Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 6 april 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12N | D 13-16N | D 17- | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 13-16N | H 17- | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR-A | DIR-B | DIR-C | H 21-E1 | H 21-E2 | D 21-E1 | D 21-E2 | H 21-E3

D 21-E2

4 820 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tove AlexanderssonSverige31.20
2Karolin OhlssonSverige31.32+0.12
3Lotta KarholaTampereen Pyrintö32.33+1.13
4Elin MånssonIFK Göteborg32.35+1.15
5Lina StrandSverige32.39+1.19
6Venla HarjuTampereen Pyrintö32.55+1.35
7Sara HagströmIFK Göteborg Orientering33.02+1.42
8Saila KinniTampereen Pyrintö33.40+2.20
9Simona AebersoldSwiss O-Team33.56+2.36
10Lisa RisbyOk Kåre34.04+2.44
11Kirsi NurmiIFK Göteborg34.22+3.02
12Josefin TjernlundOK Tisaren34.34+3.14
13Sari AnttonenSK Pohjantähti35.00+3.40
13Maija SianojaMS Parma35.00+3.40
15Anna BachmanIFK Lidingö SOK35.04+3.44
16Alva OlssonLinköpings OK35.18+3.58
17Lilian ForsgrenOK Tisaren35.19+3.59
18Sofia HaajanenSK Pohjantähti35.28+4.08
19Aleksandra HornikPaimion Rasti35.35+4.15
20Miri Thrane ØdumDansk Orienterings-Forbund35.40+4.20
21Lenka MechlováCZECH O-TEAM36.09+4.49
22Vendula HorcickováCZECH O-TEAM36.24+5.04
23Lisa HolerSwiss O-Team36.31+5.11
24Ausrine KutkaiteIFK Lidingö SOK36.43+5.23
25Denisa KosováCZECH O-TEAM36.46+5.26
26Adéla IndrákováCZECH O-TEAM36.57+5.37
27Sofie BachmannSwiss O-Team37.27+6.07
28Emmi JokelaIFK Göteborg37.42+6.22
29Martina RuchSwiss O-Team37.57+6.37
30Barbora VyhnálkováCZECH O-TEAM38.13+6.53
31Olha PanchenkoIFK Mora OK38.19+6.59
32Niina HulkkonenIFK Lidingö SOK38.33+7.13
32Sara NivaSK Pohjantähti38.33+7.13
34Carina PolzerLinköpings OK39.04+7.44
35Sanna KauppilaAngelniemen Ankkuri39.09+7.49
36My WestlundOK Tyr39.11+7.51
37Laura RamsteinLahden Suunnistajat -3739.13+7.53
38Barbora ZhánalováCZECH O-TEAM39.24+8.04
39Catherine TaylorOK Södertörn40.04+8.44
40Johanna TrummerOK Linné40.25+9.05
41Caroline GjøtterupDansk Orienterings-Forbund40.38+9.18
42Hanna WisniewskaOK Orion41.15+9.55
43Maëlle BeauvirTampereen Pyrintö41.18+9.58
44Anika GassnerLinköpings OK41.32+10.12
45Lucyna WiktorGöteborg Majorna OK41.35+10.15
46Tereza CechováCZECH O-TEAM41.55+10.35
47Patricia NiekeNational Team Germany43.01+11.41
48Leonore WinklerNational Team Germany43.34+12.14
49Henna YliluikkiAngelniemen Ankkuri44.06+12.46
50Indre ValaiteIFK Mora OK44.10+12.50
51Jonna JuvaAngelniemen Ankkuri44.35+13.15
52Mareike SeegerOLG Regensburg44.49+13.29
53Elisabeth HanssonIFK Lidingö SOK45.15+13.55
54Maiju OksanenSK Pohjantähti47.24+16.04
55Katarzyna SlusarczykOK!Sport Warszawa50.27+19.07
56Natalia GemperleAlfta-Ösa OK51.41+20.21
57Martyna MiskiewiczOK!Sport Warszawa1.20.51+49.31
Cecilie Friberg KlysnerDansk Orienterings-Forbunddiskvalifisert
Andrea SvenssonOK Tisarenikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor