Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 14 april 2018

Alta OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Eskil FrischknechtH 16 (39)49.29+16.5712.22Last ned GPS-spor i gpx-format
64Martin FrischknechtH 50- (66)1.49.40+1.17.5326.52

Andebu IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Magnus Aakre-LarsenN-åpen (91)30.3616.11
0Marte Aakre-LarsenN-åpen (91)27.05+-3.3114.19
9Elling AakreH 65- (19)43.21+11.2516.06
9Elisabeth RødD 65- (12)1.18.57+38.3029.20

Asker Skiklubb

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Eivind KjernsmoN-åpen (91)30.13+-0.2315.59
0Synne KjernsmoN-åpen (91)26.01+-4.3513.45
1Sander ArntzenH 17-18E (44)35.377.49
2Jorun RuudD 45- (42)40.21+1.1111.08
2Sondre YtterbøH 16 (39)38.55+6.239.43
2Henrik Fredriksen AasH 17-18E (44)35.45+0.087.51
2Ida Kristine NordvikD 15-16B (2)1.35.51+36.1329.13
3Synne StrandD 19-20 E (16)44.28+2.3310.29
3Felix FinsrudH 16 (39)39.18+6.469.49
4Astrid YtterbøD 11-12 (36)23.02+3.5510.19
7Johan WestlyDIR-A (54)50.04+8.1110.11
8Gjermund GravirDIR-A (54)52.51+10.5810.45
8Nora Synnøve WoxholthD 19-20 E (16)51.33+9.3812.09
8Per Clemet WisløffH 17-18E (44)39.05+3.288.35
8Sigrun Hernes YtterbøD 50- (30)52.28+11.0514.29
9Toril Fougner WisløffD 45- (42)48.48+9.3813.28
11Axel HoveidH 19-20E (14)51.48+12.5010.09
14Edel Sofie NilsenD 55- (25)1.01.46+20.3619.00
15May ChristoffersenDIR-B (58)57.14+12.4216.35
15Marianne ArnesenD 50- (30)58.36+17.1316.11
16Silje Ruud FossheimD 11-12 (36)33.32+14.2515.02
17Reidar FossumH 60- (29)39.25+9.5912.07
17Martha WisløffD 13 (22)1.28.12+46.2826.53
21Ina MartiniD 16 (31)1.05.20+33.0518.14
21Simen Aure SkogedalH 15 (33)59.56+24.2214.59
22Emil Ruud FossheimH 14 (29)1.06.44+35.3018.44
23Per Anders YtterbøDIR-B (58)1.06.22+21.5019.14
23Tarje EspelinH 14 (29)1.09.56+38.4219.38
23Marit EgnerD 45- (42)1.05.25+26.1518.04
23Svein GranerudH 50- (66)44.12+12.2510.50
25Leif BergersenDIR-A (54)1.08.40+26.4713.59
27Gunhild MyhrD 50- (30)1.38.23+57.0027.10
27Anna Øfsthus GravirD 17-18 E (47)1.07.56+28.4817.27
27Frikk Alvaro EmbergsrudH 16 (39)56.36+24.0414.09
27Trygve MyhrH 17-18E (44)49.38+14.0110.54
33Arne FossheimH 55- (53)48.35+15.2113.23
33Tuva EspelinD 11-12 (36)53.35+34.2824.01
34Eilev KvaaleH 16 (39)1.13.54+41.2218.28
39Kjetil KjernsmoDIR-A (54)1.30.14+48.2118.22
45Sølvi MartiniDIR-B (58)1.28.11+43.3925.33
46Sverre WisløffH 45- (69)1.05.29+31.0015.11
51Torstein KvaaleH 50- (66)56.32+24.4513.51
52Per WiréhnH 21-E (60)1.01.31+25.1910.54
57Arild NyhaugH 45- (69)1.33.34+59.0521.42
Mathias NyhaugH 14 (29)diskvalifisert
Jakob Backer-TellnesH 14 (29)ikke startet
Håvard EspelinH 50- (66)ikke startet

Askvoll og Holmedal IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sveinung FristadH 80- (6)58.40+11.4623.33
6Edvin HelleH 70- (28)37.38+5.1013.59
14Anders BjørkaasH 65- (19)56.49+24.5321.07
31Audun HelleDIR-A (54)1.14.46+32.5315.13
Wexia WangN-åpen (91)diskvalifisert

Bergens TF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Andreas DaleH 15 (33)38.31+2.579.37
13Jon DaleDIR-B (58)55.48+11.1616.10

Berger og Svelvik OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ola Gjermstad PettersenH -10 (14)25.41+10.2413.14
0Marcus SyvertsenH -10 (14)32.35+17.1816.47
7Lasse SyvertsenH 35- (7)1.20.15+37.2417.35
12Rolf ChristensenH 65- (19)47.49+15.5317.46
12Trude HansenD 40- (15)1.11.51+34.2619.47
25Terje W. PettersenH 45- (69)48.50+14.2111.19
36Hedda Wessel PettersenD 11-12 (36)1.13.50+54.4333.06
55Håvard W. PettersenH 45- (69)1.15.57+41.2817.37
Oda GjerdahlD 17-18 E (47)ikke startet

Bjugn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Gunnar EideDIR-A (54)1.21.37+39.4416.37

Botne SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
65Yngve MobtåthenH 50- (66)1.53.19+1.21.3227.46
Ingrid MobråthenD 15 (30)diskvalifisert

Byåsen IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Lene Berg HanssenD 17-18 E (47)44.06+4.5811.20
13Emilie Liabakk EriksenD 19-20 E (16)1.09.07+27.1216.18
17Øivind Magne RogndalenH 70- (28)43.32+11.0416.11
31Petter Liabakk EriksenH 17-18E (44)51.54+16.1711.24
Svein Endre HoveH 70- (28)diskvalifisert

Bækkelagets SK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eldar BørsumH 70- (28)32.2812.04Last ned GPS-spor i gpx-format
4Ralph StreetH 21-E (60)37.48+1.366.42
5Mathias GløersenH 19-20E (14)48.12+9.149.27
11Tor Halvor BolkesjøDIR-B (58)54.16+9.4415.43
11Marthe GløersenD 21-E (32)42.48+6.509.29
15Yngvar ChristiansenH 55- (53)39.02+5.4810.45
16Ingeborg ØderudD 50- (30)58.47+17.2416.14
17Anne Marie BlekenDIR-A (54)1.05.05+23.1213.15
20Vetle ChristiansenH 21-E (60)45.08+8.568.00
25Mariann UlvestadD 21-E (32)50.45+14.4711.15
34Martin SchälliH 21-E (60)49.21+13.098.45
35Håvard MyhreH 21-E (60)49.31+13.198.46
41Wolfgang KampelH 21-E (60)52.08+15.569.14
42Jan Erik AalbergH 50- (66)53.27+21.4013.06
53Anders StorbratenH 21-E (60)1.02.39+26.2711.06
Odd KletteliH 80- (6)diskvalifisert
Lone BrochmannD 21-E (32)ikke startet

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Steinar LandeH 45- (69)45.49+11.2010.37

Driv IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Trond WettergreenH 70- (28)49.09+16.4118.16

Eds SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Julia JohanssonN-åpen (91)35.27+4.5118.45
1Helena ErikssonDIR-B (58)44.3212.54
3Gunilla OtterstenDIR-B (58)46.24+1.5213.26
10Arvid GalborgenH 65- (19)44.15+12.1916.26
16Carl-Göran StrutzH 60- (29)38.02+8.3611.42
26Melker AnderssonH 15 (33)1.02.43+27.0915.40
32Gert AnderssonH 50- (66)47.36+15.4911.40

Eiker OL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Anne Marthe PeveriD 17- (8)1.12.37+24.2517.07
4Ane DyrkornD 19-20 E (16)45.42+3.4710.46
6Aud KjemperudD 65- (12)1.04.16+23.4923.53
7Thea DyrkornD 19-20 E (16)50.40+8.4511.56
11Oda Isnes TyseD 16 (31)54.48+22.3315.18
11Vigdis AndersenD 65- (12)1.23.11+42.4430.55
13Alvilde Lysaker SandenD 16 (31)56.14+23.5915.42
16Øystein AndersenH 65- (19)1.11.29+39.3326.34
22Torun DyrkornDIR-B (58)1.03.24+18.5218.22
23Alf Johan HjelmtvedtH 70- (28)52.45+20.1719.36
26Solveig LetmolieD 17-18 E (47)1.07.36+28.2817.22
29Tomine Lysaker SandenD 17-18 E (47)1.08.53+29.4517.42
30Even Woldstad HanssenH 55- (53)47.36+14.2213.06
Christine HoenD 17-18 E (47)diskvalifisert
Eli Tufte HanssenD 55- (25)diskvalifisert

Elverum OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Stein NordviH 65- (19)37.26+5.3013.54
8Sander Tonjer FingarsenH 15 (33)43.07+7.3310.46
16Mats LindaasH 15 (33)54.36+19.0213.39
21Harald ØstbyeH 60- (29)46.08+16.4214.11
Gaute LindaasH 15 (33)ikke startet

Fana IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Øistein BøeH 55- (53)ikke startet

Fet OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mathias BerganH 13-16C (10)31.0712.23
2Anne-Marthe HansenD 17-C (12)36.57+1.5714.43
6Johannes ArnøH 13-16C (10)39.19+8.1215.39
8Ragnhild Mathea HelmersenD 15 (30)48.36+11.5813.34
9Asgeir LiumDIR-A (54)52.53+11.0010.46
13Amalie SkjønhaugD 13-16C (13)50.47+27.2320.13
21Tom BerganH 45- (69)46.18+11.4910.44
25Gaute SkjønhaugH 11-12 (26)47.20+30.4121.13
40Torgeir SkjønhaugH 45- (69)58.29+24.0013.34
44Kyrre GranH 45- (69)59.46+25.1713.52
60Jørn MoeH 50- (66)1.13.48+42.0118.05

Flyfemkamp

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Frank SandbergDIR-A (54)59.00+17.0712.00
27Glenn MullerDIR-A (54)1.10.16+28.2314.18
35Joachim EideDIR-A (54)1.18.56+37.0316.04
47Bendik FalchDIR-A (54)2.01.39+1.19.4624.46
47Stine Therese SjoDIR-B (58)1.32.19+47.4726.45

Fossum IF

66 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Olav GrevstadN-åpen (91)18.00+-12.369.31
0Åse Marie Halaas AppenzellerN-åpen (91)31.33+0.5716.41
1Nils HæstadH 60- (29)29.269.03
4Heidi Kristina SebjørnsenD 14 (23)42.48+2.2113.02
4Signe HoloD 13 (22)51.32+9.4815.42
5Charles HalaasH 45- (69)40.28+5.599.23
5Karen Hoel JomaasD 17-18 E (47)46.49+7.4112.02
6Victoria Hæstad BjørnstadD 21-E (32)40.46+4.489.02
7Øystein HoloH 55- (53)36.00+2.469.55
8Selma Tørudbakken JendalD 13-16C (13)34.47+11.2313.51
8Håvard Rekve LianH 11-12 (26)24.39+8.0011.03
8Ragnhild HjermstadD 21-E (32)41.48+5.509.16
9Eirik Vie StrislandH 14 (29)43.35+12.2112.14
9Ragnhild Blom-HagenD 14 (23)49.04+8.3714.57
9Kristin Nergaard BergD 40- (15)1.06.27+29.0218.18
10Kathinka Zahl HagenD 14 (23)49.13+8.4615.00
11Sondre Zahl HagenH 16 (39)43.34+11.0210.53
11Harald BakkeH 45- (69)42.18+7.499.48
12Oscar Hæstad BjørnstadH 19-20E (14)53.48+14.5010.32
12Lars HjermstadH 60- (29)36.38+7.1211.16
12Mikkel KatlaH 16 (39)43.50+11.1810.57
13Einar MelsomH 21-E (60)43.38+7.267.44
13Pernille KatlaD 21-E (32)46.10+10.1210.14
13Birk Felland SætnanH 15 (33)50.08+14.3412.32
14Anders GrevstadH 45- (69)44.06+9.3710.13
14Sindre Vie StrislandH 14 (29)51.05+19.5114.20
14Gunde TumelionisD 13 (22)1.16.21+34.3723.16
14Erling HjermstadH 21-E (60)43.44+7.327.45
15Olaf Blom-HagenH 11-12 (26)29.51+13.1213.23
15Helene Bjørkvold JendalD 15 (30)53.45+17.0715.00
16Oliver NilsenH 14 (29)53.12+21.5814.56
18Åsne Naadland HoloD 21-E (32)47.54+11.5610.37
19Morten HeirDIR-A (54)1.05.56+24.0313.25
19Silje Nilsen BergDIR-C (27)1.03.14+28.4625.36
20Knut Jostein SætnanH 45- (69)45.51+11.2210.38
20Gustav Andresen SkotteH 15 (33)58.48+23.1414.42
21Lars Erik GjeinH 45- (69)46.18+11.4910.44
22Karianne KatlaDIR-A (54)1.07.38+25.4513.46
22Sigbjørn ModalsliH 60- (29)47.50+18.2414.43
23Trond BrevikDIR-A (54)1.08.03+26.1013.51
23Erlend BørliH 16 (39)52.18+19.4613.04
24Erlend BakkeH 11-12 (26)41.21+24.4218.32
24Eldri HoloD 50- (30)1.22.34+41.1122.48
28Per KaarbyDIR-A (54)1.11.25+29.3214.32
28Håkon JendalH 50- (66)46.07+14.2011.18
28Ingrid G. KvålsgardD 21-E (32)57.25+21.2712.43
29Marius BakkeH 16 (39)1.00.26+27.5415.06
29Katrine BakkeD 45- (42)1.19.06+39.5621.51
29Leif StørmerH 21-E (60)47.33+11.218.25
31Ståle HeitmannH 45- (69)52.13+17.4412.06
32Øyvind HjermstadH 21-E (60)48.18+12.068.33
33Terje MelsomDIR-A (54)1.15.06+33.1315.17
37Bent Sande KvermeDIR-A (54)1.23.51+41.5817.04
37Håkon BørliH 45- (69)56.53+22.2413.11Last ned GPS-spor i gpx-format
40Kristin FalkD 45- (42)1.49.04+1.09.5430.07
41Martin Borge HeirH 21-E (60)52.08+15.569.14
42Tanja AppenzellerDIR-B (58)1.25.27+40.5524.46
46Arild AndresenH 50- (66)54.50+23.0313.26
47Sven Arne GylterudH 50- (66)54.55+23.0813.27
48Emil StørmerH 21-E (60)56.04+19.529.56
48Christian JomaasH 50- (66)55.03+23.1613.29
51Sivert Sande KvermeH 21-E (60)1.01.29+25.1710.54
54Eivind Berner MyhreH 21-E (60)1.03.30+27.1811.15
56Peter GisholtH 21-E (60)1.08.29+32.1712.08
Vebjørn Blom-HagenH 16 (39)diskvalifisert
Mari BrendeD 15 (30)diskvalifisert
Cecilie Christin KvermeDIR-B (58)ikke startet
Henrik Elias SebjørnsenH 11-12 (26)ikke startet
Ask Felland SætnanH 11-12 (26)ikke startet
Oskar StørmerH 21-E (60)ikke startet

Fredrikstad SK

52 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Vilma DanevadN-åpen (91)24.12+-6.2412.48
0Eva Riddervold KahrsN-åpen (91)39.59+9.2321.09
1Karin Skedsmo DanevadD 40- (15)37.2510.18
1Maren Roll PaulsenD 17-B (11)52.5616.08
2Mia Mathisen BekhusD 19-20 E (16)42.37+0.4210.03
2Hanna Fiskum NordbrødenD 17- (8)53.06+4.5412.31
2Jenny DanevadD 11-12 (36)21.57+2.509.50
2Espen DanevadH 45- (69)36.28+1.598.27
3Bjørn HeidenstrømH 65- (19)33.20+1.2412.23
4Frank LøwengreenH 50- (66)34.22+2.358.25
5Anders Johan KrosbyH 70- (28)37.37+5.0913.59
5Hans Petter MathisenH 21-E (60)38.26+2.146.48
6Henrik OttesenH 45- (69)41.13+6.449.33
7Morten HelminsenDIR-B (58)50.57+6.2514.46
7Espen BekhusH 45- (69)41.14+6.459.34
8Håvard LucasenH 21-E (60)41.21+5.097.19
9Marianne Riddervold KahrsD 21-E (32)42.33+6.359.26
10Britt Stine StrandD 17-C (12)54.22+19.2221.39
10Gunn Astrid JakobsenD 60- (16)48.50+15.1418.09
10Dyre Martin GulbrandsenH 45- (69)41.47+7.189.41
11Rikke Blakkestad IngesenD 19-20 E (16)1.02.28+20.3314.43
12Marit KahrsD 21-E (32)45.35+9.3710.06
12Espen Nordbrøden FiskumH 21-E (60)43.09+6.577.39
14Kristoffer B. HelminsenH 16 (39)44.54+12.2211.13
14Thomas BlomkvistH 15 (33)50.52+15.1812.43
14Eirik ImrikH 17-18E (44)41.42+6.059.09
15Anders SkarholtH 21-E (60)43.54+7.427.47
16Bendik EliassenH 17-18E (44)43.22+7.459.31
17Sondre OttesenH 17-18E (44)44.26+8.499.45
19Emma Sofie SteinslandD 14 (23)1.03.43+23.1619.25
19Heidi Østlid BagstevoldD 21-E (32)47.58+12.0010.38
21Amalie LøkkebergD 14 (23)1.13.46+33.1922.29
22Hilde PoppeD 45- (42)1.05.03+25.5317.58
23Christian Riddervold KahrsH 21-E (60)45.17+9.058.01
23Thomas LieH 45- (69)47.28+12.5911.00
23Oliver Hagaseth MydskeH 17-18E (44)47.12+11.3510.22
24Signe Strand GulbrandsenD 15 (30)1.28.14+51.3624.38
26Nikoline  BromanderDIR-A (54)1.08.58+27.0514.02
27Andreas HøyeH 21-E (60)46.52+10.408.18
29Runar Saur ModahlH 17-18E (44)51.07+15.3011.14
33Ida-Synnøve KristiansenD 17-18 E (47)1.13.30+34.2218.53
38Axel BromanderH 55- (53)51.54+18.4014.17
45Torben Christian WendlerH 21-E (60)55.03+18.519.45
47Håvard BergetH 21-E (60)55.45+19.339.53
54Kjell Reidar MydskeH 45- (69)1.14.55+40.2617.22
Jan Edvin BlomkvistDIR-A (54)diskvalifisert
Laila HelminsenDIR-B (58)diskvalifisert
Kjell Arild KarlsenH 21-E (60)diskvalifisert
Christina AnderssonD 55- (25)diskvalifisert
Sivert PoppeH 15 (33)diskvalifisert
Embla ØvretveitD 15 (30)diskvalifisert
Christine Roll PaulsenD 50- (30)diskvalifisert
Adele C.S. EdvardsenN-åpen (91)ikke startet

Freidig

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Malin SandstadD 19-20 E (16)41.559.53
2Johan IvarssonH 50- (66)33.01+1.148.05
3Mats EidsmoH 17-18E (44)36.10+0.337.56
5Lars SandstadH 17-18E (44)37.53+2.168.19
12Vegard KittilsenH 17-18E (44)40.32+4.558.54

Førde IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Torodd OsH 70- (28)38.17+5.4914.13
13Helge ScheiH 65- (19)55.45+23.4920.43

Ganddal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Janne Tjørhom AasheimD 17-18 E (47)48.10+9.0212.22

Gimle IF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Agnes SteffensenN-åpen (91)30.05+-0.3115.55
8Erlend Grønlund MoenH 13-16C (10)40.29+9.2216.07
9Vetle FosdalH 13-16C (10)40.41+9.3416.12
9Trygve FosseH 75- (11)53.50+21.4321.37
10Iren BrasethDIR-C (27)40.52+6.2416.32
10Thorbjørn Johan BjørloH 75- (11)1.16.52+44.4530.52
12Willy GrønstadH 70- (28)41.08+8.4015.17
28Eva SteffesenDIR-B (58)1.11.22+26.5020.41
38Tore Grønlund MoenDIR-A (54)1.25.28+43.3517.24
39Martin HeitmannDIR-B (58)1.22.14+37.4223.50
43Ingrid Grønlund MoenDIR-B (58)1.27.21+42.4925.19
Johanna YtterbølD 80- (3)diskvalifisert

Gjø-Vard OL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Eline KravdalN-åpen (91)39.17+8.4120.47
1Marie KravdalD 13 (22)41.4412.43
3Lars LienH 14 (29)36.54+5.4010.21
4Kristine KravdalD 16 (31)38.14+5.5910.40
5Even LienH 11-12 (26)22.20+5.4110.00
7Torbjørn KravdalH 40- (20)46.39+6.3210.13
15Annar Erlien SolerødH 14 (29)51.07+19.5314.21
15Agnethe HasliD 19-20 E (16)1.22.47+40.5219.31
15Margrete JørandliD 60- (16)55.59+22.2320.48
17Hege SolerødD 50- (30)58.52+17.2916.15Last ned GPS-spor i gpx-format
20Josef ØhmanH 11-12 (26)35.44+19.0516.01
24Eiril Erlien SolerødD 11-12 (36)40.34+21.2718.11
29Martin ØhmanH 45- (69)51.25+16.5611.55Last ned GPS-spor i gpx-format
33Øyvind LienH 45- (69)55.02+20.3312.46
36Eli Ringstad LienD 45- (42)1.27.01+47.5124.02
37Elias ØhmanH 17-18E (44)55.28+19.5112.11
51Even ErlienH 45- (69)1.11.47+37.1816.39

Grue IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Grunde IsaksætreH 16 (39)42.34+10.0210.38

Göteborg Majorna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Jennie RunessonD 21-E (32)50.24+14.2611.10

Hadeland OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Nikolai TesloH -10 (14)29.27+14.1015.10
12Trygve RognstadDIR-B (58)54.37+10.0515.49
21Tom-Vegard FeltstykketDIR-A (54)1.07.28+25.3513.44
21Astrid RognstadD 15 (30)1.01.17+24.3917.07
25John HofossH 60- (29)53.14+23.4816.22
25Gunn Elin RudiD 45- (42)1.09.16+30.0619.08
30Berthe TesloD 16 (31)1.20.27+48.1222.28
31Ingeborg RognstadD 17-18 E (47)1.10.35+31.2718.08
44Einar TesloH 50- (66)53.45+21.5813.10

Halden SK

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Hanna AasN-åpen (91)29.40+-0.5615.41
0Ida AasN-åpen (91)24.14+-6.2212.49
0Joel Bronebakk JohanssonN-åpen (91)25.30+-5.0613.29
0Hanna HaldinN-åpen (91)31.25+0.4916.37
0Emilie HelgesenN-åpen (91)22.58+-7.3812.09
0Signe KvalheimN-åpen (91)17.59+-12.379.30
0Emma Nordlie MagnussenN-åpen (91)23.01+-7.3512.10
0Troy Victor StoksethN-åpen (91)35.20+4.4418.41
0Even UlekleivN-åpen (91)37.20+6.4419.45
0Johan Fredrik Svendsby BraarudH -10 (14)29.01+13.4414.57
0Ville Emil WingstedtH -10 (14)18.12+2.559.22
0Sara Elina Fristad HämälistöD -10 (8)42.08+-11.5721.43
1Helle KvalheimD 13-16N (2)20.469.47
1Synne Marie JenssenD 15-16B (2)59.3818.10
2Marieluise Schmitt GranD 16 (31)34.23+2.089.36
3Åse Valero KjerkreitD 11-12N (5)32.09+6.4215.09
4Sverre SandvikH 11-12 (26)22.05+5.269.54
5Marie Lien BackstrømD 13-16C (13)32.50+9.2613.04
5Frøya Hauan AndersenD 17- (8)1.15.42+27.3017.51
5Minna Sofie WingstedtD 11-12 (36)23.23+4.1610.29
6Sigurd Saxe SandvikH 15 (33)41.19+5.4510.19
8Jakob TorgersenH 16 (39)40.33+8.0110.08
9Josefin EylertsenD 13-16C (13)35.05+11.4113.58
9Sigrid Schmitt GranD 11-12 (36)28.33+9.2612.48
11Inger Anne Svendsby BraarudD 11-12 (36)29.42+10.3513.19
12Sebastian Bøhn-BryntesenH 13 (20)1.04.16+19.2718.03
13Emma Helene OlsenD 14 (23)54.05+13.3816.29
16Gøril FristadDIR-A (54)1.03.27+21.3412.55
21Philip Orud HovlandH 11-12 (26)38.50+22.1117.24
31Jonathan EylertsenH 15 (33)1.42.02+1.06.2825.30
32Alf Kristian HelleH 16 (39)1.09.07+36.3517.16
Thea KvalheimD 11-12N (5)diskvalifisert
Martin BrækkeH 16 (39)diskvalifisert
India HaavaldsenN-åpen (91)ikke startet
Maren HenriksenD 13 (22)ikke startet

Hamar OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Inger E. VamnesD 80- (3)1.30.24+35.3936.18
5Liv FeiringD 70- (7)1.04.12+11.0225.46
14Trond FeiringH 70- (28)41.46+9.1815.31
16Mari Ovidia RanestadD 13 (22)1.21.36+39.5224.52
23Vegard RanestadH 15 (33)1.00.21+24.4715.05
Kjetil JacobsenH 17-B (6)ikke startet

Haslum IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Erik Johan GrorudH 70- (28)48.03+15.3517.51

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Ove MartinsenH 60- (29)33.48+4.2210.24

Hedrum OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sindre R HoltH 19-20E (14)38.587.38
4Viljan van RaaijH 16 (39)39.19+6.479.49
20Kari Reppesgård HoltD 45- (42)1.02.58+23.4817.23
25Henrik R HoltH 16 (39)54.50+22.1813.42
31Tone Sølie LysnesD 45- (42)1.23.13+44.0322.59
31Roger LysnesH 50- (66)47.33+15.4611.39
58Eelco van RaaijH 45- (69)1.36.58+1.02.2922.29

Heming Orientering

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Fredrik Heyerdahl RødstenN-åpen (91)46.45+16.0924.44
0Astrid ReuschD -10 (8)30.51+-23.1415.54
2Kasper FosserH 21-E (60)36.32+0.206.28
3Bjørn Anders FlågenH 19-20E (14)46.08+7.109.02
4Karl Even RyghH 40- (20)45.07+5.009.53
5Ragnhild BråtenDIR-B (58)48.41+4.0914.06
5Maya Jones ArnesenD 16 (31)42.27+10.1211.51
7Julie Heyerdahl RødstenD 13 (22)1.03.05+21.2119.13
8Rikke IversenDIR-B (58)51.39+7.0714.58
8Nils Petter FremmingH 55- (53)36.46+3.3210.07
9Elle M. MelbyeD 60- (16)48.04+14.2817.52
9Kristian ØstermannH 16 (39)41.16+8.4410.19
9Ida Marie FlågenD 15 (30)50.58+14.2014.14
12Runa SkyttersæterD 55- (25)56.38+15.2817.25
12Signe Astrup ArnesenD 50- (30)56.21+14.5815.33
13Henrik ReuschH 16 (39)44.18+11.4611.04
13Anne ØstvoldD 13 (22)1.15.01+33.1722.52
14Live ØstvoldD 16 (31)57.18+25.0316.00
17Hanna Eckhardt AndersenD 16 (31)1.00.29+28.1416.53
17Anna Elisabeth RyghD 11-12 (36)35.02+15.5515.42
17Einar ØstvoldH 13 (20)1.52.18+1.07.2931.32
17Øystein ØstermannH 50- (66)42.16+10.2910.21
18Ulrik Astrup ArnesenH 21-E (60)43.58+7.467.47
18Hannah Syrdal ØenD 14 (23)1.03.37+23.1019.23
19Ferdinand FremmingH 16 (39)47.36+15.0411.54
20Victor IversenDIR-C (27)1.08.47+34.1927.50
20Magnus Eide-FredriksenH 16 (39)47.52+15.2011.58
20Knut Erling ØenH 50- (66)43.02+11.1510.32
21Fridtjof ReuschH 14 (29)1.04.01+32.4717.58
22Ella BerstadD 15 (30)1.03.11+26.3317.38
27Egil Wickstrand IversenH 55- (53)46.34+13.2012.49
30Pia IversenDIR-A (54)1.14.09+32.1615.06
32Ann Elin FlågenD 45- (42)1.24.21+45.1123.18
34Marianne ReuschD 45- (42)1.24.28+45.1823.20
36Lasse ArnesenH 50- (66)49.28+17.4112.07
41Hanne Marthe ØstvoldD 45- (42)1.52.34+1.13.2431.05
49Arild GimseDIR-B (58)1.40.47+56.1529.12
49Anders FlågenH 50- (66)55.33+23.4613.36
54Harald Eide-FredriksenH 50- (66)1.00.37+28.5014.51
Christian ReuschH 45- (69)diskvalifisert
Sofie Skyttersæter IversenD 19-20 E (16)diskvalifisert
Helge BjaalandH 75- (11)diskvalifisert
August Syrdal ØenH 16 (39)diskvalifisert
Helene Margarethe KristensenD 13 (22)diskvalifisert
Roger ØstvoldH 45- (69)diskvalifisert
Alexander RødstenDIR-B (58)ikke startet
Bjørn WilladssenH 60- (29)ikke startet

Idd Sportsklubb

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Vilhelm SvarødH 11-12N (2)44.18+18.2820.53
4Marit Bokerød HansenD 65- (12)55.15+14.4820.32
26Frank SvarødH 55- (53)45.30+12.1612.32
Remi JohannesenH 17- (13)diskvalifisert
Leif BokerødH 70- (28)diskvalifisert

Idefjordens SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gabriella AxelssonD 65- (12)40.2715.02
24Roger GustafssonH 60- (29)49.42+20.1615.17
44Rune KristiansenH 55- (53)1.00.53+27.3916.46
57Oscar GustafssonH 21-E (60)1.20.05+43.5314.11

IFK Umeå

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Lukas PetersonH 21-E (60)42.18+6.067.30

IL BUL-Tromsø

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gjermund UrsetH 50- (66)31.477.47
3Anne UrsetD 45- (42)42.22+3.1211.42
9Hans UrsetH 15 (33)45.56+10.2211.29
Mia Gjermundsdotter UrsetD 13-16C (13)ikke startet

IL Hauken

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Henrik Repstad StoremyrH 13 (20)1.01.07+16.1817.10
26Ole Magnus StoremyrH 11-12 (26)1.04.50+48.1129.04

IL Koll

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Iver AarsethN-åpen (91)17.24+-13.129.12
0Lars August FjellheimN-åpen (91)28.11+-2.2514.54
0Jonathan FodstadN-åpen (91)17.40+-12.569.20
0Hans Olav FuglestvedN-åpen (91)28.06+-2.3014.52
0Thomas Nissen HellerudN-åpen (91)27.35+-3.0114.35
0Ellinor Johansen HickenN-åpen (91)29.49+-0.4715.46
0Henrik Johansen HickenN-åpen (91)28.42+-1.5415.11
0Ivar Øen LandstadN-åpen (91)39.42+9.0621.00
0Sverre Øen LandstadN-åpen (91)32.27+1.5117.10
0August Myklebust LeopolderN-åpen (91)24.14+-6.2212.49
0Simen Lian MortensenN-åpen (91)31.12+0.3616.30
0Ole Jacob MyklebustN-åpen (91)17.05+-13.319.02
0Lauritz Nissen HellerudN-åpen (91)28.01+-2.3514.49
0Karl Oraug RyghN-åpen (91)14.43+-15.537.47
1Åse Helen Myklebust LeopolderD 17-N (3)54.4125.47
1Teodor Nysæther MikkelsenH 11-12N (2)25.5012.11
1Christian Fredrik BorgH 14 (29)31.148.46
2Carin Björck FodstadD 17-N (3)55.03+0.2225.58
7Tobias Tronbøl LiumH 13-16C (10)39.29+8.2215.43
8Kristin MortensenD 17-C (12)49.59+14.5919.54
8Jonas HickenH 13 (20)59.31+14.4216.43
15Bernt Christian HellerudH 40- (20)1.14.00+33.5316.13
18Johan LundeH 55- (53)40.50+7.3611.14
30Odd Arne LianH 50- (66)47.25+15.3811.37
Hans Georg LeopolderH 17-N (2)diskvalifisert
Martin Christoffer BorgH 13 (20)diskvalifisert
Johannes Salvesen-LundeH 13 (20)brutt
Aksel Nissen HellerudH 11-12N (2)ikke startet

IL Tyrving

65 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Simen BergstrømN-åpen (91)36.48+6.1219.28
0Andrea KongsbergN-åpen (91)22.30+-8.0611.54
0Ola M. JacobsenN-åpen (91)30.00+-0.3615.52
0Esten Valentin NybråtenN-åpen (91)30.00+-0.3615.52
0Max Alexander NybråtenN-åpen (91)15.38+-14.588.16
0Håkon Juell LarsenH -10 (14)44.31+29.1422.56
2Betty Ann Bjerkreim NilsenDIR-A (54)44.18+2.259.01
2Thomas BergDIR-C (27)34.43+0.1514.03
3Bjørn EkebergH 21-E (60)37.43+1.316.41
4Ole Grini JohansenH 35- (7)50.10+7.1911.00
5Berit DanielsenD 55- (25)46.44+5.3414.22
6Linnea HolstD 14 (23)46.24+5.5714.08
6Oda J SikkelandD 19-20 E (16)48.51+6.5611.31
6Ane Næsset RamtvedtD 17- (8)1.22.53+34.4119.32
6Ådne SkjærsteinH 16 (39)40.06+7.3410.01
6Torgeir NørbechH 21-E (60)38.58+2.466.54
7Ivar LundanesH 21-E (60)40.31+4.197.11
8Mille Baastad BergD 14 (23)47.10+6.4314.22
8Are KristiansenH 50- (66)35.35+3.488.43
9Berit BergeD 55- (25)55.16+14.0617.00
10Eirik JørgensenDIR-A (54)54.26+12.3311.05
10Per SlungaardH 55- (53)37.11+3.5710.14
11Kjell Gorm RøkkeH 70- (28)40.56+8.2815.13
11Trond LundH 50- (66)38.07+6.209.20
12Nora SkauenD 45- (42)50.35+11.2513.58
14Randi NilstadD 60- (16)53.59+20.2320.04
15Håvard ToresenH 65- (19)1.02.38+30.4223.17
15Per Kristian EkebergH 60- (29)37.44+8.1811.36
15Hasse BergstrømH 70- (28)41.49+9.2115.32
16Kjell StenstadvoldH 70- (28)42.30+10.0215.47
16Ida TiltnesD 21-E (32)47.30+11.3210.31
17Marius Juell LarsenH 11-12 (26)33.17+16.3814.55
17Kajsa Meyer LarssonD 14 (23)1.03.09+22.4219.15
20Karl FremstadH 21-E (60)45.08+8.568.00
21Agni Fjogstad NielsenD 21-E (32)48.42+12.4410.47
22Kristine SolbakkenD 14 (23)1.18.15+37.4823.51
22Vegard Brun SagaH 21-E (60)45.14+9.028.01
22Kristine FjeldboD 21-E (32)49.11+13.1310.54
23Alf PettersenH 60- (29)48.49+19.2315.01
23Ingrid BergeD 21-E (32)49.26+13.2810.57
25Kjetil SolbakkenDIR-B (58)1.09.13+24.4120.03
26Styrk Hundseid KamsvågH 21-E (60)46.37+10.258.15
27Katrine SolbakkenDIR-C (27)1.30.27+55.5936.37
27Iris HolstD 16 (31)1.12.01+39.4620.06
27Karoline AndersenD 21-E (32)56.57+20.5912.37
28Kristian Juell LarsenH 15 (33)1.11.36+36.0217.54
28Mina JørgensenD 17-18 E (47)1.08.30+29.2217.36
28Silje SlungaardD 16 (31)1.12.50+40.3520.20
29Frode KamsvågDIR-A (54)1.12.48+30.5514.49
32Camilla StridsklevDIR-A (54)1.15.00+33.0715.16
32Emma Meyer LarssonD 17-18 E (47)1.11.17+32.0918.19
34Andreas Juell LarsenDIR-A (54)1.15.19+33.2615.20
34Bjørn SpjelkavikDIR-B (58)1.17.50+33.1822.33
34Bjørn Henning GrandalH 55- (53)49.06+15.5213.31
37Morten Nilstad PettersenH 21-E (60)49.53+13.418.50
41Morten KongsbergH 55- (53)57.11+23.5715.45
44Elisabeth MeyerDIR-B (58)1.27.32+43.0025.22
48Aud I SpjelkavikDIR-B (58)1.36.58+52.2628.06
55Stian BergersenH 21-E (60)1.05.11+28.5911.33
Tellef Juell LarsenDIR-A (54)diskvalifisert
Ingrid Lund HovdenD 17-18 E (47)diskvalifisert
Jim Øystein NybråtenH 21-E (60)diskvalifisert
Hege FeiringD 45- (42)diskvalifisert
Solveig SikkelandD 55- (25)diskvalifisert
Else GrandalD 50- (30)diskvalifisert
Svein S JacobsenH 65- (19)ikke startet
Linn HokholtD 21-E (32)ikke startet
Kristoffer JacobsenH 21-E (60)ikke startet

Indre Østfold OK

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anders TaraldrudH 75- (11)33.49+1.4213.34
2Sjur GrindstuenH 17-B (6)55.54+14.2615.42
3Tove TesdalD 17-C (12)40.16+5.1616.02
3Sture OttesenH 60- (29)31.39+2.139.44
3Bente LineD 55- (25)43.13+2.0313.17
3Amund Øiseth BedinH 15-16B (5)1.11.18+20.3620.01
5Stian OverskeidH 35- (7)55.15+12.2412.06
7Bent GalborgenH 65- (19)41.32+9.3615.26
8Bjørn Erik GlomsrudH 40- (20)49.25+9.1810.50
8Ann Helen Aabogen HaugaardD 40- (15)1.04.49+27.2417.51
8Eva TaraldrudD 65- (12)1.05.39+25.1224.24
9Thomas BedinH 40- (20)49.45+9.3810.54
11Fredrik LarsenH 40- (20)56.49+16.4212.27
16Anne SørumD 60- (16)1.22.09+48.3330.32
17Peder Aabogen HaugaardH 15 (33)54.47+19.1313.41
19Sindre ValsgårdH 40- (20)1.42.30+1.02.2322.28
19Elida Sagli GudimD 15 (30)59.22+22.4416.34
20Lars Petter GlomsrudDIR-A (54)1.06.47+24.5413.36
21Eirik BlågestadH 17-18E (44)45.37+10.0010.01
24Rune BlågestadH 45- (69)47.34+13.0511.02
24Kristoffer HalsnesH 15 (33)1.02.02+26.2815.30
31Theodor LierH 16 (39)1.06.30+33.5816.37
32Rune NygårdDIR-B (58)1.15.28+30.5621.52
32Asle Sagli GudimH 45- (69)53.41+19.1212.27
49Kent KopperudH 45- (69)1.08.46+34.1715.57
50Øyvind ThømtH 45- (69)1.08.56+34.2715.59
Trond RetteraasenH 45- (69)diskvalifisert
Ina BlågestadD 17-B (11)diskvalifisert
Per Oskar LarsenH 65- (19)diskvalifisert
Vilde RetteraasenD 16 (31)diskvalifisert
Ida Aabogen HaugaardD 17- (8)diskvalifisert
Jørn HaugerudH 55- (53)ikke startet
Frank Johannes BjøringsøyH 60- (29)ikke startet
Elma Sagli GudimD 13 (22)ikke startet

Kalevan rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Jussi SilvennoinenH 55- (53)35.46+2.329.51

Kils OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Marit NilssonD 65- (12)1.05.11+24.4424.13

Kjelsås IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Sondre Meinert RystadN-åpen (91)27.09+-3.2714.21
0Trym Meinert RystadN-åpen (91)19.49+-10.4710.29

Kolbotn og Skimt OL

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Gustav FærdenN-åpen (91)45.12+14.3623.54
1Sissel OlaisenD 70- (7)53.1021.21
2Veronica Elena SvindsethD 13-16N (2)34.07+13.2116.05
2Nils Anders NiklassonH 13 (20)46.28+1.3913.03
2Bengt NiklassonH 55- (53)33.29+0.159.13
3Anne Marit FærdenD 70- (7)57.35+4.2523.07
4Jon FærdenH 70- (28)36.27+3.5913.33Last ned GPS-spor i gpx-format
5Bjørn NordvikH 17-B (6)1.07.10+25.4218.52
6Selma FærdenD 13-16C (13)33.27+10.0313.19
9Mari MøretrøDIR-C (27)39.04+4.3615.48
11Sigrid Aaby MøretrøD 13-16C (13)47.11+23.4718.47
14Bjørnar GammelsæterH 55- (53)38.55+5.4110.43
18Bjørn Sverre GulheimDIR-B (58)59.50+15.1817.20
18Alva Marika NiklassonD 15 (30)58.15+21.3716.16
23Sofie GammelsæterD 15 (30)1.24.43+48.0523.39
25Celine YtternesD 16 (31)1.09.25+37.1019.23
29Isabel HandstangerD 16 (31)1.13.09+40.5420.25
34Linda GammelsæterD 17-18 E (47)1.16.29+37.2119.39
38Anders FærdenH 45- (69)57.04+22.3513.14
41Dag StrislandH 45- (69)58.48+24.1913.38
42Trond MøretrøDIR-A (54)1.33.48+51.5519.06
45John YtternesH 55- (53)1.02.44+29.3017.16
Sigurd OlaisenH -10 (14)diskvalifisert
Knut BjørkeloH 55- (53)diskvalifisert
Geir TrøanH 70- (28)diskvalifisert

Kongsberg OL

74 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Eirik LestebergN-åpen (91)32.39+2.0317.16
0Magnus LestebergN-åpen (91)34.58+4.2218.30
0Mathis RenardN-åpen (91)23.14+-7.2212.17
0Håkon ØverbyN-åpen (91)19.53+-10.4310.31
0Jon StrandH -10 (14)22.43+7.2611.42
0Amalie Myrvold SkovlystD -10 (8)28.09+-25.5614.30
1Gro SandD 17-C (12)35.0013.56
1Øyvind DrageH 55- (53)33.149.09
1Ingar HåkonsenH 75- (11)32.0712.53
1Celine RenardD 17- (8)48.1211.22
2Jarand GustafssonH 11-12 (26)21.53+5.149.48
2Unn Hilde HeggedalD 55- (25)42.07+0.5712.57
2Marlin HaavengenD 17-18 E (47)41.31+2.2310.40
2Ragnhild Myrvold SkovlystD 40- (15)40.55+3.3011.16
3Damien RenardH 17- (13)56.22+7.1312.21
3Åsne HaavengenD 16 (31)34.57+2.429.45
4Odd StrandH 45- (69)38.46+4.178.59
5Ingvild GustafssonD 14 (23)43.45+3.1813.20
5Vetle DrageH 16 (39)39.38+7.069.54
5Ingrid KvistadD 45- (42)46.26+7.1612.49
5Svein-Erik SøgårdH 55- (53)35.19+2.059.43
5Kari StrandD 40- (15)51.58+14.3314.18
6Anita Sørensen DrageD 45- (42)46.34+7.2412.51
6Synne Sommerstad RøsteD 13 (22)1.00.48+19.0418.32
6Endre SandH 13 (20)57.35+12.4616.10
7Simen Sommerstad RøsteH 11-12 (26)22.43+6.0410.11
7Ole Kristoffer ThrondsenH 75- (11)49.14+17.0719.46
7Tord StrandH 19-20E (14)48.34+9.369.31
7Andreas Myrvold SkovlystH 13 (20)57.49+13.0016.14
7Lene FlessebergD 17-B (11)1.23.39+30.4325.30
7Ellen GustafssonD 40- (15)58.35+21.1016.08
8Mathilde Sæter FlessebergD 16 (31)44.42+12.2712.29
8Per Øivind EgerH 45- (69)41.23+6.549.36
9Øivind MyhreH 60- (29)35.29+6.0310.55
9Henrik HaugH 17- (13)1.05.48+16.3914.25
9Håkon LundH 19-20E (14)49.46+10.489.45
10Ingjerd SommerstadD 45- (42)48.54+9.4413.30
10Ola LestebergH 40- (20)52.27+12.2011.30
11Selma HøivoldD 15 (30)51.22+14.4414.20
12Aurora MoholthD 19-20 E (16)1.03.30+21.3514.58
12Mari ØverbyD 15 (30)51.46+15.0814.27Last ned GPS-spor i gpx-format
12Johan EgerH 15 (33)47.03+11.2911.45
12Marte EgerD 11-12 (36)30.53+11.4613.50
14Elise RenardD 11-12 (36)33.02+13.5514.48
15Iselin HøivoldD 11-12 (36)33.30+14.2315.01
16Konstanse MoholthD 15 (30)55.04+18.2615.22
17Tale StrandD 17-18 E (47)59.35+20.2715.19
18Ingrid LestebergD 11-12 (36)36.18+17.1116.16
19Andrea VaneboD 17-18 E (47)1.01.17+22.0915.45
19Atle Nikolai WølloH 15 (33)57.32+21.5814.23
20Arne BerganH 14 (29)58.44+27.3016.29
24Elisabeth HetlevikD 45- (42)1.07.27+28.1718.37
26Barbara Willkommen EikenD 45- (42)1.09.39+30.2919.14
26Espen RøsteH 45- (69)49.16+14.4711.25
28Jane RødderD 50- (30)2.16.52+1.35.2937.48
30Trygve HeggedalH 21-E (60)47.56+11.448.29
33Rolf Trygve HaugH 16 (39)1.13.04+40.3218.16
39Cora EbnerD 45- (42)1.33.35+54.2525.51
43Hans Otto ØverbyH 50- (66)53.33+21.4613.07
47Roar TønnessenH 55- (53)1.08.26+35.1218.51
50Hilde MoholthDIR-B (58)1.43.28+58.5629.59
50Erik HøivoldH 55- (53)2.05.47+1.32.3334.39
52Arild StorheimH 50- (66)58.20+26.3314.17
56Roger Andre VaneboH 50- (66)1.01.56+30.0915.10
57Per GustafssonH 50- (66)1.02.37+30.5015.20
62Atle WølloH 50- (66)1.24.42+52.5520.45
63Terje Ulla EikenH 50- (66)1.35.54+1.04.0723.30
Halvor LøkenH 14 (29)diskvalifisert
Kjersti Tønnessen BergstølD 17-18 E (47)diskvalifisert
Erlend HaugH 55- (53)diskvalifisert
Ingvild LangeggenD 17-18 E (47)diskvalifisert
Sarah WølloD 17-18 E (47)diskvalifisert
Bjørn HaavengenH 45- (69)diskvalifisert
Ann-Karin LestebergD 17-B (11)diskvalifisert
Kristin EgerD 45- (42)ikke startet
Siri MoholthD 17- (8)ikke startet
Helene EgerD 17-18 E (47)ikke startet

Konnerud IL

43 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Julie Økern HågårdN-åpen (91)32.20+1.4417.06
0Mone Småge-HilsenD -10 (8)36.40+-17.2518.54
1Isa HeggedalD 50- (30)41.2311.25
2Jørgen BaklidH 19-20E (14)40.15+1.177.53
3Mille Vasshaug JægtvikD 15 (30)42.14+5.3611.47
4Tiril HolenD 13-16C (13)31.26+8.0212.31
4Katherine EstepD 17-C (12)40.23+5.2316.05
4Ingunn Lysaker NorbomD 17-B (11)1.04.55+11.5919.47
5Anette Larsen AkselsenD 35- (7)1.01.40+15.2815.51
6Tove HeimdalD 50- (30)50.58+9.3514.04
8Jenny BaklidD 17-18 E (47)48.25+9.1712.26
8Joar GjerdahlH 19-20E (14)49.02+10.049.36
9Andrea RanvikD 17-18 E (47)52.24+13.1613.28
9Thea Sildnes BaklidD 19-20 E (16)56.53+14.5813.24
9Aslak HeimdalH 17-18E (44)39.06+3.298.35
9André JægtvikH 45- (69)41.38+7.099.39
10Vilde Sabine SkotnesD 13-16C (13)38.27+15.0315.19
10Hedda SpangbergD 15 (30)51.21+14.4314.20
12Pål PedersenDIR-C (27)45.16+10.4818.19
13Toini SkyttersæterD 50- (30)57.15+15.5215.48
18Kjetil SpangbergDIR-C (27)59.32+25.0424.06
18Reno PapeH 14 (29)57.19+26.0516.06
19Henning GaarderH 70- (28)46.33+14.0517.18
19Hans Mathias Økern HågårdH 11-12 (26)35.32+18.5315.56
20Nora Småge HilsenD 16 (31)1.04.46+32.3118.05
21Johanne StorhaugD 11-12 (36)39.40+20.3317.47
22Anniken RanvikD 17-18 E (47)1.05.36+26.2816.51
22Elsa Sofie Lysheden-VogtD 11-12 (36)39.41+20.3417.47
23Nora AkselsenD 11-12 (36)39.53+20.4617.53
24Anne Grethe PapeDIR-C (27)1.21.29+47.0132.59
25Amanda Skyttersæter SaugerudD 17-18 E (47)1.06.58+27.5017.12
26Hanna SpangbergD 11-12 (36)43.21+24.1419.26
27Vetle Lysaker NorbomH 15 (33)1.08.49+33.1517.12
30Annette Bjørnås KrogstieD 17-18 E (47)1.08.56+29.4817.43
35Mette SpangbergD 45- (42)1.24.37+45.2723.22
39Bjørn BaklidH 55- (53)54.16+21.0214.56
46Trond BaklidH 55- (53)1.04.00+30.4617.37
53Kjell Petter SmågeH 45- (69)1.13.39+39.1017.05
Håvard HågårdDIR-A (54)diskvalifisert
Hans Jørgen KrogstieDIR-B (58)diskvalifisert
Tove SildnesDIR-B (58)diskvalifisert
Thea LandD 17-18 E (47)diskvalifisert
Steinar RuudH 75- (11)brutt

Kristiansand OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marianne AndersenD 21-E (32)35.587.58
6Ragnhild HaldD 55- (25)47.00+5.5014.27
9Jon BjørgumH 55- (53)37.01+3.4710.11Last ned GPS-spor i gpx-format
25Morten HulløenH 55- (53)45.13+11.5912.27
Inga Vestøl StødleD 17-18 E (47)diskvalifisert
Bodil HulløenD 55- (25)diskvalifisert

Lardal OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Kristin Melby JacobsenD 15 (30)47.52+11.1413.22
17Hallvard TjentlandH 14 (29)55.09+23.5515.29
27Hege MelbyDIR-B (58)1.11.17+26.4520.39
32Audun Melby JacobsenH 17-18E (44)52.01+16.2411.25

Larvik OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Gerd LangsethD 70- (7)55.28+2.1822.16
2Kristin HjortlandD 17-B (11)54.31+1.3516.37
3Agathe BrathagenD 13-16C (13)28.22+4.5811.18
7Pernille ZagarD 11-12 (36)26.05+6.5811.41
10Thelma BrathagenD 11-12 (36)29.38+10.3113.17
12Kari BergD 65- (12)1.41.27+1.01.0037.42
13Rolf GjølbergH 70- (28)41.37+9.0915.28
18Per Olav GulbrandsenH 50- (66)42.21+10.3410.22
22Ida Vår DirdalD 50- (30)1.08.06+26.4318.48
23Ida Sofie HjortlandD 16 (31)1.06.36+34.2118.36
Anne Berg GjølbergD 17-B (11)diskvalifisert
Henrik Kaupang LyeH 14 (29)ikke startet

Lierbygda OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Helga HaverstadD 60- (16)33.3612.29
2Sigurd Paulsen AskH 13-16C (10)32.20+1.1312.52
4Håvard Sandvoll AskH 17-B (6)1.01.33+20.0517.17
8Gunhild HennumD 55- (25)48.36+7.2614.57
11Kim Farnes HansenH 55- (53)37.37+4.2310.21
18Ingemar Jansson HaverstadH 60- (29)39.39+10.1312.12
55Bjørn-Willy ArntzenH 50- (66)1.01.05+29.1814.58

Lillehammer OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Birgit Dorthea Kleppa MadslienD 15 (30)44.07+7.2912.19
5Ole Gunnar Kleppa MadslienH 14 (29)39.55+8.4111.12
5Martine SkjelsvikD 15 (30)47.15+10.3713.11

Lillomarka OL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stian LillegårdH 17-N (2)20.279.38
3Ole Kjell LangmyrenH 55- (53)34.15+1.019.26
3Svein NygårdH 50- (66)33.58+2.118.19
6Nov Bar-NathanH 11-12 (26)22.36+5.5710.08Last ned GPS-spor i gpx-format
6Ingrid BlindheimD 16 (31)44.04+11.4912.18
11Maria Rørvik HaverD 17-18 E (47)52.53+13.4513.35
14Netta Bar-NathanD 15 (30)53.40+17.0214.59
15Kristina YakubkinaD 21-E (32)47.10+11.1210.27
17David GottfridssonH 21-E (60)43.55+7.437.47
18Assaf Bar-NathanH 40- (20)1.27.35+47.2819.12
20Elias Skjolden SørensenH 17-18E (44)45.14+9.379.56
21Line Bar-NathanDIR-B (58)1.02.59+18.2718.15
29Merete RørvikDIR-B (58)1.12.13+27.4120.55
41Mathias Pedersen VoldH 17-18E (44)1.04.29+28.5214.10
50Mathias BenjaminsenH 21-E (60)57.51+21.3910.15
Sunniva HalvorsrudDIR-B (58)diskvalifisert
Emilie Pedersen VoldD 14 (23)diskvalifisert
Ingunn Høst FossgardD 14 (23)ikke startet
Jens Johan BrekkeH 17-18E (44)ikke startet
Karoline SønsterudbråtenD 21-E (32)ikke startet
Eirik Høst FossgardH 17-18E (44)ikke startet

Løten o-lag

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Lis DæhliD 60- (16)39.24+5.4814.38
13Trond OlsenH 60- (29)37.18+7.5211.28
13Sigurd DæhliH 55- (53)38.52+5.3810.42
18Randi Fallbakken BergeD 55- (25)1.22.03+40.5325.14
23Knut AndersenDIR-C (27)1.20.39+46.1132.39
26Emilie Westli AndersenD 21-E (32)51.11+15.1311.20
28Harald BergeH 55- (53)46.39+13.2512.51
31Anita Østgård OlsenDIR-B (58)1.14.25+29.5321.34

Modum OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Maren KopplandDIR-B (58)48.51+4.1914.09
27Lars EnerhaugenH 50- (66)45.22+13.3511.07

Måren OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Hermine OddenN-åpen (91)27.30+-3.0614.33
0Isolde OddenN-åpen (91)31.02+0.2616.25
1Unni Dirro BøhlerengenD 80- (3)54.4521.59
7Stein TurtumøygardH 65- (19)41.32+9.3615.26
14Kine DirroDIR-A (54)1.01.25+19.3212.30
19Gro Hege LudvigsenD 55- (25)1.22.51+41.4125.29
32Morten KarlsenH 55- (53)47.45+14.3113.09
35Carmen DirroD 17-18 E (47)1.16.30+37.2219.39
58Trond HolterH 50- (66)1.07.12+35.2516.28

Nittedal OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Jo Bogstrand IngvaldsenN-åpen (91)22.29+-8.0711.53
5Simen Gløgård StensrudH 13 (20)54.46+9.5715.23
10John Thomas PetersenH 70- (28)39.45+7.1714.46
12Christian GløgårdH 45- (69)42.31+8.029.51
17Kristin FleisjeD 55- (25)1.18.47+37.3724.14

Nobil

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Lisa JørandliDIR-C (27)46.43+12.1518.54
15Stian Hasli HansenDIR-C (27)46.44+12.1618.55

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Peter NagtzaamDIR-C (27)37.03+2.3515.00

Notodden OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Harald KvisliH 55- (53)35.08+1.549.40
4Heidi SchatvetD 55- (25)44.40+3.3013.44
13Emma EngehultD 15 (30)51.58+15.2014.30
24Rune EngehultH 50- (66)44.43+12.5610.57

NTNUI

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Audun HeimdalH 21-E (60)36.126.25
7Ingrid LundanesD 21-E (32)40.52+4.549.03
Sigrid AlexandersenD 21-E (32)ikke startet

Nydalens SK

95 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Alma Rygh HoltenN-åpen (91)16.04+-14.328.30
0Ingeborg Rekkertbø KorenN-åpen (91)27.37+-2.5914.36
0Mathilde Rekkertbø KorenN-åpen (91)15.32+-15.048.13
0Alma Lunøe-AkselsenN-åpen (91)21.47+-8.4911.31
0Tarjei Hausken NordbergN-åpen (91)24.13+-6.2312.48
0Josefine Oraug RyghN-åpen (91)15.59+-14.378.27
0Ada RodemN-åpen (91)41.30+10.5421.57
0Johanne Ragvin RystadN-åpen (91)41.36+11.0022.00
0Sondre HafskjoldH -10 (14)30.52+15.3515.54
0Helene ScheeleD -10 (8)14.16+-39.497.21
1Kornelius Kriszat-LøvfaldH 16 (39)32.328.08
1Oda ScheeleD 16 (31)32.159.00
1Sondre Ruud BråtenH 17- (13)49.0910.46
1Ragne WiklundD 17-18 E (47)39.0810.03
1Berit Sofie WiklundD 45- (42)39.1010.49
1Selma Størmer-AntonsenD 11-12 (36)19.078.34
1Nicole RagvinD 35- (7)46.1211.52
1Teodor Mo HjelsethH 15 (33)35.348.53
1Pia Young VikD 15 (30)36.3810.13
2Terje Wiig MathisenH 60- (29)30.16+0.509.18
2Rune RystadH 40- (20)43.09+3.029.27
2Marie ScheeleD 13 (22)44.19+2.3513.30
2Kasper Bakken UlsethH 15 (33)38.11+2.379.32
2Monica Tørnqvist HaldenD 50- (30)47.20+5.5713.04
3Vetle NorlingDIR-C (27)36.06+1.3814.36
3Esten KorenH 45- (69)38.04+3.358.49
3Inga Skaarer WiklundD 14 (23)42.42+2.1513.01
3Siri UlvestadD 21-E (32)38.07+2.098.27
3Eira Skaarer WiklundD 11-12 (36)22.41+3.3410.10
4Audun BerganDIR-A (54)45.23+3.309.14
4Marte NarumD 21-E (32)38.52+2.548.37
5Rune ScheeleH 50- (66)34.32+2.458.27
5Gaute BerganH 15 (33)41.03+5.2910.15
5Anne M Hausken NordbergD 21-E (32)39.58+4.008.51
6Ellen Marie TurterD 60- (16)39.34+5.5814.42
6Øystein RodemH 35- (7)56.24+13.3312.22
6Maren Kaarby RodemD 35- (7)1.03.49+17.3716.24
6Anny ØenD 40- (15)52.53+15.2814.34
8Anne-Lene Bakken UlsethD 45- (42)48.30+9.2013.23
8Einar JensenH 60- (29)34.34+5.0810.38
9Tone E LyeD 21-E (32)42.33+6.359.26
10Martin Størmer-AntonsenH 14 (29)46.13+14.5912.58
10Emilie WestinD 19-20 E (16)57.31+15.3613.33
10Sander H. RogndokkenH 19-20E (14)51.06+12.0810.01
10Halvor Tørnqvist HaldenH 17-18E (44)39.46+4.098.44
10Ea LunøeD 16 (31)48.22+16.0713.30
10Tiril Ebon EspedalD 13 (22)1.05.11+23.2719.52
11Marie SaugestadD 14 (23)50.26+9.5915.22
11Anne Marit BjergaardD 50- (30)55.17+13.5415.16
12Mari AarsethD 13 (22)1.14.48+33.0422.48
13Else Kari ScheeleD 45- (42)52.27+13.1714.29
13Sigurd Størmer-AntonsenH 11-12 (26)27.32+10.5312.20
13Marie LilandD 17-18 E (47)54.50+15.4214.05
14Einar LunøeH 50- (66)40.00+8.139.48
14Per Noah SommerheinH 11-12 (26)29.26+12.4713.11
15Siri StørmerD 45- (42)54.57+15.4715.10
15Ada WulfsbergD 17-18 E (47)55.40+16.3214.18
16Frode RystadH 40- (20)1.14.29+34.2216.20
17Frida SolsrudD 15 (30)57.04+20.2615.56
18Eskil HafskjoldH 11-12 (26)35.20+18.4115.50
19Børge PedersenH 50- (66)42.52+11.0510.30
20Klavs MadsenH 60- (29)44.44+15.1813.45
20Elise Wærp HaugeD 15 (30)1.00.35+23.5716.55
21Tore KjølsethH 55- (53)43.04+9.5011.51
21Ottar WiklundH 50- (66)43.43+11.5610.42
22Elias StubberudH 15 (33)59.58+24.2414.59
24Kathrine LunøeDIR-B (58)1.08.59+24.2719.59
25Øystein PettersenH 21-E (60)46.00+9.488.09
25Espen LunøeH 50- (66)44.51+13.0410.59
25Rolf Andreas BergH 15 (33)1.02.17+26.4315.34
27Torstein HoleH 45- (69)49.23+14.5411.27
28Bjørn HaugeH 45- (69)49.28+14.5911.28
29Jonas AarsethH 15 (33)1.25.15+49.4121.18
29Marion HuberD 21-E (32)59.06+23.0813.06
30Marianne DæhliD 21-E (32)1.00.47+24.4913.28
30Elise HafskjoldD 45- (42)1.19.10+40.0021.52
31Ragnar TonjerH 21-E (60)48.16+12.048.33
32Ulla Lunøe AkselsenD 11-12 (36)51.57+32.5023.17
34Kjetil EspedalH 50- (66)49.13+17.2612.03
35Jan Tore HenriksenH 50- (66)49.17+17.3012.04
35Knut LandstadH 45- (69)55.12+20.4312.48
38Anders BjergaardH 21-E (60)50.29+14.178.57
39Erik SagvoldenH 21-E (60)50.57+14.459.02
41Jo WiklundDIR-A (54)1.32.00+50.0718.44
41Per Ola UlsethH 50- (66)51.05+19.1812.31
42Mons Kr. LøvfaldH 55- (53)58.53+25.3916.13
45Jan Erik IsaksenH 50- (66)54.17+22.3013.18
46Simen A BjøringsøyH 21-E (60)55.29+19.179.50
47Jon SolsrudH 45- (69)1.05.47+31.1815.15
Anne Kathrine AkselsenD 17-C (12)diskvalifisert
Fredrik SaugestadH 45- (69)diskvalifisert
Tobias EspedalH 16 (39)diskvalifisert
Frida Bakken UlsethD 17-18 E (47)diskvalifisert
Lars Young VikH 17-18E (44)diskvalifisert
Runar HafskjoldH 45- (69)diskvalifisert
Sindre LangaasH 45- (69)ikke startet

Odal OL - Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Petter Kristoffer HusåsH 13-16C (10)34.52+3.4513.53
3Martin SkytterenH 17-B (6)56.03+14.3515.44
5Sondre SkytterenH 17- (13)1.01.00+11.5113.22
10Emil SkytterenH 13-16C (10)49.39+18.3219.46
11Henrik Åserud SørensenH 17- (13)1.23.13+34.0418.14

OK Horten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Geir SommerheinDIR-A (54)49.24+7.3110.03

OK Moss

46 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Amelia BryneN-åpen (91)44.00+13.2423.16
0Elise Holm NedrebøN-åpen (91)34.35+3.5918.17
0Edvinas KontautasN-åpen (91)18.49+-11.479.57
0Alice Lindløv SandN-åpen (91)42.04+11.2822.15
0Solan LøkenN-åpen (91)20.57+-9.3911.05
0Selmer LøkenH -10 (14)19.15+3.589.55
0Sofie Holm NedrebøD -10 (8)30.41+-23.2415.48
2Morten TangenH 17- (13)54.19+5.1011.54
2Erik Rytter JakobsenH 35- (7)44.08+1.179.40
2Alfred BjørnerødH 14 (29)32.37+1.239.09
3Harald LundhaugH 75- (11)33.57+1.5013.38
3Donatas KontautasH 35- (7)49.40+6.4910.53
4Sondre LadimH 14 (29)37.35+6.2110.33
4Inger LindløvD 70- (7)57.36+4.2623.07
4Aurora GjølsjøD 17-18 E (47)45.05+5.5711.35
5Bjørn PaulsenH 65- (19)37.21+5.2513.53
5Johanne Bratland TjernshaugenD 19-20 E (16)46.22+4.2710.56
5Øyvind LøkenH 40- (20)45.14+5.079.55
5Kristine RoskifteD 17-B (11)1.11.48+18.5221.53
6Tordis Rytter JakobsenD 70- (7)1.18.52+25.4231.40
6Thomas RoskifteH 40- (20)46.04+5.5710.06
6Emma Aune JakobsenD 11-12 (36)24.53+5.4611.09
9Marianne LøkenD 17-C (12)51.14+16.1420.24
11Hanne WoldD 40- (15)1.08.14+30.4918.47
12Julie Sophie WoldD 14 (23)51.10+10.4315.35
12Reidun BraathenD 60- (16)51.54+18.1819.17
12Hallvard KorenH 50- (66)38.47+7.009.30
13Brage KristiansenDIR-C (27)45.29+11.0118.24
16Karoline BjørnerødD 17-18 E (47)57.37+18.2914.48
17Øystein OlsenH 45- (69)45.05+10.3610.27
18Henning Bratland CarlsenH 45- (69)45.40+11.1110.35
19Ingrid Bratland TjernshaugenD 16 (31)1.03.22+31.0717.42
21Christopher LadimH 16 (39)48.11+15.3912.02
23Anders Hovgaard EisvangH 11-12 (26)41.10+24.3118.27
24Per Oscar SaugestadH 70- (28)54.17+21.4920.10
26Martin Hovgaard EisvangDIR-B (58)1.10.01+25.2920.17
27Erle Elise WoldD 11-12 (36)45.18+26.1120.18
27Tonje HolmD 45- (42)1.12.58+33.4820.09
28Roy GjerdingH 60- (29)1.02.58+33.3219.22
44Selma KristiansenDIR-A (54)1.40.27+58.3420.27
46Adam KristiansenDIR-A (54)1.58.54+1.17.0124.12
Vegar KristiansenDIR-A (54)diskvalifisert
Stein KorenH 80- (6)diskvalifisert
Christopher SchiveH 55- (53)diskvalifisert
Stein KlyveH 60- (29)diskvalifisert
Linda FredhD 40- (15)diskvalifisert

OK Ravinen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Lars ForsbergDIR-A (54)1.02.08+20.1512.39

OK Skeidi

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Helge GisholtH 50- (66)37.49+6.029.16

OK Tyr

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Olle GranefeltN-åpen (91)19.35+-11.0110.21
0Malte GranefeltH -10 (14)15.177.52
1Jörgen GranefeltH 40- (20)40.078.47
4Elisabet ÖströmD 60- (16)39.20+5.4414.37
4Sixten WestlundH 60- (29)31.48+2.229.47
8Lisa AnnersandD 60- (16)47.17+13.4117.34
10Olov ÖströmH 60- (29)35.49+6.2311.01
15Anna Weckner WestlundD 55- (25)1.07.52+26.4220.52
48Mats KensbyH 55- (53)1.19.45+46.3121.58
Ingrid KensbyD 55- (25)diskvalifisert

OK Øst

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Øistein HagenH 70- (28)33.29+1.0112.26
11Øivind EriksenDIR-C (27)41.03+6.3516.37
16Jens-Henrik SimonsenDIR-B (58)57.20+12.4816.37
21Tor SimonsenDIR-C (27)1.09.02+34.3427.56
22Liv SimonsenDIR-C (27)1.09.21+34.5328.04

OL Toten-Troll

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ola BroxH 65- (19)32.15+0.1911.59Last ned GPS-spor i gpx-format
7Marius StaffH 17- (13)1.03.54+14.4514.00Last ned GPS-spor i gpx-format
9Vanja StaffD 50- (30)53.04+11.4114.39
16Ingrid RavnanD 55- (25)1.10.47+29.3721.46
16Nils Harald StaffH 55- (53)39.46+6.3210.57
23Onno VerberneH 55- (53)44.38+11.2412.17

OL Trollelg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Henry SundsetvikH 75- (11)52.44+20.3721.10
53Geir PaulsenH 50- (66)59.49+28.0214.39

OL Tønsberg og omegn

46 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Lars Jørgen Stordal AalerudN-åpen (91)26.37+-3.5914.04
0Mathilde Stordal AalerudN-åpen (91)30.20+-0.1616.02
0Fredrik BueN-åpen (91)28.14+-2.2214.56
0Silje Loftesnes KaupangN-åpen (91)22.55+-7.4112.07
0Ada Josefine KnoopN-åpen (91)40.00+9.2421.09
0Henrik MathisenN-åpen (91)18.26+-12.109.45
0Emma ÅsheimerN-åpen (91)23.38+-6.5812.30
1Per Jarle EikelandH 17-C (6)27.4511.03
1Tore S. RasmussenH 80- (6)46.5418.50
2Mathea GløersenD 14 (23)41.07+0.4012.32
2Tonje RasmussenD 35- (7)49.25+3.1312.42
3Eigil KongsfjellH 80- (6)1.01.58+15.0424.53
3Sindre MathisenH 13 (20)52.26+7.3714.43
3Anita MathisenD 17-B (11)1.01.02+8.0618.36
4Stig HjelsethH 17-C (6)46.48+19.0318.38
4Jannicke ØdegårdD 35- (7)1.00.40+14.2815.35
5Vibeke Svendsen MathisenD 17-C (12)42.52+7.5217.04
5Børre GrovanH 17-C (6)47.50+20.0519.03
7Maria GrovanD 13-16C (13)34.00+10.3613.32
7Else StordalD 17-C (12)48.20+13.2019.15
8Wilma EvensenD 11-12 (36)27.42+8.3512.25
11Sondre EvensenDIR-A (54)56.43+14.5011.33
11Turid ØdegårdD 60- (16)51.20+17.4419.04
13Trond EvensenDIR-A (54)1.00.11+18.1812.15
13Trym B IslandH 17-18E (44)40.54+5.178.59
13Anne-Berit RasmussenD 60- (16)51.57+18.2119.18
13Lene LoftesnesD 40- (15)1.19.25+42.0021.52
16Lars Loftesnes KaupangH 13 (20)1.18.58+34.0922.10
18Oliver ØstbyH 16 (39)46.29+13.5711.37
18Lars Emil BueH 13 (20)2.07.26+1.22.3735.47
18Hans StordalH 70- (28)45.41+13.1316.58
22Frode RobertsenH 55- (53)44.27+11.1312.14
24Vetle MathisenH 16 (39)52.25+19.5313.06
25Tuva Nørgaard BjørsethDIR-C (27)1.21.34+47.0633.01
26Norah OlsenDIR-C (27)1.21.43+47.1533.05
26Anny Horge RogneD 16 (31)1.10.56+38.4119.48
26Jakob HjelsethH 17-18E (44)47.39+12.0210.28
30Morten Krona HaflanH 17-18E (44)51.29+15.5211.18
34Ida Kristine BueD 11-12 (36)55.27+36.2024.51
35Ane MathisenD 11-12 (36)1.01.25+42.1827.32
38Odd Egil FrognerDIR-B (58)1.21.52+37.2023.43
52Håvard ØstbyH 45- (69)1.11.56+37.2716.41
Egil RyghH 80- (6)diskvalifisert
Julie EikelandD 17- (8)diskvalifisert
Mari Loftesnes KaupangD 15 (30)diskvalifisert
Lita Lerke Leodine HjelsethD 15 (30)diskvalifisert
Roar MathisenH 45- (69)ikke startet

OL Vallset/Stange

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Mona Bugge HaugD 60- (16)37.21+3.4513.53
5Kåre ØstgårdH 75- (11)46.58+14.5118.51

Oppsal Orientering

62 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Nils NikolaisenN-åpen (91)27.35+-3.0114.35
0Julia Malathi Brox RayamajhiN-åpen (91)28.36+-2.0015.07
0Martina VågsnesN-åpen (91)32.49+2.1317.21
0Alfred NikolaisenH -10 (14)27.54+12.3714.22
0Eivind VågsnesH -10 (14)41.28+26.1121.22
1Iben Johansen-BarliD 11-12N (5)25.2712.00
1Sondre OlaussenH 11-12 (26)16.397.27
2Synne Syversen GihleD 11-12N (5)28.57+3.3013.39
3Ram RayamajhiH 17-C (6)38.21+10.3615.16
3Simen SkeideH 11-12 (26)22.01+5.229.52
3Ingeborg Roll MoslandD 13 (22)49.30+7.4615.05
3Per-Ivar NikolaisenH 40- (20)44.32+4.259.45
3Dagrun Brox RayamajhiD 35- (7)54.14+8.0213.56
4Wiona Resvoll SkaugD 11-12N (5)33.42+8.1515.53
4Erling HobølDIR-B (58)47.23+2.5113.44
4Vilhelm Gilhuus-MoeDIR-C (27)36.16+1.4814.40
4Tore LangaardH 75- (11)34.22+2.1513.48
4Bo Utseth BøhlerengenH 15-16B (5)1.18.37+27.5522.05
5Ingrid Johansen-BarliD 13 (22)54.33+12.4916.37
6Lars Sigurd Baugstø RødnesH 14 (29)40.02+8.4811.14
7Tina KallesonD 16 (31)44.11+11.5612.20
7Arnhild KroghD 45- (42)48.18+9.0813.20
7Ane Sofie KroghD 17-18 E (47)48.23+9.1512.26
7Ask OlaussenH 14 (29)40.19+9.0511.19
7Anselm ReichenbachH 15 (33)42.18+6.4410.34
8Jonas KroghH 14 (29)43.20+12.0612.10
9Arne OlaussenDIR-B (58)53.40+9.0815.33
9Ane HustvedtD 13 (22)1.04.59+23.1519.48
10Sigve VågsnesH 21-E (60)42.24+6.127.31
10Mila ZaharinovaD 40- (15)1.07.41+30.1618.38
11Marius E. AamodtH 14 (29)47.40+16.2613.23
11Sigurd HobølH 11-12 (26)27.19+10.4012.14
12Sille HustvedtD 13-16C (13)50.29+27.0520.06
13Jakob A. GjedeboH 13 (20)1.04.55+20.0618.14
14Katrine Bjordal VegganD 14 (23)55.05+14.3816.47
14Vigdis HobølD 21-E (32)46.48+10.5010.22
16Morten MoslandH 45- (69)44.36+10.0710.20
16Ingrid Solheim UndebergetD 16 (31)1.00.14+27.5916.49
16Elin KallesonD 45- (42)1.00.14+21.0416.38
17Helge Grenager SolheimH 40- (20)1.16.10+36.0316.42
19Olav Johannes DeelstraH 21-E (60)44.27+8.157.52
20Synne Utseth BøhlerengenD 11-12 (36)38.33+19.2617.17
28Thor MellaH 21-E (60)47.24+11.128.24
29Mari KallesonD 11-12 (36)45.46+26.3920.31
30Rolf HustvedtH 45- (69)52.02+17.3312.04
31Marie Bjordal VegganD 11-12 (36)46.40+27.3320.55
33Thomas RuudH 21-E (60)48.42+12.308.38
34William Resvoll SkaugH 17-18E (44)54.16+18.3911.55
36Lavran ThorstensenH 21-E (60)49.33+13.218.47
36Espen WigaardH 45- (69)56.30+22.0113.06
39Boye Dirro BøhlerengenH 45- (69)57.46+23.1713.24
40Bent Erik SkaugH 21-E (60)51.07+14.559.03
43Eilert AamodtH 45- (69)59.31+25.0213.48
43Ludvig RødnesH 21-E (60)52.41+16.299.20
48Ola NilsenH 45- (69)1.07.09+32.4015.34
49Are WigaardH 21-E (60)57.04+20.5210.07
58Gard-Martin Udnesseter JohnsonH 21-E (60)1.32.03+55.5116.19
Martin ReichenbachH 45- (69)diskvalifisert
Inger SkaugD 70- (7)diskvalifisert
Sofie Solheim UndebergetD 13 (22)diskvalifisert
Heidi BjordalD 40- (15)diskvalifisert
Ingrid LuråsDIR-B (58)brutt
Snorre VegganH 45- (69)ikke startet
Eskil KolshusH 14 (29)ikke startet

Oslostudentenes IK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Are EriksenH 65- (19)31.5611.52
4Audrun UtskarpenD 40- (15)50.51+13.2614.00
22Guttorm L EggeH 50- (66)43.56+12.0910.46

Porsgrunn OL

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Marie HoltemannN-åpen (91)21.55+-8.4111.35
1Thore KornmoH 45- (69)34.298.00
2Une HoltermannD 15 (30)40.38+4.0011.21
3Tobias MathisenH 15 (33)38.18+2.449.34
4Atle RemmeH 65- (19)36.11+4.1513.27
4Håkon KornmoH 19-20E (14)46.38+7.409.08
6Anine Kjørholt LieD 15 (30)47.42+11.0413.19
10Anders L. RosenvoldH 15 (33)46.28+10.5411.37
10Hilde Kristine RosenvoldD 50- (30)53.22+11.5914.44
13Magne Wiig MathisenH 45- (69)42.56+8.279.57
14Hanne VassendD 17-18 E (47)55.30+16.2214.16
15Dag AusenH 45- (69)44.17+9.4810.16
15Alexander Repstad StoremyrH 17-18E (44)43.18+7.419.30
17Halvard KornmoH 16 (39)45.31+12.5911.22
17Sara MathisenD 45- (42)1.00.59+21.4916.50
18Hilde VassendD 45- (42)1.02.18+23.0817.12
19Kjell WestinH 55- (53)41.28+8.1411.25
22Rasmus MathisenH 17-18E (44)46.22+10.4510.11
28Lenka WestinD 45- (42)1.17.39+38.2921.27
31Kjersti Adéla WestinD 21-E (32)1.01.02+25.0413.31
33Håvard SkriubakkenH 17-18E (44)53.36+17.5911.46
38Jon SkriubakkenH 50- (66)50.01+18.1412.15
Elise AusenD 17-18 E (47)diskvalifisert
Lill BirkelundD 17-B (11)diskvalifisert

Raumar Orientering

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Erle FosstveitN-åpen (91)33.16+2.4017.36
0Oda SandvikN-åpen (91)27.05+-3.3114.19
2Silje Ekroll JahrenD 21-E (32)38.00+2.028.25
3Tina BjørnstadD 17-N (3)1.04.23+9.4230.22
4Daniel EngenH 13-16C (10)36.01+4.5414.20
4Tor-Arve Bjørnstad StrandH 17- (13)59.46+10.3713.06
5Brage FosstveitH 13-16C (10)39.13+8.0615.37
6Tor StrandH 17- (13)1.03.28+14.1913.55
6Anna Austad SveenD 17-B (11)1.19.44+26.4824.18
8Emil Bjørnstad StrandH 17- (13)1.04.47+15.3814.12
9Ståle SønsterudbråtenH 50- (66)36.52+5.059.02
10Asle JahrenDIR-B (58)53.48+9.1615.35
11Kaja SandvikD 13 (22)1.12.06+30.2221.58
12Kristine Eide RappD 17-18 E (47)53.27+14.1913.44
13Ida EngenD 55- (25)56.46+15.3617.28
14Cathrine SandvikDIR-B (58)56.20+11.4816.19
14Øystein Bieltvedt SkeieH 40- (20)1.11.27+31.2015.40
14Gjermund Taje SkeieH 13 (20)1.08.12+23.2319.09
15Gaute FosstveitH 16 (39)45.09+12.3711.17
15Håvard EikH 13 (20)1.16.07+31.1821.22
20Gunnar FosstveitDIR-B (58)1.02.52+18.2018.13
24Hanne Eide RappD 17-18 E (47)1.06.15+27.0717.01
25Anne Catherine EkrollD 50- (30)1.31.46+50.2325.20
26Anne-Grete AustadD 50- (30)1.33.33+52.1025.50
27Jan SveenH 60- (29)1.01.35+32.0918.56
29Øystein RappH 50- (66)46.16+14.2911.20
29Knut EngenH 55- (53)47.01+13.4712.57
30Camilla FosstveitDIR-B (58)1.13.51+29.1921.24
35Øistein Fagerli NæssH 17-18E (44)54.30+18.5311.58
38Anders HorveiH 17-18E (44)56.07+20.3012.20
41Kenneth EikDIR-B (58)1.23.03+38.3124.04
61Pål Kogstad NæssH 50- (66)1.16.03+44.1618.38
Nina Elise EikDIR-C (27)brutt
Stine AustadD 17- (8)ikke startet

Ringerike OL

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ida Amundsen BjørkliD -10 (8)54.0527.52
1Sigurd Amundsen BjørkliH 15-16B (5)50.4214.14
2Sunniva VienaD 13-16C (13)27.57+4.3311.08
2Even Amundsen BjørkliH 15-16B (5)1.01.09+10.2717.10
3Kirsti KringhaugD 50- (30)47.39+6.1613.09
3Kari StrandeD 65- (12)47.32+7.0517.40
3Monica BerglundD 40- (15)49.04+11.3913.31
4Ida Bolette EnerhaugenD 17- (8)1.15.40+27.2817.50
4Sissel SkovlyD 50- (30)48.09+6.4613.18
5Oskar FossåsH 15-16B (5)1.28.43+38.0124.55
5Anne-Kristin KvammeD 50- (30)48.18+6.5513.20
6Lars-Inge ArnevikH 50- (66)34.33+2.468.28
7Morten DåsnesH 60- (29)34.29+5.0310.36
9Helge RevhaugH 70- (28)39.05+6.3714.31
11Anne Guro NøklebyD 45- (42)49.45+10.3513.44
11Rasmus BerglundH 13 (20)1.01.16+16.2717.12
12Kristian KihleH 55- (53)38.07+4.5310.30
13Martin Nøkleby MellingH 14 (29)48.55+17.4113.44
13Juha VienaH 50- (66)38.53+7.069.31
18Mikkel BerglundH 15 (33)56.07+20.3314.01
19Reidar KollstrømH 13 (20)2.17.54+1.33.0538.44
21Line Skjevik ArnevikD 45- (42)1.04.16+25.0617.45
28Jørgen Nøkleby MellingH 16 (39)58.18+25.4614.34
33Karen Backe LangumD 45- (42)1.24.23+45.1323.18
40Oskar ArnevikH 17-18E (44)57.49+22.1212.42
42Lars BerglundH 45- (69)59.22+24.5313.46
59Jon Erland FossaasH 45- (69)1.42.32+1.08.0323.47
66Knut Ivar KollstrømH 50- (66)1.54.20+1.22.3328.01
Aud Kjersti Dalset VienaD 17-C (12)diskvalifisert
Stig MellingH 45- (69)diskvalifisert
Marion AmundsenD 35- (7)diskvalifisert

Røros IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Petter GullikstadH 55- (53)44.54+11.4012.22

Røyken OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Ida SyversenD 50- (30)57.47+16.2415.57
15Nora Christine HansenD 13 (22)1.19.15+37.3124.09
20Øyvind Roger HansenH 55- (53)42.59+9.4511.50
Eva SyversenD 55- (25)diskvalifisert

Sandefjord OK

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Josephine Lin BjørkN-åpen (91)27.54+-2.4214.45
0Karen KlavenesN-åpen (91)18.54+-11.4210.00
1Ragne KlavenesDIR-C (27)34.2813.57
1Tiri RebårdD 55- (25)41.1012.40
4Gabriel GjoneH 13 (20)53.26+8.3715.00
7Cornelius BjørkH 16 (39)40.29+7.5710.07
9Brage EikåsH 13 (20)59.32+14.4316.43
12Benjamin GjoneH 14 (29)48.31+17.1713.37
13Daniella GjoneD 11-12 (36)32.40+13.3314.38
16Hans Gøran BjørkDIR-C (27)51.24+16.5620.48
17Sigrun GjoneDIR-C (27)53.14+18.4621.33
18Ingeborg EikåsD 13 (22)1.31.42+49.5827.57
18Lill-Ann TorpD 50- (30)1.00.11+18.4816.37
19Anders KlavenesH 14 (29)58.17+27.0316.22
19Stine ArntzenD 45- (42)1.02.24+23.1417.14
25Theodor BjørkH 14 (29)1.11.29+40.1520.04
33Mai Britt BjørkDIR-B (58)1.16.58+32.2622.18
35Jonas EikåsH 16 (39)1.14.29+41.5718.37
37Trond FossDIR-B (58)1.20.54+36.2223.26
37Wenche EikåsD 45- (42)1.27.57+48.4724.17
45Eskil SteinDIR-A (54)1.51.57+1.10.0422.48
45Einar KlavenesH 45- (69)1.02.44+28.1514.33
49Per Ivar HalvorsenH 55- (53)1.26.23+53.0923.47
56Jo Børre EikåsH 45- (69)1.22.32+48.0319.08
Markus EikåsH 17-C (6)diskvalifisert
Knut GjoneDIR-B (58)diskvalifisert
Gjendine Gjelstad RebårdD 15 (30)diskvalifisert

Sarpsborg OL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Elise HaugeN-åpen (91)28.20+-2.1614.59
0Håkon PrangerødN-åpen (91)20.00+-10.3610.34
0Sander Ryste OddenN-åpen (91)26.39+-3.5714.06
0Jens Vonen SvaeN-åpen (91)16.18+-14.188.37
1Solveig Pehrsen-LundeD 13-16C (13)23.249.19
5Synnøve VonenDIR-C (27)36.30+2.0214.46
8Sigrid HaugeD 13 (22)1.03.09+21.2519.15
12Nina PedersenD 16 (31)56.10+23.5515.41
14Helena ÅsbergD 19-20 E (16)1.18.37+36.4218.32
16Jerminias Ryste OddenH 11-12 (26)30.41+14.0213.45
21Marie HansenD 17-18 E (47)1.04.46+25.3816.38
22Jesper Vonen SvaeH 11-12 (26)39.36+22.5717.45
22Adine Blakkestad IngesenD 16 (31)1.05.50+33.3518.23
37Marie Lindløv JensenD 17-18 E (47)1.23.55+44.4721.34
Bernt MyrvoldDIR-B (58)diskvalifisert
Ivar HansenH 14 (29)diskvalifisert
Anders LundeH 40- (20)diskvalifisert

Skien OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Grete S B HoviD 60- (16)33.56+0.2012.36Last ned GPS-spor i gpx-format
11Harald HoviH 60- (29)35.55+6.2911.03
35Espen RaastadH 55- (53)50.24+17.1013.53

Snertingdal IF Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Unn Mette KlopbakkenD 50- (30)1.05.49+24.2618.10
21Anita StensethD 50- (30)1.07.49+26.2618.44
26Erik HasliH 60- (29)53.30+24.0416.27

Sogndal IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Christian FrøydH 45- (69)ikke startet

Stokke IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Runar KittilsenH 70- (28)38.02+5.3414.08
10Inger NergaardD 65- (12)1.19.59+39.3229.44
11Ove Gunnar JacobsenH 65- (19)45.29+13.3316.54
22Lars Martin GjeinH 70- (28)52.19+19.5119.26
Ragnar Niemi BergH 65- (19)diskvalifisert

Sturla, IF

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mina Akiko JohnsenD 14 (23)40.2712.19
2Linda VerdeD 65- (12)42.36+2.0915.50
5Harald ThonH 60- (29)33.41+4.1510.21
6Svend Kristian EidstenH 17-B (6)1.25.44+44.1624.04
6Bjørn W. LudvigsenH 75- (11)47.53+15.4619.13
7Ellen Horni-JohnsenDIR-C (27)37.38+3.1015.14
7Marie KvarmeD 14 (23)46.30+6.0314.10
8Anders JohnsenDIR-C (27)37.39+3.1115.14
9Henrik KaiserH 11-12 (26)26.33+9.5411.54
10Lukas KlausenH 15 (33)46.28+10.5411.37
12Mats JohnsenH 11-12 (26)27.24+10.4512.17
16Anne Maren EidstenD 14 (23)1.00.24+19.5718.24
16Mathias Skourup RognebakkeH 16 (39)45.11+12.3911.17
17Stine KaiserDIR-B (58)59.31+14.5917.15
19Marthe Graff-WiikD 13 (22)1.34.05+52.2128.41
23Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeD 50- (30)1.12.30+31.0720.01
24Johan Kristian UndelandH 17-18E (44)47.16+11.3910.23
24Martin KaiserH 14 (29)1.10.07+38.5319.41
31Geir Holm GundersenH 55- (53)47.39+14.2513.07
33Roger WiikH 50- (66)48.50+17.0311.58
36Ingeborg KvarmeD 17-18 E (47)1.17.00+37.5219.47
38Charlotte SkourupD 45- (42)1.30.03+50.5324.52
40Egil FrydenlundDIR-A (54)1.30.46+48.5318.29
40Michal PaskoDIR-B (58)1.22.23+37.5123.52
43Snorre FrydenlundDIR-A (54)1.34.08+52.1519.10
Olav MelheimH 15 (33)diskvalifisert

Søgne og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jarl Magnus BergeDIR-A (54)41.538.31

Tistedalen FL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Liv Inger PrangerødD 60- (16)42.30+8.5415.47

Trøsken IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Emma BraathenN-åpen (91)33.40+3.0417.48
0Sander Agnalt HeggenesN-åpen (91)32.45+2.0917.19
0Adele Øen SkålandN-åpen (91)23.28+-7.0812.24
0Håkon Lillegraven LangsæterH -10 (14)1.04.00+48.4332.59
5Bodil BerbyD 65- (12)59.06+18.3921.58
13Runar StangH 40- (20)1.03.36+23.2913.56
19Arnfinn SkålandDIR-B (58)1.00.57+16.2517.40
26Mathias Pedersen HolmskauH 14 (29)1.40.27+1.09.1328.12
28Ingrid Pedersen HolmskauD 11-12 (36)45.31+26.2420.24
30Marte Lillegraven LangsæterD 11-12 (36)45.52+26.4520.34
Jimmy NordliH 70- (28)diskvalifisert
Helene StangD 11-12 (36)ikke startet

Turun Metsänkävijät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Sami HämälistöH 21-E (60)45.36+9.248.05

Tynset IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Leif Arne NytrøenDIR-B (58)45.45+1.1313.15
7Eldbjørg G. KalbækkenD 55- (25)48.14+7.0414.50
36Gaute Kvittum NytrøenH 17-18E (44)55.15+19.3812.08
Ane Ingeborg KalbækkenD 17-18 E (47)diskvalifisert

Vang OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Knut SkjesetH 70- (28)36.12+3.4413.27
11Eskil FrøislandH 17-18E (44)40.18+4.418.51
18Even LindaasH 17-18E (44)44.48+9.119.50
20Anne FrøislandD 14 (23)1.11.49+31.2221.53
28Njaal Ellegaard MelbyH 17-18E (44)49.49+14.1210.56
34Øivind FrøislandH 45- (69)55.05+20.3612.46
39Ole Johan BråtenH 17-18E (44)57.39+22.0212.40
40Stein Arne NegårdH 55- (53)54.54+21.4015.07
42Fredrik SveenH 17-18E (44)1.15.59+40.2216.41
43Øystein MelbyH 55- (53)59.23+26.0916.21
Jostein Svaland DaleH 17-18E (44)ikke startet

Varegg Fleridrett

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jonatan Rosengren DrakeH 35- (7)42.519.23
4Karianne StrømmeD 45- (42)42.55+3.4511.51
6Linda BønesD 17-C (12)45.05+10.0517.57
6Markus Kjærner-SembH 19-20E (14)48.20+9.229.28
6Kristian RykkjeH 17-18E (44)38.16+2.398.24
7Stian RykkjeH 17-18E (44)38.24+2.478.26
7Tore NymarkH 50- (66)34.53+3.068.32
7Tove AasheimD 50- (30)51.10+9.4714.08
10Kristian Fredrik ThomassenH 17- (13)1.08.38+19.2915.03
10Mari Strømme LidD 17-18 E (47)52.43+13.3513.33
11Oskar RøenH 21-E (60)42.46+6.347.34
14Linda RykkjeD 45- (42)52.31+13.2114.30
15Vyacheslav MukhidinovH 21-E (60)43.54+7.427.47
15Magnus Strømme LidH 15 (33)53.51+18.1713.27
16Kristian LøvåsH 50- (66)42.12+10.2510.20
17Christiane TrösseD 21-E (32)47.50+11.5210.36
18Ragnhild Vrålstad LøvåsD 17-18 E (47)1.00.54+21.4615.39
20Tora Aasheim NymarkD 17-18 E (47)1.01.23+22.1515.46
24Eirunn Husby NordstadD 16 (31)1.09.24+37.0919.23
25Mathias RosenlundH 17-18E (44)47.18+11.4110.23
26Erik BohneH 16 (39)55.12+22.4013.48
30Tage RosenlundH 16 (39)1.05.21+32.4916.20
30Jon Erik Doppelhofer ErvikH 15 (33)1.27.31+51.5721.52
32Ingunn MartinsenD 21-E (32)1.04.16+28.1814.14
59Gernot DoppelhoferH 50- (66)1.10.13+38.2617.12
Mathias Kjærner-SembH 17- (13)diskvalifisert
Per Øivind HusbyH 65- (19)diskvalifisert

Varteig OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Elida EspenesN-åpen (91)37.33+6.5719.52
1Henrik Julian Fontes ÅrbuH 13 (20)44.4912.35
2Roy Roger EspenesH 17-C (6)37.17+9.3214.51
19Einar Kristian LundeH 60- (29)41.14+11.4812.41
36Kjell Einar AndersenH 55- (53)51.08+17.5414.05
40Dag BrenåsH 50- (66)50.29+18.4212.22
44Olav Halvorsen SikkelandH 21-E (60)53.19+17.079.27
Elsie BrenneDIR-B (58)diskvalifisert
Julie BrenåsD 13 (22)diskvalifisert
Bjørn ÅrbuDIR-A (54)ikke startet

Vegårshei IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Anders VestølH 17-18E (44)37.26+1.498.13
37Ole Petter VestølH 50- (66)49.41+17.5412.10

Wing OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Rune StræteH 50- (66)45.07+13.2011.03
39Øyvind SchjelderupH 50- (66)50.12+18.2512.18

Østmarka OK

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Erik NæssH 17-B (6)41.2811.38
9Ingrid Marie Stubban HygenD 16 (31)47.53+15.3813.22
10Mathias LinløkkenH 11-12 (26)26.37+9.5811.56
11Ingrid NermoenD 55- (25)55.25+14.1517.03
14Øystein KildahlH 60- (29)37.25+7.5911.30
15Jenny Emilie Brenni HerredsvelaD 16 (31)59.21+27.0616.34
15Sigrid NermoenD 14 (23)59.04+18.3718.00
18Håvar BrevikDIR-A (54)1.05.53+24.0013.25
18Inga Cathrin WinsvoldD 16 (31)1.02.56+30.4117.34
19Pernille Nor-WollD 11-12 (36)36.20+17.1316.17
19Andreas RambergH 17-18E (44)45.12+9.359.56
23Anna Cecilie LinløkkenD 17-18 E (47)1.05.54+26.4616.56
24Bjørn ChristensenDIR-A (54)1.08.06+26.1313.52
25Ellen Margrete Stubban HygenD 11-12 (36)41.13+22.0618.28
35June HerredsvelaDIR-B (58)1.18.23+33.5122.43
36Kristin HygenDIR-B (58)1.20.43+36.1123.23
43Tor Magnus GrøstadH 17-18E (44)1.24.03+48.2618.28
46Gina BrevikDIR-B (58)1.29.26+44.5425.55
50Terje LinløkkenH 50- (66)55.47+24.0013.40
60Knut Johan WinsvoldH 45- (69)1.42.35+1.08.0623.48
Inge RambergDIR-A (54)diskvalifisert
Hans Kristian Stubban HygenH 19-20E (14)diskvalifisert
Hans Olav HygenH 45- (69)diskvalifisert
Magnus JystadDIR-A (54)ikke startet
Siv Susanne JystadDIR-B (58)ikke startet
Alexandra LinløkkenD 16 (31)ikke startet

Ås-NMBU Orientering

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Kinga BanfiN-åpen (91)26.58+-3.3814.16
0Odin Schei DanevadN-åpen (91)26.57+-3.3914.15
0Synne Schei DanevadD -10 (8)28.51+-25.1414.52
3Nils TveiteDIR-A (54)44.35+2.429.04
5Jo Inge FjellstadDIR-A (54)45.48+3.559.19
10Sille WinsnesD 55- (25)55.23+14.1317.02
12Robert BanfiH 40- (20)58.59+18.5212.56
13Linus OlhansH 19-20E (14)1.04.01+25.0312.33
15Håkon DanevadH 50- (66)42.10+10.2310.20
17Ivar MaalenH 55- (53)40.13+6.5911.04
19Ingunn ScheiD 50- (30)1.01.04+19.4116.52
20Kaja Winsnes NordhagenD 21-E (32)48.14+12.1610.41
37Eirik NordhagenH 55- (53)51.41+18.2714.14
48Ingrid TveiteDIR-A (54)2.32.01+1.50.0830.57
Kjell BlomsethDIR-A (54)diskvalifisert
Judit BanfiDIR-B (58)diskvalifisert
Anne NilsenD 45- (42)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor