Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 14 april 2018

H 50-

4 080 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø31.47
2Johan IvarssonFreidig33.01+1.14
3Svein NygårdLillomarka OL33.58+2.11
4Frank LøwengreenFredrikstad SK34.22+2.35
5Rune ScheeleNydalens SK34.32+2.45
6Lars-Inge ArnevikRingerike OL34.33+2.46
7Tore NymarkVaregg Fleridrett34.53+3.06
8Are KristiansenIL Tyrving35.35+3.48
9Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering36.52+5.05
10Helge GisholtOK Skeidi37.49+6.02
11Trond LundIL Tyrving38.07+6.20
12Hallvard KorenOK Moss38.47+7.00
13Juha VienaRingerike OL38.53+7.06
14Einar LunøeNydalens SK40.00+8.13
15Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering42.10+10.23
16Kristian LøvåsVaregg Fleridrett42.12+10.25
17Øystein ØstermannHeming Orientering42.16+10.29
18Per Olav GulbrandsenLarvik OK42.21+10.34
19Børge PedersenNydalens SK42.52+11.05
20Knut Erling ØenHeming Orientering43.02+11.15
21Ottar WiklundNydalens SK43.43+11.56
22Guttorm L EggeOslostudentenes IK43.56+12.09
23Svein GranerudAsker Skiklubb44.12+12.25
24Rune EngehultNotodden OL44.43+12.56
25Espen LunøeNydalens SK44.51+13.04
26Rune StræteWing OK45.07+13.20
27Lars EnerhaugenModum OL45.22+13.35
28Håkon JendalFossum IF46.07+14.20
29Øystein RappRaumar Orientering46.16+14.29
30Odd Arne LianIL Koll47.25+15.38
31Roger LysnesHedrum OL47.33+15.46
32Gert AnderssonEds SK47.36+15.49
33Roger WiikSturla, IF48.50+17.03
34Kjetil EspedalNydalens SK49.13+17.26
35Jan Tore HenriksenNydalens SK49.17+17.30
36Lasse ArnesenHeming Orientering49.28+17.41
37Ole Petter VestølVegårshei IL49.41+17.54
38Jon SkriubakkenPorsgrunn OL50.01+18.14
39Øyvind SchjelderupWing OK50.12+18.25
40Dag BrenåsVarteig OL50.29+18.42
41Per Ola UlsethNydalens SK51.05+19.18
42Jan Erik AalbergBækkelagets SK53.27+21.40
43Hans Otto ØverbyKongsberg OL53.33+21.46
44Einar TesloHadeland OL53.45+21.58
45Jan Erik IsaksenNydalens SK54.17+22.30
46Arild AndresenFossum IF54.50+23.03
47Sven Arne GylterudFossum IF54.55+23.08
48Christian JomaasFossum IF55.03+23.16
49Anders FlågenHeming Orientering55.33+23.46
50Terje LinløkkenØstmarka OK55.47+24.00
51Torstein KvaaleAsker Skiklubb56.32+24.45
52Arild StorheimKongsberg OL58.20+26.33
53Geir PaulsenOL Trollelg59.49+28.02
54Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1.00.37+28.50
55Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1.01.05+29.18
56Roger Andre VaneboKongsberg OL1.01.56+30.09
57Per GustafssonKongsberg OL1.02.37+30.50
58Trond HolterMåren OK1.07.12+35.25
59Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.10.13+38.26
60Jørn MoeFet OL1.13.48+42.01
61Pål Kogstad NæssRaumar Orientering1.16.03+44.16
62Atle WølloKongsberg OL1.24.42+52.55
63Terje Ulla EikenKongsberg OL1.35.54+1.04.07
64Martin FrischknechtAlta OL1.49.40+1.17.53
65Yngve MobtåthenBotne SK1.53.19+1.21.32
66Knut Ivar KollstrømRingerike OL1.54.20+1.22.33
Håvard EspelinAsker Skiklubbikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor