Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 15 april 2018

H 50-

4 610 m, 62 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø37.59
2Rune ScheeleNydalens SK38.23+0.24
3Johan IvarssonFreidig38.30+0.31
4Lars-Inge ArnevikRingerike OL40.45+2.46
5Tore NymarkVaregg Fleridrett41.50+3.51
6Helge GisholtOK Skeidi44.48+6.49
7Svein NygårdLillomarka OL46.15+8.16
8Jan Richard EriksenAsker Skiklubb46.44+8.45
9Ottar WiklundNydalens SK46.53+8.54
10Jon Iver BakkenNydalens SK46.56+8.57
11Sigmund VisterIndre Østfold OK47.27+9.28
12Lars EnerhaugenModum OL48.40+10.41
13Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering48.59+11.00
14Dag BrenåsVarteig OL49.12+11.13
15Per Olav GulbrandsenLarvik OK49.16+11.17
16Knut Erling ØenHeming Orientering50.55+12.56
17Øystein ØstermannHeming Orientering51.07+13.08
18Kristian LøvåsVaregg Fleridrett51.21+13.22
19Hallvard KorenOK Moss51.44+13.45
20Juha VienaRingerike OL52.35+14.36
21Øystein RappRaumar Orientering54.16+16.17
22Håkon JendalFossum IF54.21+16.22
23Bjørn HallanLommedalens IL54.28+16.29Last ned GPS-spor i gpx-format
24Christian JomaasFossum IF54.56+16.57
25Kjetil EspedalNydalens SK54.58+16.59
26Per Ola UlsethNydalens SK55.27+17.28
27Einar LunøeNydalens SK55.43+17.44
28Roger LysnesHedrum OL56.34+18.35
29Rune StræteWing OK57.08+19.09
30Finn Henry LillestrandTrøsken IL57.09+19.10
31Øyvind SchjelderupWing OK57.37+19.38
32Jan Erik AalbergBækkelagets SK57.42+19.43
33Jon SkriubakkenPorsgrunn OL57.51+19.52
34Odd Arne LianIL Koll58.32+20.33
35Børge PedersenNydalens SK58.58+20.59
36Ole Petter VestølVegårshei IL59.29+21.30
37Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL59.43+21.44
38Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1.01.16+23.17
39Einar TesloHadeland OL1.02.38+24.39
40Arne Håkon JørgensenSandefjord OK1.02.41+24.42
41Rune EngehultNotodden OL1.03.16+25.17
42Stein BlomsethLillomarka OL1.03.21+25.22
43Lasse ArnesenHeming Orientering1.03.47+25.48
44Kimme ArnesenHeming Orientering1.05.26+27.27
45Terje BlindheimLillomarka OL1.05.33+27.34
46Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.05.53+27.54
47Guttorm L EggeOslostudentenes IK1.07.47+29.48
48Atle WølloKongsberg OL1.09.20+31.21
49Per GustafssonKongsberg OL1.09.25+31.26
50Anders FlågenHeming Orientering1.10.10+32.11
51Arne KristensenStokke IL1.10.18+32.19
52Daniel LeibundgutOLV Hindelbank1.11.15+33.16
53Roger Andre VaneboKongsberg OL1.12.12+34.13
54Hans Otto ØverbyKongsberg OL1.12.43+34.44
55Terje LinløkkenØstmarka OK1.21.26+43.27
56Terje Ulla EikenKongsberg OL1.23.55+45.56
57Knut Ivar KollstrømRingerike OL1.28.26+50.27
58Geir PaulsenOL Trollelg1.37.10+59.11
Bjørn BaklidKonnerud ILdiskvalifisert
Svein GranerudAsker Skiklubbdiskvalifisert
Martin FrischknechtAlta OLdiskvalifisert
Per Ivar SveheimOdal OL - Orienteringbrutt
Roar MathisenOL Tønsberg og omegnikke startet
Arild AndresenFossum IFikke startet
Are KristiansenIL Tyrvingikke startet
Per Ivar HalvorsenSandefjord OKikke startet
Roar ByeModum OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor