Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 6 april 2019

Alfta-Ösa OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
56Natalia GemperleD 21-E2 (58)51.41+20.2110.43

Angelniemen Ankkuri

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Nuutti PirhonenH 19-20E (15)50.09+20.2610.25
25Maxime RauturierH 21-E2 (65)35.41+4.436.11
35Sanna KauppilaD 21-E2 (58)39.09+7.498.07
49Henna YliluikkiD 21-E2 (58)44.06+12.469.08
51Jonna JuvaD 21-E2 (58)44.35+13.159.14
59Joel HakalaH 21-E2 (65)44.49+13.517.46
Colin KolbeH 21-E2 (65)ikke startet

Asker Skiklubb

38 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Selma Aure SkogedalD 11-12N (4)12.016.59
1Hilda ØfsthusD 50- (34)26.218.59
2Lotte Jauhojärvi MarkussenD 19-20 E (19)31.20+1.047.52
3May ChristoffersenD 65- (12)22.30+3.1411.21
4Synne KjernsmoD 11-12N (4)20.48+8.4712.05
4Pål SkogedalH 17- (10)50.37+11.5910.14
4Gunhild MyhrD 17-B (10)41.52+6.0614.57
4Jorun RuudD 50- (34)27.38+1.179.25
5Felix FinsrudH 17-18E (42)38.02+3.517.44
5Henrik Fredriksen AasH 19-20E (15)34.10+4.277.06
8Magne AasH 17-B (14)38.10+12.5013.37
8Ina MartiniD 17-18 E (34)29.30+4.078.37
15Marianne ArnesenD 55- (19)36.50+15.0214.36
15Sondre YtterbøH 17-18E (42)43.25+9.148.50
16Øyvind Johannessen LinneboH 55- (37)44.15+11.1510.33
17Tommy JauhojärviH 50- (58)39.05+8.059.06
17Synne StrandD 21-E1 (53)38.42+6.388.10
18Anna Øfsthus GravirD 17-18 E (34)33.04+7.419.40
18Reidar FossumH 60- (33)28.41+8.269.47
18Vegard GulbrandsenH 21-E1 (66)37.21+4.406.17
20Terje HenriksenH 55- (37)46.26+13.2611.04
22Sander ArntzenH 21-E1 (66)38.04+5.236.25
24Leif BergersenH 60- (33)31.56+11.4110.53
26Svein GranerudH 50- (58)43.01+12.0110.01
28Bjørn MartiniH 50- (58)43.47+12.4710.12
29Arild NyhaugDIR-B (62)39.03+19.2913.56
29Arne FossheimH 55- (37)1.01.47+28.4714.44
32Martin BirkelundH 17-18E (42)53.08+18.5710.49
34Nora Synnøve WoxholthD 21-E1 (53)45.04+13.009.31
36Eilev KvaaleH 17-18E (42)1.05.18+31.0713.17
40Kjetil KjernsmoDIR-A (58)1.07.56+35.3913.28
45Kristian Fredriksen AasDIR-A (58)1.11.43+39.2614.13
45Erling SommerfeldtH 21-E1 (66)43.18+10.377.18
46Torstein KvaaleH 50- (58)53.37+22.3712.29
53Per WiréhnH 21-E1 (66)46.56+14.157.54
54Sølvi MartiniDIR-B (62)1.05.06+45.3223.15
Amalie BirkelundN-åpen (87)fullført
Eivind KjernsmoN-åpen (87)fullført
Margrete EngzeliusDIR-A (58)ikke startet
Gjermund GravirH 50- (58)ikke startet
Arild NyhaugH 45- (42)ikke startet
Trygve MyhrH 19-20E (15)ikke startet

Bergens TF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Andreas DaleDIR-A (58)41.42+9.258.16
3Ingjerd SognnæsD 70- (10)25.10+4.5612.42
23Dale JonDIR-B (62)37.29+17.5513.23

Berger og Svelvik OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kirsten GjermstadD 17-B (10)38.54+3.0813.53
4Torill Nebell MikkelsenD 70- (10)27.08+6.5413.42
6Lasse SyvertsenH 35- (7)1.01.30+21.2412.26
20Terje W. PettersenH 45- (42)43.30+8.199.31
21Rolf ChristensenH 65- (23)44.21+24.3817.35

BUL Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Helge Aronsen HæstadDIR-A (58)1.01.26+29.0912.11

Byåsen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Øivind Magne RogndalenH 70- (26)29.20+6.1911.38
25Svein Endre HoveH 70- (26)42.48+19.4716.59

Bækkelagets SK

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Odd KletteliH 80- (4)28.4014.28
2Eldar BørsumH 70- (26)23.50+0.499.27
5Kristian RuudH 35- (7)49.56+9.5010.06
6Carl Godager KaasH 21-E1 (66)35.37+2.566.00
9Matthew SpeakeH 21-E1 (66)36.12+3.316.06
10Håkon Meland-TangenH 40- (20)48.31+10.599.49
11Ralph StreetH 21-E1 (66)36.24+3.436.08
11Mariann UlvestadD 21-E1 (53)37.46+5.427.59
14Agnethe HasliD 19-20 E (19)42.08+11.5210.35
16Olav EideH 45- (42)42.23+7.129.16
16Sven HellmüllerH 21-E1 (66)37.05+4.246.15Last ned GPS-spor i gpx-format
20Ingeborg ØderudD 50- (34)35.24+9.0312.04
21Marthe GløersenD 21-E1 (53)39.37+7.338.22
22Lene Godager KaasD 21-E1 (53)40.28+8.248.33
23Simen Hjalmar WästlundH 21-E1 (66)38.06+5.256.25
24Nicolas SimoninH 21-E1 (66)38.15+5.346.27
26Kine GulliksenD 21-E1 (53)42.06+10.028.54
28Lars Øderud VatneH 17-18E (42)49.46+15.3510.08
28Pål Christian IngierdH 45- (42)46.47+11.3610.14
37Eirik RustadH 21-E1 (66)41.19+8.386.58
38Louise OramD 21-E1 (53)46.10+14.069.45
40Håvard MyhreH 21-E1 (66)41.33+8.527.00
43Felix BreitschädelH 21-E1 (66)42.49+10.087.13
46Vegard Ølstad DalbergH 21-E1 (66)43.34+10.537.20
48Line HagmanD 21-E1 (53)54.34+22.3011.32
50Anders StorbratenH 21-E1 (66)45.33+12.527.40
52Øystein Kvaal ØsterbøH 21-E1 (66)46.27+13.467.49
56Mathias GløersenH 21-E1 (66)47.30+14.498.00
63Wolfgang KampelH 21-E1 (66)55.29+22.489.21
Håkon Fenne IngierdN-åpen (87)fullført
Henni Meland-TangenN-åpen (87)fullført
Julia Meland-TangenN-åpen (87)fullført
Eskil Sande GullordH 21-E1 (66)diskvalifisert
Thomas NipenDIR-A (58)ikke startet
Jan Erik AalbergH 50- (58)ikke startet

Bærums Skiklub

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Geir ArnesenH 70- (26)25.23+2.2210.04

Bø OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Dag Steinar RagvinDIR-A (58)48.37+16.209.38
36Steinar LandeH 45- (42)1.02.23+27.1213.39

CZECH O-TEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Jan PotstejnskýH 40- (20)44.10+6.388.56

CZECH O-TEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Lenka MechlováD 21-E2 (58)36.09+4.497.30

CZECH O-TEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Vendula HorcickováD 21-E2 (58)36.24+5.047.33

CZECH O-TEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Denisa KosováD 21-E2 (58)36.46+5.267.37

CZECH O-TEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Adéla IndrákováD 21-E2 (58)36.57+5.377.39

CZECH O-TEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Barbora VyhnálkováD 21-E2 (58)38.13+6.537.55

CZECH O-TEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
38Barbora ZhánalováD 21-E2 (58)39.24+8.048.10

CZECH O-TEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
46Tereza CechováD 21-E2 (58)41.55+10.358.41

CZECH O-TEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Jan SedivýH 21-E3 (64)diskvalifisert

CZECH O-TEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Milos NykodýmH 21-E3 (64)diskvalifisert

CZECH O-TEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Matous FürstH 21-E3 (64)ikke startet

CZECH O-TEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Vojtech KrálH 21-E3 (64)34.30+1.595.47

CZECH O-TEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Tomás KubelkaH 21-E3 (64)35.43+3.125.59

CZECH O-TEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Daniel HájekH 21-E3 (64)35.57+3.266.01

CZECH O-TEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Marek MinárH 21-E3 (64)36.04+3.336.03

CZECH O-TEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Pavel KubátH 21-E3 (64)36.12+3.416.04

CZECH O-TEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Jonás HubácekH 21-E3 (64)36.28+3.576.07

CZECH O-TEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Vojtech SýkoraH 21-E3 (64)36.29+3.586.07

CZECH O-TEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Vojtech KettnerH 21-E3 (64)36.31+4.006.07

CZECH O-TEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Jakub GlonekH 21-E3 (64)38.28+5.576.27

CZECH O-TEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
34Stepán MudrákH 21-E3 (64)38.37+6.066.28

CZECH O-TEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
41Daniel VandasH 21-E3 (64)39.23+6.526.36

CZECH O-TEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
42Jan BendákH 21-E3 (64)39.27+6.566.37

CZECH O-TEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
50Otakar HirsH 21-E3 (64)43.13+10.427.15

CZECH O-TEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
55Simon NavrátilH 21-E3 (64)47.45+15.148.00

Dansk Orienterings-Forbund

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Björn CederbergH 21-E3 (64)36.02+3.316.02
20Miri Thrane ØdumD 21-E2 (58)35.40+4.207.23
41Caroline GjøtterupD 21-E2 (58)40.38+9.188.25
49Emil ØbroH 21-E3 (64)42.46+10.157.10
57Kristian VadH 21-E3 (64)56.35+24.049.29
Cecilie Friberg KlysnerD 21-E2 (58)diskvalifisert
Søren BobachH 21-E3 (64)ikke startet

Driv IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Per-Erik ØstlieH 70- (26)24.15+1.149.37
7Nils-Petter WiikH 70- (26)25.35+2.3410.09
10Anne KaasaD 65- (12)33.37+14.2116.58
17Trond WettergreenH 70- (26)34.53+11.5213.50

Eds sk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
46Helene ErikssonDIR-A (58)1.12.44+40.2714.25

Eiker OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Hans Roar BakkenH 70- (26)25.03+2.029.56
7Aud KjemperudD 65- (12)23.16+4.0011.45
13Eli Tufte HanssenD 60- (14)33.29+16.0316.54
15Ellen Sofie RuudDIR-C (17)1.11.49+47.5833.05
17Martin SørensenDIR-A (58)55.40+23.2311.02
18Øystein AndersenH 65- (23)34.36+14.5313.43
19Rolf LundeH 65- (23)35.17+15.3414.00
23Alf Johan HjelmtvedtH 70- (26)39.10+16.0915.32
57Kenneth SandvoldH 21-E1 (66)47.45+15.048.03

Elverum OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Anna-Thekla TonjerD 35- (7)34.55+2.399.09
43Jørgen GlorvigenDIR-B (62)52.27+32.5318.43

Fana IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
60Jan KocbachH 21-E1 (66)51.21+18.408.39

Fet OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Raymond BerntzenDIR-B (62)26.26+6.529.26
6Heidi TronbølD 40- (13)39.36+7.5810.23

Finland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Henna-Riikka HaikonenDIR-A (58)diskvalifisert

Forth Valley Orienteers

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Chris SmithardH 21-E2 (65)36.04+5.066.15

Fossum IF

47 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Leif StørmerH 50- (58)33.42+2.427.51
4Charles HalaasH 40- (20)43.04+5.328.43
4Pernille KatlaD 19-20 E (19)31.29+1.137.54
5Ingrid G. KvålsgardD 19-20 E (19)31.38+1.227.56
5Karen Hoel JomaasD 17-18 E (34)27.48+2.258.07
5Richard Zeiner-GundersenH 60- (33)24.39+4.248.24
7Morten FismenH 45- (42)39.02+3.518.32
7Erik RåbergH 40- (20)44.25+6.538.59
8Stein H. HagenDIR-A (58)48.03+15.469.32
9Sondre Zahl HagenH 17-18E (42)39.49+5.388.06
9Arild AndresenH 50- (58)35.57+4.578.22
10Tonje Rognerud BøeD 17- (20)44.02+8.5011.33
10Katrine BakkeD 45- (28)40.33+9.5611.53
11Bente HopsnesDIR-B (62)31.24+11.5011.12
11Emil StørmerH 19-20E (15)41.41+11.588.39
11Christian JomaasH 50- (58)38.03+7.038.52
12Pål SommerheinDIR-A (58)51.03+18.4610.07
12Rikke Blakkestad IngesenD 19-20 E (19)38.16+8.009.36
12Fridtjof JebsenH 55- (37)43.20+10.2010.20
15Sven Arne GylterudDIR-A (58)53.15+20.5810.33
17Marianne HjermstadD 55- (19)38.38+16.5015.19
17Julie BakkeD 17- (20)48.37+13.2512.45
18Einar MelsomH 21-E1 (66)37.21+4.406.17
20Gunvor Hov HøydalD 21-E1 (53)39.05+7.018.15
23Karianne KatlaDIR-A (58)58.02+25.4511.30
23Torbjørn Blom-hagenH 45- (42)45.10+9.599.52
24Marius BakkeH 17-18E (42)46.04+11.539.22
25Håkon JendalH 50- (58)42.52+11.529.59
25Knut Jostein SætnanH 45- (42)45.12+10.019.53
26Sigbjørn ModalsliH 60- (33)32.30+12.1511.05
27Erling HjermstadH 21-E1 (66)39.14+6.336.36
27Erlend BørliH 17-18E (42)48.08+13.579.48
28Kristin FalkD 45- (28)1.23.18+52.4124.25
29Ragnhild HjermstadD 21-E1 (53)43.07+11.039.06
29Mikkel KatlaH 17-18E (42)50.19+16.0810.14
30Atle PedersenH 45- (42)48.12+13.0110.32
31Eivind Berner MyhreH 17-18E (42)52.53+18.4210.46
35Bjørn HallanH 50- (58)45.41+14.4110.38
41Kristin Nergaard BergDIR-A (58)1.08.27+36.1013.34
45Maria BrodinD 21-E1 (53)48.40+16.3610.17
48Trond MyhreDIR-A (58)1.16.04+43.4715.05
50Håkon BørliH 50- (58)1.03.55+32.5514.53
Silje Nilsen BergN-åpen (87)fullført
Age KristvikH -10 (21)52.3525.31
Terje MelsomDIR-A (58)diskvalifisert
Vebjørn Blom-HagenH 17-18E (42)diskvalifisert
Kjersti HovD 55- (19)ikke startet
Øyvind HjermstadH 19-20E (15)ikke startet
Åse Marie Halaas AppenzellerD -10 (6)diskvalifisert

Fredrikstad SK

55 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tom A. KarlsenH 65- (23)19.437.49
1Linda SolbergD 35- (7)32.168.28
1Gaute Hallan SteiwerH 21-E1 (66)32.415.30
1Karin Skedsmo DanevadD 40- (13)31.388.18
1Kamilla OlaussenD 21-E1 (53)32.046.46
3Audun Bjerkreim NilsenH 35- (7)42.12+2.068.32
3Henrik OttesenH 45- (42)35.33+0.227.46
3Martin HubmannH 21-E1 (66)33.44+1.035.41
4Marit KahrsDIR-A (58)41.53+9.368.18
4Per KarlssonH 35- (7)44.06+4.008.55
4Øystein RuudH 65- (23)21.27+1.448.30
5Britt Stine StrandD 17-B (10)44.55+9.0916.02
5Hans Petter MathisenH 21-E1 (66)35.22+2.415.57
5Gunn Astrid JakobsenD 60- (14)19.57+2.3110.04
6Eirik BlågestadH 17-18E (42)39.01+4.507.56
6Helga StensethD 35- (7)42.08+9.5211.03
7Bjørn HeidenstrømH 65- (23)24.45+5.029.49
8Dyre Martin GulbrandsenH 45- (42)40.24+5.138.50
8Anton SjökvistH 21-E1 (66)36.08+3.276.05
8Frank LøwengreenH 50- (58)35.25+4.258.15
10Oliver Hagaseth MydskeH 19-20E (15)41.37+11.548.39
12Mattias KarlssonH 21-E1 (66)36.47+4.066.12
12Marie OlaussenD 21-E1 (53)38.08+6.048.03
12Per StensethH 65- (23)28.49+9.0611.26
12Olli-Markus TaivainenH 21-E1 (66)36.47+4.066.12
14Heidi Østlid BagstevoldD 21-E1 (53)38.26+6.228.07
14Sindre ØsthagenH 21-E1 (66)37.00+4.196.14Last ned GPS-spor i gpx-format
16Runar Saur ModahlH 17-18E (42)43.29+9.188.51
19Anders Johan KrosbyH 70- (26)35.09+12.0813.56
22Sondre OttesenH 17-18E (42)45.50+11.399.20
23Hilde PoppeD 45- (28)54.55+24.1816.06
26Tor Arne StoksethDIR-B (62)37.43+18.0913.28
28Alexandra AngvollD 17-18 E (34)38.13+12.5011.10
29Adine Blakkestad IngesenD 17-18 E (34)39.14+13.5111.28
29Pål AngvollH 45- (42)47.42+12.3110.26
29Torben Christian WendlerH 21-E1 (66)39.30+6.496.39Last ned GPS-spor i gpx-format
30Göran WinbladH 21-E1 (66)40.13+7.326.46
32Lars Ole KlavestadH 45- (42)53.15+18.0411.39
37Kjell Reidar MydskeH 45- (42)1.02.32+27.2113.41
42Ingunn Saur ModahlDIR-B (62)51.42+32.0818.27
49Kjell Arild KarlsenH 21-E1 (66)45.18+12.377.38
52Morten HelminsenDIR-B (62)1.02.03+42.2922.09
53Laila HelminsenDIR-B (62)1.02.08+42.3422.11
Johanne Klavestad AabyN-åpen (87)fullført
Cornelius Gjerlaugsen KvevikN-åpen (87)fullført
Johan KahrsN-åpen (87)fullført
Aksel SolbergN-åpen (87)fullført
Trym StrømborgN-åpen (87)fullført
Vilma DanevadD -10 (6)30.2514.45
Isak SolbergH -10 (21)26.2712.50
Kristoffer B. HelminsenH 17-18E (42)diskvalifisert
Thomas LieH 45- (42)diskvalifisert
Espen BekhusH 45- (42)diskvalifisert
Espen Nordbrøden FiskumH 21-E1 (66)diskvalifisert
Ludvik SætherH 13-16N (3)ikke startet
Andreas HøyeH 21-E1 (66)ikke startet
Eirik ImrikH 17-18E (42)ikke startet
Marianne AndersenD 21-E1 (53)ikke startet
Unni Strand KarlsenD 65- (12)ikke startet
Sondre StrømborgH -10 (21)brutt

Freidig

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
38Håvard Sandstad EidsmoH 21-E1 (66)41.27+8.466.59

Frol IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Yngve SkogstadH 21-E1 (66)37.01+4.206.14
39Jo Forseth IndgaardH 21-E1 (66)41.29+8.486.59

Gimle IF

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Willy GrønstadH 70- (26)23.019.08
2Johanna YtterbølD 80- (2)46.17+18.2223.22
5Erlend Grønlund MoenDIR-C (17)30.44+6.5314.09
6Vetle FosdalDIR-C (17)30.56+7.0514.15
8Trygve FosseH 75- (12)25.45+8.1413.00
26Tore Grønlund MoenDIR-A (58)59.32+27.1511.48
Liv Edle GrønstadDIR-B (62)diskvalifisert

Gjø-Vard OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Josef ÖhmanH 11-12N (3)11.58+0.256.57
2Margrete JørandliD 65- (12)20.56+1.4010.34
5Astrid KravdalD 40- (13)35.10+3.329.13
6Sigmund HansenH 45- (42)38.41+3.308.27
7Hege SolerødD 50- (34)30.11+3.5010.18Last ned GPS-spor i gpx-format
11Kristine KravdalD 17-18 E (34)29.48+4.258.42
12Martin ØhmanH 45- (42)41.03+5.528.58
16Eli Ringstad LienD 45- (28)47.16+16.3913.51
22Øyvind LienH 45- (42)45.00+9.499.50
34Even ErlienH 45- (42)59.40+24.2913.03
Eline KravdalD -10 (6)32.2515.44
Kirsten BakkeD 70- (10)diskvalifisert
Torbjørn KravdalH 40- (20)ikke startet

Grue IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Grunde IsaksætreH 17-18E (42)ikke startet

Göteborg Majorna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
45Lucyna WiktorD 21-E2 (58)41.35+10.158.37

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Øyvind SørlieH 60- (33)27.22+7.079.20

Halden SK

40 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jon PedersenH 35- (7)40.068.07
2Thea KvalheimD 11-12N (4)13.02+1.017.34
2Kine Hallan SteiwerD 21-E1 (53)33.40+1.367.07
3Jo ShepherdD 21-E1 (53)33.47+1.437.08
5Elena RoosD 21-E1 (53)36.02+3.587.37
6Jesse LaukkarinenH 21-E3 (64)34.30+1.595.47
6Eveliina HirvonenD 21-E1 (53)36.04+4.007.37
7Bodil HelgerudD 21-E1 (53)36.19+4.157.40
8Kristian BjørgulDIR-B (62)28.37+9.0310.13
8Alf Kristian HelleH 17- (10)1.02.08+23.3012.34
8Erlend BrendstuenH 19-20E (15)37.42+7.597.50
10Martin BrækkeH 17- (10)1.11.16+32.3814.25
10Hedda Raadal BjørloD 19-20 E (19)35.24+5.088.53
10Sabine HauswirthD 21-E1 (53)37.36+5.327.56
11Magne DæhliH 21-E3 (64)35.15+2.445.54
15Lizzie InghamD 21-E1 (53)38.32+6.288.08
16Idun Kristine Felde OlaussenD 21-E1 (53)38.36+6.328.09
18Ida Marie Næss BjørgulD 21-E1 (53)38.43+6.398.11
19Liam WinfstedtDIR-B (62)35.56+16.2212.50
19Jakob TorgersenH 17-18E (42)44.01+9.508.57
20Espen OlsenDIR-A (58)57.41+25.2411.26
26Niels Christian HellerudH 21-E3 (64)36.32+4.016.07
27Elias Bäcklund EkvallH 21-E3 (64)37.17+4.466.15
30Jonatan AuneH 17-18E (42)52.02+17.5110.35
36Mats NordbrødenH 21-E3 (64)38.41+6.106.29
40Ane Sofie Næss BjørgulD 21-E1 (53)46.32+14.289.50
40Matthieu PuechH 21-E3 (64)39.15+6.446.35
45Guilhem EliasH 21-E3 (64)40.36+8.056.48
47Markus HolterH 21-E3 (64)40.55+8.246.51
Håkon BryggenN-åpen (87)fullført
India HaavaldsenN-åpen (87)fullført
Hanna HaldinN-åpen (87)fullført
Joel B JahanssonN-åpen (87)fullført
Assar SandN-åpen (87)fullført
Sixten SandN-åpen (87)fullført
Troy StoksethN-åpen (87)fullført
Johan Fredrik Svendsby BraarudH -10 (21)21.2110.21
Ville Emil WingstedtH -10 (21)20.139.48
Magnus NordbrødenH 21-E3 (64)diskvalifisert
Viktor WassénH 21-E3 (64)diskvalifisert
Karoline AuneD 21-E1 (53)ikke startet
Thomas Natvig ÅrstadH 21-E3 (64)ikke startet
Olav LundanesH 21-E3 (64)ikke startet
Signe KvalheimN-åpen (87)ikke startet

Hamar OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Liv FeiringD 70- (10)24.58+4.4412.36
2Mona LomeD 50- (34)27.04+0.439.14
7Anine LomeD 19-20 E (19)32.40+2.248.12
9Trond FeiringH 75- (12)26.07+8.3613.11
12Kjetil JacobsenH 17-B (14)47.31+22.1116.58
30Kamilla LomeDIR-B (62)39.42+20.0814.10

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Ove MartinsenH 60- (33)26.14+5.598.57

Hedrum OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sindre R HoltH 19-20E (15)31.44+2.016.35
18Kari Reppesgård HoltD 45- (28)51.53+21.1615.12
19Rikke Kristin GåsholtD 45- (28)52.03+21.2615.15
20Elin BordøyD 45- (28)52.26+21.4915.22
25Henrik R HoltH 17-18E (42)46.27+12.169.27
26Tor RingstadH 45- (42)46.15+11.0410.07
28Tone Sølie LysnesD 50- (34)45.39+19.1815.34
42Roger LysnesH 50- (58)51.17+20.1711.57
43Espen JohnsenH 50- (58)51.30+20.3012.00
59Jarle LysnesH 21-E3 (64)1.04.49+32.1810.52

Helsingin Suunistajat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
47Topi SyrjäläinenH 21-E2 (65)38.16+7.186.37

Heming Orientering

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Nils Petter FremmingH 55- (37)35.00+2.008.21
2Kasper FosserH 21-E3 (64)33.27+0.565.36
3Helge BjaalandH 75- (12)20.38+3.0710.25
4Bjørn SandelienH 75- (12)22.21+4.5011.17
4Elle M. MelbyeD 65- (12)22.32+3.1611.22
6Signe Astrup ArnesenD 50- (34)28.09+1.489.36
9Sidsel SandelienD 70- (10)41.17+21.0320.51
10Runa SkyttersæterD 55- (19)28.05+6.1711.08
11Egil Wickstrand IversenH 60- (33)26.42+6.279.06
12Rikke Skyttersæter IversenD 17- (20)44.47+9.3511.45
12Marit InngjerdingenD 45- (28)42.00+11.2312.19
13Maya Jones ArnesenD 17-18 E (34)30.14+4.518.50
13Magnus Eide-FredriksenH 17-18E (42)41.57+7.468.32
16Hanna Eckhardt AndersenD 17-18 E (34)31.34+6.119.13
17Henrik ReuschH 17-18E (42)43.44+9.338.54
18Kristian ØstermannH 17-18E (42)43.47+9.368.55
21Malene Teresia JebsenD 17-18 E (34)33.34+8.119.48
23Helge Sigurd HansenH 65- (23)47.03+27.2018.40
24Jøran KristensenH 45- (42)45.11+10.009.53
24Live ØstvoldD 17-18 E (34)35.05+9.4210.15
26Paula BerstadD 45- (28)1.03.46+33.0918.41
28Alexander RødstenDIR-B (62)38.08+18.3413.37
30Marianne ReuschD 50- (34)48.32+22.1116.33
33Christian ReuschH 45- (42)54.05+18.5411.50
35Ferdinand FremmingH 17-18E (42)1.04.35+30.2413.09
37Per FosserDIR-B (62)46.30+26.5616.36
38Knut Erling ØenH 50- (58)48.16+17.1611.15
39Pia Skyttersæter IversenDIR-A (58)1.06.36+34.1913.12
40Harald Eide-FredriksenH 50- (58)49.42+18.4211.35
42Roger ØstvoldDIR-A (58)1.09.12+36.5513.43
47Lasse ArnesenH 50- (58)54.37+23.3712.43
52Hanne Marthe ØstvoldDIR-A (58)1.37.53+1.05.3619.25
Anne AndersenN-åpen (87)fullført
Hedvig AndersenN-åpen (87)fullført
Annika Næss-UlsethN-åpen (87)fullført
Jørgen ReuschN-åpen (87)fullført
Astrid Waaler-KaasDIR-A (58)diskvalifisert
Øystein ØstermannH 55- (37)diskvalifisert
August Syrdal ØenH 17-18E (42)diskvalifisert
Anders FlågenH 50- (58)ikke startet

HSV Pinkafeld

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Gernot YmsénH 21-E2 (65)35.02+4.046.04

Idd Sportsklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Leif BokerødH 70- (26)24.42+1.419.48
5Marit Bokerød HansenD 65- (12)22.39+3.2311.26
9Remi JohannesenH 17- (10)1.02.20+23.4212.37
Frank SvarødH 55- (37)ikke startet

Idefjordens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gabriella AxelssonD 65- (12)19.169.43

IFK Göteborg

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Eskil KinnebergH 21-E1 (66)33.39+0.585.40
4Elin MånssonD 21-E2 (58)32.35+1.156.45
11Kirsi NurmiD 21-E2 (58)34.22+3.027.07
28Emmi JokelaD 21-E2 (58)37.42+6.227.49

IFK Göteborg Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Sara HagströmD 21-E2 (58)33.02+1.426.51

IFK Lidingö SOK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Johan RunessonH 21-E2 (65)33.06+2.085.44
15Anna BachmanD 21-E2 (58)35.04+3.447.16
24Ausrine KutkaiteD 21-E2 (58)36.43+5.237.37
32Niina HulkkonenD 21-E2 (58)38.33+7.137.59
53Elisabeth HanssonD 21-E2 (58)45.15+13.559.23

IFK Mora OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Johanka ŠimkováD 21-E1 (53)40.50+8.468.37
31Olha PanchenkoD 21-E2 (58)38.19+6.597.56
38Artem PanchenkoH 21-E2 (65)36.54+5.566.23
42Raffael Huber SvenssonH 21-E2 (65)37.14+6.166.27
50Indre ValaiteD 21-E2 (58)44.10+12.509.09

IL BUL-Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Arntraut GötschD 21-E1 (53)42.37+10.339.00

IL GeoForm

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Vidar BerteigDIR-B (62)28.01+8.2710.00
7Kristin SletnerD 35- (7)47.04+14.4812.21
7Audrun UtskarpenD 45- (28)37.53+7.1611.06
16Guttorm EggeH 50- (58)39.02+8.029.05
25Stig Hultgreen KarlsenH 60- (33)32.19+12.0411.01
55Sharon BroadwellDIR-A (58)1.50.45+1.18.2821.58

IL Koll

40 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Elin BryhniD 17-C (6)24.2911.16
1Camilla Hagevik FjellheimD 17-N (3)14.208.20
1Bernt Christian HellerudH 17-C (4)22.3810.25
1Petter FjellheimH 17-N (3)10.356.09
1Sofie Oraug-RighDIR-C (17)23.5110.59
2Jostein HagemoH 17-C (4)26.32+3.5412.13
2Jarl Magnus BergeDIR-A (58)37.10+4.537.22
4Hans Georg LeopolderH 17-C (4)1.42.02+1.19.2447.01
17Kari Tvete InngjerdingenDIR-B (62)35.40+16.0612.44
31Lotta MyhreD 50- (34)55.21+29.0018.53
31Odd Arne LianH 50- (58)44.32+13.3210.22
38Pål MyklebustDIR-B (62)46.33+26.5916.37
55Erik BorgH 50- (58)1.18.13+47.1318.13
Erlend Bråten BergeN-åpen (87)fullført
Bastian  BoldingN-åpen (87)fullført
Liv BryhniN-åpen (87)fullført
Lars August FjellheimN-åpen (87)fullført
Hans Olav FuglestvedN-åpen (87)fullført
Mariamawit Abiy GirmaN-åpen (87)fullført
Andreas Weider HagemoN-åpen (87)fullført
Lars Weider HagemoN-åpen (87)fullført
Ove Tvete InngjerdingenN-åpen (87)fullført
Karoline Haugødegård Sæther JohannessenN-åpen (87)fullført
Louise Haugødegård Sæther JohannessenN-åpen (87)fullført
Simen Lian MortensenN-åpen (87)fullført
Ludvig Haug MolbergN-åpen (87)fullført
Sofie Nergården SandvikN-åpen (87)fullført
Ingvild Maria Felicia Halvares OlsenN-åpen (87)fullført
Mari Oraug RyghN-åpen (87)fullført
Aksel Johannes Sætnan ValioN-åpen (87)fullført
Sigrid Anea Sætnan ValioN-åpen (87)fullført
Even Tangen AsplinH -10 (21)58.3628.26
Henrik Johansen HickenH -10 (21)49.5624.14
August Myklebust LeopolderH -10 (21)1.10.2634.11
Ole Jacob MyklebustH -10 (21)44.2421.33
Karl Oraug RyghH -10 (21)19.369.30
Rafi Leonel RytterH -10 (21)47.5923.17
Åse Helen Myklebust LeopolderD 17-C (6)diskvalifisert
Eli Haug HansenD 17-N (3)brutt
Johan LundeH 55- (37)brutt
Ava Viktoria Sætnan ValioD 11-12N (4)ikke startet
Jan Tore LudvigsenH 45- (42)ikke startet
Ludvig Balchen LudvigsenN-åpen (87)ikke startet
Marie Louise Sunniva FuglestvedtN-åpen (87)ikke startet
Sigrid Anea Sætnan ValioD -10 (6)ikke startet
Lars Weider HagemoH -10 (21)ikke startet
Thomas Nissen HellerudH -10 (21)ikke startet
Aksel Johannes Sætnan ValioH -10 (21)ikke startet

IL Leik

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Oskar AndrénH 21-E3 (64)36.16+3.456.05
29Andreas SølbergH 21-E3 (64)37.41+5.106.19

IL Tyrving

50 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kristoffer JacobsenH 40- (20)37.327.35
1Matthias KyburzH 21-E3 (64)32.315.27
3Andreas J LarsenDIR-B (62)25.50+6.169.13
4Tellef Juell LarsenDIR-B (62)26.17+6.439.23
4Katrine Finstad LandD 40- (13)35.08+3.309.13
4Olle BoströmH 21-E3 (64)33.58+1.275.41
5Are KristiansenH 50- (58)33.56+2.567.54
6Kjell Gorm RøkkeH 75- (12)23.32+6.0111.53
7Karoline AndersenD 17- (20)42.51+7.3911.14
8Marianne NjåsteinD 50- (34)30.22+4.0110.21
9Mina JørgensenD 17-18 E (34)29.40+4.178.40
9Bjørn EkebergH 21-E3 (64)34.42+2.115.49
10Torgeir NørbechH 21-E3 (64)35.10+2.395.54
10Ådne SkjærsteinH 17-18E (42)40.18+6.078.12
10Hasse BergstrømH 70- (26)26.44+3.4310.36
12Håkon Jarvis WestergårdH 21-E3 (64)35.19+2.485.55
13Kattrine SolbakkenDIR-C (17)1.02.27+38.3628.46
14Olav NipenH 65- (23)29.27+9.4411.41
15Wojciech KowalskiH 21-E3 (64)35.52+3.216.01
16Maren NorderudD 19-20 E (19)47.51+17.3512.01
16Håvard ToresenH 65- (23)30.39+10.5612.09
16Karl FremstadH 21-E3 (64)35.57+3.266.01
18Eirik JørgensenH 45- (42)43.24+8.139.29
23Anne Kristine NorderudD 50- (34)36.41+10.2012.31
23Trond LundH 50- (58)40.50+9.509.31
24Ida TiltnesD 21-E1 (53)40.35+8.318.34
25Iris HolstD 17-18 E (34)36.05+10.4210.33
30Lise Østlid BagstevoldD 21-E1 (53)43.08+11.049.07
32Espen JakobsenH 21-E3 (64)38.25+5.546.26
33Solveig BlandkjennD 21-E1 (53)44.18+12.149.21
34Morten KongsbergH 55- (37)1.15.50+42.5018.05
35Frode KamsvågDIR-A (58)1.05.30+33.1312.59
36Lukas PetersonH 21-E3 (64)38.41+6.106.29
37Sven RonjerDIR-A (58)1.05.52+33.3513.04
37Elin-Kristin Hem OlsenD 21-E1 (53)45.41+13.379.39
39Ivar LundanesH 21-E3 (64)38.55+6.246.31
40Kjetil SolbakkenDIR-B (62)50.58+31.2418.12
43Styrk Hundseid KamsvågH 21-E3 (64)39.52+7.216.41
46Torkil Eide SolstadH 21-E3 (64)40.50+8.196.51
52Erik ThorssonH 21-E3 (64)45.12+12.417.35
54Trygve Hem OlsenH 21-E3 (64)47.11+14.407.55
Max Bryhn BergstrømN-åpen (87)fullført
Simen Bryhn BergstrømN-åpen (87)fullført
Andrea KongsbergN-åpen (87)fullført
Herman Finstad LandN-åpen (87)fullført
Håkon Juell LarsenN-åpen (87)fullført
Ola MyklatunN-åpen (87)fullført
Andreas KyburzH 21-E3 (64)diskvalifisert
Helle HundseidD 50- (34)diskvalifisert
Betty Ann BjerkreimDIR-A (58)ikke startet
Solveig SikkelandD 55- (19)ikke startet
Ingrid Lund HovdenD 17-18 E (34)ikke startet
Marion AebiD 21-E1 (53)ikke startet
Berit DanielsenD 60- (14)ikke startet
Per Kristian EkebergH 60- (33)ikke startet
Tiril MyklatunD -10 (6)brutt

Imperdible

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
61Bradley LundH 21-E2 (65)51.25+20.278.54

Indre Østfold OK

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anders TaraldrudH 75- (12)17.318.50
3Thomas BedinH 40- (20)40.09+2.378.07
4Sture OttesenH 60- (33)24.03+3.488.12
5Bente LineD 55- (19)26.15+4.2710.25
7Anne SørumD 60- (14)24.33+7.0712.23
10Stian OverskeidDIR-A (58)49.52+17.359.53
10Bent GalborgenH 65- (23)27.23+7.4010.51
12Ann Helen Aabogen HaugaardDIR-B (62)31.25+11.5111.13
12Fredrik LarsenH 40- (20)50.43+13.1110.15
13Håkon GjerdeH 40- (20)50.46+13.1410.16
13Sigmund VisterH 50- (58)38.33+7.338.59
19Sindre ValsgårdH 40- (20)1.22.11+44.3916.38
20Frank Johannes BjøringsøyH 60- (33)29.26+9.1110.02
21Rune BlågestadH 45- (42)44.35+9.249.45
22Asle Sagli GudimH 50- (58)40.46+9.469.30
22Per Oskar LarsenH 70- (26)38.51+15.5015.25
24Lars Petter GlomsrudDIR-A (58)58.33+26.1611.37
25Torill VisterD 50- (34)40.31+14.1013.49
31Claes-Tommy HerlandH 45- (42)49.53+14.4210.54
33Vilde RetteraasenD 17-18 E (34)43.35+18.1212.44
36Kent KopperudH 50- (58)46.42+15.4210.53
41Ina BlågestadDIR-B (62)51.07+31.3318.15
47Øivind LarsenDIR-A (58)1.13.06+40.4914.30
Peder Aabogen HaugaardH 17- (10)ikke startet
Ann Helen Aabogen HaugaardD 40- (13)ikke startet

Kalevan rasti

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Graham GristwoodH 21-E2 (65)32.59+2.015.42
12Santeri SilvennoinenH 21-E2 (65)34.12+3.145.55
23Hannu AirilaH 21-E2 (65)35.12+4.146.06
28Markus RäsänenH 21-E2 (65)36.02+5.046.14
35Lauri NenonenH 21-E2 (65)36.47+5.496.22
36Riccardo RancanH 21-E2 (65)36.50+5.526.23
52Roope KoskinenH 21-E2 (65)39.08+8.106.46
Arturs PaulinsH 21-E2 (65)ikke startet
Grace MolloyD 19-20 E (19)ikke startet

Kolbotn og Skimt OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Cathrine PalmgrenDIR-C (17)29.02+5.1113.22
6Håvard HarstadH 40- (20)44.17+6.458.57
7Knut BjørkeloH 55- (37)38.33+5.339.12
10Bjørnar GammelsæterH 55- (37)42.15+9.1510.05
18Linda GammelsæterD 19-20 E (19)50.24+20.0812.39
24Lars-Evan PetterssonH 70- (26)39.30+16.2915.40
32John YtternesH 55- (37)1.05.39+32.3915.40
Helene HarstadD -10 (6)38.5818.54

Kongsberg OL

50 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bjørn HaavengenH 17- (10)38.387.49
1Ann-Karin LestebergD 17-B (10)35.4612.46
2Gro SandD 17-C (6)32.27+7.5814.57
2Ragnhild Myrvold SkovlystD 40- (13)32.09+0.318.26
3Hilde StorløkkenD 55- (19)25.18+3.3010.02
3Ingjerd SommerstadD 45- (28)32.59+2.229.40
4Odd StrandH 50- (58)33.46+2.467.52
6Ingvild LangeggenD 17-18 E (34)27.52+2.298.08
7Lene FlessebergD 17-B (10)51.19+15.3318.19
8Karoline BredlandD 40- (13)42.10+10.3211.04
8Ingjerd MyhreD 21-E1 (53)36.27+4.237.42
9Helene EgerD 19-20 E (19)34.39+4.238.42
9Øyvind DrageH 55- (37)40.48+7.489.44
10Espen RøsteH 45- (42)40.47+5.368.55
11Elisabeth HetlevikD 55- (19)30.23+8.3512.03
11Marlin HaavengenD 19-20 E (19)37.28+7.129.24
11Ellen GustafssonD 45- (28)40.46+10.0911.57
12Tale StrandD 17-18 E (34)30.13+4.508.50
12Anita Sørensen DrageD 50- (34)30.59+4.3810.34
13Pål Martin EidDIR-A (58)52.14+19.5710.21
13Lars Henrik LundH 17-B (14)59.47+34.2721.21
14Are BisethH 45- (42)41.20+6.099.02
14Vetle DrageH 17-18E (42)42.50+8.398.43
15Syver LøkenH 50- (58)38.49+7.499.02
16Ola LestebergH 40- (20)55.29+17.5711.13
17Andrea VaneboD 19-20 E (19)49.30+19.1412.26
18Selma HøivoldD 17- (20)51.08+15.5613.25
19Kjersti MyhreD 17- (20)56.38+21.2614.51
19Sarah WølloD 19-20 E (19)1.12.22+42.0618.10
19Per Øivind EgerH 50- (58)40.20+9.209.24
20Iselin HøivoldDIR-B (62)36.38+17.0413.05
24Erik HøivoldH 55- (37)53.28+20.2812.45
27Barbara Willkommen EikenD 50- (34)42.48+16.2714.36
28Roger Andre VaneboH 55- (37)1.00.10+27.1014.21
30Phil ConwayH 55- (37)1.04.20+31.2015.21
31Åsne HaavengenDIR-A (58)1.02.07+29.5012.19
33Torgeir BrandalH 55- (37)1.06.29+33.2915.52
37Olav Kristian LundH 17-18E (42)1.07.21+33.1013.43
44Hans Otto ØverbyH 50- (58)51.44+20.4412.03
46Celine RenardD 21-E1 (53)51.39+19.3510.55
48Atle WølloH 50- (58)54.54+23.5412.47
53Terje Ulla EikenH 50- (58)1.06.24+35.2415.28
Erik BerganN-åpen (87)fullført
Olai BisethN-åpen (87)fullført
Magnus LestebergN-åpen (87)fullført
Jakob Bredland EidH -10 (21)25.1612.15
Mathias Bredland EidH -10 (21)53.2425.55
Eirik LestebergH -10 (21)54.3626.30
Mathis RenardH -10 (21)36.3117.43
Per GustafssonH 50- (58)diskvalifisert
Sølve DrageH 19-20E (15)ikke startet
Arild StorheimH 55- (37)ikke startet

Konnerud IL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jenny BaklidD 17-18 E (34)25.237.25
4Steinar RuudH 80- (4)46.51+18.1123.39
4Aslak HeimdalH 19-20E (15)34.08+4.257.05
5Isa HeggedalD 50- (34)27.47+1.269.28
6Emma Grete Feyling HaareD 65- (12)22.49+3.3311.31
7Andrea RanvikD 17-18 E (34)29.07+3.448.30
8Svein AckenhausenH 65- (23)25.41+5.5810.11
9André JægtvikH 45- (42)40.28+5.178.51
14Tove HeimdalD 50- (34)32.19+5.5811.01
14Geir Holm GundersenH 60- (33)27.27+7.129.22
16Henning GaarderH 70- (26)34.43+11.4213.46
20Anniken RanvikD 17-18 E (34)33.32+8.099.48
20Hans Lyder HaareH 65- (23)38.59+19.1615.28
22Toini SkyttersæterDIR-B (62)37.07+17.3313.15
27Amanda Skyttersæter SaugerudD 17-18 E (34)37.55+12.3211.05
29Mette SpangbergD 50- (34)46.22+20.0115.49
30Jørgen BaklidH 21-E3 (64)37.53+5.226.21
31Thea LandD 17-18 E (34)40.55+15.3211.57
Camilla HovlandDIR-C (17)diskvalifisert
Bjørn BaklidH 55- (37)diskvalifisert
Thea Sildnes BaklidD 19-20 E (19)ikke startet
Camilla HovlandD 21-E1 (53)ikke startet
Trond BaklidH 55- (37)ikke startet

Koovee

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Daniel HubmannH 21-E2 (65)31.36+0.385.28
Joni HirvikallioH 21-E2 (65)ikke startet

Kristiansand OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marius AurebekkH 19-20E (15)29.436.10
2Jack BjørnsenH 60- (33)23.03+2.487.52
8Vegard DanielsenH 21-E3 (64)34.33+2.025.47
12Morten HulløenH 60- (33)27.13+6.589.17
14Bodil HulløenD 60- (14)35.12+17.4617.46

Lahden Suunnistajat -37

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Aleksi AnttolainenH 21-E2 (65)35.45+4.476.11
37Laura RamsteinD 21-E2 (58)39.13+7.538.08

Lardal OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Tollet TjentlandDIR-C (17)29.32+5.4113.36
5Liv SchjervenD 45- (28)35.48+5.1110.29
21Jens TjentlandDIR-A (58)57.50+25.3311.28
22Mina SchjervenD 17-18 E (34)33.39+8.169.50

Larvik OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Kari BergD 17-C (6)50.08+25.3923.06
8Anne Berg GjølbergD 17-B (10)53.23+17.3719.03
10Heidi EriksenD 17-B (10)1.10.02+34.1625.00
12Rolf GjølbergH 70- (26)28.14+5.1311.12
21Kåre ThorbjørnsenH 70- (26)37.50+14.4915.00
26Ida Sofie HjortlandD 17-18 E (34)36.30+11.0710.40
41Per Olav GulbrandsenH 50- (58)49.47+18.4711.36
45Ole Edvard HjortlandH 50- (58)51.57+20.5712.06
Christopher David EriksenN-åpen (87)fullført

Lierbygda OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Trine Marit Justad RaaenD 55- (19)34.03+12.1513.30
27Bjørn-Willy ArntzenH 50- (58)43.11+12.1110.03
Silje StrandN-åpen (87)fullført

Lillehammer

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
49Ernst Fristad NilsenDIR-A (58)1.18.09+45.5215.30

Lillomarka OL

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Delphine PoirotD 17- (20)35.129.14
2Stian LillegårdH 17-N (3)18.29+7.5410.44
2Toril HallanD 55- (19)24.29+2.419.42
3Jens Johan BrekkeH 19-20E (15)33.50+4.077.02
4Vidar BenjaminsenH 55- (37)37.44+4.449.00
6Jens Olav KløvrudH 60- (33)25.13+4.588.36
7Elias Skjolden SørensenH 19-20E (15)35.46+6.037.26
8Reidunn HallanD 60- (14)24.41+7.1512.27
13Maria Rørvik HaverD 19-20 E (19)41.27+11.1110.24
13Bjørn WangensteenH 45- (42)41.17+6.069.02
18Arne DybdahlH 50- (58)40.00+9.009.19
19Charlotte WatsonD 21-E1 (53)38.59+6.558.14
21Stein BlomsethH 50- (58)40.41+9.419.28
27Steinar EastwoodDIR-A (58)1.00.40+28.2312.02
34Oda Marie Colou HounDIR-A (58)1.04.20+32.0312.45
35Kristina YakubkinaD 21-E1 (53)45.22+13.189.35
49Aase MestadDIR-B (62)58.56+39.2221.02
50Merete RørvikDIR-A (58)1.22.23+50.0616.20
50Dorthe Kühl PetersenD 21-E1 (53)57.00+24.5612.03
51Mathias BenjaminsenH 21-E3 (64)43.42+11.117.19
53Line Bar-NathanDIR-A (58)1.48.32+1.16.1521.32
54Vibeke HøstDIR-A (58)1.49.05+1.16.4821.38
58Stanislaw RitterH 21-E3 (64)1.00.55+28.2410.13
Mathias Pedersen VoldH 17-18E (42)diskvalifisert
Guro BrændenD 11-12N (4)ikke startet
Doris LarssonD 50- (34)ikke startet
Andrine BenjaminsenD 21-E1 (53)ikke startet

Linköpings OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Alva OlssonD 21-E2 (58)35.18+3.587.19
34Carina PolzerD 21-E2 (58)39.04+7.448.06
44Anika GassnerD 21-E2 (58)41.32+10.128.37

Løten o-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Herman BakkeH 60- (33)diskvalifisert

Modum OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Maren KoplandD 17- (20)36.09+0.579.29
2Sirpa LiljaD 60- (14)17.47+0.218.58
15Marita Lilja GrønhovdD 17- (20)45.52+10.4012.02
56Arno Lilja GrønhovdH 21-E3 (64)49.50+17.198.21

MS Parma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Maija SianojaD 21-E2 (58)35.00+3.407.15

Måren OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Unni Dirro BøhlerengenD 80- (2)27.5514.05
7Inger HalckD 70- (10)36.25+16.1118.23
9Kjersti Holt HanssenD 50- (34)30.24+4.0310.22
13Stein TurtumøygardH 65- (23)28.58+9.1511.29
15Linn Mei WaalerD 19-20 E (19)46.13+15.5711.36
16Gro Hege LudvigsenD 55- (19)36.52+15.0414.37
22Morten KarlsenH 60- (33)31.32+11.1710.45

National Team Germany

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
47Patricia NiekeD 21-E2 (58)43.01+11.418.55
48Leonore WinklerD 21-E2 (58)43.34+12.149.02
53Moritz DöllgastH 21-E2 (65)39.35+8.376.51
58Josef NeumannH 21-E2 (65)44.00+13.027.37

Navi

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Joonas AholaH 21-E2 (65)34.54+3.566.02
40Janis TamuzsH 21-E2 (65)36.57+5.596.24
46Juho KorpiH 21-E2 (65)37.42+6.446.32
Topias AholaH 21-E2 (65)diskvalifisert

Nedre Sigdal IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Marius E WiesdalenDIR-C (17)51.18+27.2723.38
14Kristian G WierdalenDIR-C (17)1.03.14+39.2329.08
33Berit Grønhovd WiersdalenD 50- (34)1.20.04+53.4327.19
40Øystein WiersdalenH 45- (42)1.17.01+41.5016.51

Nittedal OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Estin SkramH 11-12N (3)11.336.42
9John Thomas PetersenH 70- (26)25.50+2.4910.15
10Terje ThrondsenH 75- (12)47.28+29.5723.58
19Kristin FleisjeD 55- (19)1.00.55+39.0724.10
23Bård NatvigH 60- (33)31.54+11.3910.53
48Haakon IngvaldsenH 21-E3 (64)41.53+9.227.01
Jo Bogstrand IngvaldsenH -10 (21)21.5010.35
Eiven SkramH -10 (21)21.3910.30
Vinjar Ellef SkramH -10 (21)51.4325.06
Bjørg BogstrandD 17-C (6)ikke startet

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Kai ByfuglienDIR-B (62)ikke startet

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ingrid ByfuglienDIR-B (62)ikke startet

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
56Tonje WiersdalenDIR-B (62)1.17.37+58.0327.43

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
57Henning RørvikDIR-B (62)1.53.16+1.33.4240.27

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Lisa JørandliDIR-C (17)37.46+13.5517.24

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Stian Hasli HansenDIR-C (17)38.59+15.0817.57

Notodden OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Harald KvisliH 55- (37)38.02+5.029.04
6Heidi SchatvetD 55- (19)26.39+4.5110.34

NTNUI

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Audun HeimdalH 21-E3 (64)33.55+1.245.41
5Emil GranqvistH 21-E3 (64)34.09+1.385.43
9Ingrid LundanesD 21-E1 (53)36.49+4.457.47
13Eirik Langedal BreivikH 21-E3 (64)35.41+3.105.59
20Vegard Jarvis WestergårdH 21-E3 (64)36.05+3.346.03
28Margrethe WisløffD 21-E1 (53)42.43+10.399.01
28Quentin RauturierH 21-E3 (64)37.40+5.096.19
31Rasmus Rørholt TheisenH 21-E3 (64)38.06+5.356.23
34Elias T. MølnvikH 21-E3 (64)38.37+6.066.28
38Ulrik Astrup ArnesenH 21-E3 (64)38.48+6.176.30
41Isabel DonnerD 21-E1 (53)46.36+14.329.51
53Peter NordbrødenH 21-E3 (64)46.07+13.367.44
Sigrid AlexandersenD 21-E1 (53)ikke startet
Ingrid GulbrandsenD 21-E1 (53)ikke startet

Nydalens SK

51 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Berit Sofie WiklundD 45- (28)30.378.58
1Esten KorenH 45- (42)35.117.41
2Sondre Ruud BråtenH 17- (10)44.12+5.348.56
2Katja MjøsundD 45- (28)32.29+1.529.31
2Lars Young VikH 17-18E (42)34.59+0.487.07
2Kenneth BuchH 40- (20)37.47+0.157.38
3Linus MjøsundH 13-16N (3)13.34+2.267.53
3Anne-Lene Bakken UlsethD 50- (34)27.29+1.089.22
3Simen A BjøringsøyH 17- (10)49.55+11.1710.06
3Oda ScheeleD 17-18 E (34)26.45+1.227.49
3Sindre LangaasH 55- (37)35.07+2.078.22
4Kornelius Kriszat-LøvfaldH 17-18E (42)35.53+1.427.18
4Marie LilandD 17-18 E (34)27.46+2.238.07
4Tone Bergerud LyeD 21-E1 (53)36.01+3.577.36
5Endre StoksethH 45- (42)38.06+2.558.20
5Hanne NøvikD 35- (7)37.43+5.279.53
7Håvard HagaH 21-E1 (66)35.39+2.586.00
8Ragne WiklundD 19-20 E (19)33.11+2.558.20
10Øystein RodemDIR-A (58)49.52+17.359.53
10Anders VisterH 21-E1 (66)36.22+3.416.07
10Ellen Marie TurterD 60- (14)29.24+11.5814.50
13Karen BjergaardD 17- (20)44.48+9.3611.45
13Silje Ekroll JahrenD 21-E1 (53)38.21+6.178.06
17Ada WulfsbergD 17-18 E (34)32.07+6.449.23
17Eirik Kamstrup HovindH 21-E1 (66)37.13+4.326.16
18Anne Marit BjergaardD 50- (34)34.28+8.0711.45
20Per Ola UlsethH 50- (58)40.38+9.389.28
21Børge PedersenH 55- (37)46.51+13.5111.10
21Vegard Blomseth JohnsenH 21-E1 (66)37.55+5.146.23
22Jo WiklundH 55- (37)50.00+17.0011.55
25Øystein SørensenH 21-E1 (66)38.36+5.556.30
27Bjørn HaugeH 45- (42)46.33+11.2210.11
28Alan CherryH 21-E1 (66)39.19+6.386.37
31Pia Young  VikDIR-A (58)1.02.07+29.5012.19
31Bojan BlumensteinH 21-E1 (66)40.23+7.426.48
34Ottar WiklundH 50- (58)45.31+14.3110.36
34Per Melander OftenH 21-E1 (66)41.07+8.266.56
35Henrik EijsinkH 21-E1 (66)41.08+8.276.56
36Christina  EspedalDIR-B (62)46.03+26.2916.26
39Kjetil EspedalH 50- (58)48.37+17.3711.19
39Gunhild Rogne HallandD 21-E1 (53)46.15+14.119.46
42Beat RothH 21-E1 (66)42.48+10.077.13
43Malin EijsinkD 21-E1 (53)47.02+14.589.56
47Emilie WestinD 21-E1 (53)53.52+21.4811.23
52Marianne DæhliD 21-E1 (53)58.46+26.4212.25
59Mark PurkisH 21-E1 (66)49.52+17.118.24
Ingeborg Rekkertbø KorenN-åpen (87)fullført
Ada RodemN-åpen (87)fullført
Rasmus MjøsundH -10 (21)23.3111.24
Jon SolsrudH 50- (58)diskvalifisert
Asgeir MjøsundH 40- (20)diskvalifisert
Malin SørensenD 21-E1 (53)ikke startet
Isak JonssonH 17-18E (42)ikke startet
Maiken Skirstad MoD 45- (28)ikke startet
Tobias EspedalH 17-18E (42)ikke startet
Anders BjergaardH 21-E1 (66)ikke startet
Sverre Turter SandvoldH 21-E1 (66)ikke startet

OK Horten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Geir SommerheinH 50- (58)38.44+7.449.01

Ok Kåre

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Lisa RisbyD 21-E2 (58)34.04+2.447.04

OK Linné

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Lucas BassetH 21-E2 (65)32.39+1.415.39
4Albin RidefeltH 21-E2 (65)32.53+1.555.41
33Oskar SjöbergH 21-E2 (65)36.42+5.446.21
40Johanna TrummerD 21-E2 (58)40.25+9.058.23
49Joey HadornH 21-E2 (65)38.45+7.476.42

OK Löftan

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Stefan RingH 40- (20)50.19+12.4710.11

OK Moss

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Erik Rytter JakobsenH 35- (7)40.15+0.098.08
2Harald LundhaugH 75- (12)19.35+2.049.53
3Oskar RoskifteH 11-12N (3)20.04+8.3111.40
3Aurora GjølsjøD 19-20 E (19)31.22+1.067.52
4Øystein OlsenH 45- (42)35.39+0.287.48
6Henning CarlsenDIR-A (58)46.09+13.529.09
8Øyvind LøkenH 40- (20)45.02+7.309.06
8Tordis Rytter JakobsenD 70- (10)37.47+17.3319.04
9Rine HolmsenDIR-B (62)29.06+9.3210.23
9Thomas RoskifteH 40- (20)45.28+7.569.12
10Elisabeth Aune JakobsenDIR-C (17)39.22+15.3118.08
10Kristine RoskifteD 40- (13)48.55+17.1712.50
13Hanne WoldD 45- (28)42.40+12.0312.30
13Linda FredhD 40- (13)1.02.36+30.5816.25
17Tonje HolmD 45- (28)47.45+17.0814.00
17Per Reidulf HolmH 70- (26)34.53+11.5213.50
19Marie Lindløv JensenD 17-18 E (34)33.28+8.059.47
23Christopher LadimH 17-18E (42)45.57+11.469.21
29Hallvard KorenH 50- (58)44.06+13.0610.16
30Martin EisvangDIR-B (62)39.42+20.0814.10
31Roy GjerdingH 60- (33)46.39+26.2415.55
39Marianne LøkenDIR-B (62)47.17+27.4316.53
47Thore LøkenDIR-B (62)55.57+36.2319.58
Elise Holm NedrebøN-åpen (87)fullført
Mira LundsrudN-åpen (87)fullført
Solan LøkenN-åpen (87)fullført
Eline PedersenN-åpen (87)fullført
Mia PedersenN-åpen (87)fullført
Tuva LundsrudD -10 (6)36.5317.54
Anders Rostveit ElmiH -10 (21)1.06.5432.28
Christopher SchiveH 55- (37)ikke startet
Olivia RoskifteN-åpen (87)diskvalifisert

OK Orion

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Erik AnderssonH 21-E2 (65)34.54+3.566.02
31Ewa GwozdzD 21-E1 (53)43.36+11.329.13
42Hanna WisniewskaD 21-E2 (58)41.15+9.558.33

OK Pan Kristianstad

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Nicolas RioH 21-E2 (65)34.26+3.285.58
37Matthias GroellH 21-E2 (65)36.51+5.536.23
54Nicolas KastnerH 21-E2 (65)39.52+8.546.54

OK Skeidi

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Helge GisholtH 50- (58)34.21+3.218.00

OK Södertörn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
39Catherine TaylorD 21-E2 (58)40.04+8.448.18

OK Tisaren

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Josefin TjernlundD 21-E2 (58)34.34+3.147.10
17Lilian ForsgrenD 21-E2 (58)35.19+3.597.19
63Niklas GustafssonH 21-E2 (65)57.42+26.4410.00
Andrea SvenssonD 21-E2 (58)ikke startet

OK Tyr

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sixten WestlundH 60- (33)20.156.54
8Anna Weckner WestlundD 55- (19)27.26+5.3810.53
9Tone HollowellD 55- (19)27.51+6.0311.03
15Tom HollowellH 55- (37)43.53+10.5310.28
36My WestlundD 21-E2 (58)39.11+7.518.07

OK Øst

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Liv SimonsenD 17-N (3)25.16+10.5614.41
3Tor SimonsenH 17-N (3)31.19+20.4418.12
11Trond SyversenH 65- (23)27.44+8.0111.00
11Øistein HagenH 70- (26)27.51+4.5011.03
11Bente Sissel SyversenD 60- (14)31.28+14.0215.53
25Jens-Henrik SimonsenDIR-B (62)37.41+18.0713.27
Linus BrubakN-åpen (87)fullført

OK!Sport Warszawa

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Karol CwalinaH 35- (7)1.05.33+25.2713.16
31Kuba DragowskiH 21-E2 (65)36.19+5.216.17
55Katarzyna SlusarczykD 21-E2 (58)50.27+19.0710.28
57Martyna MiskiewiczD 21-E2 (58)1.20.51+49.3116.46

OL Toten-Troll

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ola BroxH 65- (23)21.06+1.238.22
4Vanja StaffD 55- (19)26.14+4.2610.24
6Marius StaffH 17- (10)55.51+17.1311.18
7Kristine Sollien FlaskerudD 40- (13)41.46+10.0810.57
11Lars FlaskerudDIR-C (17)48.56+25.0522.32
17Nils Harald StaffH 55- (37)44.24+11.2410.35
21Ingrid RavnanD 50- (34)35.27+9.0612.05
35Trond FlaskerudH 45- (42)59.47+24.3613.04

OL Trollelg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Geir PaulsenH 55- (37)58.49+25.4914.02
Henry SundsetvikH 75- (12)diskvalifisert

OL Trollo

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Pål JevanordH 45- (42)ikke startet

OL Tønsberg og omegn

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tonje RasmussenD 35- (7)34.00+1.448.55
4Jannicke ØdegårdD 35- (7)35.44+3.289.22
5Per Jarle EikelandH 17-B (14)31.32+6.1211.15
7Jakob HjelsethH 17-18E (42)39.30+5.198.02
9Turid ØdegårdD 60- (14)27.12+9.4613.44
12Oliver ØstbyH 17-18E (42)41.34+7.238.27
14Tor Ivar ChristiansenDIR-A (58)52.51+20.3410.29
20Vetle MathisenH 17-18E (42)44.11+10.008.59
21Anne Sofie Forseth BueDIR-B (62)36.52+17.1813.10
28Gløer GløersenDIR-A (58)1.01.05+28.4812.07
30Julie EikelandD 17-18 E (34)40.03+14.4011.42
32Anny Horge RogneD 17-18 E (34)41.48+16.2512.13
Fredrik BueN-åpen (87)fullført
Silje Loftesnes KaupangN-åpen (87)fullført
Ada Josefine KnoopN-åpen (87)fullført
Emma ÅsheimerN-åpen (87)fullført
Anne-Berit RasmussenD 65- (12)diskvalifisert

OL Vallset/Stange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Mona Bugge HaugD 60- (14)20.42+3.1610.27

OLG Regensburg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
52Mareike SeegerD 21-E2 (58)44.49+13.299.17

Oppsal Orientering

40 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Thomas RuudDIR-B (62)19.346.59
1Inger SkaugD 75- (2)29.4114.59
2Inger Lise BjordalD 75- (2)39.28+9.4719.55
2Ane Sofie KroghD 17-18 E (34)26.25+1.027.43
6Arnhild KroghD 45- (28)37.03+6.2610.51
7Truls HestengenDIR-A (58)47.28+15.119.25
7Roar BjordalH 75- (12)24.43+7.1212.28
9Lars Christopher OlsenH 17-B (14)40.32+15.1214.28
9Frida van MegenD 17-B (10)1.01.56+26.1022.07
13Bo Ubeth BøhlerengenDIR-B (62)32.23+12.4911.33
14Arne OlaussenDIR-B (62)32.54+13.2011.45
14William Resvoll SkaugH 19-20E (15)49.18+19.3510.14
14Tina KallesonD 17-18 E (34)30.28+5.058.54
17Erling HobølH 40- (20)59.36+22.0412.03
17Morten MoslandH 45- (42)42.48+7.379.21
18Boye Dirro BøhlerengenDIR-A (58)56.25+24.0811.11
26Kristoffer Fiane PedersenH 21-E1 (66)38.53+6.126.33
27John Harald JohansenDIR-B (62)37.52+18.1813.31
31Ingvild Maalen-JohansenD 21-E1 (53)43.36+11.329.13
32Olav Johannes DeelstraH 21-E1 (66)40.41+8.006.51
33Mila ZqkarinovaDIR-A (58)1.02.47+30.3012.27
33Sigve VågsnesH 21-E1 (66)40.59+8.186.54
37Stein MellaH 50- (58)47.39+16.3911.06
41Sindre NordhagenH 21-E1 (66)42.24+9.437.09
42Vigdis HobølD 21-E1 (53)46.43+14.399.52
43Ola NilsenDIR-A (58)1.09.22+37.0513.45
44Beate UndebergetDIR-B (62)53.38+34.0419.09
47Tor Andreas AndersenH 21-E1 (66)43.46+11.057.22
48Ludvig RødnesH 21-E1 (66)44.20+11.397.28
49Arne KongsnesH 50- (58)59.50+28.5013.56
55Thor MellaH 21-E1 (66)47.11+14.307.57
58Bent Erik SkaugH 21-E1 (66)48.15+15.348.08
61Sveinung SyversenH 21-E1 (66)51.34+18.538.41
62Per-Ivar NikolaisenH 21-E1 (66)53.33+20.529.01
64Helge Grenager SolheimH 21-E1 (66)1.13.41+41.0012.25Last ned GPS-spor i gpx-format
Eskil HobølN-åpen (87)fullført
Martina VågsnesN-åpen (87)fullført
Simen ÅnensenN-åpen (87)fullført
Eivind VågsnesH -10 (21)22.4311.01
Ingrid Solheim UndebergetD 17-18 E (34)diskvalifisert
Leon KnudsenH 11-12N (3)ikke startet
Ola NilsenDIR-A (58)ikke startet
Haakon KnudsenH 17-B (14)ikke startet
Håvard BergetH 21-E1 (66)ikke startet
Rolf HustvedtH 50- (58)ikke startet

Oslostudentenes IK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Dagfinn FøllesdalH 85- (1)1.02.1131.24
6Are EriksenH 65- (23)24.17+4.349.38
11Matthew NgH 17-B (14)46.23+21.0316.33
19Magne VollenH 55- (37)46.05+13.0510.59

OTO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Helge StenerudDIR-A (58)53.28+21.1110.36

OTO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Marianne ChristiansenDIR-B (62)25.02+5.288.56

Paimion Rasti

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Frederic TranchandH 21-E2 (65)34.20+3.225.57
19Aleksandra HornikD 21-E2 (58)35.35+4.157.22
20Bartosz PawlakH 21-E2 (65)34.58+4.006.03
30Toni SaariH 21-E2 (65)36.05+5.076.15
41Pasi IkonenH 21-E2 (65)37.00+6.026.24

Porsgrunn OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Kjell WestinH 55- (37)39.59+6.599.32
10Hilde VassendD 50- (34)30.30+4.0910.24
14Lenka WestinD 45- (28)43.34+12.5712.46
15Sara MathisenD 45- (28)45.08+14.3113.14
17Hilde Kristine RosenvoldD 50- (34)34.13+7.5211.40
26Halvard KornmoH 17-18E (42)47.35+13.249.41
44Guro VassendD 21-E1 (53)48.26+16.2210.14
51Jon SkriubakkenH 50- (58)1.04.08+33.0814.56
51Kjersti Adéla WestinD 21-E1 (53)58.38+26.3412.23
58Linda JacobsenDIR-B (62)2.23.48+2.04.1451.21
59Richard  JohnsenDIR-B (62)2.23.54+2.04.2051.23
Thore KornmoH 50- (58)ikke startet

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Leif Anders StrandeH 55- (37)50.36+17.3612.04

Raumar Orientering

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Tina BjørnstadD 17-N (3)29.45+15.2517.17
4Vetle Ruud BråtenH 21-E1 (66)34.47+2.065.51
7Lene KinnebergDIR-B (62)28.35+9.0110.12
7Emil Bjørnstad StrandH 17- (10)59.53+21.1512.07
9Inger FinstadD 65- (12)25.22+6.0612.48
11Linda EngenD 17- (20)44.24+9.1211.39
11Øistein Fagerli NæssH 17-18E (42)40.52+6.418.19
12Ida EngenD 55- (19)32.55+11.0713.03
14Anders KronbergH 55- (37)43.25+10.2510.21
15Kristine Eide RappD 17-18 E (34)30.35+5.128.56
17Tor StrandH 60- (33)28.28+8.139.42
18Tommy SkårbøH 40- (20)1.15.21+37.4915.15
19Knut EngenH 60- (33)28.43+8.289.48
22Christoffer SlettenDIR-A (58)57.58+25.4111.30
25Simen ElvhaugDIR-A (58)58.40+26.2311.38
26Anne-Grete AustadD 50- (34)42.36+16.1514.32
29Jan SveenH 60- (33)38.42+18.2713.12
34Anders HorveiH 17-18E (42)54.06+19.5511.01
35Christopher G HøeDIR-B (62)45.10+25.3616.07
44Geir Johan AndersenDIR-A (58)1.09.43+37.2613.49
Gaute FosstveitH 17-18E (42)diskvalifisert
Tor-Arve Bjørnstad StrandH 17- (10)ikke startet
Stine AustadD 17- (20)ikke startet

Ringerike OL

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jørgen Nøkleby MellingH 17-B (14)25.209.02
1Kari StrandeD 70- (10)20.1410.13
2Reidar KollstrømH 13-16N (3)13.01+1.537.34
2Lars-Inge ArnevikH 50- (58)31.34+0.347.21
3Sigurd Amundsen BjørkliH 17-B (14)28.10+2.5010.03
7Morten DåsnesH 60- (33)25.28+5.138.41
8Line Skjevik ArnevikD 45- (28)38.09+7.3211.11
8Live Joronn YtrehusD 65- (12)23.58+4.4212.06
8Helge RevhaugH 70- (26)25.39+2.3810.10
9Tonje Kvamme DahlD 17- (20)44.00+8.4811.32
9Torbjørn NørbechH 65- (23)26.54+7.1110.40
9Anne Guro NøklebyD 45- (28)38.50+8.1311.23
9Monica BerglundD 40- (13)43.01+11.2311.17
10Oskar FossåsH 17-B (14)41.57+16.3714.58
11Kirsti KringhaugD 50- (34)30.57+4.3610.33
12Oskar ArnevikH 19-20E (15)44.07+14.249.10
13Sissel SkovlyD 50- (34)32.11+5.5010.59
14Kristine GrønlundD 17- (20)45.06+9.5411.50
15Anne-Kristin KvammeD 50- (34)32.20+5.5911.02
15Stig MellingH 45- (42)42.10+6.599.13
15Frode LøsetH 60- (33)27.37+7.229.25
19Lars BerglundH 45- (42)43.27+8.169.30
25Karen Backe LangumD 45- (28)1.03.40+33.0318.40
48Marius BjørkliDIR-B (62)57.32+37.5820.32
52Knut Ivar KollstrømH 50- (58)1.05.14+34.1415.12
Even Amundsen BjørkliH 17-B (14)diskvalifisert
Jon Erland FossaasH 45- (42)ikke startet

Ringsaker OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Wenche BjørnstadD 60- (14)18.42+1.169.26

Rudsbygd IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kristin Søberg HenriksenD 17-B (10)36.40+0.5413.05
5Jon Gunnar HenriksenH 65- (23)22.15+2.328.49
11Anbjørg Søberg HenriksenD 40- (13)57.00+25.2214.57

Russian National Team

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
60Colm MoranH 21-E2 (65)46.41+15.438.05

Røros IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Petter GullikstadH 60- (33)25.55+5.408.50

Røyken OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Harald HeiaasH 17-B (14)29.53+4.3310.40
5Eirik Holth JohannessenH 17- (10)50.41+12.0310.15
5Eivind Bøhn HeiebråtenH 17-B (14)31.32+6.1211.15
5Hege Holth RekaaD 17- (20)40.45+5.3310.41
6Solveig SletnerD 17- (20)41.57+6.4511.00
12Elisabeth Holth JohannessenD 60- (14)33.04+15.3816.42
15Morten JohannessenH 65- (23)30.14+10.3111.59
18Inger SchibstedD 55- (19)47.02+25.1418.39
51Knut Sveinung Holth RekaaH 21-E1 (66)46.22+13.417.49
Eirill DalanD 17-C (6)diskvalifisert

Sandefjord OK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kari ChristiansenD 55- (19)21.488.39
1Cornelius BjørkH 17-18E (42)34.116.57
2Oddvar GjelstadH 80- (4)30.22+1.4215.20
3Mai Britt BjørkDIR-C (17)29.21+5.3013.31
4Mariann Øren ArvesenD 45- (28)34.01+3.249.58
7Sigrun GjoneDIR-C (17)31.00+7.0914.17
11Sturle FurlandH 45- (42)41.02+5.518.58
14Hilde KløvstadD 55- (19)34.32+12.4413.42
18Brage EikåsDIR-B (62)35.51+16.1712.48
24Stine ArntzenD 50- (34)38.32+12.1113.09
27Wenche EikåsD 45- (28)1.05.00+34.2319.03
30Kjetil KløvstadH 60- (33)41.09+20.5414.02
32Knut GjoneDIR-B (62)40.48+21.1414.34
33Jonas EikåsH 17-18E (42)53.36+19.2510.54
35Oskar KaaløyH 55- (37)1.56.38+1.23.3827.50
38Jo Børre EikåsH 45- (42)1.11.13+36.0215.35
54Trond FossH 50- (58)1.14.04+43.0417.15
Ingeborg EikåsDIR-B (62)diskvalifisert

Sandnes IL (Rogaland)

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Njål F. VadlaH 55- (37)33.007.52
7Magnus LandstadH 50- (58)35.20+4.208.14
14Kim RichterH 40- (20)51.39+14.0710.27
32Jon MyklebostH 50- (58)44.56+13.5610.28
33Rune ChristiansenH 50- (58)45.23+14.2310.34

Sarpsborg OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Håkon PrangerødH 13-16N (3)11.086.28
16Marthe KristensenDIR-B (62)35.33+15.5912.41
45Marthe ChristensenDIR-B (62)53.59+34.2519.16
Sander Ryste OddenN-åpen (87)fullført

SK Pohjantähti

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Anna GomanD 17-18 E (34)29.42+4.198.41
13Sari AnttonenD 21-E2 (58)35.00+3.407.15
18Sofia HaajanenD 21-E2 (58)35.28+4.087.21
27Juha HaajanenH 60- (33)34.51+14.3611.53
32Sara NivaD 21-E2 (58)38.33+7.137.59
54Maiju OksanenD 21-E2 (58)47.24+16.049.50

SK Praga Praha

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
44Antonín SemerádH 21-E3 (64)40.24+7.536.46

Skien OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Grete S B HoviD 60- (14)17.268.48
2Frode NysæterH 45- (42)35.32+0.217.46
5Eirik LarsenDIR-A (58)45.10+12.538.57
9Harald HoviH 60- (33)26.00+5.458.52
19Rune LaurantsenDIR-A (58)57.13+24.5611.21
24Åse NysæterD 45- (28)56.42+26.0516.37
33Ingunn GåsoddenDIR-B (62)41.27+21.5314.48
51Silje  Borge HoviDIR-A (58)1.36.30+1.04.1319.08
55Turid VongravenDIR-B (62)1.06.34+47.0023.46
Eilef LandsverkDIR-B (62)diskvalifisert
Hanna NysæterD 17- (20)diskvalifisert
Gaute NysæterDIR-B (62)ikke startet

Snertingdal IF Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Unn Mette KlopbakkenD 50- (34)34.04+7.4311.37
22Anita StensethD 50- (34)36.40+10.1912.30

Stokke IL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kristine Sparre KnudsenD 17-C (6)33.43+9.1415.32
5Lars Martin GjeinH 75- (12)23.30+5.5911.52
7Sigurdur Freyr SigurdssonH 17-B (14)33.19+7.5911.53
8Sunniva Nergaard BergD 17- (20)43.49+8.3711.30
10Bjørnar OlsrødH 50- (58)36.14+5.148.26
10Frode RobertsenH 55- (37)42.15+9.1510.05
15Runar KittilsenH 70- (26)33.02+10.0113.06
17Ragnar Niemi BergH 65- (23)31.45+12.0212.35
25Arne KristensenH 55- (37)54.32+21.3213.00
46Martin DybvikDIR-B (62)55.13+35.3919.43
51Kenneth DybvikDIR-B (62)1.00.58+41.2421.46
Alexander DybvikH -10 (21)43.1320.58
Inger NergaardD 65- (12)diskvalifisert
Kenneth DybvikH 45- (42)ikke startet

Stora Tuna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Emil SvenskH 21-E2 (65)30.585.22

Sturla, IF

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Gry Bruland VråleD 70- (10)31.37+11.2315.58
6Roger WiikH 55- (37)38.12+5.129.07
15Trine MelheimDIR-B (62)34.14+14.4012.13
16Torbjørn Melheim SvendsenDIR-C (17)1.21.15+57.2437.26
19Aud Ellen BrevikD 50- (34)35.05+8.4411.58
31Snorre FrydenlundH 55- (37)1.05.08+32.0815.32
32Charlotte SkourupD 50- (34)55.24+29.0318.54
34Ellen HorniDIR-B (62)43.22+23.4815.29
Jon Erik KvarmeH 50- (58)diskvalifisert
Lasse VråleH 75- (12)diskvalifisert

Sveits

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Alain DenzlerDIR-A (58)32.176.24

Sverige

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Martin RegbornH 21-E2 (65)33.03+2.055.43

Sverige

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Jens RönnolsH 21-E2 (65)33.07+2.095.44

Sverige

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24William LindH 21-E2 (65)35.33+4.356.09

Sverige

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
34Jerker LysellH 21-E2 (65)36.43+5.456.21

Sverige

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tove AlexanderssonD 21-E2 (58)31.206.30

Sverige

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Karolin OhlssonD 21-E2 (58)31.32+0.126.32

Sverige

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Lina StrandD 21-E2 (58)32.39+1.196.46

Swiss O-Team

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Pascal BuchsH 21-E2 (65)diskvalifisert

Swiss O-Team

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Jonas EggerH 21-E2 (65)33.06+2.085.44

Swiss O-Team

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Noah ZbindenH 21-E2 (65)35.08+4.106.05

Swiss O-Team

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Christoph MeierH 21-E2 (65)36.27+5.296.19

Swiss O-Team

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
38Jannis SchönleberH 21-E2 (65)36.54+5.566.23

Swiss O-Team

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
43Andrin BieriH 21-E2 (65)37.22+6.246.28

Swiss O-Team

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
44Nick GebertH 21-E2 (65)37.23+6.256.28

Swiss O-Team

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
48Andrin GründlerH 21-E2 (65)38.38+7.406.41

Swiss O-Team

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
55Remo RuchH 21-E2 (65)40.21+9.236.59

Swiss O-Team

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Simona AebersoldD 21-E2 (58)33.56+2.367.02

Swiss O-Team

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Lisa HolerD 21-E2 (58)36.31+5.117.34

Swiss O-Team

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Sofie BachmannD 21-E2 (58)37.27+6.077.46

Swiss O-Team

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Martina RuchD 21-E2 (58)37.57+6.377.52

Södertälje-Nykvarn Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
57Mathias PeterH 21-E2 (65)43.57+12.597.37

Tampereen Pyrintö

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Lotta KarholaD 21-E2 (58)32.33+1.136.45
6Venla HarjuD 21-E2 (58)32.55+1.356.49
8Saila KinniD 21-E2 (58)33.40+2.206.59
9Florian HowaldH 21-E2 (65)33.07+2.095.44
11Elias KuukkaH 21-E2 (65)33.34+2.365.49
13Anton KuukkaH 21-E2 (65)34.15+3.175.56
16Aleksi NiemiH 21-E2 (65)34.42+3.446.00
27Severi KymäläinenH 21-E2 (65)35.55+4.576.13
43Maëlle BeauvirD 21-E2 (58)41.18+9.588.34
45Matthias ReinerH 21-E2 (65)37.25+6.276.29
50Antti SaikkoH 21-E2 (65)38.56+7.586.44

TIF Viking

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Jørn TorgersenH 70- (26)32.10+9.0912.45
20Geir HusdalH 70- (26)35.53+12.5214.14

Tistedalen FL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Liv Inger PrangerødD 60- (14)17.52+0.269.01

Trol

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Ellen BourgonjonD 40- (13)57.06+25.2814.59
39Yves De MitsH 45- (42)1.14.06+38.5516.12

Trøsken IL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Adele Øen SkålandD 11-12N (4)20.33+8.3211.56
5Bodil BerbyD 70- (10)29.18+9.0414.47
16Sofie FjelleD 17- (20)45.56+10.4412.03
22Arnfinn SkålandH 65- (23)44.39+24.5617.43
22Cathrine LillestrandD 45- (28)53.41+23.0415.44
24Marit Pedersen HolmskauDIR-B (62)37.34+18.0013.25
24Finn Henry LillestrandH 50- (58)42.36+11.369.55
Celine Agnalt HeggenesN-åpen (87)fullført
Sander  Agnalt HeggenesN-åpen (87)fullført
Joel C AndersenN-åpen (87)fullført
Emma Berby BraathenN-åpen (87)fullført
Brage Borgen-JohansenN-åpen (87)fullført
Leah Borgen-JohansenN-åpen (87)fullført
Ingrid Agnalt HjelbakN-åpen (87)fullført
Marie Agnalt HjelbakN-åpen (87)fullført
Even NordnesN-åpen (87)fullført
Caspian SkålandN-åpen (87)fullført
Milla SkålandN-åpen (87)fullført
Jimmy NordliH 70- (26)diskvalifisert
Sander Agnalt HeggenesH -10 (21)ikke startet

Turun Metsänkävijät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
62Robert MerlH 21-E2 (65)53.11+22.139.13

UKS ARKADY Raszków

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
50Mikolaj DutkowskiH 21-E2 (65)38.56+7.586.44

Vang OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Even LindaasH 19-20E (15)34.54+5.117.15
10Tone Bleken RudDIR-B (62)30.56+11.2211.02
13Eskil FrøislandH 19-20E (15)47.24+17.419.51
18Stein Arne NegårdH 55- (37)45.39+12.3910.53
29Henrik Bleken RudDIR-A (58)1.01.26+29.0912.11
Maren Bleken RudD -10 (6)33.2016.10
Jostein Svaland DaleH 19-20E (15)ikke startet

Varegg Fleridrett

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Morten Jarvis WestergårdH 21-E1 (66)37.50+5.096.22
21Erik BohneH 17-18E (42)45.47+11.369.19
36Oskar RøenH 21-E1 (66)41.09+8.286.56
36Christiane TrösseD 21-E1 (53)45.23+13.199.35
53Ingunn MartinsenD 21-E1 (53)1.01.18+29.1412.57

Varteig OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Roy Roger EspenesH 17-C (4)31.20+8.4214.26
3Einar Kristian LundeH 65- (23)21.07+1.248.22
38Lea TaraldsvikDIR-A (58)1.06.12+33.5513.08
Ana Elisabeth F AarbuN-åpen (87)fullført
Elida EspenesN-åpen (87)fullført
Milli EspenesN-åpen (87)fullført

Vegårshei IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Anders VestølH 17-18E (42)35.35+1.247.14
30Ole Petter VestølH 50- (58)44.28+13.2810.21

Vestre Akers SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Per OsenH 60- (33)27.48+7.339.29
21Ketil BergeH 60- (33)30.16+10.0110.19
28Tormod ØvergaardH 60- (33)36.25+16.1012.25
32Rune HalkeH 60- (33)57.43+37.2819.41

Växjö OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Josephine RegnellD 17- (20)37.17+2.059.47

WKS Grunwald Poznan

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
56Dawid StefanskiH 21-E2 (65)43.30+12.327.32

Ärla IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Rudolfs ZernisH 21-E2 (65)34.56+3.586.03

Østmarka OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Erik NæssH 17-B (14)26.57+1.379.37
3Arne Chr. ScheieH 80- (4)39.05+10.2519.44
23Ingrid Marie Stubban HygenD 17-18 E (34)34.17+8.5410.01
36Hans Olav HygenDIR-A (58)1.05.41+33.2413.01
50Kristin Stubban HygenDIR-B (62)59.35+40.0121.16
Alexandra LinløkkenD 17-18 E (34)ikke startet

Åmåls OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Johanna Källvik-LeufvénD 19-20 E (19)30.167.36
6Erika Källvik-LeufvénD 19-20 E (19)32.25+2.098.08
12Per KällvikH 50- (58)38.17+7.178.55
Dyre S MeenN-åpen (87)fullført

Ås-NMBU Orientering

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Per Henning BjervaH 50- (58)31.007.13
3Ann-Kristin StokkeD 40- (13)33.37+1.598.49
3Ivar MaalenH 60- (33)23.04+2.497.52
4Ragnhild Helene LøvliD 17- (20)39.52+4.4010.27
6Judit BanfiD 17-B (10)50.44+14.5818.07
7May Bente BrurbergD 55- (19)26.42+4.5410.35
8Nils TveiteH 17-18E (42)39.47+5.368.06
9Linus OlhansH 19-20E (15)40.56+11.138.30
13Gunnar TengeH 55- (37)43.23+10.2310.21
15Robert BanfiH 40- (20)54.07+16.3510.57
21Anne NilsenD 45- (28)53.01+22.2415.32
23Kaja Winsnes NordhagenD 21-E1 (53)40.32+8.288.34
27Vincent EijsinkH 55- (37)59.59+26.5914.18
44Ivar Aukrust OsmoenH 21-E1 (66)42.50+10.097.13
49Mari Brøndbo DahlD 21-E1 (53)56.25+24.2111.55
53Vegard Fiane PedersenH 21-E1 (66)46.56+14.157.54
Kinga BanfiN-åpen (87)fullført
Gunnar BjervaN-åpen (87)fullført
Jørgen BjervaN-åpen (87)fullført
Erlend S MeenN-åpen (87)fullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor