Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 6 april 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12N | D 13-16N | D 17- | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 13-16N | H 17- | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR-A | DIR-B | DIR-C | H 21-E1 | H 21-E2 | D 21-E1 | D 21-E2 | H 21-E3

Asker Skiklubb

38 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Selma Aure SkogedalD 11-12N (4)12.016.59
1Hilda ØfsthusD 50- (34)26.218.59
2Lotte Jauhojärvi MarkussenD 19-20 E (19)31.20+1.047.52
3May ChristoffersenD 65- (12)22.30+3.1411.21
4Synne KjernsmoD 11-12N (4)20.48+8.4712.05
4Pål SkogedalH 17- (10)50.37+11.5910.14
4Gunhild MyhrD 17-B (10)41.52+6.0614.57
4Jorun RuudD 50- (34)27.38+1.179.25
5Felix FinsrudH 17-18E (42)38.02+3.517.44
5Henrik Fredriksen AasH 19-20E (15)34.10+4.277.06
8Magne AasH 17-B (14)38.10+12.5013.37
8Ina MartiniD 17-18 E (34)29.30+4.078.37
15Marianne ArnesenD 55- (19)36.50+15.0214.36
15Sondre YtterbøH 17-18E (42)43.25+9.148.50
16Øyvind Johannessen LinneboH 55- (37)44.15+11.1510.33
17Tommy JauhojärviH 50- (58)39.05+8.059.06
17Synne StrandD 21-E1 (53)38.42+6.388.10
18Anna Øfsthus GravirD 17-18 E (34)33.04+7.419.40
18Reidar FossumH 60- (33)28.41+8.269.47
18Vegard GulbrandsenH 21-E1 (66)37.21+4.406.17
20Terje HenriksenH 55- (37)46.26+13.2611.04
22Sander ArntzenH 21-E1 (66)38.04+5.236.25
24Leif BergersenH 60- (33)31.56+11.4110.53
26Svein GranerudH 50- (58)43.01+12.0110.01
28Bjørn MartiniH 50- (58)43.47+12.4710.12
29Arild NyhaugDIR-B (62)39.03+19.2913.56
29Arne FossheimH 55- (37)1.01.47+28.4714.44
32Martin BirkelundH 17-18E (42)53.08+18.5710.49
34Nora Synnøve WoxholthD 21-E1 (53)45.04+13.009.31
36Eilev KvaaleH 17-18E (42)1.05.18+31.0713.17
40Kjetil KjernsmoDIR-A (58)1.07.56+35.3913.28
45Kristian Fredriksen AasDIR-A (58)1.11.43+39.2614.13
45Erling SommerfeldtH 21-E1 (66)43.18+10.377.18
46Torstein KvaaleH 50- (58)53.37+22.3712.29
53Per WiréhnH 21-E1 (66)46.56+14.157.54
54Sølvi MartiniDIR-B (62)1.05.06+45.3223.15
Amalie BirkelundN-åpen (87)fullført
Eivind KjernsmoN-åpen (87)fullført
Margrete EngzeliusDIR-A (58)ikke startet
Gjermund GravirH 50- (58)ikke startet
Arild NyhaugH 45- (42)ikke startet
Trygve MyhrH 19-20E (15)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor