Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 6 april 2019

IL Koll

40 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Elin BryhniD 17-C (6)24.2911.16
1Camilla Hagevik FjellheimD 17-N (3)14.208.20
1Bernt Christian HellerudH 17-C (4)22.3810.25
1Petter FjellheimH 17-N (3)10.356.09
1Sofie Oraug-RighDIR-C (17)23.5110.59
2Jostein HagemoH 17-C (4)26.32+3.5412.13
2Jarl Magnus BergeDIR-A (58)37.10+4.537.22
4Hans Georg LeopolderH 17-C (4)1.42.02+1.19.2447.01
17Kari Tvete InngjerdingenDIR-B (62)35.40+16.0612.44
31Lotta MyhreD 50- (34)55.21+29.0018.53
31Odd Arne LianH 50- (58)44.32+13.3210.22
38Pål MyklebustDIR-B (62)46.33+26.5916.37
55Erik BorgH 50- (58)1.18.13+47.1318.13
Erlend Bråten BergeN-åpen (87)fullført
Bastian  BoldingN-åpen (87)fullført
Liv BryhniN-åpen (87)fullført
Lars August FjellheimN-åpen (87)fullført
Hans Olav FuglestvedN-åpen (87)fullført
Mariamawit Abiy GirmaN-åpen (87)fullført
Andreas Weider HagemoN-åpen (87)fullført
Lars Weider HagemoN-åpen (87)fullført
Ove Tvete InngjerdingenN-åpen (87)fullført
Karoline Haugødegård Sæther JohannessenN-åpen (87)fullført
Louise Haugødegård Sæther JohannessenN-åpen (87)fullført
Simen Lian MortensenN-åpen (87)fullført
Ludvig Haug MolbergN-åpen (87)fullført
Sofie Nergården SandvikN-åpen (87)fullført
Ingvild Maria Felicia Halvares OlsenN-åpen (87)fullført
Mari Oraug RyghN-åpen (87)fullført
Aksel Johannes Sætnan ValioN-åpen (87)fullført
Sigrid Anea Sætnan ValioN-åpen (87)fullført
Even Tangen AsplinH -10 (21)58.3628.26
Henrik Johansen HickenH -10 (21)49.5624.14
August Myklebust LeopolderH -10 (21)1.10.2634.11
Ole Jacob MyklebustH -10 (21)44.2421.33
Karl Oraug RyghH -10 (21)19.369.30
Rafi Leonel RytterH -10 (21)47.5923.17
Åse Helen Myklebust LeopolderD 17-C (6)diskvalifisert
Eli Haug HansenD 17-N (3)brutt
Johan LundeH 55- (37)brutt
Ava Viktoria Sætnan ValioD 11-12N (4)ikke startet
Jan Tore LudvigsenH 45- (42)ikke startet
Ludvig Balchen LudvigsenN-åpen (87)ikke startet
Marie Louise Sunniva FuglestvedtN-åpen (87)ikke startet
Sigrid Anea Sætnan ValioD -10 (6)ikke startet
Lars Weider HagemoH -10 (21)ikke startet
Thomas Nissen HellerudH -10 (21)ikke startet
Aksel Johannes Sætnan ValioH -10 (21)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor