisert

Kristiansand OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Jon BjørgumH 55- (38)40.58+2.219.34
19Ragnhild HaldD 55- (25)1.01.24+19.2015.30
27Morten HulløenH 55- (38)55.29+16.5212.57
30Inga Vestøl StødleD 17-18 E (43)1.01.51+22.4014.33
Bodil HulløenD 55- (25)diskvalifisert

Lardal OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Tollef TjentlandN-åpen (86)17.56+-9.068.42
4Kristin Melby JacobsenD 15 (27)43.40+7.4311.11
18Jens TientlandDIR-A (39)1.04.13+22.3813.11
19Audun Melby JacobsenH 17-18E (34)1.04.31+19.0711.08
20Hallvard TjentlandH 14 (25)52.57+23.0016.26
22Monica Tveit TjentlandDIR-B (32)1.06.19+33.1122.24
29Geir JacobsenDIR-A (39)1.24.19+42.4417.18

Larvik OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Agathe BrathagenD 13-16C (9)27.3611.32
1Kristin HjortlandD 17-B (8)49.4415.41
2Gerd LangsethD 70- (6)50.47+1.3919.59
6Pernille ZagarD 11-12 (29)23.17+6.0410.23
9Rolf GjølbergH 70- (24)42.54+10.1114.50
11Kåre ThorbjørnsenH 70- (24)45.41+12.5815.48
13Ida Sofie HjortlandD 16 (30)52.50+18.1113.32
15Per Olav GulbrandsenH 50- (61)49.16+11.1710.41
26Thelma BrathagenD 11-12 (29)49.56+32.4322.17
Henrik Kaupang LyeH 14 (25)ikke startet

Lierbygda OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Helga HaverstadD 60- (13)34.46+1.0912.01
11Kim Farnes HansenH 55- (38)45.25+6.4810.36
14Gunhild HennumD 55- (25)58.13+16.0914.42
17Ingemar Jansson HaverstadH 60- (27)47.48+11.3412.04
37Bjørn-Willy ArntzenH 50- (61)59.43+21.4412.57
Sigurd Paulsen AskH 13-16C (6)ikke startet
Håvard Sandvoll AskH 17-B (3)ikke startet

Lillehammer OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ole Gunnar Kleppa MadslienH 14 (25)33.59+4.0210.33
5Birgit Dorthea Kleppa MadslienD 15 (27)45.05+9.0811.33
9Martine SkjelsvikD 15 (27)52.57+17.0013.34

Lillomarka OL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stian LillegårdH 17-N (2)15.246.40
1Andrine BenjaminsenD 21-E (17)47.548.31
3Ole Kjell LangmyrenDIR-A (39)46.32+4.579.33
6Netta Bar-NathanD 15 (27)49.01+13.0412.34
7Vebjørn Emil BlindheimH 13 (18)55.46+20.5817.19
7Svein NygårdH 50- (61)46.15+8.1610.01
8Vidar BenjaminsenH 55- (38)42.41+4.049.58
10Ingrid BlindheimD 16 (30)48.26+13.4712.25
11Elias Skjolden SørensenH 17-18E (34)55.46+10.229.37
17Line Bar-NathanDIR-B (32)58.27+25.1919.44
17Assaf Bar-NathanH 40- (19)1.48.25+56.4419.53
22Nov Bar-NathanH 11-12 (26)39.18+23.5317.32
22Martin GranlyH 55- (38)53.38+15.0112.31
24Hallvard FjærH 55- (38)54.07+15.3012.38
29Mathias BenjaminsenH 21-E (38)1.13.35+20.319.58
29Mathias Pedersen VoldH 17-18E (34)1.27.35+42.1115.07
42Stein BlomsethH 50- (61)1.03.21+25.2213.44
45Terje BlindheimH 50- (61)1.05.33+27.3414.13
Jorunn BlindheimD 50- (24)diskvalifisert
Eirik Høst FossgardH 17-18E (34)ikke startet
Jens Johan BrekkeH 17-18E (34)ikke startet

Lommedalens IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Bjørn HallanH 50- (61)54.28+16.2911.48Last ned GPS-spor i gpx-format

Løten o-lag

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sigurd DæhliH 65- (21)27.329.31
7Lis DæhliD 60- (13)45.17+11.4015.40
7Emilie Westli AndersenD 21-E (17)1.02.09+14.1511.03
14Anita Østgård OlsenDIR-B (32)55.00+21.5218.34
14Trond OlsenH 60- (27)45.46+9.3211.33
36Herman BakkeH 55- (38)1.31.51+53.1421.27

Modum OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sirpa LiljaD 60- (13)33.3711.37
4David LøverH 45- (54)45.25+2.409.06
5Maren KoplandDIR-B (32)42.38+9.3014.24
6Arno Lilja GrønhovdH 17- (13)1.11.29+19.1113.06
12Lars EnerhaugenH 50- (61)48.40+10.4110.33
Marita Lilja GrønhovdD 17- (7)diskvalifisert
Roar ByeH 50- (61)ikke startet

Måren OK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Astrid GlenneN-åpen (86)30.06+3.0414.36
0Georg GlenneN-åpen (86)29.56+2.5414.31
0Hermine OddenN-åpen (86)30.13+3.1114.40
0Isolde OddenN-åpen (86)43.39+16.3721.11
0Mathias Rønning JohansenH -10 (15)47.57+29.3720.03
1Magnus Friedhelm KlavenessH 11-12N (2)20.178.46
2Unni Dirro BøhlerengenD 80- (3)1.24.40+14.4133.20
6Kjersti Holt HanssenD 50- (24)48.40+5.3812.19
10Morten DueH 60- (27)41.52+5.3810.34
13Stein TurtumøygardH 65- (21)45.43+18.1115.49
19Kine DirroDIR-A (39)1.04.30+22.5513.14
22Noor Dirro-HeluD 15 (27)1.19.39+43.4220.25
23Linn Mei WaalerD 17-18 E (43)59.15+20.0413.56
24Simen Rønning JohansenH 14 (25)1.28.40+58.4327.32
25Morten KarlsenH 55- (38)54.45+16.0812.47
30Peter KlavenessDIR-A (39)1.27.17+45.4217.55
Carmen DirroD 17-18 E (43)diskvalifisert
Luciana Maria SvadsD 15 (27)diskvalifisert

Nittedal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Jo Bogstrand IngvaldsenN-åpen (86)22.17+-4.4510.49
10Simen Gløgård StensrudH 13 (18)58.05+23.1718.02
Christian GløgårdH 45- (54)diskvalifisert
Kristin FleisjeD 55- (25)ikke startet

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ledig StartnrH 65- (21)ikke startet

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Gyrid LøvliDIR-B (32)1.04.41+31.3321.51

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Peter NagtzaamDIR-C (14)32.0313.24

Notodden OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Heidi SchatvetD 55- (25)53.32+11.2813.31
20Harald KvisliH 55- (38)53.06+14.2912.24
21Emma EngehultD 15 (27)1.08.17+32.2017.30
41Rune EngehultH 50- (61)1.03.16+25.1713.43

NTNUI

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sigrid AlexandersenD 21-E (17)58.18+10.2410.22
2Audun HeimdalH 21-E (38)53.32+0.287.15
3Ingrid LundanesD 21-E (17)59.57+12.0310.40

Nydalens SK

65 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Johanne Ragvin RystadN-åpen (86)47.33+20.3123.04
0Ada RodemN-åpen (86)48.30+21.2823.32
0Amund SaugestadN-åpen (86)23.34+-3.2811.26
0Helene ScheeleD -10 (9)16.15+-22.176.47
0Josefine Oraug RyghD -10 (9)26.31+-12.0111.05
0Alma Rygh HoltenD -10 (9)48.24+9.5220.15
1Berit Sofie WiklundD 45- (35)41.2510.29
1Teodor Mo HjelsethH 15 (27)37.348.42
1Eira Skaarer WiklundD 11-12 (29)17.137.41
1Pia Young VikD 15 (27)35.579.13
2Stine FosseD 13-16C (9)34.32+6.5614.26
2Vetle NorlingDIR-C (14)32.23+0.2013.32
2Ragne WiklundD 17-18 E (43)42.42+3.3110.02
2Kornelius Kriszat-LøvfaldH 16 (35)36.14+1.298.24
2Oda ScheeleD 16 (30)39.50+5.1110.12
2Øystein RodemH 35- (2)1.21.51+29.2515.01
2Rune RystadH 40- (19)53.45+2.049.51
2Nicole RagvinD 35- (6)49.40+4.3111.41
2Rune ScheeleH 50- (61)38.23+0.248.19
3Inga Skaarer WiklundD 14 (17)38.56+0.2412.16
3Terje Wiig MathisenH 60- (27)37.32+1.189.28
4Marie ScheeleD 13 (20)43.35+5.0113.44
4Sindre LangaasH 40- (19)54.31+2.5010.00
4Alix Young VikD 50- (24)47.20+4.1811.58
4Cristina LuisD 35- (6)59.26+14.1713.59
5Marie SaugestadD 14 (17)44.05+5.3313.54
5Knut LandstadH 40- (19)55.00+3.1910.05
6Gaute BerganH 15 (27)45.25+7.5110.32
6Anny ØenD 40- (17)57.33+14.5313.26
7Sondre GullordDIR-A (39)53.54+12.1911.04
7Anne-Lene Bakken UlsethD 45- (35)49.29+8.0412.31
7Marte Madslien BakkenD 16 (30)46.56+12.1712.02
8Marie LilandD 17-18 E (43)48.19+9.0811.22
9Ottar WiklundH 50- (61)46.53+8.5410.10
10Marion HuberD 21-E (17)1.04.39+16.4511.30
10Jon Iver BakkenH 50- (61)46.56+8.5710.10
11Emilie WestinD 19-20 E (17)1.04.43+16.5812.53
12Per Noah SommerheinH 11-12 (26)25.19+9.5411.18
12Else Kari ScheeleD 45- (35)56.31+15.0614.18
12Frida SolsrudD 15 (27)55.53+19.5614.19
13Mari AarsethD 13 (20)1.06.38+28.0421.01
13Sander H. RogndokkenH 19-20E (14)1.10.50+19.3111.03
14Ea LunøeD 16 (30)53.07+18.2813.37
15Tiril Ebon EspedalD 13 (20)1.11.40+33.0622.36
16Tobias EspedalH 16 (35)47.05+12.2010.55
16Kari MadslienD 50- (24)58.09+15.0714.43
20Ada WulfsbergD 17-18 E (43)58.27+19.1613.45
20Rolf Andreas BergH 15 (27)1.03.12+25.3814.39
23Elias StubberudH 15 (27)1.05.48+28.1415.16
23Erik SagvoldenH 21-E (38)1.06.22+13.188.59
24Jonas AarsethH 15 (27)1.07.08+29.3415.34
24Elise Wærp HaugeD 15 (27)1.34.49+58.5224.18
25Kjetil EspedalH 50- (61)54.58+16.5911.55
26Per Ola UlsethH 50- (61)55.27+17.2812.01
27Einar LunøeH 50- (61)55.43+17.4412.05
30Torstein HoleH 45- (54)1.00.52+18.0712.11
34Jo WiklundDIR-A (39)1.45.42+1.04.0721.42
35Børge PedersenH 50- (61)58.58+20.5912.47
36Bjørn HaugeH 45- (54)1.05.15+22.3013.04
37Fredrik SaugestadH 45- (54)1.05.33+22.4813.08
Audun BerganDIR-B (32)diskvalifisert
Tore KjølsethH 55- (38)diskvalifisert
Marianne DæhliD 21-E (17)diskvalifisert
Kasper Bakken UlsethH 15 (27)diskvalifisert
Maren Kaarby RodemD 35- (6)diskvalifisert
Martin Størmer-AntonsenH 14 (25)ikke startet
Klavs MadsenH 60- (27)ikke startet
Halvor Tørnqvist HaldenH 17-18E (34)ikke startet
Sondre Ruud BråtenH 17- (13)ikke startet
Mons Kr. LøvfaldH 55- (38)ikke startet
Monica Tørnqvist HaldenD 50- (24)ikke startet
Lars Young VikH 17-18E (34)ikke startet
Frida Bakken UlsethD 17-18 E (43)ikke startet
Marte NarumD 21-E (17)ikke startet

Odal OL - Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Per Ivar SveheimH 50- (61)brutt

OK Horten

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Erlend SommerheinH 11-12 (26)21.14+5.499.28
11Anne Marte PensgaardDIR-C (14)48.26+16.2320.15

OK Moss

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Kristian Lind-LarsenN-åpen (86)31.46+4.4415.25
0Solan LøkenN-åpen (86)24.57+-2.0512.06
0Selmer LøkenH -10 (15)23.42+5.229.54
1Stein KorenH 80- (3)1.09.2927.21
1Harald LundhaugH 75- (13)30.0011.48
1Sondre LadimH 14 (25)29.579.18
1Inger LindløvD 70- (6)49.0819.20
2Alfred BjørnerødH 14 (25)31.50+1.539.53
3Erika Lind-LarsenD 13-16C (9)37.12+9.3615.33
3Marianne LøkenD 17-C (12)37.13+6.2415.34
3Kristine RoskifteD 17-B (8)1.01.32+11.4819.24
4Christopher LadimH 16 (35)40.07+5.229.18
4Johanne Bratland TjernshaugenD 19-20 E (17)53.59+6.1410.45
5Erik JakobsenDIR-A (39)51.07+9.3210.29
5Morten TangenH 17- (13)1.09.29+17.1112.44
5Aurora GjølsjøD 17-18 E (43)43.56+4.4510.20
7Øystein OlsenH 45- (54)49.15+6.309.52
10Elisabeth JakobsenDIR-C (14)48.01+15.5820.05
10Emma Aune Rytter JakobsenD 11-12 (29)25.56+8.4311.34
10Øyvind LøkenH 40- (19)1.00.57+9.1611.11
12Thomas RoskifteH 40- (19)1.01.02+9.2111.11
13Harald WibyeH 75- (13)1.23.27+53.2732.51
13Hanne WoldD 40- (17)1.17.25+34.4518.05
14Julie Sophie WoldD 14 (17)58.06+19.3418.19
14Linda FredhD 40- (17)1.35.48+53.0822.22
16Karoline BjørnerødD 17-18 E (43)54.08+14.5712.44
19Tor Erling GjølsjøH 15 (27)59.49+22.1513.52
19Henning Bratland CarlsenH 45- (54)54.03+11.1810.49
19Ingrid Bratland TjernshaugenD 16 (30)1.01.04+26.2515.39
19Hallvard KorenH 50- (61)51.44+13.4511.13
24Roy GjerdingH 60- (27)1.08.18+32.0417.14
25Knut LindløvDIR-B (32)1.10.31+37.2323.49
Thore LøkenDIR-B (32)diskvalifisert
Per Oscar SaugestadH 70- (24)diskvalifisert
Erle Elise WoldD 11-12 (29)ikke startet

OK Ravinen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Lars ForsbergDIR-A (39)1.04.41+23.0613.16

OK Skeidi

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Arve GlittumH 60- (27)37.17+1.039.24
6Helge GisholtH 50- (61)44.48+6.499.43

OK Tyr

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Olle GranefeltN-åpen (86)28.18+1.1613.44
0Malte GranefeltH -10 (15)18.207.40
4Sixten WestlundH 60- (27)37.42+1.289.31
4Elisabet ÖströmD 60- (13)40.06+6.2913.52
4Ingrid KensbyD 55- (25)49.18+7.1412.26
6Jörgen GranefeltH 40- (19)55.14+3.3310.08
8Lisa AnnersandD 60- (13)54.13+20.3618.45
10Anna Weckner WestlundD 55- (25)54.49+12.4513.50
15Tone HollowellD 55- (25)58.48+16.4414.50
16Olov ÖströmH 60- (27)46.01+9.4711.37
Mats KensbyH 55- (38)ikke startet

OK Øst

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Eva Marie GranD 70- (6)1.20.04+30.5631.31
13Øistein HagenH 70- (24)48.29+15.4616.46Last ned GPS-spor i gpx-format

OL Toten-Troll

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Marius StaffH 17- (13)1.19.00+26.4214.29
10Onno VerberneH 55- (38)44.20+5.4310.21
11Vanja StaffD 50- (24)51.45+8.4313.06
11Ingrid RavnanD 55- (25)56.26+14.2214.15
14Nils Harald StaffH 55- (38)48.11+9.3411.15

OL Trollelg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Henry SundsetvikH 75- (13)47.17+17.1718.36
58Geir PaulsenH 50- (61)1.37.10+59.1121.04

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Jan BøhleH 65- (21)53.19+25.4718.26
Oliver DraveckyH 17- (13)ikke startet

OL Tønsberg og omegn

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Fredrik BueN-åpen (86)23.21+-3.4111.20
0Silje Loftesnes KaupangN-åpen (86)24.18+-2.4411.47
0Ada Josefine KnoopN-åpen (86)36.50+9.4817.52
0Henrik MathisenN-åpen (86)22.33+-4.2910.56
0Lars Jørgen Stordal AanerudN-åpen (86)39.33+12.3119.11
0Emma ÅsheimerN-åpen (86)21.54+-5.0810.37
1Per Jarle EikelandH 17-C (3)24.2510.12
2Mathea GløersenD 14 (17)38.50+0.1812.15
2Johnny MathisenH 17-B (3)45.14+5.5314.02
2Mari Loftesnes KaupangD 15-16B (3)1.07.45+5.2821.22
3Tonje RasmussenD 35- (6)50.55+5.4611.58
5Ane MathisenD 11-12N (5)27.12+9.3811.46
6Else StordalD 17-C (12)40.02+9.1316.45
6Anders Krona HaflanDIR-A (39)51.09+9.3410.30
8Sindre MathisenH 13 (18)56.56+22.0817.40
10Turid ØdegårdD 60- (13)1.01.54+28.1721.25
10Lene LoftesnesD 40- (17)1.04.58+22.1815.10
12Anne-Berit RasmussenD 60- (13)1.05.24+31.4722.37
13Gløer GløersenDIR-A (39)1.00.17+18.4212.22
14Trym B IslandH 17-18E (34)59.53+14.2910.20
14Lars Loftesnes KaupangH 13 (18)1.20.31+45.4325.00
15Oliver ØstbyH 16 (35)47.03+12.1810.54
16Lars Emil BueH 13 (18)1.26.14+51.2626.46
19Hans StordalH 70- (24)1.08.33+35.5023.43
20Ida Kristine BueD 11-12 (29)33.22+16.0914.53
23Morten Krona HaflanH 17-18E (34)1.06.54+21.3011.33
27Vetle MathisenH 16 (35)55.38+20.5312.54
35Håvard ØstbyH 45- (54)1.05.12+22.2713.03
Vibeke Svendsen MathisenDIR-C (14)diskvalifisert
Tore S. RasmussenH 80- (3)diskvalifisert
Julie EikelandD 17- (7)diskvalifisert
Roar MathisenH 50- (61)ikke startet
Jannicke ØdegårdD 35- (6)ikke startet

OL Vallset/Stange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Kåre ØstgårdH 75- (13)58.38+28.3823.05

OLV Hindelbank

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
52Daniel LeibundgutH 50- (61)1.11.15+33.1615.27

Oppsal Orientering

41 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Eskil OlaussenN-åpen (86)25.21+-1.4112.18
0Martina VågsnesN-åpen (86)26.24+-0.3812.48
0Alfred NikolaisenH -10 (15)28.34+10.1411.57
0Eivind VågsnesH -10 (15)33.48+15.2814.08
1Sondre OlaussenH 11-12 (26)15.256.52
1Thomas RuudH 17- (13)52.189.35
1Ingeborg Roll MoslandD 13 (20)38.3412.09
2Inger Lise BjordalD 75- (2)1.25.34+30.1433.41
3Iben Johansen-BarliD 11-12N (5)23.35+6.0110.12
3Petter NæssH 65- (21)35.19+7.4712.13
3Lars Sigurd Baugstø RødnesH 14 (25)33.20+3.2310.21
3Ane HustvedtD 13 (20)42.36+4.0213.26
3Anselm ReichenbachH 15 (27)41.08+3.349.32
4Synne Syversen GihleD 11-12N (5)23.37+6.0310.13
4Tina KallesonD 16 (30)44.09+9.3011.19
4Ane Sofie KroghD 17-18 E (43)43.44+4.3310.17
5Henning ReichenbachH 13-16C (6)37.15+10.1315.35
5Ingrid Johansen-BarliD 13 (20)47.31+8.5714.59
5Amélie AamodtD 16 (30)44.59+10.2011.32
6Lars KlyveH 65- (21)38.55+11.2313.27
9Silje SyversenD 40- (17)1.04.44+22.0415.07
9Jakob A. GjedeboH 13 (18)57.07+22.1917.44
10Martin ReichenbachDIR-B (32)46.09+13.0115.35
10Arnhild KroghD 45- (35)50.47+9.2212.51
11Sofie Solheim UndebergetD 13 (20)58.20+19.4618.24
12Morten MoslandH 45- (54)51.25+8.4010.18
12Lavran ThorstensenH 19-20E (14)1.09.54+18.3510.54
13Katrine Bjordal VegganD 14 (17)54.22+15.5017.09
13Ask OlaussenH 14 (25)42.36+12.3913.13
14Per-Ivar NikolaisenH 40- (19)1.06.03+14.2212.07
14Roar BjordalH 70- (24)51.36+18.5317.51
15Jan Andreas EdstrømDIR-A (39)1.02.03+20.2812.44
15Olav Johannes DeelstraH 21-E (38)1.02.19+9.158.26
16Marius E. AamodtH 14 (25)46.48+16.5114.32
16Helge Grenager SolheimH 40- (19)1.31.25+39.4416.46Last ned GPS-spor i gpx-format
25Rolf HustvedtH 45- (54)58.03+15.1811.37
31Line KlyveDIR-A (39)1.32.46+51.1119.02
42Eilert AamodtH 45- (54)1.10.07+27.2214.03
Ingrid Solheim UndebergetD 16 (30)diskvalifisert
Sigve VågsnesH 21-E (38)diskvalifisert
Mila ZaharinovaD 40- (17)diskvalifisert
Jonas KroghH 14 (25)ikke startet
Are WigaardH 21-E (38)ikke startet
Eskil KolshusH 14 (25)ikke startet
Gard-Martin Udnesseter JohnsonH 21-E (38)ikke startet

Oslostudentenes IK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Are EriksenH 65- (21)38.38+11.0613.22
47Guttorm L EggeH 50- (61)1.07.47+29.4814.42
Audrun UtskarpenD 40- (17)diskvalifisert

Paimion Rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Ida Marie Næss BjørgulD 21-E (17)1.28.22+40.2815.43

Porsgrunn OL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Marie HoltermannN-åpen (86)21.11+-5.5110.16
2Une HoltermannD 15 (27)37.55+1.589.43
3Hanne VassendD 17-18 E (43)43.35+4.2410.15
10Atle RemmeH 65- (21)41.06+13.3414.13
11Tobias MathisenH 15 (27)47.59+10.2511.07
11Håkon KornmoH 19-20E (14)1.08.53+17.3410.44
11Magne Wiig MathisenH 45- (54)51.24+8.3910.18
12Alexander Repstad StoremyrH 17-18E (34)58.46+13.2210.08
13Kjell WestinH 55- (38)48.04+9.2711.13
13Hilde Kristine RosenvoldD 50- (24)55.24+12.2214.01
15Kjersti Adéla WestinD 21-E (17)1.17.45+29.5113.50
16Hilde VassendD 45- (35)1.00.11+18.4615.14
17Dag AusenH 45- (54)52.42+9.5710.33
17Rasmus MathisenH 17-18E (34)1.03.33+18.0910.58
18Sara MathisenD 45- (35)1.04.25+23.0016.18
18Anine Kjørholt LieD 15 (27)59.32+23.3515.15
18Anders L. RosenvoldH 15 (27)58.53+21.1913.39
22Lenka WestinD 45- (35)1.12.40+31.1518.23
24Håvard SkriubakkenH 17-18E (34)1.09.19+23.5511.58
31Elise AusenD 17-18 E (43)1.02.36+23.2514.43
33Jon SkriubakkenH 50- (61)57.51+19.5212.32
Lill BirkelundD 17-C (12)diskvalifisert

Raumar Orientering

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Oda SandvikN-åpen (86)37.55+10.5318.24
1Tina BjørnstadD 17-N (2)22.189.39
3Daniel EngenH 13-16C (6)33.25+6.2313.58
5Stine AustadD 17- (7)1.59.35+1.06.5623.49
6Anna Austad SveenD 17-B (8)1.12.52+23.0822.59
7Tor StrandH 17- (13)1.16.20+24.0214.00
7Kristine Eide RappD 17-18 E (43)46.39+7.2810.58
9Inger FinstadDIR-C (14)45.09+13.0618.53
9Emil Bjørnstad StrandH 17- (13)1.23.33+31.1515.19
12Cathrine SandvikDIR-B (32)53.35+20.2718.06
13Ståle SønsterudbråtenH 50- (61)48.59+11.0010.37
14Kaja SandvikD 13 (20)1.10.26+31.5222.13
16Ida EngenD 55- (25)58.55+16.5114.52
21Øystein RappH 50- (61)54.16+16.1711.46
22Anne-Grete AustadD 50- (24)1.12.06+29.0418.15
23Knut EngenH 55- (38)53.50+15.1312.34
25Jan SveenH 60- (27)1.15.07+38.5318.58
27Anders HorveiH 17-18E (34)1.14.06+28.4212.47
33Hanne Eide RappD 17-18 E (43)1.07.55+28.4415.58
Tor-Arve Bjørnstad StrandH 17- (13)ikke startet

Ringerike OL

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ida Amundsen BjørkliD -10 (9)38.3216.07
1Sigurd Amundsen BjørkliH 15-16B (4)40.0112.25
2Rasmus BerglundH 13 (18)40.25+5.3712.33
2Even Amundsen BjørkliH 15-16B (4)44.46+4.4513.54
4Anne Guro NøklebyD 45- (35)45.50+4.2511.36
4Ida Bolette EnerhaugenD 17- (7)1.32.56+40.1718.30
4Oskar FossåsH 15-16B (4)1.42.45+1.02.4431.54
4Lars-Inge ArnevikH 50- (61)40.45+2.468.50
4Kari StrandeD 65- (10)45.52+10.2715.52
5Mikkel BerglundH 15 (27)44.08+6.3410.14
5Martin Nøkleby MellingH 14 (25)35.36+5.3911.03
5Kirsti KringhaugD 50- (24)48.29+5.2712.16
5Marion AmundsenD 35- (6)1.59.15+1.14.0628.03
8Morten DåsnesH 60- (27)40.43+4.2910.16
8Monica BerglundD 40- (17)1.03.10+20.3014.45
9Sunniva VienaD 13-16C (9)1.06.45+39.0927.55
9Aud Kjersti Dalset VienaD 17-C (12)47.58+17.0920.04
9Kristian KihleH 55- (38)44.17+5.4010.20
10Helge RevhaugH 70- (24)44.14+11.3115.18
13Stig MellingH 45- (54)51.29+8.4410.19
15Reidar KollstrømH 13 (18)1.22.14+47.2625.32
20Juha VienaH 50- (61)52.35+14.3611.24
20Line Skjevik ArnevikD 45- (35)1.06.17+24.5216.46
28Jørgen Nøkleby MellingH 16 (35)59.49+25.0413.52
28Oskar ArnevikH 17-18E (34)1.19.43+34.1913.46
28Lars BerglundH 45- (54)59.34+16.4911.56
31Karen Backe LangumD 45- (35)1.23.50+42.2521.13
51Jon Erland FossaasH 45- (54)1.31.42+48.5718.22
57Knut Ivar KollstrømH 50- (61)1.28.26+50.2719.10

Røros IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Petter GullikstadH 55- (38)58.00+19.2313.33

Røyken OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Signe Drange RuudN-åpen (86)43.25+16.2321.04
1Birgitte BekkelundD 75- (2)55.2021.47
2Henrik Drange RuudH 17- (13)55.05+2.4710.06
8Morten JohannessenH 65- (21)39.25+11.5313.38
13Elisabeth Holth JohannessenD 60- (13)1.09.58+36.2124.12
Christian SchibstedH 55- (38)ikke startet
Inger SchibstedD 55- (25)ikke startet

Sandefjord OK

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Josephine Lin BjørkN-åpen (86)30.02+3.0014.34
0Karen KlavenesN-åpen (86)20.13+-6.499.48
1Cornelius BjørkH 16 (35)34.458.03
2Markus EikåsH 17-C (3)42.09+17.4417.38
3Signe Bredholt JørgensenD 19-20 E (17)51.15+3.3010.12
4Brage EikåsH 13 (18)42.36+7.4813.13
5Tiri RebårdD 55- (25)50.12+8.0812.40
6Hans Gøran BjørkDIR-C (14)38.11+6.0815.58
6Ella Arentz HagenD 19-20 E (17)57.26+9.4111.26
7Anders KlavenesH 14 (25)37.42+7.4511.42
8Mai Britt BjørkDIR-B (32)44.37+11.2915.04
12Sigrun GjoneDIR-C (14)1.09.32+37.2929.05
12Ragne KlavenesD 11-12 (29)27.48+10.3512.24
13Gabriel GjoneH 13 (18)1.04.03+29.1519.53
14Einar KlavenesDIR-A (39)1.00.28+18.5312.24
15Benjamin GjoneH 14 (25)43.55+13.5813.38
17Ingeborg EikåsD 13 (20)1.29.36+51.0228.15
21Wenche EikåsD 45- (35)1.11.17+29.5218.02
21Theodor BjørkH 14 (25)54.24+24.2716.53
21Daniella GjoneD 11-12 (29)35.13+18.0015.43
26Knut GjoneDIR-B (32)1.14.39+41.3125.13
30Jonas EikåsH 16 (35)1.02.35+27.5014.31
40Arne Håkon JørgensenH 50- (61)1.02.41+24.4213.35
47Jo Børre EikåsH 45- (54)1.19.07+36.2215.51
Kari Hasaas KlavenesD 40- (17)diskvalifisert
Gjendine Gjelstad RebårdD 15 (27)diskvalifisert
Per Ivar HalvorsenH 50- (61)ikke startet

Sarpsborg OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Fredrik Texmo GrønnN-åpen (86)33.44+6.4216.22
0Elise HaugeN-åpen (86)28.23+1.2113.46
0Eskil Pehrsen-LundeN-åpen (86)33.20+6.1816.10
0Sander Ryste OddenN-åpen (86)26.27+-0.3512.50
0Jens Vonen SvaeN-åpen (86)16.24+-10.387.57
8Sigrid HaugeD 13 (20)56.19+17.4517.45
13Jeremias Ryste OddenH 11-12 (26)26.58+11.3312.02
15Jesper Vonen SvaeH 11-12 (26)28.56+13.3112.54
20Adine Blakkestad IngesenD 16 (30)1.04.50+30.1116.37
21Nina PedersenD 16 (30)1.07.20+32.4117.15
23Ivar HansenH 14 (25)1.12.41+42.4422.34
25Marie HansenD 17-18 E (43)1.00.01+20.5014.07
25Ask SkivdalH 11-12 (26)43.13+27.4819.17
36Marie Lindløv JensenD 17-18 E (43)1.13.50+34.3917.22
Solveig Pehrsen-LundeD 14 (17)ikke startet
Helena ÅsbergD 19-20 E (17)ikke startet

Skien OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Grete S B HoviD 60- (13)35.29+1.5212.16
10Ingunn GåsoddenD 17-C (12)49.37+18.4820.45
12Harald HoviH 60- (27)42.18+6.0410.40
20Rune LaurantsenH 60- (27)52.27+16.1313.14
30Harald OmlandH 55- (38)1.06.05+27.2815.26

Snertingdal IF Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Unn Mette KlopbakkenD 50- (24)57.13+14.1114.29
21Anita StensethD 50- (24)1.07.57+24.5517.12
23Erik HasliH 60- (27)1.06.12+29.5816.43

Sogndal IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Christian FrøydH 45- (54)ikke startet

Stokke IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Runar KittilsenH 70- (24)39.18+6.3513.35
15Ragnar Niemi BergH 65- (21)51.54+24.2217.57
51Arne KristensenH 50- (61)1.10.18+32.1915.14
Lars Martin GjeinH 70- (24)diskvalifisert
Inger NergaardD 65- (10)diskvalifisert
Sigurdur Freyr SigurdssonH 17-C (3)ikke startet
Magnus SigurdssonH 11-12 (26)ikke startet

Sturla, IF

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Linda VerdeD 65- (10)43.44+8.1915.07
4Ellen Horni-JohnsenDIR-C (14)36.38+4.3515.19
5Anders JohnsenDIR-C (14)36.39+4.3615.20
5Harald ThonH 60- (27)38.28+2.149.42
7Bjørn W. LudvigsenH 75- (13)51.15+21.1520.10
8Mina Akiko JohnsenD 14 (17)45.25+6.5314.19
11Marie KvarmeD 14 (17)52.39+14.0716.36
12Marthe Graff-WiikD 13 (20)1.01.29+22.5519.23
18Geir Holm GundersenH 60- (27)49.31+13.1712.30
35Ingeborg KvarmeD 17-18 E (43)1.09.16+30.0516.17

Søgne og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jarl Magnus BergeDIR-A (39)45.56+4.219.25

Trøsken IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Sander Agnalt HeggenesN-åpen (86)37.55+10.5318.24
0Håkon Lillegraven LangsæterH -10 (15)45.29+27.0919.01
4Magnus HolmskauDIR-B (32)40.01+6.5313.31
7Ingrid Pedersen HolmskauD 11-12 (29)23.39+6.2610.33
13Cathrine LillestrandDIR-B (32)54.17+21.0918.20
16Marte Lillegraven LangsæterD 11-12 (29)30.33+13.2013.38
22Mathias Pedersen HolmskauH 14 (25)58.27+28.3018.09
30Finn Henry LillestrandH 50- (61)57.09+19.1012.23
Jimmy NordliH 70- (24)diskvalifisert
Bodil BerbyD 65- (10)diskvalifisert

Turun Metsänkävijät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Erling SommerfeldtDIR-A (39)41.358.32

Tynset IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Leif Arne NytrøenDIR-B (32)33.0811.11
13Eldbjørg G. KalbækkenD 55- (25)57.07+15.0314.25
18Gaute Kvittum NytrøenH 17-18E (34)1.03.51+18.2711.01
38Ane Ingeborg KalbækkenD 17-18 E (43)1.25.19+46.0820.04

Vang OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Knut SkjesetH 70- (24)33.17+0.3411.31
6Even LindaasH 17-18E (34)52.59+7.359.09
7Njaal Ellegaard MelbyH 17-18E (34)53.14+7.509.11
16Eskil FrøislandH 17-18E (34)1.02.24+17.0010.46
17Anne FrøislandD 14 (17)1.03.45+25.1320.06
29Stein Arne NegårdH 55- (38)1.00.49+22.1214.12
30Ole Johan BråtenH 17-18E (34)1.30.45+45.2115.40
31Øystein MelbyH 55- (38)1.06.33+27.5615.32
32Øivind FrøislandH 45- (54)1.02.21+19.3612.29
Fredrik SveenH 17-18E (34)diskvalifisert
Jostein Svaland DaleH 17-18E (34)ikke startet

Varegg Fleridrett

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jonatan Rosengren DrakeH 35- (2)52.269.37
3Kristian Fredrik ThomassenH 17- (13)1.03.34+11.1611.39
5Tore NymarkH 50- (61)41.50+3.519.04
5Kristian RykkjeH 17-18E (34)51.49+6.258.56
6Karianne StrømmeD 45- (35)48.43+7.1812.20
7Markus Kjærner-SembH 19-20E (14)1.02.15+10.569.42
8Linda BønesD 17-C (12)43.45+12.5618.18
8Stian RykkjeH 17-18E (34)53.32+8.089.14
8Tove AasheimD 50- (24)49.07+6.0512.26
12Tora Aasheim NymarkD 17-18 E (43)50.30+11.1911.52
12Christiane TrösseD 21-E (17)1.09.51+21.5712.25
13Vyacheslav MukhidinovH 21-E (38)1.01.09+8.058.17
14Ingunn MartinsenD 21-E (17)1.13.57+26.0313.09
15Linda RykkjeD 45- (35)58.11+16.4614.43
16Magnus Strømme LidH 15 (27)52.36+15.0212.12
17Erik BohneH 16 (35)47.54+13.0911.06
17Oskar RøenH 21-E (38)1.03.41+10.378.37
18Kristian LøvåsH 50- (61)51.21+13.2211.08
21Ragnhild Vrålstad LøvåsD 17-18 E (43)58.36+19.2513.47
22Mathias RosenlundH 17-18E (34)1.06.49+21.2511.32
25Jon Erik Doppelhofer ErvikH 15 (27)1.11.05+33.3116.29
26Mari Strømme LidD 17-18 E (43)1.00.03+20.5214.07
27Eirunn Husby NordstadD 16 (30)1.21.40+47.0120.56
32Tage RosenlundH 16 (35)1.08.16+33.3115.50
46Gernot DoppelhoferH 50- (61)1.05.53+27.5414.17
Per Øivind HusbyH 65- (21)diskvalifisert
Mathias Kjærner-SembH 17- (13)diskvalifisert

Varteig OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Anna Elizabeth AarbuN-åpen (86)39.00+11.5818.55
0Maja Dyrlie AndersenN-åpen (86)38.37+11.3518.44
0Mats Dyrlie AndersenN-åpen (86)27.51+0.4913.31
0Elida EspenesN-åpen (86)34.11+7.0916.35
1Henrik Julian Fontes ÅrbuH 13 (18)34.4810.48
3Roy Roger EspenesH 17-C (3)46.04+21.3919.16
14Dag BrenåsH 50- (61)49.12+11.1310.40
15Elsie BrenneDIR-B (32)56.46+23.3819.10
16Julie BrenåsD 13 (20)1.15.06+36.3223.41
21Kjell Einar AndersenH 55- (38)53.10+14.3312.25
30Olav Halvorsen SikkelandH 21-E (38)1.14.56+21.5210.09
35Bjørn ÅrbuDIR-A (39)2.02.09+1.20.3425.04
Einar Kristian LundeH 60- (27)diskvalifisert

Vegårshei IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anders VestølH 17-18E (34)49.27+4.038.32
36Ole Petter VestølH 50- (61)59.29+21.3012.54

Wing OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Rune StræteH 50- (61)57.08+19.0912.23
31Øyvind SchjelderupH 50- (61)57.37+19.3812.29

Østmarka OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Amund Kortner VogtN-åpen (86)25.25+-1.3712.20
1Erik NæssH 17-B (3)39.2112.13
16Ingrid Marie Stubban HygenD 16 (30)55.09+20.3014.08
18Trond KortnerH 21-E (38)1.04.09+11.058.41
19Pernille Nor-WollD 11-12 (29)33.16+16.0314.51
20Ingrid NermoenD 55- (25)1.02.42+20.3815.50
21Bjørn ChristensenDIR-A (39)1.05.20+23.4513.24
23Mathias LinløkkenH 11-12 (26)40.39+25.1418.08
24Ellen Margrete Stubban HygenD 11-12 (29)43.28+26.1519.24
28Kristin HygenDIR-B (32)1.47.03+1.13.5536.09
48Hans Olav HygenH 45- (54)1.19.18+36.3315.53
55Terje LinløkkenH 50- (61)1.21.26+43.2717.39
Siv Susanne JystadDIR-B (32)ikke startet
Alexandra LinløkkenD 16 (30)ikke startet
Øystein KildahlH 60- (27)ikke startet
Anna Cecilie LinløkkenD 17-18 E (43)ikke startet
Hans Kristian Stubban HygenH 19-20E (14)ikke startet

Ås-NMBU Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Nils TveiteH 16 (35)37.55+3.108.47
5Ivar MaalenH 55- (38)41.20+2.439.39
5Linus OlhansH 19-20E (14)1.01.32+10.139.35
16Kjell BlomsethDIR-A (39)1.02.39+21.0412.51
17Ingvild Maalen-JohansenDIR-A (39)1.02.40+21.0512.52
18May Bente BrurbergD 50- (24)1.01.11+18.0915.29
22Ingrid TveiteD 55- (25)1.26.00+43.5621.43
34Vincent EijsinkH 55- (38)1.26.45+48.0820.16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor