Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 14 april 2018

D 45-

3 620 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Berit Sofie WiklundNydalens SK39.10
2Jorun RuudAsker Skiklubb40.21+1.11
3Anne UrsetIL BUL-Tromsø42.22+3.12
4Karianne StrømmeVaregg Fleridrett42.55+3.45
5Ingrid KvistadKongsberg OL46.26+7.16
6Anita Sørensen DrageKongsberg OL46.34+7.24
7Arnhild KroghOppsal Orientering48.18+9.08
8Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK48.30+9.20
9Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb48.48+9.38
10Ingjerd SommerstadKongsberg OL48.54+9.44
11Anne Guro NøklebyRingerike OL49.45+10.35
12Nora SkauenIL Tyrving50.35+11.25
13Else Kari ScheeleNydalens SK52.27+13.17
14Linda RykkjeVaregg Fleridrett52.31+13.21
15Siri StørmerNydalens SK54.57+15.47
16Elin KallesonOppsal Orientering1.00.14+21.04
17Sara MathisenPorsgrunn OL1.00.59+21.49
18Hilde VassendPorsgrunn OL1.02.18+23.08
19Stine ArntzenSandefjord OK1.02.24+23.14
20Kari Reppesgård HoltHedrum OL1.02.58+23.48
21Line Skjevik ArnevikRingerike OL1.04.16+25.06
22Hilde PoppeFredrikstad SK1.05.03+25.53
23Marit EgnerAsker Skiklubb1.05.25+26.15
24Elisabeth HetlevikKongsberg OL1.07.27+28.17
25Gunn Elin RudiHadeland OL1.09.16+30.06
26Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1.09.39+30.29
27Tonje HolmOK Moss1.12.58+33.48
28Lenka WestinPorsgrunn OL1.17.39+38.29
29Katrine BakkeFossum IF1.19.06+39.56
30Elise HafskjoldNydalens SK1.19.10+40.00
31Tone Sølie LysnesHedrum OL1.23.13+44.03
32Ann Elin FlågenHeming Orientering1.24.21+45.11
33Karen Backe LangumRingerike OL1.24.23+45.13
34Marianne ReuschHeming Orientering1.24.28+45.18
35Mette SpangbergKonnerud IL1.24.37+45.27
36Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1.27.01+47.51
37Wenche EikåsSandefjord OK1.27.57+48.47
38Charlotte SkourupSturla, IF1.30.03+50.53
39Cora EbnerKongsberg OL1.33.35+54.25
40Kristin FalkFossum IF1.49.04+1.09.54
41Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering1.52.34+1.13.24
Hege FeiringIL Tyrvingdiskvalifisert
Kristin EgerKongsberg OLikke startet
Anne NilsenÅs-NMBU Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor