Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 7 april 2019

D 21-E1

9 380 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne M Hausken NordbergNydalens SK1.07.48
2Sabine HauswirthHalden SK1.08.00+0.12
3Miri Thrane ØdumDansk Orienterings-Forbund1.08.48+1.00
4Tone Bergerud LyeNydalens SK1.09.28+1.40
5Marie OlaussenFredrikstad SK1.11.53+4.05
6Vendula HorcickováCZECH O-TEAM1.12.51+5.03
7Ingeborg EideByåsen IL1.13.38+5.50
8Elena RoosHalden SK1.13.49+6.01
9Adéla IndrákováCZECH O-TEAM1.14.48+7.00
10Ingjerd MyhreKongsberg OL1.15.46+7.58
11Lenka MechlováCZECH O-TEAM1.16.08+8.20
12Charlotte WatsonLillomarka OL1.16.23+8.35
13Barbora ZhánalováCZECH O-TEAM1.17.04+9.16
14Jo ShepherdHalden SK1.17.12+9.24
15Tonje VassendNTNUI1.18.28+10.40
16Marit KahrsFredrikstad SK1.18.36+10.48
17Ida Marie Næss BjørgulHalden SK1.18.56+11.08
18Barbora VyhnálkováCZECH O-TEAM1.19.37+11.49
19Ragnhild HjermstadFossum IF1.19.51+12.03
20Birte FriedrichsNational Team Germany1.20.47+12.59
21Tereza CechováCZECH O-TEAM1.21.40+13.52
22Marthe GløersenBækkelagets SK1.23.14+15.26
23Caroline GjøtterupDansk Orienterings-Forbund1.24.52+17.04
24Kristina YakubkinaLillomarka OL1.25.38+17.50
25Arntraut GötschIL BUL-Tromsø1.25.47+17.59
26Silje Ekroll JahrenNydalens SK1.26.29+18.41
27Paula StarkeNational Team Germany1.28.29+20.41
28Leonore WinklerNational Team Germany1.31.19+23.31
29Margrethe WisløffNTNUI1.31.48+24.00
30Isabel DonnerNTNUI1.33.58+26.10
31Marit IsachsenAsker Skiklubb1.38.36+30.48
32Christiane TrösseVaregg Fleridrett1.39.25+31.37
33Emilie WestinNydalens SK1.46.47+38.59
Siri UlvestadNydalens SKdiskvalifisert
Cecilie Friberg KlysnerDansk Orienterings-Forbunddiskvalifisert
Denisa KosováCZECH O-TEAMdiskvalifisert
Ingrid GulbrandsenNTNUIdiskvalifisert
Malin SørensenNydalens SKikke startet
Sigrid AlexandersenNTNUIikke startet
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrettikke startet
Mariann UlvestadBækkelagets SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival