Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 15 april 2018

H 45-

4 990 m, 54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik OttesenFredrikstad SK42.45
2Christian HolmboeIL Tyrving43.30+0.45
3Espen DanevadFredrikstad SK44.39+1.54
4David LøverModum OL45.25+2.40
5Bjørn HaavengenKongsberg OL48.01+5.16
6Lars Erik GjeinFossum IF48.37+5.52
7Øystein OlsenOK Moss49.15+6.30
8Odd StrandKongsberg OL49.25+6.40
9Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK49.49+7.04
10Erling KatlaFossum IF50.49+8.04
11Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL51.24+8.39
12Morten MoslandOppsal Orientering51.25+8.40
13Stig MellingRingerike OL51.29+8.44
14Per Øivind EgerKongsberg OL51.53+9.08
15Harald BakkeFossum IF52.03+9.18
16Frank LøwengreenFredrikstad SK52.34+9.49
17Dag AusenPorsgrunn OL52.42+9.57
18André JægtvikKonnerud IL53.43+10.58
19Henning Bratland CarlsenOK Moss54.03+11.18
20Øyvind LienGjø-Vard OL54.27+11.42
21Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL57.30+14.45
22Espen RøsteKongsberg OL57.31+14.46
23Asle Sagli GudimIndre Østfold OK57.37+14.52
24Rune BlågestadIndre Østfold OK58.01+15.16
25Karl-Johan MalmbergIL Tyrving58.03+15.18
25Rolf HustvedtOppsal Orientering58.03+15.18
27Steinar LandeBø OL58.40+15.55
28Lars BerglundRingerike OL59.34+16.49
29Knut Jostein SætnanFossum IF1.00.21+17.36
30Torstein HoleNydalens SK1.00.52+18.07
31Kyrre GranFet OL1.01.13+18.28
32Øivind FrøislandVang OL1.02.21+19.36
33Dag StrislandKolbotn og Skimt OL1.02.54+20.09
34Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.03.53+21.08
35Håvard ØstbyOL Tønsberg og omegn1.05.12+22.27
36Bjørn HaugeNydalens SK1.05.15+22.30
37Fredrik SaugestadNydalens SK1.05.33+22.48
38Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK1.07.58+25.13
39Kjell Petter SmågeKonnerud IL1.08.18+25.33
40Eirik JørgensenIL Tyrving1.09.23+26.38
41Håkon BørliFossum IF1.09.44+26.59
42Eilert AamodtOppsal Orientering1.10.07+27.22
43Kent KopperudIndre Østfold OK1.10.14+27.29
44Magne SætherFredrikstad SK1.11.41+28.56
45Even ErlienGjø-Vard OL1.15.40+32.55
46Christian ReuschHeming Orientering1.17.40+34.55
47Jo Børre EikåsSandefjord OK1.19.07+36.22
48Hans Olav HygenØstmarka OK1.19.18+36.33
49Pål AngvollFredrikstad SK1.20.10+37.25
50Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL1.22.53+40.08
51Jon Erland FossaasRingerike OL1.31.42+48.57
52Roger ØstvoldHeming Orientering1.43.55+1.01.10
Espen BekhusFredrikstad SKdiskvalifisert
Christian GløgårdNittedal OLdiskvalifisert
Johan JebsenHeming Orienteringikke startet
Charles HalaasFossum IFikke startet
Eelco van RaaijHedrum OLikke startet
Christian FrøydSogndal ILikke startet
Thomas LieFredrikstad SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor