Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 6 april 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12N | D 13-16N | D 17- | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 13-16N | H 17- | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR-A | DIR-B | DIR-C | H 21-E1 | H 21-E2 | D 21-E1 | D 21-E2 | H 21-E3

Halden SK

40 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jon PedersenH 35- (7)40.068.07
2Thea KvalheimD 11-12N (4)13.02+1.017.34
2Kine Hallan SteiwerD 21-E1 (53)33.40+1.367.07
3Jo ShepherdD 21-E1 (53)33.47+1.437.08
5Elena RoosD 21-E1 (53)36.02+3.587.37
6Jesse LaukkarinenH 21-E3 (64)34.30+1.595.47
6Eveliina HirvonenD 21-E1 (53)36.04+4.007.37
7Bodil HelgerudD 21-E1 (53)36.19+4.157.40
8Kristian BjørgulDIR-B (62)28.37+9.0310.13
8Alf Kristian HelleH 17- (10)1.02.08+23.3012.34
8Erlend BrendstuenH 19-20E (15)37.42+7.597.50
10Martin BrækkeH 17- (10)1.11.16+32.3814.25
10Hedda Raadal BjørloD 19-20 E (19)35.24+5.088.53
10Sabine HauswirthD 21-E1 (53)37.36+5.327.56
11Magne DæhliH 21-E3 (64)35.15+2.445.54
15Lizzie InghamD 21-E1 (53)38.32+6.288.08
16Idun Kristine Felde OlaussenD 21-E1 (53)38.36+6.328.09
18Ida Marie Næss BjørgulD 21-E1 (53)38.43+6.398.11
19Liam WinfstedtDIR-B (62)35.56+16.2212.50
19Jakob TorgersenH 17-18E (42)44.01+9.508.57
20Espen OlsenDIR-A (58)57.41+25.2411.26
26Niels Christian HellerudH 21-E3 (64)36.32+4.016.07
27Elias Bäcklund EkvallH 21-E3 (64)37.17+4.466.15
30Jonatan AuneH 17-18E (42)52.02+17.5110.35
36Mats NordbrødenH 21-E3 (64)38.41+6.106.29
40Ane Sofie Næss BjørgulD 21-E1 (53)46.32+14.289.50
40Matthieu PuechH 21-E3 (64)39.15+6.446.35
45Guilhem EliasH 21-E3 (64)40.36+8.056.48
47Markus HolterH 21-E3 (64)40.55+8.246.51
Håkon BryggenN-åpen (87)fullført
India HaavaldsenN-åpen (87)fullført
Hanna HaldinN-åpen (87)fullført
Joel B JahanssonN-åpen (87)fullført
Assar SandN-åpen (87)fullført
Sixten SandN-åpen (87)fullført
Troy StoksethN-åpen (87)fullført
Johan Fredrik Svendsby BraarudH -10 (21)21.2110.21
Ville Emil WingstedtH -10 (21)20.139.48
Magnus NordbrødenH 21-E3 (64)diskvalifisert
Viktor WassénH 21-E3 (64)diskvalifisert
Karoline AuneD 21-E1 (53)ikke startet
Thomas Natvig ÅrstadH 21-E3 (64)ikke startet
Olav LundanesH 21-E3 (64)ikke startet
Signe KvalheimN-åpen (87)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor