Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 6 april 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12N | D 13-16N | D 17- | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 13-16N | H 17- | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR-A | DIR-B | DIR-C | H 21-E1 | H 21-E2 | D 21-E1 | D 21-E2 | H 21-E3

Kongsberg OL

50 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bjørn HaavengenH 17- (10)38.387.49
1Ann-Karin LestebergD 17-B (10)35.4612.46
2Gro SandD 17-C (6)32.27+7.5814.57
2Ragnhild Myrvold SkovlystD 40- (13)32.09+0.318.26
3Hilde StorløkkenD 55- (19)25.18+3.3010.02
3Ingjerd SommerstadD 45- (28)32.59+2.229.40
4Odd StrandH 50- (58)33.46+2.467.52
6Ingvild LangeggenD 17-18 E (34)27.52+2.298.08
7Lene FlessebergD 17-B (10)51.19+15.3318.19
8Karoline BredlandD 40- (13)42.10+10.3211.04
8Ingjerd MyhreD 21-E1 (53)36.27+4.237.42
9Helene EgerD 19-20 E (19)34.39+4.238.42
9Øyvind DrageH 55- (37)40.48+7.489.44
10Espen RøsteH 45- (42)40.47+5.368.55
11Elisabeth HetlevikD 55- (19)30.23+8.3512.03
11Marlin HaavengenD 19-20 E (19)37.28+7.129.24
11Ellen GustafssonD 45- (28)40.46+10.0911.57
12Tale StrandD 17-18 E (34)30.13+4.508.50
12Anita Sørensen DrageD 50- (34)30.59+4.3810.34
13Pål Martin EidDIR-A (58)52.14+19.5710.21
13Lars Henrik LundH 17-B (14)59.47+34.2721.21
14Are BisethH 45- (42)41.20+6.099.02
14Vetle DrageH 17-18E (42)42.50+8.398.43
15Syver LøkenH 50- (58)38.49+7.499.02
16Ola LestebergH 40- (20)55.29+17.5711.13
17Andrea VaneboD 19-20 E (19)49.30+19.1412.26
18Selma HøivoldD 17- (20)51.08+15.5613.25
19Kjersti MyhreD 17- (20)56.38+21.2614.51
19Sarah WølloD 19-20 E (19)1.12.22+42.0618.10
19Per Øivind EgerH 50- (58)40.20+9.209.24
20Iselin HøivoldDIR-B (62)36.38+17.0413.05
24Erik HøivoldH 55- (37)53.28+20.2812.45
27Barbara Willkommen EikenD 50- (34)42.48+16.2714.36
28Roger Andre VaneboH 55- (37)1.00.10+27.1014.21
30Phil ConwayH 55- (37)1.04.20+31.2015.21
31Åsne HaavengenDIR-A (58)1.02.07+29.5012.19
33Torgeir BrandalH 55- (37)1.06.29+33.2915.52
37Olav Kristian LundH 17-18E (42)1.07.21+33.1013.43
44Hans Otto ØverbyH 50- (58)51.44+20.4412.03
46Celine RenardD 21-E1 (53)51.39+19.3510.55
48Atle WølloH 50- (58)54.54+23.5412.47
53Terje Ulla EikenH 50- (58)1.06.24+35.2415.28
Erik BerganN-åpen (87)fullført
Olai BisethN-åpen (87)fullført
Magnus LestebergN-åpen (87)fullført
Jakob Bredland EidH -10 (21)25.1612.15
Mathias Bredland EidH -10 (21)53.2425.55
Eirik LestebergH -10 (21)54.3626.30
Mathis RenardH -10 (21)36.3117.43
Per GustafssonH 50- (58)diskvalifisert
Sølve DrageH 19-20E (15)ikke startet
Arild StorheimH 55- (37)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor