Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Marnardal IL
Dato: onsdag 24 mai 2017

A-kort damer

3 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Målfrid KonstKristiansand OK50.1913.58
2Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK51.30+1.1114.18
3Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK53.59+3.4014.59
4Ragnhild HaldKristiansand OK58.14+7.5516.10
5Ingvild MulenKristiansand OK1.01.37+11.1817.06
6Gro BørteKristiansand OK1.32.43+42.2425.45
0Linn Carina DalandKristiansand OKdiskvalifisert

A-kort herrer

3 600 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge HodnemyrIL Vindbjart37.4310.28
2Sigurd Svaland AasBirkenes IL39.08+1.2510.52
3Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK41.02+3.1911.23
4Trygve Børte NomelandKristiansand OK45.06+7.2312.31
5Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK46.57+9.1413.02
6Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK47.23+9.4013.09
7Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK49.53+12.1013.51
8Geir KristiansenKristiansand OK51.03+13.2014.10
9Øivind StenstadOddersjaa SSK51.11+13.2814.13
10John RundeKristiansand OK51.42+13.5914.21
11Harald EikKristiansand OK51.54+14.1114.25
12Erlend Odd BergeKristiansand OK55.50+18.0715.30
13Jarle HeddelandØlen IL59.50+22.0716.37
14Helge KristensenOK Sør1.01.44+24.0117.08
15Asle KregnesKristiansand OK1.07.24+29.4118.43
0Arvid AndersenMarnardaldiskvalifisert
0Arild BjørkenesMarnardaldiskvalifisert
0Roar MyhreKristiansand OKdiskvalifisert

A-lang damer

4 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1.00.3212.21
2Tone M. Uesland og Øyvind  UdøMarnardal1.22.07+21.3516.45
3Reidun  FuglestveitMarnardal1.26.54+26.2217.44

A-lang herrer

4 900 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart41.208.26
2Håvard IrgensKristiansand OK41.27+0.078.27
3Finn Terje UbergKristiansand OK43.30+2.108.52
4Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL43.58+2.388.58
5Brage TakleKristiansand OK50.10+8.5010.14
6Jon BjørgumKristiansand OK51.59+10.3910.36
7Kjell Arne HålandOK Sør52.35+11.1510.43
8Dag MoeKristiansand OK53.48+12.2810.58
9Steinar AasBirkenes IL54.15+12.5511.04
10Jan BlandkjennKristiansand OK56.38+15.1811.33
11Stein-Erik ScheieOK Sør57.30+16.1011.44
12Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK1.00.08+18.4812.16
13Peder MøllMarnardal1.03.04+21.4412.52
14Idar TveitOtra IL1.07.14+25.5413.43
15John ØyslebøMarnardal1.10.56+29.3614.28
16Arild HetlandMarnardal1.20.00+38.4016.19
17Egil AndersenMarnardal1.20.11+38.5116.21

C-løype damer

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe HeivollSøgne og Songdalen OK44.1418.25
2Aileen RundeKristiansand OK47.38+3.2419.50

C-løype herrer

2 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristen BueMarnardal33.2813.56
2Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart36.24+2.5615.10
3Audun KjøstvedtIL Høvdingen37.29+4.0115.37
4Eirik HodnemyrIL Vindbjart39.02+5.3416.15
5Jonas HenriksenSøgne og Songdalen OK42.19+8.5117.37
6Øyvind AndersenMarnardal46.44+13.1619.28
7Arnfinn HaalandMarnardal48.44+15.1620.18

N-løype damer

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Hanna Johnsen FuglestveitMarnardal30.0520.03

N-løype herrer

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ruben EianeMarnardal29.3719.44
0Petter FuglestveitMarnardal30.10+0.3320.06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor