Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 6 april 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12N | D 13-16N | D 17- | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 13-16N | H 17- | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR-A | DIR-B | DIR-C | H 21-E1 | H 21-E2 | D 21-E1 | D 21-E2 | H 21-E3

N-åpen

1 610 m, 87 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SKfullført
Ana Elisabeth F AarbuVarteig OLfullført
Celine Agnalt HeggenesTrøsken ILfullført
Sander  Agnalt HeggenesTrøsken ILfullført
Anne AndersenHeming Orienteringfullført
Hedvig AndersenHeming Orienteringfullført
Joel C AndersenTrøsken ILfullført
Kinga BanfiÅs-NMBU Orienteringfullført
Emma Berby BraathenTrøsken ILfullført
Erik BerganKongsberg OLfullført
Erlend Bråten BergeIL Kollfullført
Amalie BirkelundAsker Skiklubbfullført
Olai BisethKongsberg OLfullført
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orienteringfullført
Jørgen BjervaÅs-NMBU Orienteringfullført
Bastian  BoldingIL Kollfullført
Brage Borgen-JohansenTrøsken ILfullført
Leah Borgen-JohansenTrøsken ILfullført
Linus BrubakOK Østfullført
Håkon BryggenHalden SKfullført
Max Bryhn BergstrømIL Tyrvingfullført
Simen Bryhn BergstrømIL Tyrvingfullført
Liv BryhniIL Kollfullført
Fredrik BueOL Tønsberg og omegnfullført
Christopher David EriksenLarvik OKfullført
Elida EspenesVarteig OLfullført
Milli EspenesVarteig OLfullført
Lars August FjellheimIL Kollfullført
Hans Olav FuglestvedIL Kollfullført
Mariamawit Abiy GirmaIL Kollfullført
Cornelius Gjerlaugsen KvevikFredrikstad SKfullført
India HaavaldsenHalden SKfullført
Andreas Weider HagemoIL Kollfullført
Lars Weider HagemoIL Kollfullført
Hanna HaldinHalden SKfullført
Ingrid Agnalt HjelbakTrøsken ILfullført
Marie Agnalt HjelbakTrøsken ILfullført
Eskil HobølOppsal Orienteringfullført
Elise Holm NedrebøOK Mossfullført
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SKfullført
Ove Tvete InngjerdingenIL Kollfullført
Joel B JahanssonHalden SKfullført
Karoline Haugødegård Sæther JohannessenIL Kollfullført
Louise Haugødegård Sæther JohannessenIL Kollfullført
Johan KahrsFredrikstad SKfullført
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnfullført
Eivind KjernsmoAsker Skiklubbfullført
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegnfullført
Andrea KongsbergIL Tyrvingfullført
Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SKfullført
Herman Finstad LandIL Tyrvingfullført
Håkon Juell LarsenIL Tyrvingfullført
Magnus LestebergKongsberg OLfullført
Simen Lian MortensenIL Kollfullført
Mira LundsrudOK Mossfullført
Solan LøkenOK Mossfullført
Dyre S MeenÅmåls OKfullført
Erlend S MeenÅs-NMBU Orienteringfullført
Henni Meland-TangenBækkelagets SKfullført
Julia Meland-TangenBækkelagets SKfullført
Ludvig Haug MolbergIL Kollfullført
Ola MyklatunIL Tyrvingfullført
Sofie Nergården SandvikIL Kollfullført
Silje Nilsen BergFossum IFfullført
Even NordnesTrøsken ILfullført
Annika Næss-UlsethHeming Orienteringfullført
Ingvild Maria Felicia Halvares OlsenIL Kollfullført
Eline PedersenOK Mossfullført
Mia PedersenOK Mossfullført
Jørgen ReuschHeming Orienteringfullført
Ada RodemNydalens SKfullført
Mari Oraug RyghIL Kollfullført
Sander Ryste OddenSarpsborg OLfullført
Assar SandHalden SKfullført
Sixten SandHalden SKfullført
Caspian SkålandTrøsken ILfullført
Milla SkålandTrøsken ILfullført
Aksel SolbergFredrikstad SKfullført
Troy StoksethHalden SKfullført
Silje StrandLierbygda OLfullført
Trym StrømborgFredrikstad SKfullført
Aksel Johannes Sætnan ValioIL Kollfullført
Sigrid Anea Sætnan ValioIL Kollfullført
Martina VågsnesOppsal Orienteringfullført
Simen ÅnensenOppsal Orienteringfullført
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegnfullført
Olivia RoskifteOK Mossdiskvalifisert
Ludvig Balchen LudvigsenIL Kollikke startet
Marie Louise Sunniva FuglestvedtIL Kollikke startet
Signe KvalheimHalden SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor