Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 7 april 2019

H 21-E1

13 430 m, 71 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Matthias KyburzTyrving IL1.13.42
2Martin HubmannFredrikstad SK1.15.14+1.32
3Audun HeimdalNTNUI1.15.47+2.05
4Kasper FosserHeming Orientering1.16.28+2.46
5Andreas KyburzTyrving IL1.17.21+3.39
6Yngve SkogstadFrol IL1.18.02+4.20
7Joonas AholaNavi1.18.16+4.34
8Torgeir NørbechTyrving IL1.18.30+4.48
9Wojciech KowalskiTyrving IL1.18.40+4.58
10Jon Aukrust OsmoenNydalens SK1.18.43+5.01
11Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL1.19.03+5.21
12Anders VisterNydalens SK1.20.17+6.35
13Bojan BlumensteinNydalens SK1.20.23+6.41
14Eirik Langedal BreivikNTNUI1.21.15+7.33
15Einar MelsomFossum IF1.22.03+8.21
16Andreas SølbergIL Leik1.22.29+8.47
17Anton SjökvistFredrikstad SK1.22.47+9.05
18Emil GranqvistNTNUI1.23.01+9.19
19Sven HellmüllerBækkelagets SK1.23.11+9.29
20Björn CederbergDansk Orienterings-Forbund1.23.28+9.46
21Alan CherryNydalens SK1.23.37+9.55
22Quentin RauturierNTNUI1.24.06+10.24
23Eirik Kamstrup HovindNydalens SK1.24.40+10.58
24Vegard DanielsenKristiansand OK1.24.59+11.17
25Carl Godager KaasBækkelagets SK1.25.00+11.18
26Erik AnderssonOK Orion1.25.28+11.46
27Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK1.25.50+12.08
28Øystein SørensenNydalens SK1.25.52+12.10
28Oskar AndrénIL Leik1.25.52+12.10
30Elias T. MølnvikNTNUI1.26.09+12.27
31Olli-Markus TaivainenFredrikstad SK1.26.14+12.32
32Matthew SpeakeBækkelagets SK1.26.40+12.58
33Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb1.27.23+13.41
34Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK1.28.22+14.40
35Moritz DöllgastNational Team Germany1.28.48+15.06
36Henrik EijsinkNydalens SK1.28.55+15.13
37Markus HolterHalden SK1.29.04+15.22
38Lukas PetersonTyrving IL1.29.11+15.29
39Ulrik Astrup ArnesenNTNUI1.29.12+15.30
40Anders HagaRaumar Orientering1.30.10+16.28
41Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1.30.38+16.56
42Erik DöhlerNational Team Germany1.30.48+17.06
43Ole HennselerNational Team Germany1.30.58+17.16
44Bjørn EkebergTyrving IL1.32.16+18.34
45Jostein TandbergNTNUI1.32.33+18.51
46Per Melander OftenNydalens SK1.33.24+19.42
47Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK1.33.39+19.57
48Haakon IngvaldsenNittedal OL1.33.46+20.04
49Ralph StreetBækkelagets SK1.34.38+20.56
50Torkil Eide SolstadTyrving IL1.36.03+22.21
51Andreas G. PoldenNydalens SK1.38.08+24.26
52Erling SommerfeldtAsker Skiklubb1.40.50+27.08
53Hans Petter MathisenFredrikstad SK1.42.43+29.01
54Dag Steinar RagvinBø OL1.46.13+32.31
55Mark PurkisNydalens SK1.50.01+36.19
56Mathias GløersenBækkelagets SK1.50.45+37.03
57Beat RothNydalens SK1.55.10+41.28
58Jo Forseth IndgaardFrol IL1.58.36+44.54
Håvard Sandstad EidsmoFreidigdiskvalifisert
Fredrik EliassonHalden SKdiskvalifisert
Ludvig RødnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
Sindre ØsthagenFredrikstad SKdiskvalifisertLast ned GPS-spor i gpx-format
Vegard Jarvis WestergårdNTNUIdiskvalifisert
Göran WinbladFredrikstad SKdiskvalifisert
Emil ØbroDansk Orienterings-Forbunddiskvalifisert
Kristian VadDansk Orienterings-Forbunddiskvalifisert
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SKdiskvalifisert
Vetle Ruud BråtenRaumar Orienteringdiskvalifisert
Nicolas SimoninBækkelagets SKdiskvalifisert
Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Oskar RøenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Sverre Turter SandvoldNydalens SKikke startet
Ivar LundanesTyrving ILikke startet
Anders TiltnesTyrving ILikke startet
Karl FremstadTyrving ILikke startet
Thomas NipenBækkelagets SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor