Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 6 april 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12N | D 13-16N | D 17- | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 13-16N | H 17- | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR-A | DIR-B | DIR-C | H 21-E1 | H 21-E2 | D 21-E1 | D 21-E2 | H 21-E3

H 17-18E

4 910 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Cornelius BjørkSandefjord OK34.11
2Lars Young VikNydalens SK34.59+0.48
3Anders VestølVegårshei IL35.35+1.24
4Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK35.53+1.42
5Felix FinsrudAsker Skiklubb38.02+3.51
6Eirik BlågestadFredrikstad SK39.01+4.50
7Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn39.30+5.19
8Nils TveiteÅs-NMBU Orientering39.47+5.36
9Sondre Zahl HagenFossum IF39.49+5.38
10Ådne SkjærsteinIL Tyrving40.18+6.07
11Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering40.52+6.41
12Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn41.34+7.23
13Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering41.57+7.46
14Vetle DrageKongsberg OL42.50+8.39
15Sondre YtterbøAsker Skiklubb43.25+9.14
16Runar Saur ModahlFredrikstad SK43.29+9.18
17Henrik ReuschHeming Orientering43.44+9.33
18Kristian ØstermannHeming Orientering43.47+9.36
19Jakob TorgersenHalden SK44.01+9.50
20Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn44.11+10.00
21Erik BohneVaregg Fleridrett45.47+11.36
22Sondre OttesenFredrikstad SK45.50+11.39
23Christopher LadimOK Moss45.57+11.46
24Marius BakkeFossum IF46.04+11.53
25Henrik R HoltHedrum OL46.27+12.16
26Halvard KornmoPorsgrunn OL47.35+13.24
27Erlend BørliFossum IF48.08+13.57
28Lars Øderud VatneBækkelagets SK49.46+15.35
29Mikkel KatlaFossum IF50.19+16.08
30Jonatan AuneHalden SK52.02+17.51
31Eivind Berner MyhreFossum IF52.53+18.42
32Martin BirkelundAsker Skiklubb53.08+18.57
33Jonas EikåsSandefjord OK53.36+19.25
34Anders HorveiRaumar Orientering54.06+19.55
35Ferdinand FremmingHeming Orientering1.04.35+30.24
36Eilev KvaaleAsker Skiklubb1.05.18+31.07
37Olav Kristian LundKongsberg OL1.07.21+33.10
Gaute FosstveitRaumar Orienteringdiskvalifisert
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKdiskvalifisert
August Syrdal ØenHeming Orienteringdiskvalifisert
Mathias Pedersen VoldLillomarka OLdiskvalifisert
Vebjørn Blom-HagenFossum IFdiskvalifisert
Eirik ImrikFredrikstad SKikke startet
Isak JonssonNydalens SKikke startet
Tobias EspedalNydalens SKikke startet
Grunde IsaksætreGrue ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor