Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 15 april 2018

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13 | D 13-16C | D 13-16N | D 14 | D 15 | D 15-16B | D 16 | D 17- | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13 | H 13-16C | H 13-16N | H 14 | H 15 | H 15-16B | H 16 | H 17- | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR-A | DIR-B | DIR-C

DIR-A

4 870 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät41.35
2Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK45.56+4.21
3Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL46.32+4.57
4Betty Ann Bjerkreim NilsenIL Tyrving47.02+5.27
5Erik JakobsenOK Moss51.07+9.32
6Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn51.09+9.34
7Sondre GullordNydalens SK53.54+12.19
8Yngvar ChristiansenBækkelagets SK55.00+13.25
9Morten HeirFossum IF55.29+13.54
10Tone LyeIL Tyrving56.44+15.09
11Gjermund GravirAsker Skiklubb57.04+15.29
12Asgeir LiumFet OL59.14+17.39
13Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn1.00.17+18.42
14Einar KlavenesSandefjord OK1.00.28+18.53
15Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering1.02.03+20.28
16Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering1.02.39+21.04
17Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering1.02.40+21.05
18Jens TientlandLardal OL1.04.13+22.38
19Kine DirroMåren OK1.04.30+22.55
20Lars ForsbergOK Ravinen1.04.41+23.06
21Bjørn ChristensenØstmarka OK1.05.20+23.45
22Stian OverskeidIndre Østfold OK1.06.50+25.15
23Vegard LøvliAsker Skiklubb1.08.27+26.52
24Håkon LøvliAsker Skiklubb1.09.46+28.11
25Glenn MullerFlyfemkamp1.13.00+31.25
26Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb1.20.23+38.48
27Trond MyhreFossum IF1.23.05+41.30
28Nicoline BromanderFredrikstad SK1.24.02+42.27
29Geir JacobsenLardal OL1.24.19+42.44
30Peter KlavenessMåren OK1.27.17+45.42
31Line KlyveOppsal Orientering1.32.46+51.11
32Anders BrynildsenFredrikstad SK1.35.11+53.36
33Bent Sande KvermeFossum IF1.38.57+57.22
34Jo WiklundNydalens SK1.45.42+1.04.07
35Bjørn ÅrbuVarteig OL2.02.09+1.20.34
36Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK2.04.52+1.23.17
Pia IversenHeming Orienteringdiskvalifisert
Tore Grønlund MoenGimle IFdiskvalifisert
Trond MøretrøKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor