Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 6 april 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12N | D 13-16N | D 17- | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 13-16N | H 17- | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR-A | DIR-B | DIR-C | H 21-E1 | H 21-E2 | D 21-E1 | D 21-E2 | H 21-E3

H 50-

4 290 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering31.00
2Lars-Inge ArnevikRingerike OL31.34+0.34
3Leif StørmerFossum IF33.42+2.42
4Odd StrandKongsberg OL33.46+2.46
5Are KristiansenIL Tyrving33.56+2.56
6Helge GisholtOK Skeidi34.21+3.21
7Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)35.20+4.20
8Frank LøwengreenFredrikstad SK35.25+4.25
9Arild AndresenFossum IF35.57+4.57
10Bjørnar OlsrødStokke IL36.14+5.14
11Christian JomaasFossum IF38.03+7.03
12Per KällvikÅmåls OK38.17+7.17
13Sigmund VisterIndre Østfold OK38.33+7.33
14Geir SommerheinOK Horten38.44+7.44
15Syver LøkenKongsberg OL38.49+7.49
16Guttorm EggeIL GeoForm39.02+8.02
17Tommy JauhojärviAsker Skiklubb39.05+8.05
18Arne DybdahlLillomarka OL40.00+9.00
19Per Øivind EgerKongsberg OL40.20+9.20
20Per Ola UlsethNydalens SK40.38+9.38
21Stein BlomsethLillomarka OL40.41+9.41
22Asle Sagli GudimIndre Østfold OK40.46+9.46
23Trond LundIL Tyrving40.50+9.50
24Finn Henry LillestrandTrøsken IL42.36+11.36
25Håkon JendalFossum IF42.52+11.52
26Svein GranerudAsker Skiklubb43.01+12.01
27Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL43.11+12.11
28Bjørn MartiniAsker Skiklubb43.47+12.47
29Hallvard KorenOK Moss44.06+13.06
30Ole Petter VestølVegårshei IL44.28+13.28
31Odd Arne LianIL Koll44.32+13.32
32Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)44.56+13.56
33Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)45.23+14.23
34Ottar WiklundNydalens SK45.31+14.31
35Bjørn HallanFossum IF45.41+14.41
36Kent KopperudIndre Østfold OK46.42+15.42
37Stein MellaOppsal Orientering47.39+16.39
38Knut Erling ØenHeming Orientering48.16+17.16
39Kjetil EspedalNydalens SK48.37+17.37
40Harald Eide-FredriksenHeming Orientering49.42+18.42
41Per Olav GulbrandsenLarvik OK49.47+18.47
42Roger LysnesHedrum OL51.17+20.17
43Espen JohnsenHedrum OL51.30+20.30
44Hans Otto ØverbyKongsberg OL51.44+20.44
45Ole Edvard HjortlandLarvik OK51.57+20.57
46Torstein KvaaleAsker Skiklubb53.37+22.37
47Lasse ArnesenHeming Orientering54.37+23.37
48Atle WølloKongsberg OL54.54+23.54
49Arne KongsnesOppsal Orientering59.50+28.50
50Håkon BørliFossum IF1.03.55+32.55
51Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.04.08+33.08
52Knut Ivar KollstrømRingerike OL1.05.14+34.14
53Terje Ulla EikenKongsberg OL1.06.24+35.24
54Trond FossSandefjord OK1.14.04+43.04
55Erik BorgIL Koll1.18.13+47.13
Jon SolsrudNydalens SKdiskvalifisert
Jon Erik KvarmeSturla, IFdiskvalifisert
Per GustafssonKongsberg OLdiskvalifisert
Thore KornmoPorsgrunn OLikke startet
Gjermund GravirAsker Skiklubbikke startet
Rolf HustvedtOppsal Orienteringikke startet
Anders FlågenHeming Orienteringikke startet
Jan Erik AalbergBækkelagets SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor