Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårstafetten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 6 april 2019

D13-16

23 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 11.35.29
1. Maja Mo Hjelseth34.066+5.5334.066+5.53
2. Marie Saugestad24.302+0.1958.362-4+0.01-5.52
3. Inga Skaarer Wiklund36.532+0.141.35.291-1-0.01
2Porsgrunn OL 11.37.36+2.07
1. Une Holtermann28.13128.131
2. Martine Pettersen30.326+6.2158.453+2+0.10+0.10
3. Anine Kjørholt Lie38.514+2.121.37.362-1+2.07+1.57
3Nydalens SK 21.40.34+5.05
1. Eira Skaarer Wiklund34.247+6.1134.247+6.11
2. Mari Aarseth24.11158.351-6-6.11
3. Elise Wærp Hauge41.598+5.201.40.343+2+5.05+5.05
4Oppsal Orientering 11.45.56+10.27
1. Ingeborg Roll Mosland34.045+5.5134.045+5.51
2. Sofie Solheim Undeberget32.339+8.221.06.3750+8.02+2.11
3. Katrine Bjordal Veggan39.195+2.401.45.564-1+10.27+2.25
5Sturla, IF 11.52.38+17.09
1. Marie Kvarme33.293+5.1633.293+5.16
2. Marthe Graff-Wiik37.4315+13.321.11.127+4+12.37+7.21
3. Mina Akiko Johnsen41.267+4.471.52.385-2+17.09+4.32
6OL Tønsberg og omegn 11.53.05+17.36
1. Mathea Gløersen31.592+3.4631.592+3.46
2. Mari Loftesnes Kaupang37.1714+13.061.09.166+4+10.41+6.55
3. Maria Grovan43.4911+7.101.53.0560+17.36+6.55
7OK Moss 11.57.25+21.56
1. Frida Hovgaard Eisvang33.334+5.2033.334+5.20
2. Elma Sagli Gudim29.163+5.051.02.4940+4.14-1.06
3. Julie Sophie Wold54.3618+17.571.57.257+3+21.56+17.42
8Halden SK 11.58.52+23.23
1. Sigrid Schmitt Gran39.0810+10.5539.0810+10.55
2. Åse Kjerkreit38.5916+14.481.18.0712+2+19.32+8.37
3. Emma Olsen40.456+4.061.58.528-4+23.23+3.51
9Nydalens SK 31.59.01+23.32
1. Marie Scheele36.009+7.4736.009+7.47
2. Tiril Ebon Espedal39.2817+15.171.15.2810+1+16.53+9.06
3. Frida Solsrud43.3310+6.541.59.019-1+23.32+6.39
10Asker Skiklubb 12.00.42+25.13
1. Ragnhild Øfsthus Gravir46.4613+18.3346.4613+18.33
2. Anette J. Markussen29.494+5.381.16.3511-2+18.00-0.33
3. Astrid Ytterbø44.0712+7.282.00.4210-1+25.13+7.13
11Oppsal Orientering 22.00.44+25.15
1. Ane Hustvedt35.558+7.4235.558+7.42
2. Mari Kalleson35.2311+11.121.11.1880+12.43+5.01
3. Ingrid Johansen-Barli49.2614+12.472.00.4411+3+25.15+12.32
12Fossum IF 12.01.52+26.23
1. Helene Bjørkvold Jendal43.0112+14.4843.0112+14.48
2. Ragnhild Blom-Hagen36.3713+12.261.19.3814+2+21.03+6.15
3. Kathinka Zahl Hagen42.149+5.352.01.5212-2+26.23+5.20
13Heming Orientering 12.04.37+29.08
1. Ida Marie Flågen41.4411+13.3141.4411+13.31
2. Hannah Syrdal Øen31.497+7.381.13.339-2+14.58+1.27
3. Ella Berstad51.0415+14.252.04.3713+4+29.08+14.10
14Konnerud IL 12.10.24+34.55
1. Hedda Spangberg52.5916+24.4652.5916+24.46
2. Elsa Sofie Lysheden-Vogt40.4618+16.351.33.45160+35.10+10.24
3. Mille Vasshaug Jægtvik36.3912.10.2414-2+34.55-0.15
15Larvik OK 12.11.32+36.03
1. Iril Ringheim47.0514+18.5247.0514+18.52
2. Maren Sofie Fremstad32.288+8.171.19.3313-1+20.58+2.06
3. Pernille Zagar51.5916+15.202.11.3215+2+36.03+15.05
16Fredrikstad SK 12.13.34+38.05
1. Signe Strand Gulbrandsen1.05.0020+36.471.05.0020+36.47
2. Marte Hox Brynildsen30.305+6.191.35.3018-2+36.55+0.08
3. Emma Sofie Steinsland38.043+1.252.13.3416-2+38.05+1.10
17Trøsken IL 12.29.43+54.14
1. Marte Lillegraven Langsæter1.01.4219+33.291.01.4219+33.29
2. Ingvild Pedersen Holmstav33.4310+9.321.35.2517-2+36.50+3.21
3. Julie Brenås54.1817+17.392.29.43170+54.14+17.24
18Sandnes IL (Rogaland) 12.35.31+1.00.02
1. Alva Christiansen47.5615+19.4347.5615+19.43
2. Mari Richter42.2819+18.171.30.24150+31.49+12.06
3. Selma L.F Torp1.05.0720+28.282.35.3118+3+1.00.02+28.13
19Heming Orientering 22.36.32+1.01.03
1. Helene Margarethe Kristensen59.3917+31.2659.3917+31.26
2. Anne Østvold35.5812+11.471.35.3719+2+37.02+5.36
3. Julie Heyerdahl Rødsten1.00.5519+24.162.36.32190+1.01.03+24.01
20Lillomarka OL 12.36.41+1.01.12
1. Emilie Pedersen Vold59.4018+31.2759.4018+31.27
2. Selma Mestad Hansen49.4420+25.331.49.2420+2+50.49+19.22
3. Ingunn Høst Fossgard47.1713+10.382.36.41200+1.01.12+10.23
21Vang OL 13.06.07+1.30.38
1. Maren Henriksen1.01.5021+33.371.01.5021+33.37
2. Mina Bleken Rud1.08.2321+44.122.10.13210+1.11.38+38.01
3. Anne Frøisland55.5421+19.153.06.07210+1.30.38+19.00
Kongsberg OL 1diskvalifisert
1. Synne Sommerstad Røstediskvalifisertdiskvalifisert
2. Ingrid Lestebergdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ingvild Gustafssondiskvalifisertdiskvalifisert
Tyrving IL 1diskvalifisert
1. Linnea Holstdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Kristine Solbakkendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Kajsa Meyer Larssondiskvalifisertdiskvalifisert

H13-16

39 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1OK Moss 11.21.06
1. Sondre Ladim30.2115+9.0730.2115+9.07
2. Sondre Piiksi23.479+1.5054.0811-4+5.01-4.06
3. Alfred Bjørnerød26.5811.21.061-10-5.01
2Nydalens SK 11.21.16+0.10
1. Kasper Bakken Ulseth27.005+5.4627.005+5.46
2. Martin Størmer-Antonsen22.363+0.3949.363-2+0.29-5.17
3. Teodor Mo Hjelseth31.409+4.421.21.162-1+0.10-0.19
3Sandnes IL (Rogaland) 11.21.19+0.13
1. Kalle Jongenburger21.14121.141
2. Andreas Myklebost29.4519+7.4850.594+3+1.52+1.52
3. Markus Richter30.205+3.221.21.193-1+0.13-1.39
4IL Koll 21.21.21+0.15
1. Martin Christoffer Borg27.106+5.5627.106+5.56
2. Simen Gløgård Stensrud21.57149.071-5-5.56
3. Christian Fredrik Borg32.1410+5.161.21.214+3+0.15+0.15
5Asker Skiklubb 11.21.32+0.26
1. Jonas Myhr27.508+6.3627.508+6.36
2. Martin Johannessen Linnebo23.158+1.1851.055-3+1.58-4.38
3. Simen Aure Skogedal30.276+3.291.21.3250+0.26-1.32
6Kongsberg OL 11.21.36+0.30
1. Atle Nikolai Wøllo31.2119+10.0731.2119+10.07
2. Andreas M. Skovlyst22.394+0.4254.0010-9+4.53-5.14
3. Adam Conway27.362+0.381.21.366-4+0.30-4.23
7Fredrikstad SK 11.23.06+2.00
1. Ludvik Sæther33.1422+12.0033.1422+12.00
2. Emil Husebye Aamodt22.082+0.1155.2213-9+6.15-5.45
3. Sivert Poppe27.443+0.461.23.067-6+2.00-4.15
8Halden SK 11.23.22+2.16
1. Sigurd Saxe Sandvik28.5510+7.4128.5510+7.41
2. Jonathan Eylertsen25.4212+3.4554.3712+2+5.30-2.11
3. Herman Lien Backstrøm28.454+1.471.23.228-4+2.16-3.14
9Oppsal Orientering 11.24.33+3.27
1. Sigurd Rødnes27.337+6.1927.337+6.19
2. Christoffer Ånensen23.5310+1.5651.266-1+2.19-4.00
3. Marius E. Aamodt33.0712+6.091.24.339+3+3.27+1.08
10Fossum IF 11.26.08+5.02
1. Philip Lehmann Romøren26.144+5.0026.144+5.00
2. Sindre Vie Strisland23.107+1.1349.242-2+0.17-4.43
3. Eirik Vie Strisland36.4421+9.461.26.0810+8+5.02+4.45
11Sandnes IL (Rogaland) 31.26.41+5.35
1. Alexander Jørgensen25.003+3.4625.003+3.46
2. Simon Fjermstad Helgesen27.4216+5.4552.428+5+3.35-0.11
3. Thomas Valdal33.5914+7.011.26.4111+3+5.35+2.00
12Lardal OL 11.27.27+6.21
1. Kristin Melby Jacobsen30.5618+9.4230.5618+9.42
2. Hallvard Tjentland23.036+1.0653.599-9+4.52-4.50
3. Eline Schjerven33.2813+6.301.27.2712+3+6.21+1.29
13Porsgrunn OL 11.27.35+6.29
1. Tobias Mathisen24.492+3.3524.492+3.35
2. Gaute Nysæter26.4815+4.5151.377+5+2.30-1.05
3. Oscar Wiersdalen Thunold35.5818+9.001.27.3513+6+6.29+3.59
14Ringerike OL 11.28.36+7.30
1. Mikkel Berglund31.2920+10.1531.2920+10.15
2. Rasmus Berglund24.4411+2.4756.1314-6+7.06-3.09
3. Martin Nøkleby Melling32.2311+5.251.28.36140+7.30+0.24
15Gjø-Vard OL 11.31.16+10.10
1. Lars Lien28.5911+7.4528.5911+7.45
2. Even Lien27.5317+5.5656.5215+4+7.450.00
3. Annar Erlien Solerød34.2415+7.261.31.16150+10.10+2.25
16Nydalens SK 21.37.43+16.37
1. Rolf Andreas Berg30.3517+9.2130.3517+9.21
2. Per Noah Sommerhein26.4514+4.4857.2016-1+8.13-1.08
3. Elias Stubberud40.2323+13.251.37.43160+16.37+8.24
17Nydalens SK 41.39.08+18.02
1. Kristian Norum Meløysund31.5721+10.4331.5721+10.43
2. Vetle Frydenlund Norling35.5128+13.541.07.4822+1+18.41+7.58
3. Axel Aalde31.208+4.221.39.0817-5+18.02-0.39
18Elverum OK 11.39.21+18.15
1. Sander Tonjer Fingarsen33.1523+12.0133.1523+12.01
2. Gaute Lindaas35.2726+13.301.08.42230+19.35+7.34
3. Mats Lindaas30.397+3.411.39.2118-5+18.15-1.20
19Kongsberg OL 21.39.30+18.24
1. Johan Eger28.089+6.5428.089+6.54
2. Endre Sand35.5229+13.551.04.0020+11+14.53+7.59
3. Halvor Løken35.3017+8.321.39.3019-1+18.24+3.31
20Tyrving IL 11.44.30+23.24
1. Kristian Juell Larsen29.2312+8.0929.2312+8.09
2. Marius Juell Larsen28.5218+6.5558.1518+6+9.08+0.59
3. Mathias Nyhaug46.1529+19.171.44.3020+2+23.24+14.16
21Fossum IF 21.45.33+24.27
1. Gustav Andresen Skotte30.2216+9.0830.2216+9.08
2. Erlend Bakke39.0333+17.061.09.2526+10+20.18+11.10
3. Birk Felland Sætnan36.0819+9.101.45.3321-5+24.27+4.09
22Halden SK 21.46.01+24.55
1. Henrik Julian Fontes Aarbu34.2325+13.0934.2325+13.09
2. Martin Bryggen22.595+1.0257.2217-8+8.15-4.54
3. Mathias Pedersen Holmskau48.3930+21.411.46.0122+5+24.55+16.40
23Oppsal Orientering 21.46.26+25.20
1. Sondre Olaussen33.3124+12.1733.3124+12.17
2. Henning Reichenbach33.0323+11.061.06.3421-3+17.27+5.10
3. Eskil Kolshus39.5222+12.541.46.2623+2+25.20+7.53
24Indre Østfold OK 11.46.27+25.21
1. Peder Aabogen Haugaard36.4428+15.3036.4428+15.30
2. William Fosser34.3725+12.401.11.21280+22.14+6.44
3. Amund Øiseth Bedin35.0616+8.081.46.2724-4+25.21+3.07
25Nydalens SK 31.50.23+29.17
1. Gaute Bergan29.4313+8.2929.4313+8.29
2. Max Skjerpen Huseby39.2534+17.281.09.0824+11+20.01+11.32
3. Jonas Aarseth41.1525+14.171.50.2325+1+29.17+9.16
26Fet OL 31.55.45+34.39
1. Julie Berntzen43.0831+21.5443.0831+21.54
2. Tobias Tronbøl Lium36.1130+14.141.19.19310+30.12+8.18
3. Ragnhild Helmersen36.2620+9.281.55.4526-5+34.39+4.27
27Lillomarka OL 11.55.52+34.46
1. Jonathan Woodhouse39.0930+17.5539.0930+17.55
2. Nov Bar-Nathan30.4420+8.471.09.5327-3+20.46+2.51
3. Eskil Brænden45.5928+19.011.55.52270+34.46+14.00
28Lillomarka OL 21.56.29+35.23
1. Rasmus D. Eastwood49.3334+28.1949.3334+28.19
2. Torbjørn Lundeby26.2813+4.311.16.0129-5+26.54-1.25
3. Vebjørn Emil Blindheim40.2824+13.301.56.2928-1+35.23+8.29
29OL Tønsberg og omegn 11.57.29+36.23
1. Sondre Evensen30.1914+9.0530.1914+9.05
2. Lars Emil Bue32.3522+10.381.02.5419+5+13.47+4.42
3. Sindre Mathisen54.3532+27.371.57.2929+10+36.23+22.36
30Østmarka OK 12.01.36+40.30
1. Erlend Otterlei35.5126+14.3735.5126+14.37
2. Andreas Sandernes43.2635+21.291.19.1730+4+30.10+15.33
3. Mathias Linløkken42.1926+15.212.01.36300+40.30+10.20
31Heming Orientering 12.03.55+42.49
1. Fridtjof Reusch35.5126+14.3735.5126+14.37
2. Einar Østvold43.3336+21.361.19.2432+6+30.17+15.40
3. Anders Næss-Ulseth44.3127+17.332.03.5531-1+42.49+12.32
32Sandnes IL (Rogaland) 22.08.28+47.22
1. Jone Valdal37.1429+16.0037.1429+16.00
2. Jonas Myklebost32.0121+10.041.09.1525-4+20.08+4.08
3. Ole Wathne Thingbø59.1334+32.152.08.2832+7+47.22+27.14
33Sturla, IF 12.14.51+53.45
1. Henrik Kaiser49.5435+28.4049.5435+28.40
2. Jens Wold35.3227+13.351.25.2634-1+36.19+7.39
3. Magnus Skourup Rognebakke49.2531+22.272.14.5133-1+53.45+17.26
34Raumar Orientering 12.27.24+1.06.18
1. Håvard Eik51.3436+30.2051.3436+30.20
2. Kevin Rommetvedt38.0732+16.101.29.41360+40.34+10.14
3. Sjur Nilsen57.4333+30.452.27.2434-2+1.06.18+25.44
35Bækkelagets SK 12.34.28+1.13.22
1. Jonas Fenne Ingierd43.2732+22.1343.2732+22.13
2. Markus Hirsch43.5737+22.001.27.2435+3+38.17+16.04
3. Aksel Eide1.07.0436+40.062.34.28350+1.13.22+35.05
36Sandnes IL (Rogaland) 42.36.12+1.15.06
1. Gustav Levang57.0337+35.4957.0337+35.49
2. Omund Thu Landstad33.3224+11.351.30.35370+41.28+5.39
3. Gabriel Årsvoll1.05.3735+38.392.36.1236-1+1.15.06+33.38
37Konnerud IL 12.46.04+1.24.58
1. Tiril Holen48.0533+26.5148.0533+26.51
2. Fredrik Fet Andersen37.2031+15.231.25.25330+36.18+9.27
3. Tiril Kihle1.20.3937+53.412.46.0437+4+1.24.58+48.40
Asker Skiklubb 2diskvalifisert
1. Mikael Birkelunddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Mathias Birkelunddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Emil Ruud Fossheimdiskvalifisertdiskvalifisert
IL Koll 1diskvalifisert
1. Jonas Hickendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Simon Stornesdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Johannes Salvesen-Lundediskvalifisertdiskvalifisert

D11-12

8 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Fredrikstad SK 11.10.10
1. Jenny Danevad26.38126.381
2. Malin Husebye Aamodt43.325+17.111.10.10100.00
2Nydalens SK 11.11.15+1.05
1. Mathilde Rekkertbø Koren44.544+18.1644.544+18.16
2. Helene Scheele26.2111.11.152-2+1.05-17.11
3OK Moss 11.20.00+9.50
1. Emma Aune Jakobsen41.222+14.4441.222+14.44
2. Erle Elise Wold38.382+12.171.20.003+1+9.50-4.54
4Kongsberg OL 11.37.02+26.52
1. Marte Eger54.106+27.3254.106+27.32
2. Elise Renard42.524+16.311.37.024-2+26.52-0.40
5OL Tønsberg og omegn 11.38.10+28.00
1. Wilma Evensen41.413+15.0341.413+15.03
2. Ida Kristine Bue56.296+30.081.38.105+2+28.00+12.57
6Oppsal Orientering 21.38.48+28.38
1. Åse Lurås59.017+32.2359.017+32.23
2. Synne Nordby Hvenekilde39.473+13.261.38.486-1+28.38-3.45
7Fossum IF 11.56.46+46.36
1. Silje Andresen Skotte47.335+20.5547.335+20.55
2. Charlotte Hopsnes1.09.137+42.521.56.467+2+46.36+25.41
IL Koll 1fullført
1. Synne Marie Fjellheim2.36.368+2.09.582.36.368+2.09.58
2. fullførtfullført

H11-12

16 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Kongsberg OL 155.45
1. Jarand Gustavsen28.28128.281
2. Simen Sommerstad Røste27.172+2.4255.45100.00
2Fossum IF 156.52+1.07
1. Ask Felland Sætnan32.174+3.4932.174+3.49
2. Erlend Sommerhein24.35156.522-2+1.07-2.42
3OL Tønsberg og omegn 11.06.52+11.07
1. Henrik Mathisen32.506+4.2232.506+4.22
2. Wilmer Hansson34.024+9.271.06.523-3+11.07+6.45
4Sandefjord OK 11.09.23+13.38
1. Sindre Furland32.205+3.5232.205+3.52
2. Daniella Gjone37.035+12.281.09.234-1+13.38+9.46
5OK Moss 11.11.32+15.47
1. Selmer Løken33.517+5.2333.517+5.23
2. Anders Hovgaard Eisvang37.416+13.061.11.325-2+15.47+10.24
6Stokke IL 11.13.36+17.51
1. Jens G. Dybvik43.2012+14.5243.2012+14.52
2. Magnus Sigurdsson30.163+5.411.13.366-6+17.51+2.59
7Sarpsborg OL 11.23.10+27.25
1. Jesper Vonen Svae31.342+3.0631.342+3.06
2. Fredrik Grønn51.3610+27.011.23.107+5+27.25+24.19
8Heming Orientering 11.27.35+31.50
1. Henni Hattestad Kristensen47.5613+19.2847.5613+19.28
2. Otto Figenschou Pira39.397+15.041.27.358-5+31.50+12.22
9Lillomarka OL 11.27.42+31.57
1. Boye Wangensteen34.338+6.0534.338+6.05
2. Alfred Holtan Sanderud53.0911+28.341.27.429+1+31.57+25.52
10Konnerud IL 11.28.50+33.05
1. Ola Gjermstad Pettersen32.093+3.4132.093+3.41
2. Kaisa Hovland-sunde56.4112+32.061.28.5010+7+33.05+29.24
11IL Koll 11.32.37+36.52
1. Teodor Nysæther Mikkelsen51.3914+23.1151.3914+23.11
2. Aksel Nissen Hellerud40.588+16.231.32.3711-3+36.52+13.41
12Fet OL 11.34.15+38.30
1. Jørgen Ler52.5715+24.2952.5715+24.29
2. Sigmund Ølstad41.189+16.431.34.1512-3+38.30+14.01
13Sandnes IL (Rogaland) 11.34.39+38.54
1. William Lundberg37.539+9.2537.539+9.25
2. Jomar Sætre56.4613+32.111.34.3913+4+38.54+29.29
14Tyrving IL 12.16.53+1.21.08
1. Peter Telle-Hansen41.4110+13.1341.4110+13.13
2. Iver Stavland1.35.1214+1.10.372.16.5314+4+1.21.08+1.07.55
15Tyrving IL 22.16.54+1.21.09
1. Jacob Finstad Land41.4211+13.1441.4211+13.14
2. Erlend Myhre1.35.1214+1.10.372.16.5415+4+1.21.09+1.07.55
Bækkelagets SK 1diskvalifisert
1. Henrik Harstaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Viktor Meland-Tangendiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor