Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 6 april 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12N | D 13-16N | D 17- | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 13-16N | H 17- | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR-A | DIR-B | DIR-C | H 21-E1 | H 21-E2 | D 21-E1 | D 21-E2 | H 21-E3

DIR-A

5 040 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alain DenzlerSveits32.17
2Jarl Magnus BergeIL Koll37.10+4.53
3Andreas DaleBergens TF41.42+9.25
4Marit KahrsFredrikstad SK41.53+9.36
5Eirik LarsenSkien OK45.10+12.53
6Henning CarlsenOK Moss46.09+13.52
7Truls HestengenOppsal Orientering47.28+15.11
8Stein H. HagenFossum IF48.03+15.46
9Dag Steinar RagvinBø OL48.37+16.20
10Stian OverskeidIndre Østfold OK49.52+17.35
10Øystein RodemNydalens SK49.52+17.35
12Pål SommerheinFossum IF51.03+18.46
13Pål Martin EidKongsberg OL52.14+19.57
14Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn52.51+20.34
15Sven Arne GylterudFossum IF53.15+20.58
16Helge StenerudOTO53.28+21.11
17Martin SørensenEiker OL55.40+23.23
18Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering56.25+24.08
19Rune LaurantsenSkien OK57.13+24.56
20Espen OlsenHalden SK57.41+25.24
21Jens TjentlandLardal OL57.50+25.33
22Christoffer SlettenRaumar Orientering57.58+25.41
23Karianne KatlaFossum IF58.02+25.45
24Lars Petter GlomsrudIndre Østfold OK58.33+26.16
25Simen ElvhaugRaumar Orientering58.40+26.23
26Tore Grønlund MoenGimle IF59.32+27.15
27Steinar EastwoodLillomarka OL1.00.40+28.23
28Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn1.01.05+28.48
29Helge Aronsen HæstadBUL Tromsø1.01.26+29.09
29Henrik Bleken RudVang OL1.01.26+29.09
31Åsne HaavengenKongsberg OL1.02.07+29.50
31Pia Young  VikNydalens SK1.02.07+29.50
33Mila ZqkarinovaOppsal Orientering1.02.47+30.30
34Oda Marie Colou HounLillomarka OL1.04.20+32.03
35Frode KamsvågIL Tyrving1.05.30+33.13
36Hans Olav HygenØstmarka OK1.05.41+33.24
37Sven RonjerIL Tyrving1.05.52+33.35
38Lea TaraldsvikVarteig OL1.06.12+33.55
39Pia Skyttersæter IversenHeming Orientering1.06.36+34.19
40Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb1.07.56+35.39
41Kristin Nergaard BergFossum IF1.08.27+36.10
42Roger ØstvoldHeming Orientering1.09.12+36.55
43Ola NilsenOppsal Orientering1.09.22+37.05
44Geir Johan AndersenRaumar Orientering1.09.43+37.26
45Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb1.11.43+39.26
46Helene ErikssonEds sk1.12.44+40.27
47Øivind LarsenIndre Østfold OK1.13.06+40.49
48Trond MyhreFossum IF1.16.04+43.47
49Ernst Fristad NilsenLillehammer1.18.09+45.52
50Merete RørvikLillomarka OL1.22.23+50.06
51Silje  Borge HoviSkien OK1.36.30+1.04.13
52Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering1.37.53+1.05.36
53Line Bar-NathanLillomarka OL1.48.32+1.16.15
54Vibeke HøstLillomarka OL1.49.05+1.16.48
55Sharon BroadwellIL GeoForm1.50.45+1.18.28
Henna-Riikka HaikonenFinlanddiskvalifisert
Terje MelsomFossum IFdiskvalifisert
Astrid Waaler-KaasHeming Orienteringdiskvalifisert
Betty Ann BjerkreimIL Tyrvingikke startet
Margrete EngzeliusAsker Skiklubbikke startet
Ola NilsenOppsal Orienteringikke startet
Thomas NipenBækkelagets SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor