Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Otra IL
Dato: fredag 19 mai 2017

Klasser: Visa alla | D1 | D2 | D3 | D4 | D5 | H1 | H2 | H3 | H4 | H5

Damer 2

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marita AanonsenØyestad IF allianse34.38
2Rikke WernersenØyestad IF allianse34.41+0.03
3Selma WhiteSøgne og Songdalen OK42.08+7.30
4Mette-Mari Odberg HeumØyestad IF allianse1.06.25+31.47

Damer 3

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit GrindheimOtra IL59.05
2Torun LynnebakkenKristiansand OK1.15.42+16.37
3Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK1.18.23+19.18
4Signe HeivollSøgne og Songdalen OK1.19.31+20.26
5Gudveig JørundlandOK Sør1.22.05+23.00
6Aileen RundeKristiansand OK1.25.24+26.19

Damer 4

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne HaugeHisøy OK48.53
2Mette MestadTorridal IL49.57+1.04
3Siri BjorvandBirkenes IL54.39+5.46
4Bente MestadTorridal IL1.02.35+13.42
5Ingvild MulenKristiansand OK1.06.57+18.04
6Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen1.20.03+31.10
Gro BørteKristiansand OKaktiv
Linn Carina DalandKristiansand OKaktiv

Damer 5

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne AndersenKristiansand OK46.01
2Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1.12.19+26.18
Ida AurebekkKristiansand OKaktiv

Herrer 1

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Christian ÅnonsenØyestad IF allianseaktiv

Herrer 2

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Jørgen ÅmdalKristiansand OK31.59
2Inge KlepslandOtra IL34.16+2.17
3Ole Kristian Omdal TharaldsenIL Vindbjart40.26+8.27

Herrer 3

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tony HalsallOtra IL51.54
2Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse1.01.22+9.28
3Einar JørundlandOK Sør1.24.26+32.32
4Roald OmdalIL Vindbjart1.27.30+35.36
Finn Ole HonnemyrIL Vindbjartaktiv

Herrer 4

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trygve Børte NomelandKristiansand OK46.42
2Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK48.18+1.36
3Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse48.36+1.54
4Thor Widar WienengaOtra IL49.20+2.38
5Guttorm NyhusBirkenes IL53.36+6.54
6Helge HodnemyrIL Vindbjart54.33+7.51
7Øivind StenstadOddersjaa SSK54.59+8.17
8Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK55.49+9.07
9Ove KjetsåOtra IL57.20+10.38
10Morten HulløenKristiansand OK57.54+11.12
11Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse57.58+11.16
12Roald KjetsåOtra IL58.27+11.45
13John Terje FlottorpOtra IL59.31+12.49
14Pål RundeKristiansand OK1.00.18+13.36
15Svein Knutsson NomelandKristiansand OK1.01.20+14.38
16Helge KristensenOK Sør1.06.51+20.09
17Per LarsenKristiansand OK1.08.53+22.11
18Anund NyhusBirkenes IL1.09.49+23.07
19Knut SkjævelandGanddal IL1.11.24+24.42
20John GautestadOtra IL1.15.27+28.45
21Magne MoyOK Sør1.20.40+33.58
22Jon A BjørgumIL Vindbjart1.27.34+40.52
23Eiliv Bjarne LønningenOtra IL1.27.49+41.07
Jesse WhiteSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
John HansenKristiansand OKdiskvalifisert

Herrer 5

27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marius AurebekkKristiansand OK43.21
2Finn Terje UbergKristiansand OK45.15+1.54
3Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart49.30+6.09
4Tor ÅmdalKristiansand OK52.38+9.17
5Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK53.17+9.56
6Kenneth SkarsteinOtra IL53.41+10.20
7Sebastian DalandKristiansand OK56.24+13.03
8Terje UrfjellAust-Agder56.40+13.19
9Kjell Arne HålandOK Sør1.00.02+16.41
10Bjørn Idar SætranIF Trauma1.00.11+16.50
11Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK1.01.25+18.04
12Svein SundeSøgne og Songdalen OK1.01.26+18.05
13Jan BlandkjennKristiansand OK1.02.31+19.10
14Helge Aronsen HæstadIL BUL-Tromsø1.04.23+21.02
15Knut AurebekkTorridal IL1.04.31+21.10
16Brage TakleKristiansand OK1.06.34+23.13
17Idar TveitOtra IL1.07.52+24.31
18Harald AasOtra IL1.08.35+25.14
19Svein WigemyrOddersjaa SSK1.10.04+26.43
20Nils Gunnar GjelstenIL Høvdingen1.14.54+31.33
21Øyvin SimonsenIL Imås1.17.07+33.46
22Stein CowardOK Sør1.18.31+35.10
Espen BirkenesBirkenes ILaktiv
Espen Refsnes CowardOK Søraktiv
John RundeKristiansand OKaktiv
Terje Nilsen AbuslandOtra ILdiskvalifisert
Thorbjørn VærpKristiansand OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor