Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Birkenes IL
Dato: onsdag 27 september 2017

Damer C -løype

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Adriana EikKristiansand OK32.39
2Ingeborg ÅneslandBirkenes IL40.54+8.15

Damer A Kort

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering27.41
2Mette MestadTorridal IL28.08+0.27
3Marianne HaugeHisøy OK29.15+1.34
4Bente MestadTorridal IL29.25+1.44
5Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering30.26+2.45

Damer A Lang

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering30.38
2Silje HaugeHisøy OK32.01+1.23
3Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK34.52+4.14
4Malin HaugeHisøy OK37.04+6.26
5Sigrid EkelandOddersjaa SSK39.10+8.32
6Mari Reiersen JensenBirkenes IL40.24+9.46
7Benedicte BeckmannKristiansand OK42.41+12.03
8Siri MyhreKristiansand OK42.52+12.14
9Siri BjorvandBirkenes IL44.41+14.03
10Inga Vestøl StødleKristiansand OK49.11+18.33
11Linn Carina DalandKristiansand OK50.31+19.53

Herrer C-løype

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Adrian JensenBirkenes IL31.57
2Bart VergeylenKristiansand OK33.00+1.03
3Edvard ÅneslandBirkenes IL40.56+8.59
4Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL41.02+9.05

Herrer A Kort

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øivind SæbøKristiansand OK23.13
2Erling Heggelund LiaBirkenes IL25.25+2.12
3Rune SkogerbøIL Vindbjart25.55+2.42
4Inge HaugeHisøy OK26.32+3.19
5Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering28.23+5.10
6Øyvin SimonsenIL Imås32.24+9.11
7Harald EikKristiansand OK32.41+9.28
8Widar Taxth LølandHisøy OK33.00+9.47
9Jon A BjørgumIL Vindbjart35.54+12.41
10Mardon RødliBirkenes IL36.42+13.29
11Magne MoyOK Sør41.10+17.57

Herrer A Lang

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL26.39
2Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK28.27+1.48
3David RundeKristiansand OK29.34+2.55
4Magnus MosfjellBirkenes IL29.52+3.13
5Stei Erik ScheieOK Sør31.28+4.49
6Vetle LinnebakkenKristiansand OK31.48+5.09
7Jack BjørnsenKristiansand OK31.53+5.14
8Paul-Erling LiaBirkenes IL31.54+5.15
9Jon BjørgumKristiansand OK33.17+6.38
10Ernst PyttenKristiansand OK33.22+6.43
11Kjell Arne HålandOK Sør33.38+6.59
12Terje UrfjellIL Imås33.59+7.20
13Jan BlandkjennKristiansand OK34.04+7.25
14Trygve NomelandKristiansand OK34.17+7.38
15Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK34.22+7.43
16Kristian PyttenKristiansand OK35.16+8.37
17Erlend Odd BergeKristiansand OK36.02+9.23
18Nils Gunnar GjelstenIL Høvdingen36.11+9.32
19Roar MyhreKristiansand OK37.19+10.40
20Svein Roar JonsmyrBirkenes IL38.23+11.44
21Thorbjørn VærpKristiansand OK38.47+12.08
22Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK38.52+12.13
23Guttorm NyhusBirkenes IL41.15+14.36
24Steinar ÅneslandBirkenes IL46.11+19.32
0Bjørn Idar SætranIF Traumadiskvalifisert

Herrer B

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tony HalsallOtra IL22.58
2Rolf MikkelsenIL Imås26.32+3.34
3Audun KjøstvedtIL Høvdingen27.34+4.36
4Per Johan FlaaBirkenes IL30.47+7.49
5Eiliv Bjarne LønningenOtra IL31.23+8.25
6Arild TelstøIL Vindbjart33.49+10.51
7Einar JørundlandOK Sør35.35+12.37
8Erlend SundsdalBirkenes IL38.14+15.16
0Emil NygårdBirkenes ILdiskvalifisert

Damer B

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid MosfjellBirkenes IL21.55
2Gudveig JørundlandOK Sør33.59+12.04
3Aileen RundeKristiansand OK36.51+14.56
4Tone Marita RyenBirkenes IL38.13+16.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor