Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 14 april 2018

H 21-E

5 640 m, 60 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Audun HeimdalNTNUI36.12
2Kasper FosserHeming Orientering36.32+0.20
3Bjørn EkebergIL Tyrving37.43+1.31
4Ralph StreetBækkelagets SK37.48+1.36
5Hans Petter MathisenFredrikstad SK38.26+2.14
6Torgeir NørbechIL Tyrving38.58+2.46
7Ivar LundanesIL Tyrving40.31+4.19
8Håvard LucasenFredrikstad SK41.21+5.09
9Lukas PetersonIFK Umeå42.18+6.06
10Sigve VågsnesOppsal Orientering42.24+6.12
11Oskar RøenVaregg Fleridrett42.46+6.34
12Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK43.09+6.57
13Einar MelsomFossum IF43.38+7.26
14Erling HjermstadFossum IF43.44+7.32
15Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett43.54+7.42
15Anders SkarholtFredrikstad SK43.54+7.42
17David GottfridssonLillomarka OL43.55+7.43
18Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering43.58+7.46
19Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering44.27+8.15
20Vetle ChristiansenBækkelagets SK45.08+8.56
20Karl FremstadIL Tyrving45.08+8.56
22Vegard Brun SagaIL Tyrving45.14+9.02
23Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK45.17+9.05
24Sami HämälistöTurun Metsänkävijät45.36+9.24
25Øystein PettersenNydalens SK46.00+9.48
26Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving46.37+10.25
27Andreas HøyeFredrikstad SK46.52+10.40
28Thor MellaOppsal Orientering47.24+11.12
29Leif StørmerFossum IF47.33+11.21
30Trygve HeggedalKongsberg OL47.56+11.44
31Ragnar TonjerNydalens SK48.16+12.04
32Øyvind HjermstadFossum IF48.18+12.06
33Thomas RuudOppsal Orientering48.42+12.30
34Martin SchälliBækkelagets SK49.21+13.09
35Håvard MyhreBækkelagets SK49.31+13.19
36Lavran ThorstensenOppsal Orientering49.33+13.21
37Morten Nilstad PettersenIL Tyrving49.53+13.41
38Anders BjergaardNydalens SK50.29+14.17
39Erik SagvoldenNydalens SK50.57+14.45
40Bent Erik SkaugOppsal Orientering51.07+14.55
41Martin Borge HeirFossum IF52.08+15.56
41Wolfgang KampelBækkelagets SK52.08+15.56
43Ludvig RødnesOppsal Orientering52.41+16.29
44Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL53.19+17.07
45Torben Christian WendlerFredrikstad SK55.03+18.51
46Simen A BjøringsøyNydalens SK55.29+19.17
47Håvard BergetFredrikstad SK55.45+19.33
48Emil StørmerFossum IF56.04+19.52
49Are WigaardOppsal Orientering57.04+20.52
50Mathias BenjaminsenLillomarka OL57.51+21.39
51Sivert Sande KvermeFossum IF1.01.29+25.17
52Per WiréhnAsker Skiklubb1.01.31+25.19
53Anders StorbratenBækkelagets SK1.02.39+26.27
54Eivind Berner MyhreFossum IF1.03.30+27.18
55Stian BergersenIL Tyrving1.05.11+28.59
56Peter GisholtFossum IF1.08.29+32.17
57Oscar GustafssonIdefjordens SK1.20.05+43.53
58Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering1.32.03+55.51
Jim Øystein NybråtenIL Tyrvingdiskvalifisert
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Oskar StørmerFossum IFikke startet
Kristoffer JacobsenIL Tyrvingikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor