Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 14 april 2018

DIR-B

3 450 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helena ErikssonEds SK44.32
2Leif Arne NytrøenTynset IF45.45+1.13
3Gunilla OtterstenEds SK46.24+1.52
4Erling HobølOppsal Orientering47.23+2.51
5Ragnhild BråtenHeming Orientering48.41+4.09
6Maren KopplandModum OL48.51+4.19
7Morten HelminsenFredrikstad SK50.57+6.25
8Rikke IversenHeming Orientering51.39+7.07
9Arne OlaussenOppsal Orientering53.40+9.08
10Asle JahrenRaumar Orientering53.48+9.16
11Tor Halvor BolkesjøBækkelagets SK54.16+9.44
12Trygve RognstadHadeland OL54.37+10.05
13Jon DaleBergens TF55.48+11.16
14Cathrine SandvikRaumar Orientering56.20+11.48
15May ChristoffersenAsker Skiklubb57.14+12.42
16Jens-Henrik SimonsenOK Øst57.20+12.48
17Stine KaiserSturla, IF59.31+14.59
18Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL59.50+15.18
19Arnfinn SkålandTrøsken IL1.00.57+16.25
20Gunnar FosstveitRaumar Orientering1.02.52+18.20
21Line Bar-NathanLillomarka OL1.02.59+18.27
22Torun DyrkornEiker OL1.03.24+18.52
23Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1.06.22+21.50
24Kathrine LunøeNydalens SK1.08.59+24.27
25Kjetil SolbakkenIL Tyrving1.09.13+24.41
26Martin Hovgaard EisvangOK Moss1.10.01+25.29
27Hege MelbyLardal OL1.11.17+26.45
28Eva SteffesenGimle IF1.11.22+26.50
29Merete RørvikLillomarka OL1.12.13+27.41
30Camilla FosstveitRaumar Orientering1.13.51+29.19
31Anita Østgård OlsenLøten o-lag1.14.25+29.53
32Rune NygårdIndre Østfold OK1.15.28+30.56
33Mai Britt BjørkSandefjord OK1.16.58+32.26
34Bjørn SpjelkavikIL Tyrving1.17.50+33.18
35June HerredsvelaØstmarka OK1.18.23+33.51
36Kristin HygenØstmarka OK1.20.43+36.11
37Trond FossSandefjord OK1.20.54+36.22
38Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.21.52+37.20
39Martin HeitmannGimle IF1.22.14+37.42
40Michal PaskoSturla, IF1.22.23+37.51
41Kenneth EikRaumar Orientering1.23.03+38.31
42Tanja AppenzellerFossum IF1.25.27+40.55
43Ingrid Grønlund MoenGimle IF1.27.21+42.49
44Elisabeth MeyerIL Tyrving1.27.32+43.00
45Sølvi MartiniAsker Skiklubb1.28.11+43.39
46Gina BrevikØstmarka OK1.29.26+44.54
47Stine Therese SjoFlyfemkamp1.32.19+47.47
48Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.36.58+52.26
49Arild GimseHeming Orientering1.40.47+56.15
50Hilde MoholthKongsberg OL1.43.28+58.56
Judit BanfiÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Elsie BrenneVarteig OLdiskvalifisert
Knut GjoneSandefjord OKdiskvalifisert
Sunniva HalvorsrudLillomarka OLdiskvalifisert
Laila HelminsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Hans Jørgen KrogstieKonnerud ILdiskvalifisert
Bernt MyrvoldSarpsborg OLdiskvalifisert
Tove SildnesKonnerud ILdiskvalifisert
Ingrid LuråsOppsal Orienteringbrutt
Siv Susanne JystadØstmarka OKikke startet
Cecilie Christin KvermeFossum IFikke startet
Alexander RødstenHeming Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor