Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Marnardal IL
Dato: onsdag 24 mai 2017

Birkenes IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Sigurd Svaland AasA-kort herrer (18)39.08+1.2510.52
4Asgeir Reiersen JensenA-lang herrer (17)43.58+2.388.58
9Steinar AasA-lang herrer (17)54.15+12.5511.04

IL Høvdingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Audun KjøstvedtC-løype herrer (7)37.29+4.0115.37

IL Vindbjart

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Helge HodnemyrA-kort herrer (18)37.4310.28
1Hans Gunnar OmdalA-lang herrer (17)41.208.26
2Markus Omdal TharaldsenC-løype herrer (7)36.24+2.5615.10
4Eirik HodnemyrC-løype herrer (7)39.02+5.3416.15

Kristiansand OK

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Målfrid KonstA-kort damer (7)50.1913.58
2Håvard IrgensA-lang herrer (17)41.27+0.078.27
2Aileen RundeC-løype damer (2)47.38+3.2419.50
3Simon Beckmann KristiansenA-kort herrer (18)41.02+3.1911.23
3Finn Terje UbergA-lang herrer (17)43.30+2.108.52
4Ragnhild HaldA-kort damer (7)58.14+7.5516.10
4Trygve Børte NomelandA-kort herrer (18)45.06+7.2312.31
5Ingvild MulenA-kort damer (7)1.01.37+11.1817.06
5Brage TakleA-lang herrer (17)50.10+8.5010.14
6Gro BørteA-kort damer (7)1.32.43+42.2425.45
6Jon BjørgumA-lang herrer (17)51.59+10.3910.36
8Geir KristiansenA-kort herrer (18)51.03+13.2014.10
8Dag MoeA-lang herrer (17)53.48+12.2810.58
10John RundeA-kort herrer (18)51.42+13.5914.21
10Jan BlandkjennA-lang herrer (17)56.38+15.1811.33
11Harald EikA-kort herrer (18)51.54+14.1114.25
12Erlend Odd BergeA-kort herrer (18)55.50+18.0715.30
15Asle KregnesA-kort herrer (18)1.07.24+29.4118.43
0Linn Carina DalandA-kort damer (7)diskvalifisert
0Roar MyhreA-kort herrer (18)diskvalifisert

Marnardal

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Arild BjørkenesA-kort herrer (18)diskvalifisert

Marnardal

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Arvid AndersenA-kort herrer (18)diskvalifisert

Marnardal

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tone M. Uesland og Øyvind  UdøA-lang damer (3)1.22.07+21.3516.45

Marnardal

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Reidun  FuglestveitA-lang damer (3)1.26.54+26.2217.44

Marnardal

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Peder MøllA-lang herrer (17)1.03.04+21.4412.52

Marnardal

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15John ØyslebøA-lang herrer (17)1.10.56+29.3614.28

Marnardal

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Arild HetlandA-lang herrer (17)1.20.00+38.4016.19

Marnardal

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Egil AndersenA-lang herrer (17)1.20.11+38.5116.21

Marnardal

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristen BueC-løype herrer (7)33.2813.56

Marnardal

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Øyvind AndersenC-løype herrer (7)46.44+13.1619.28

Marnardal

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Arnfinn HaalandC-løype herrer (7)48.44+15.1620.18

Marnardal

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Hanna Johnsen FuglestveitN-løype damer (1)30.0520.03

Marnardal

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Ruben EianeN-løype herrer (2)29.3719.44

Marnardal

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Petter FuglestveitN-løype herrer (2)30.10+0.3320.06

Oddersjaa SSK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Øivind StenstadA-kort herrer (18)51.11+13.2814.13

OK Sør

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Kjell Arne HålandA-lang herrer (17)52.35+11.1510.43
11Stein-Erik ScheieA-lang herrer (17)57.30+16.1011.44
14Helge KristensenA-kort herrer (18)1.01.44+24.0117.08

Otra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Idar TveitA-lang herrer (17)1.07.14+25.5413.43

Søgne og Songdalen OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Christina WhiteA-lang damer (3)1.00.3212.21
1Signe HeivollC-løype damer (2)44.1418.25
2Astrid WhiteA-kort damer (7)51.30+1.1114.18
3Vibeke Wold SundeA-kort damer (7)53.59+3.4014.59
5Svein Erik WiigA-kort herrer (18)46.57+9.1413.02
5Jonas HenriksenC-løype herrer (7)42.19+8.5117.37
6Øystein DybeslandA-kort herrer (18)47.23+9.4013.09
7Aksel SlettebøeA-kort herrer (18)49.53+12.1013.51
12Reidar HeivollA-lang herrer (17)1.00.08+18.4812.16

Ølen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Jarle HeddelandA-kort herrer (18)59.50+22.0716.37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor