Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for HIL Klubbkarusell 2017 - løp 10 - Gard/Kvala

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: HIL Klubbkarusell 2017 - løp 10 - Gard/Kvala
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 19 september 2017

Klasser: Visa alla | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 50- | D 60- | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 50- | H 60- | Råtass | D 17 - kort | H 17 - kort | D 15-16 kort | H 15-16 - kort

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Claudia SamuelsbergHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida LütcheratHaugesund IL Orientering39.07
2Miriam SveenHaugesund IL Orientering39.16+0.09
3Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering41.35+2.28
Sara HetlandHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering38.10

D 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristina VollHaugesund IL Orientering23.51
2Randi EngløkkHaugesund IL Orientering25.45+1.54
3Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering28.32+4.41
4Anita SælevikHaugesund IL Orientering34.58+11.07

H 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil RachorHaugesund IL Orientering11.51
2Benjamin VikseHaugesund IL Orientering17.08+5.17
Gunnar AlneHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Elias EngesliHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering16.05
2Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering24.16+8.11

H 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering17.57
2Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering18.45+0.48
3Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering21.56+3.59
4Erik EngløkkHaugesund IL Orientering22.06+4.09
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigved GramstadHaugesund IL Orientering30.09

Råtass

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Benjamin AndersenHaugesund IL Orientering22.42
0Alma GletteHaugesund IL Orientering21.13
0Nora HafsahlHaugesund IL Orientering15.14
0Sander Sjøen HjelmervikHaugesund IL Orientering13.45
0Emil Westerlund HokholtHaugesund IL Orientering14.58
0Leo Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering11.56
0Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering13.48
0Andreas Wiig NystedHaugesund IL Orientering12.53
0Håkon Lie OlsenHaugesund IL Orientering19.37
0Sondre SchefflerHaugesund IL Orientering7.57
0Filip SveenHaugesund IL Orientering11.26
0Aleksander TotlandHaugesund IL Orientering19.28
0Nora TotlandHaugesund IL Orientering21.35
0Jonathan VågHaugesund IL Orientering12.56
0Anna ÅsheimHaugesund IL Orientering7.59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor