Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 6 april 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12N | D 13-16N | D 17- | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 13-16N | H 17- | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR-A | DIR-B | DIR-C | H 21-E1 | H 21-E2 | D 21-E1 | D 21-E2 | H 21-E3

Fredrikstad SK

55 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tom A. KarlsenH 65- (23)19.437.49
1Linda SolbergD 35- (7)32.168.28
1Gaute Hallan SteiwerH 21-E1 (66)32.415.30
1Karin Skedsmo DanevadD 40- (13)31.388.18
1Kamilla OlaussenD 21-E1 (53)32.046.46
3Audun Bjerkreim NilsenH 35- (7)42.12+2.068.32
3Henrik OttesenH 45- (42)35.33+0.227.46
3Martin HubmannH 21-E1 (66)33.44+1.035.41
4Marit KahrsDIR-A (58)41.53+9.368.18
4Per KarlssonH 35- (7)44.06+4.008.55
4Øystein RuudH 65- (23)21.27+1.448.30
5Britt Stine StrandD 17-B (10)44.55+9.0916.02
5Hans Petter MathisenH 21-E1 (66)35.22+2.415.57
5Gunn Astrid JakobsenD 60- (14)19.57+2.3110.04
6Eirik BlågestadH 17-18E (42)39.01+4.507.56
6Helga StensethD 35- (7)42.08+9.5211.03
7Bjørn HeidenstrømH 65- (23)24.45+5.029.49
8Dyre Martin GulbrandsenH 45- (42)40.24+5.138.50
8Anton SjökvistH 21-E1 (66)36.08+3.276.05
8Frank LøwengreenH 50- (58)35.25+4.258.15
10Oliver Hagaseth MydskeH 19-20E (15)41.37+11.548.39
12Mattias KarlssonH 21-E1 (66)36.47+4.066.12
12Marie OlaussenD 21-E1 (53)38.08+6.048.03
12Per StensethH 65- (23)28.49+9.0611.26
12Olli-Markus TaivainenH 21-E1 (66)36.47+4.066.12
14Heidi Østlid BagstevoldD 21-E1 (53)38.26+6.228.07
14Sindre ØsthagenH 21-E1 (66)37.00+4.196.14Last ned GPS-spor i gpx-format
16Runar Saur ModahlH 17-18E (42)43.29+9.188.51
19Anders Johan KrosbyH 70- (26)35.09+12.0813.56
22Sondre OttesenH 17-18E (42)45.50+11.399.20
23Hilde PoppeD 45- (28)54.55+24.1816.06
26Tor Arne StoksethDIR-B (62)37.43+18.0913.28
28Alexandra AngvollD 17-18 E (34)38.13+12.5011.10
29Adine Blakkestad IngesenD 17-18 E (34)39.14+13.5111.28
29Pål AngvollH 45- (42)47.42+12.3110.26
29Torben Christian WendlerH 21-E1 (66)39.30+6.496.39Last ned GPS-spor i gpx-format
30Göran WinbladH 21-E1 (66)40.13+7.326.46
32Lars Ole KlavestadH 45- (42)53.15+18.0411.39
37Kjell Reidar MydskeH 45- (42)1.02.32+27.2113.41
42Ingunn Saur ModahlDIR-B (62)51.42+32.0818.27
49Kjell Arild KarlsenH 21-E1 (66)45.18+12.377.38
52Morten HelminsenDIR-B (62)1.02.03+42.2922.09
53Laila HelminsenDIR-B (62)1.02.08+42.3422.11
Johanne Klavestad AabyN-åpen (87)fullført
Cornelius Gjerlaugsen KvevikN-åpen (87)fullført
Johan KahrsN-åpen (87)fullført
Aksel SolbergN-åpen (87)fullført
Trym StrømborgN-åpen (87)fullført
Vilma DanevadD -10 (6)30.2514.45
Isak SolbergH -10 (21)26.2712.50
Kristoffer B. HelminsenH 17-18E (42)diskvalifisert
Thomas LieH 45- (42)diskvalifisert
Espen BekhusH 45- (42)diskvalifisert
Espen Nordbrøden FiskumH 21-E1 (66)diskvalifisert
Ludvik SætherH 13-16N (3)ikke startet
Andreas HøyeH 21-E1 (66)ikke startet
Eirik ImrikH 17-18E (42)ikke startet
Marianne AndersenD 21-E1 (53)ikke startet
Unni Strand KarlsenD 65- (12)ikke startet
Sondre StrømborgH -10 (21)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor