Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 15 april 2018

D 17-18 E

4 250 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny BaklidKonnerud IL39.11
2Ragne WiklundNydalens SK42.42+3.31
3Hanne VassendPorsgrunn OL43.35+4.24
4Ane Sofie KroghOppsal Orientering43.44+4.33
5Aurora GjølsjøOK Moss43.56+4.45
6Lene Berg HanssenByåsen IL45.20+6.09
7Kristine Eide RappRaumar Orientering46.39+7.28
8Marie LilandNydalens SK48.19+9.08
9Andrea RanvikKonnerud IL48.50+9.39
10Tale StrandKongsberg OL49.06+9.55
11Marlin HaavengenKongsberg OL50.13+11.02
12Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett50.30+11.19
13Karen Hoel JomaasFossum IF51.19+12.08
14Janne Tjørhom AasheimGanddal IL51.38+12.27
15Mina JørgensenIL Tyrving52.14+13.03
16Karoline BjørnerødOK Moss54.08+14.57
17Christine HoenEiker OL55.51+16.40
18Ingeborg RognstadHadeland OL56.55+17.44
19Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb57.15+18.04
20Ada WulfsbergNydalens SK58.27+19.16
21Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett58.36+19.25
22Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL58.56+19.45
23Linn Mei WaalerMåren OK59.15+20.04
24Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL59.44+20.33
25Marie HansenSarpsborg OL1.00.01+20.50
26Mari Strømme LidVaregg Fleridrett1.00.03+20.52
27Andrea VaneboKongsberg OL1.01.06+21.55
28Solveig LetmolieEiker OL1.01.09+21.58
29Anniken RanvikKonnerud IL1.01.18+22.07
30Inga Vestøl StødleKristiansand OK1.01.51+22.40
31Elise AusenPorsgrunn OL1.02.36+23.25
32Tomine Lysaker SandenEiker OL1.03.03+23.52
33Hanne Eide RappRaumar Orientering1.07.55+28.44
34Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL1.08.43+29.32
35Ingeborg KvarmeSturla, IF1.09.16+30.05
36Marie Lindløv JensenSarpsborg OL1.13.50+34.39
37Ingrid Lund HovdenIL Tyrving1.15.31+36.20
38Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF1.25.19+46.08
39Sarah WølloKongsberg OL1.29.21+50.10
40Thea LandKonnerud IL1.43.15+1.04.04
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SKdiskvalifisert
Carmen DirroMåren OKdiskvalifisert
Ingvild LangeggenKongsberg OLdiskvalifisert
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OLikke startet
Helene EgerKongsberg OLikke startet
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKikke startet
Solveig Eline BergIL Tyrvingikke startet
Frida Bakken UlsethNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor