Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for HIL Klubbkarusell 2017 - løp 2 - Solandsmarka

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: HIL Klubbkarusell 2017 - løp 2 - Solandsmarka
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 28 mars 2017

Klasser: Visa alla | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 17-C | D 50- | D 60- | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 50- | H 60- | Råtass | D 17 - kort | H 17 - kort | D 15-16 kort | H 15-16 - kort

D 11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering30.54
2Miriam SveenHaugesund IL Orientering42.04+11.10
3Ida LütcheratHaugesund IL Orientering42.05+11.11
Mari Hjelmtveit FjeldheimHaugesund IL Orienteringbrutt
Thea Hovda OlsenHaugesund IL Orienteringbrutt

D 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sara HetlandHaugesund IL Orientering1.07.57
2Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering1.07.59+0.02

D 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristina VollHaugesund IL Orientering39.22
2Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering43.36+4.14
3Randi EngløkkHaugesund IL Orientering1.09.57+30.35
4Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.12.10+32.48
5Andrea DrangsholtKristiansand OK1.34.10+54.48

D 17-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne WiigHaugesund IL Orientering28.31
2Kari Anne RingdalHaugesund IL Orientering28.41+0.10

H 11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil EngesliHaugesund IL Orientering33.02
2Victor RingdalHaugesund IL Orientering33.16+0.14
3Arvid VidtsteinHaugesund IL Orientering33.18+0.16
4Peder GramstadHaugesund IL Orientering36.35+3.33
5Elias EngesliHaugesund IL Orientering39.24+6.22

H 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering23.00
2Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering38.33+15.33

H 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tore Ruset AlneHaugesund IL Orienteringfullført

H 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jostein BaustadHaugesund IL Orientering46.32
2Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering46.43+0.11
3Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering1.08.19+21.47
Erik EngløkkHaugesund IL Orienteringikke startet

H 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigved GramstadHaugesund IL Orientering34.51

Råtass

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering18.39
2Johan LundegårdHaugesund IL Orientering20.18
3Leander BrugmanHaugesund IL Orientering21.23
4Håkon NordhusHaugesund IL Orientering22.08
5Leo Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering23.02
6Arne Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering24.36
7Irene HolmeHaugesund IL Orientering24.37
8Benedikkas Haugesund IL Orientering24.54
9Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orientering25.40
10Filip SveenHaugesund IL Orientering26.53
11Alexander Totland JensenHaugesund IL Orientering27.12
12Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering28.12
13Ingrid SveenHaugesund IL Orientering28.34
14Rikke KristiansenHaugesund IL Orientering28.46
15Kajsa FaastveitHaugesund IL Orientering29.12
16Ine H. OlsenHaugesund IL Orientering44.06

D 17 - kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anita SælevikHaugesund IL Orientering41.11
Madli HjermannHaugesund IL Orienteringikke startet

H 17 - kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering30.28
2Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering32.20+1.52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor