Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 6 april 2019

H 21-E3

5 960 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Matthias KyburzIL Tyrving32.31
2Kasper FosserHeming Orientering33.27+0.56
3Audun HeimdalNTNUI33.55+1.24
4Olle BoströmIL Tyrving33.58+1.27
5Emil GranqvistNTNUI34.09+1.38
6Jesse LaukkarinenHalden SK34.30+1.59
6Vojtech KrálCZECH O-TEAM34.30+1.59
8Vegard DanielsenKristiansand OK34.33+2.02
9Bjørn EkebergIL Tyrving34.42+2.11
10Torgeir NørbechIL Tyrving35.10+2.39
11Magne DæhliHalden SK35.15+2.44
12Håkon Jarvis WestergårdIL Tyrving35.19+2.48
13Eirik Langedal BreivikNTNUI35.41+3.10
14Tomás KubelkaCZECH O-TEAM35.43+3.12
15Wojciech KowalskiIL Tyrving35.52+3.21
16Daniel HájekCZECH O-TEAM35.57+3.26
16Karl FremstadIL Tyrving35.57+3.26
18Björn CederbergDansk Orienterings-Forbund36.02+3.31
19Marek MinárCZECH O-TEAM36.04+3.33
20Vegard Jarvis WestergårdNTNUI36.05+3.34
21Pavel KubátCZECH O-TEAM36.12+3.41
22Oskar AndrénIL Leik36.16+3.45
23Jonás HubácekCZECH O-TEAM36.28+3.57
24Vojtech SýkoraCZECH O-TEAM36.29+3.58
25Vojtech KettnerCZECH O-TEAM36.31+4.00
26Niels Christian HellerudHalden SK36.32+4.01
27Elias Bäcklund EkvallHalden SK37.17+4.46
28Quentin RauturierNTNUI37.40+5.09
29Andreas SølbergIL Leik37.41+5.10
30Jørgen BaklidKonnerud IL37.53+5.22
31Rasmus Rørholt TheisenNTNUI38.06+5.35
32Espen JakobsenIL Tyrving38.25+5.54
33Jakub GlonekCZECH O-TEAM38.28+5.57
34Elias T. MølnvikNTNUI38.37+6.06
34Stepán MudrákCZECH O-TEAM38.37+6.06
36Lukas PetersonIL Tyrving38.41+6.10
36Mats NordbrødenHalden SK38.41+6.10
38Ulrik Astrup ArnesenNTNUI38.48+6.17
39Ivar LundanesIL Tyrving38.55+6.24
40Matthieu PuechHalden SK39.15+6.44
41Daniel VandasCZECH O-TEAM39.23+6.52
42Jan BendákCZECH O-TEAM39.27+6.56
43Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving39.52+7.21
44Antonín SemerádSK Praga Praha40.24+7.53
45Guilhem EliasHalden SK40.36+8.05
46Torkil Eide SolstadIL Tyrving40.50+8.19
47Markus HolterHalden SK40.55+8.24
48Haakon IngvaldsenNittedal OL41.53+9.22
49Emil ØbroDansk Orienterings-Forbund42.46+10.15
50Otakar HirsCZECH O-TEAM43.13+10.42
51Mathias BenjaminsenLillomarka OL43.42+11.11
52Erik ThorssonIL Tyrving45.12+12.41
53Peter NordbrødenNTNUI46.07+13.36
54Trygve Hem OlsenIL Tyrving47.11+14.40
55Simon NavrátilCZECH O-TEAM47.45+15.14
56Arno Lilja GrønhovdModum OL49.50+17.19
57Kristian VadDansk Orienterings-Forbund56.35+24.04
58Stanislaw RitterLillomarka OL1.00.55+28.24
59Jarle LysnesHedrum OL1.04.49+32.18
Magnus NordbrødenHalden SKdiskvalifisert
Andreas KyburzIL Tyrvingdiskvalifisert
Viktor WassénHalden SKdiskvalifisert
Jan SedivýCZECH O-TEAMdiskvalifisert
Milos NykodýmCZECH O-TEAMdiskvalifisert
Thomas Natvig ÅrstadHalden SKikke startet
Matous FürstCZECH O-TEAMikke startet
Søren BobachDansk Orienterings-Forbundikke startet
Olav LundanesHalden SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor