Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 6 april 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12N | D 13-16N | D 17- | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 13-16N | H 17- | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR-A | DIR-B | DIR-C | H 21-E1 | H 21-E2 | D 21-E1 | D 21-E2 | H 21-E3

H 60-

2 930 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sixten WestlundOK Tyr20.15
2Jack BjørnsenKristiansand OK23.03+2.48
3Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering23.04+2.49
4Sture OttesenIndre Østfold OK24.03+3.48
5Richard Zeiner-GundersenFossum IF24.39+4.24
6Jens Olav KløvrudLillomarka OL25.13+4.58
7Morten DåsnesRingerike OL25.28+5.13
8Petter GullikstadRøros IL25.55+5.40
9Harald HoviSkien OK26.00+5.45
10Ove MartinsenHauketo IF26.14+5.59
11Egil Wickstrand IversenHeming Orientering26.42+6.27
12Morten HulløenKristiansand OK27.13+6.58
13Øyvind SørlieHadeland OL27.22+7.07
14Geir Holm GundersenKonnerud IL27.27+7.12
15Frode LøsetRingerike OL27.37+7.22
16Per OsenVestre Akers SK27.48+7.33
17Tor StrandRaumar Orientering28.28+8.13
18Reidar FossumAsker Skiklubb28.41+8.26
19Knut EngenRaumar Orientering28.43+8.28
20Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK29.26+9.11
21Ketil BergeVestre Akers SK30.16+10.01
22Morten KarlsenMåren OK31.32+11.17
23Bård NatvigNittedal OL31.54+11.39
24Leif BergersenAsker Skiklubb31.56+11.41
25Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm32.19+12.04
26Sigbjørn ModalsliFossum IF32.30+12.15
27Juha HaajanenSK Pohjantähti34.51+14.36
28Tormod ØvergaardVestre Akers SK36.25+16.10
29Jan SveenRaumar Orientering38.42+18.27
30Kjetil KløvstadSandefjord OK41.09+20.54
31Roy GjerdingOK Moss46.39+26.24
32Rune HalkeVestre Akers SK57.43+37.28
Herman BakkeLøten o-lagdiskvalifisert
Per Kristian EkebergIL Tyrvingikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor