Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 14 april 2018

H 17-18E

4 550 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sander ArntzenAsker Skiklubb35.37
2Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb35.45+0.08
3Mats EidsmoFreidig36.10+0.33
4Anders VestølVegårshei IL37.26+1.49
5Lars SandstadFreidig37.53+2.16
6Kristian RykkjeVaregg Fleridrett38.16+2.39
7Stian RykkjeVaregg Fleridrett38.24+2.47
8Per Clemet WisløffAsker Skiklubb39.05+3.28
9Aslak HeimdalKonnerud IL39.06+3.29
10Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK39.46+4.09
11Eskil FrøislandVang OL40.18+4.41
12Vegard KittilsenFreidig40.32+4.55
13Trym B IslandOL Tønsberg og omegn40.54+5.17
14Eirik ImrikFredrikstad SK41.42+6.05
15Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL43.18+7.41
16Bendik EliassenFredrikstad SK43.22+7.45
17Sondre OttesenFredrikstad SK44.26+8.49
18Even LindaasVang OL44.48+9.11
19Andreas RambergØstmarka OK45.12+9.35
20Elias Skjolden SørensenLillomarka OL45.14+9.37
21Eirik BlågestadIndre Østfold OK45.37+10.00
22Rasmus MathisenPorsgrunn OL46.22+10.45
23Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK47.12+11.35
24Johan Kristian UndelandSturla, IF47.16+11.39
25Mathias RosenlundVaregg Fleridrett47.18+11.41
26Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn47.39+12.02
27Trygve MyhrAsker Skiklubb49.38+14.01
28Njaal Ellegaard MelbyVang OL49.49+14.12
29Runar Saur ModahlFredrikstad SK51.07+15.30
30Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn51.29+15.52
31Petter Liabakk EriksenByåsen IL51.54+16.17
32Audun Melby JacobsenLardal OL52.01+16.24
33Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL53.36+17.59
34William Resvoll SkaugOppsal Orientering54.16+18.39
35Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering54.30+18.53
36Gaute Kvittum NytrøenTynset IF55.15+19.38
37Elias ØhmanGjø-Vard OL55.28+19.51
38Anders HorveiRaumar Orientering56.07+20.30
39Ole Johan BråtenVang OL57.39+22.02
40Oskar ArnevikRingerike OL57.49+22.12
41Mathias Pedersen VoldLillomarka OL1.04.29+28.52
42Fredrik SveenVang OL1.15.59+40.22
43Tor Magnus GrøstadØstmarka OK1.24.03+48.26
Lars Young VikNydalens SKdiskvalifisert
Jostein Svaland DaleVang OLikke startet
Jens Johan BrekkeLillomarka OLikke startet
Eirik Høst FossgardLillomarka OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor