Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 6 april 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12N | D 13-16N | D 17- | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 13-16N | H 17- | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR-A | DIR-B | DIR-C | H 21-E1 | H 21-E2 | D 21-E1 | D 21-E2 | H 21-E3

IL Tyrving

50 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristoffer JacobsenH 40- (20)37.327.35
1Matthias KyburzH 21-E3 (64)32.315.27
3Andreas J LarsenDIR-B (62)25.50+6.169.13
4Tellef Juell LarsenDIR-B (62)26.17+6.439.23
4Katrine Finstad LandD 40- (13)35.08+3.309.13
4Olle BoströmH 21-E3 (64)33.58+1.275.41
5Are KristiansenH 50- (58)33.56+2.567.54
6Kjell Gorm RøkkeH 75- (12)23.32+6.0111.53
7Karoline AndersenD 17- (20)42.51+7.3911.14
8Marianne NjåsteinD 50- (34)30.22+4.0110.21
9Mina JørgensenD 17-18 E (34)29.40+4.178.40
9Bjørn EkebergH 21-E3 (64)34.42+2.115.49
10Torgeir NørbechH 21-E3 (64)35.10+2.395.54
10Ådne SkjærsteinH 17-18E (42)40.18+6.078.12
10Hasse BergstrømH 70- (26)26.44+3.4310.36
12Håkon Jarvis WestergårdH 21-E3 (64)35.19+2.485.55
13Kattrine SolbakkenDIR-C (17)1.02.27+38.3628.46
14Olav NipenH 65- (23)29.27+9.4411.41
15Wojciech KowalskiH 21-E3 (64)35.52+3.216.01
16Maren NorderudD 19-20 E (19)47.51+17.3512.01
16Håvard ToresenH 65- (23)30.39+10.5612.09
16Karl FremstadH 21-E3 (64)35.57+3.266.01
18Eirik JørgensenH 45- (42)43.24+8.139.29
23Anne Kristine NorderudD 50- (34)36.41+10.2012.31
23Trond LundH 50- (58)40.50+9.509.31
24Ida TiltnesD 21-E1 (53)40.35+8.318.34
25Iris HolstD 17-18 E (34)36.05+10.4210.33
30Lise Østlid BagstevoldD 21-E1 (53)43.08+11.049.07
32Espen JakobsenH 21-E3 (64)38.25+5.546.26
33Solveig BlandkjennD 21-E1 (53)44.18+12.149.21
34Morten KongsbergH 55- (37)1.15.50+42.5018.05
35Frode KamsvågDIR-A (58)1.05.30+33.1312.59
36Lukas PetersonH 21-E3 (64)38.41+6.106.29
37Sven RonjerDIR-A (58)1.05.52+33.3513.04
37Elin-Kristin Hem OlsenD 21-E1 (53)45.41+13.379.39
39Ivar LundanesH 21-E3 (64)38.55+6.246.31
40Kjetil SolbakkenDIR-B (62)50.58+31.2418.12
43Styrk Hundseid KamsvågH 21-E3 (64)39.52+7.216.41
46Torkil Eide SolstadH 21-E3 (64)40.50+8.196.51
52Erik ThorssonH 21-E3 (64)45.12+12.417.35
54Trygve Hem OlsenH 21-E3 (64)47.11+14.407.55
Max Bryhn BergstrømN-åpen (87)fullført
Simen Bryhn BergstrømN-åpen (87)fullført
Andrea KongsbergN-åpen (87)fullført
Herman Finstad LandN-åpen (87)fullført
Håkon Juell LarsenN-åpen (87)fullført
Ola MyklatunN-åpen (87)fullført
Andreas KyburzH 21-E3 (64)diskvalifisert
Helle HundseidD 50- (34)diskvalifisert
Betty Ann BjerkreimDIR-A (58)ikke startet
Solveig SikkelandD 55- (19)ikke startet
Ingrid Lund HovdenD 17-18 E (34)ikke startet
Marion AebiD 21-E1 (53)ikke startet
Berit DanielsenD 60- (14)ikke startet
Per Kristian EkebergH 60- (33)ikke startet
Tiril MyklatunD -10 (6)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor