Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 15 april 2018

N-åpen

2 060 m, 86 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Magnus Aakre-LarsenAndebu IL27.02
0Marte Aakre-LarsenAndebu IL26.50+-0.12
0Anna Elizabeth AarbuVarteig OL39.00+11.58
0Iver AarsethIL Koll17.50+-9.12
0Maja Dyrlie AndersenVarteig OL38.37+11.35
0Mats Dyrlie AndersenVarteig OL27.51+0.49
0Lars August FjellheimIL Koll29.59+2.57
0Josephine Lin BjørkSandefjord OK30.02+3.00
0Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL22.17+-4.45
0Joel Bronebakk JohanssonHalden SK21.41+-5.21
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn23.21+-3.41
0Vilma DanevadFredrikstad SK20.17+-6.45
0Elida EspenesVarteig OL34.11+7.09
0Synne Marie FjellheimIL Koll30.32+3.30
0Jonathan FodstadIL Koll20.48+-6.14
0Sara Elina Fristad HämälistöHalden SK29.29+2.27
0Hans Olav FuglestvedIL Koll43.13+16.11
0Astrid GlenneMåren OK30.06+3.04
0Georg GlenneMåren OK29.56+2.54
0Olle GranefeltOK Tyr28.18+1.16
0Fredrik Texmo GrønnSarpsborg OL33.44+6.42
0India HaavaldsenHalden SK27.54+0.52
0Sigve Hagen-TafjordHalden SK22.12+-4.50
0Helene HarstadKolbotn og Skimt OL29.27+2.25
0Elise HaugeSarpsborg OL28.23+1.21
0Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL37.55+10.53
0Ivar HelgerudHalden SK36.48+9.46
0Thomas Nissen HellerudIL Koll22.12+-4.50
0Ellinor Johansen HickenIL Koll38.19+11.17
0Henrik Johansen HickenIL Koll27.31+0.29
0Sindre HolmboeIL Tyrving37.49+10.47
0Marie HoltermannPorsgrunn OL21.11+-5.51
0Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK22.24+-4.38
0Johan Karlsson KahrsFredrikstad SK45.55+18.53
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn24.18+-2.44
0Eivind KjernsmoAsker Skiklubb31.34+4.32
0Synne KjernsmoAsker Skiklubb30.52+3.50
0Karen KlavenesSandefjord OK20.13+-6.49
0Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn36.50+9.48
0Elida Sofie KopperudIndre Østfold OK37.59+10.57
0Ole-Edvard KopperudIndre Østfold OK38.16+11.14
0Eline KravdalGjø-Vard OL28.22+1.20
0Signe KvalheimHalden SK21.38+-5.24
0Herman Finstad LandIL Tyrving24.53+-2.09
0Sverre Øen LandstadIL Koll46.46+19.44
0August Myklebust LeopolderIL Koll21.09+-5.53
0Eirik LestebergKongsberg OL21.42+-5.20
0Magnus LestebergKongsberg OL23.52+-3.10
0Simen Lian MortensenIL Koll32.35+5.33
0Kristian Lind-LarsenOK Moss31.46+4.44
0Solan LøkenOK Moss24.57+-2.05
0Julian MalmbergIL Tyrving30.45+3.43
0Sebastian MalmbergIL Tyrving42.16+15.14
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn22.33+-4.29
0Teodor Nysæther MikkelsenIL Koll18.01+-9.01
0Ola MyklatunIL Tyrving27.02
0Ole Jacob MyklebustIL Koll18.25+-8.37
0Lauritz Nissen HellerudIL Koll22.02+-5.00
0Emma Nordlie MagnussenHalden SK21.31+-5.31
0Esten Valentin NybråtenIL Tyrving26.46+-0.16
0Max Alexander NybråtenIL Tyrving14.59+-12.03
0Hermine OddenMåren OK30.13+3.11
0Isolde OddenMåren OK43.39+16.37
0Eskil OlaussenOppsal Orientering25.21+-1.41
0Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL33.20+6.18
0Johanne Ragvin RystadNydalens SK47.33+20.31
0Mathis RenardKongsberg OL24.00+-3.02
0Una RetteraasenIndre Østfold OK29.33+2.31
0Ada RodemNydalens SK48.30+21.28
0Signe Drange RuudRøyken OL43.25+16.23
0Karl Oraug RyghIL Koll15.27+-11.35
0Sander Ryste OddenSarpsborg OL26.27+-0.35
0Assar SandHalden SK44.56+17.54
0Sixten SandHalden SK27.19+0.17
0Oda SandvikRaumar Orientering37.55+10.53
0Amund SaugestadNydalens SK23.34+-3.28
0Aksel SolbergFredrikstad SK28.22+1.20
0Troy Victor StoksethHalden SK36.35+9.33
0Lars Jørgen Stordal AanerudOL Tønsberg og omegn39.33+12.31
0Trym StrømbergFredrikstad SK37.25+10.23
0Jens Vonen SvaeSarpsborg OL16.24+-10.38
0Tollef TjentlandLardal OL17.56+-9.06
0Amund Kortner VogtØstmarka OK25.25+-1.37
0Martina VågsnesOppsal Orientering26.24+-0.38
0Håkon ØverbyKongsberg OL24.06+-2.56
0Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn21.54+-5.08
Ivar Øen LandstadIL Kollikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor