Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 6 april 2019

D 21-E1

4 730 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kamilla OlaussenFredrikstad SK32.04
2Kine Hallan SteiwerHalden SK33.40+1.36
3Jo ShepherdHalden SK33.47+1.43
4Tone Bergerud LyeNydalens SK36.01+3.57
5Elena RoosHalden SK36.02+3.58
6Eveliina HirvonenHalden SK36.04+4.00
7Bodil HelgerudHalden SK36.19+4.15
8Ingjerd MyhreKongsberg OL36.27+4.23
9Ingrid LundanesNTNUI36.49+4.45
10Sabine HauswirthHalden SK37.36+5.32
11Mariann UlvestadBækkelagets SK37.46+5.42
12Marie OlaussenFredrikstad SK38.08+6.04
13Silje Ekroll JahrenNydalens SK38.21+6.17
14Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK38.26+6.22
15Lizzie InghamHalden SK38.32+6.28
16Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK38.36+6.32
17Synne StrandAsker Skiklubb38.42+6.38
18Ida Marie Næss BjørgulHalden SK38.43+6.39
19Charlotte WatsonLillomarka OL38.59+6.55
20Gunvor Hov HøydalFossum IF39.05+7.01
21Marthe GløersenBækkelagets SK39.37+7.33
22Lene Godager KaasBækkelagets SK40.28+8.24
23Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering40.32+8.28
24Ida TiltnesIL Tyrving40.35+8.31
25Johanka ŠimkováIFK Mora OK40.50+8.46
26Kine GulliksenBækkelagets SK42.06+10.02
27Arntraut GötschIL BUL-Tromsø42.37+10.33
28Margrethe WisløffNTNUI42.43+10.39
29Ragnhild HjermstadFossum IF43.07+11.03
30Lise Østlid BagstevoldIL Tyrving43.08+11.04
31Ewa GwozdzOK Orion43.36+11.32
31Ingvild Maalen-JohansenOppsal Orientering43.36+11.32
33Solveig BlandkjennIL Tyrving44.18+12.14
34Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb45.04+13.00
35Kristina YakubkinaLillomarka OL45.22+13.18
36Christiane TrösseVaregg Fleridrett45.23+13.19
37Elin-Kristin Hem OlsenIL Tyrving45.41+13.37
38Louise OramBækkelagets SK46.10+14.06
39Gunhild Rogne HallandNydalens SK46.15+14.11
40Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK46.32+14.28
41Isabel DonnerNTNUI46.36+14.32
42Vigdis HobølOppsal Orientering46.43+14.39
43Malin EijsinkNydalens SK47.02+14.58
44Guro VassendPorsgrunn OL48.26+16.22
45Maria BrodinFossum IF48.40+16.36
46Celine RenardKongsberg OL51.39+19.35
47Emilie WestinNydalens SK53.52+21.48
48Line HagmanBækkelagets SK54.34+22.30
49Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering56.25+24.21
50Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL57.00+24.56
51Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL58.38+26.34
52Marianne DæhliNydalens SK58.46+26.42
53Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett1.01.18+29.14
Malin SørensenNydalens SKikke startet
Karoline AuneHalden SKikke startet
Andrine BenjaminsenLillomarka OLikke startet
Camilla HovlandKonnerud ILikke startet
Marianne AndersenFredrikstad SKikke startet
Marion AebiIL Tyrvingikke startet
Sigrid AlexandersenNTNUIikke startet
Ingrid GulbrandsenNTNUIikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival