Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 6 april 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12N | D 13-16N | D 17- | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 13-16N | H 17- | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR-A | DIR-B | DIR-C | H 21-E1 | H 21-E2 | D 21-E1 | D 21-E2 | H 21-E3

Heming Orientering

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Nils Petter FremmingH 55- (37)35.00+2.008.21
2Kasper FosserH 21-E3 (64)33.27+0.565.36
3Helge BjaalandH 75- (12)20.38+3.0710.25
4Bjørn SandelienH 75- (12)22.21+4.5011.17
4Elle M. MelbyeD 65- (12)22.32+3.1611.22
6Signe Astrup ArnesenD 50- (34)28.09+1.489.36
9Sidsel SandelienD 70- (10)41.17+21.0320.51
10Runa SkyttersæterD 55- (19)28.05+6.1711.08
11Egil Wickstrand IversenH 60- (33)26.42+6.279.06
12Rikke Skyttersæter IversenD 17- (20)44.47+9.3511.45
12Marit InngjerdingenD 45- (28)42.00+11.2312.19
13Maya Jones ArnesenD 17-18 E (34)30.14+4.518.50
13Magnus Eide-FredriksenH 17-18E (42)41.57+7.468.32
16Hanna Eckhardt AndersenD 17-18 E (34)31.34+6.119.13
17Henrik ReuschH 17-18E (42)43.44+9.338.54
18Kristian ØstermannH 17-18E (42)43.47+9.368.55
21Malene Teresia JebsenD 17-18 E (34)33.34+8.119.48
23Helge Sigurd HansenH 65- (23)47.03+27.2018.40
24Jøran KristensenH 45- (42)45.11+10.009.53
24Live ØstvoldD 17-18 E (34)35.05+9.4210.15
26Paula BerstadD 45- (28)1.03.46+33.0918.41
28Alexander RødstenDIR-B (62)38.08+18.3413.37
30Marianne ReuschD 50- (34)48.32+22.1116.33
33Christian ReuschH 45- (42)54.05+18.5411.50
35Ferdinand FremmingH 17-18E (42)1.04.35+30.2413.09
37Per FosserDIR-B (62)46.30+26.5616.36
38Knut Erling ØenH 50- (58)48.16+17.1611.15
39Pia Skyttersæter IversenDIR-A (58)1.06.36+34.1913.12
40Harald Eide-FredriksenH 50- (58)49.42+18.4211.35
42Roger ØstvoldDIR-A (58)1.09.12+36.5513.43
47Lasse ArnesenH 50- (58)54.37+23.3712.43
52Hanne Marthe ØstvoldDIR-A (58)1.37.53+1.05.3619.25
Anne AndersenN-åpen (87)fullført
Hedvig AndersenN-åpen (87)fullført
Annika Næss-UlsethN-åpen (87)fullført
Jørgen ReuschN-åpen (87)fullført
Astrid Waaler-KaasDIR-A (58)diskvalifisert
Øystein ØstermannH 55- (37)diskvalifisert
August Syrdal ØenH 17-18E (42)diskvalifisert
Anders FlågenH 50- (58)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor