Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 6 april 2019

H 21-E2

5 770 m, 65 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil SvenskStora Tuna OK30.58
2Daniel HubmannKoovee31.36+0.38
3Lucas BassetOK Linné32.39+1.41
4Albin RidefeltOK Linné32.53+1.55
5Graham GristwoodKalevan rasti32.59+2.01
6Martin RegbornSverige33.03+2.05
7Johan RunessonIFK Lidingö SOK33.06+2.08
7Jonas EggerSwiss O-Team33.06+2.08
9Florian HowaldTampereen Pyrintö33.07+2.09
9Jens RönnolsSverige33.07+2.09
11Elias KuukkaTampereen Pyrintö33.34+2.36
12Santeri SilvennoinenKalevan rasti34.12+3.14
13Anton KuukkaTampereen Pyrintö34.15+3.17
14Frederic TranchandPaimion Rasti34.20+3.22
15Nicolas RioOK Pan Kristianstad34.26+3.28
16Aleksi NiemiTampereen Pyrintö34.42+3.44
17Joonas AholaNavi34.54+3.56
17Erik AnderssonOK Orion34.54+3.56
19Rudolfs ZernisÄrla IF34.56+3.58
20Bartosz PawlakPaimion Rasti34.58+4.00
21Gernot YmsénHSV Pinkafeld35.02+4.04
22Noah ZbindenSwiss O-Team35.08+4.10
23Hannu AirilaKalevan rasti35.12+4.14
24William LindSverige35.33+4.35
25Maxime RauturierAngelniemen Ankkuri35.41+4.43
26Aleksi AnttolainenLahden Suunnistajat -3735.45+4.47
27Severi KymäläinenTampereen Pyrintö35.55+4.57
28Markus RäsänenKalevan rasti36.02+5.04
29Chris SmithardForth Valley Orienteers36.04+5.06
30Toni SaariPaimion Rasti36.05+5.07
31Kuba DragowskiOK!Sport Warszawa36.19+5.21
32Christoph MeierSwiss O-Team36.27+5.29
33Oskar SjöbergOK Linné36.42+5.44
34Jerker LysellSverige36.43+5.45
35Lauri NenonenKalevan rasti36.47+5.49
36Riccardo RancanKalevan rasti36.50+5.52
37Matthias GroellOK Pan Kristianstad36.51+5.53
38Jannis SchönleberSwiss O-Team36.54+5.56
38Artem PanchenkoIFK Mora OK36.54+5.56
40Janis TamuzsNavi36.57+5.59
41Pasi IkonenPaimion Rasti37.00+6.02
42Raffael Huber SvenssonIFK Mora OK37.14+6.16
43Andrin BieriSwiss O-Team37.22+6.24
44Nick GebertSwiss O-Team37.23+6.25
45Matthias ReinerTampereen Pyrintö37.25+6.27
46Juho KorpiNavi37.42+6.44
47Topi SyrjäläinenHelsingin Suunistajat38.16+7.18
48Andrin GründlerSwiss O-Team38.38+7.40
49Joey HadornOK Linné38.45+7.47
50Mikolaj DutkowskiUKS ARKADY Raszków38.56+7.58
50Antti SaikkoTampereen Pyrintö38.56+7.58
52Roope KoskinenKalevan rasti39.08+8.10
53Moritz DöllgastNational Team Germany39.35+8.37
54Nicolas KastnerOK Pan Kristianstad39.52+8.54
55Remo RuchSwiss O-Team40.21+9.23
56Dawid StefanskiWKS Grunwald Poznan43.30+12.32
57Mathias PeterSödertälje-Nykvarn Orientering43.57+12.59
58Josef NeumannNational Team Germany44.00+13.02
59Joel HakalaAngelniemen Ankkuri44.49+13.51
60Colm MoranRussian National Team46.41+15.43
61Bradley LundImperdible51.25+20.27
62Robert MerlTurun Metsänkävijät53.11+22.13
63Niklas GustafssonOK Tisaren57.42+26.44
Pascal BuchsSwiss O-Teamdiskvalifisert
Topias AholaNavidiskvalifisert
Arturs PaulinsKalevan rastiikke startet
Colin KolbeAngelniemen Ankkuriikke startet
Joni HirvikallioKooveeikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor