Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for HIL Klubbkarusell 2017 - løp 9 - Kringsjå

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: HIL Klubbkarusell 2017 - løp 9 - Kringsjå
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 29 august 2017

Klasser: Visa alla | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 50- | D 60- | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 50- | H 60- | Råtass | D 17 - kort | H 17 - kort | D 15-16 kort | H 15-16 - kort

D 11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Miriam SveenHaugesund IL Orientering29.53
2Ida LütcheratHaugesund IL Orientering29.58+0.05
Rikke KristiansenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Claudia SamuelsbergHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Therese Sandvik VesteHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering1.10.31
2Sara HetlandHaugesund IL Orientering1.10.33+0.02
3Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering1.10.38+0.07

D 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristina VollHaugesund IL Orientering37.37
2Randi EngløkkHaugesund IL Orientering44.44+7.07
3Anita SælevikHaugesund IL Orientering49.11+11.34
4Anne TofteHaugesund IL Orientering55.26+17.49

D 50-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Inger K. HaavikHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering27.41
2Elias EngesliHaugesund IL Orientering30.29+2.48
3Victor RingdalHaugesund IL Orientering30.30+2.49

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering29.48
2Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering30.56+1.08

H 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering33.32

H 50-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne StakkestadHaugesund IL Orientering34.10
2Ivar KvaleHaugesund IL Orientering34.28+0.18

H 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut Bendik KvalaHaugesund IL Orientering44.17
Sigved GramstadHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Råtass

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars WikstrømHaugesund IL Orientering16.32
2Sander Sjøen HjelmervikHaugesund IL Orientering17.23
3Adrian Edward Maximilian RingdalHaugesund IL Orientering20.11
4Ingrid Haugesund IL Orientering27.02
5Madeleine VågeHaugesund IL Orientering27.09
6Nora HafsahlHaugesund IL Orientering27.18
7Aleksander Totland JensenHaugesund IL Orientering27.42
Benjamin VikseHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Thomas VikseHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 17 - kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering36.00
2Nils Jarle LindtnerHaugesund IL Orientering46.03+10.03

D 15-16 kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Tiril OlaussenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor