Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Høst 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Høst 4
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 12 september 2017

D 13-14

1 840 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK21.5011.51
2Tina BoothKristiansand OK38.59+17.0921.11

D 15-16

1 840 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK19.5710.50
2Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK29.10+9.1315.51
3Tuva HepburnKristiansand OK29.41+9.4416.07

D 17-

1 840 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hege Hennig LundeOK Sør18.4610.11
2Benedicte BeckmannKristiansand OK22.37+3.5112.17
3Linn-Carina DalandKristiansand OK22.38+3.5212.18
4Silje BøenKristiansand OK22.49+4.0312.24
5Målfrid KonstKristiansand OK23.30+4.4412.46
0Heidi Fidje AndersenOK Sørdiskvalifisert

D 50-

1 840 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger ReinhartsenKristiansand OK21.5711.55
2Ragnhild HaldKristiansand OK22.29+0.3212.13
3Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen31.32+9.3517.08
4Anne Karin RibeKristiansand OK33.01+11.0417.56

D 60-

1 840 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadOddersjaa SSK23.2712.44
2Kirsten SalthaugKristiansand OK33.03+9.3617.57
3Signe HeivollSøgne og Songdalen OK34.47+11.2018.54
4Elin Glad BalchenOddersjaa SSK34.50+11.2318.55

D 70-

1 840 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gudveig JørundlandOK Sør39.5921.43
2Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK43.04+3.0523.24

H 13-14

1 840 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK16.499.08
2Trygve Børte NomelandKristiansand OK21.00+4.1111.24

H 15-16

1 840 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David RundeKristiansand OK15.288.24
2Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK17.01+1.339.14
3Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK17.09+1.419.19
4Erlend Odd BergeKristiansand OK21.51+6.2311.52

H 17-

3 150 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard DanielsenKristiansand OK21.516.56
2Marius AurebekkKristiansand OK24.31+2.407.46
3Ståle GjelstenKristiansand OK24.40+2.497.49
4Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK28.02+6.118.53
5Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK28.12+6.218.57
6Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK31.20+9.299.56
7Kjell Arne HålandOK Sør31.39+9.4810.02
8Yngve VetrhusSøgne og Songdalen OK31.42+9.5110.03
9Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK31.54+10.0310.07
10Kristian PyttenKristiansand OK32.59+11.0810.28
11Magnus Frestad NygaardViaNova BIL33.05+11.1410.30
12Joar ØverlandNOTEAM34.38+12.4710.59
13Jonas MyhreKristiansand OK35.16+13.2511.11
14Knut AurebekkTorridal IL35.27+13.3611.15
15Espen Refsnes CowardOK Sør36.28+14.3711.34
16Morten CowardOK Sør37.48+15.5712.00
17Lasse HodneOddersjaa SSK38.44+16.5312.17

H 50-

1 840 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan BlandkjennKristiansand OK16.218.53
2Fred-Arne SivertsenKristiansand OK16.53+0.329.10
3Kyrre EllefsenOK Sør18.03+1.429.48
4Øivind SæbøKristiansand OK18.19+1.589.57
5Harald VingerhagenKristiansand OK18.52+2.3110.15
6Kristen RibeKristiansand OK19.36+3.1510.39
7Terje WoldOK Sør22.20+5.5912.08
8Bjørn A FriestadKristiansand OK39.43+23.2221.35
9Jørn StordalenOK Sør55.03+38.4229.55

H 60-

1 840 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per W. TorgersenOddersjaa SSK19.1810.29
1John HansenKristiansand OK19.1810.29
3Erik HodneOddersjaa SSK20.40+1.2211.13
4Stein CowardOK Sør20.46+1.2811.17
5Dagfinn HaarrOddersjaa SSK23.26+4.0812.44
6Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen26.24+7.0614.20
7Sigmund SalthaugKristiansand OK30.48+11.3016.44

H-16N

1 570 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage BjorvandOddersjaa SSK26.5617.09
2Jakob JohannesenKristiansand OK34.36+7.4022.02
3Magnus Hennig LundeOK Sør40.15+13.1925.38
4Lars KostølKristiansand OK40.39+13.4325.53
5Isak KvarsteinKristiansand OK55.31+28.3535.21
6Aksel KvarsteinKristiansand OK55.35+28.3935.24

H 70-

1 840 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun KjøstvedtIL Høvdingen30.5016.45
2Magne MoyOK Sør32.00+1.1017.23
3Bjørn A. SchouOK Sør33.08+2.1818.00
4Einar JørundlandOK Sør39.30+8.4021.28

H17N

1 570 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bart VergeylenKristiansand OK23.2014.51

H-bedr

1 840 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oluf BøckmanNikkelverket BIL16.599.13
2Rune SkogerbøIL Vindbjart19.12+2.1310.26
3Nils Gunnar GjelstenNikkelverket BIL19.13+2.1410.26
4Bjarne FærestrandBroadnet19.23+2.2410.32
5Harald EikNikkelverket BIL20.21+3.2211.03
6Reidar SæstadDNB22.07+5.0812.01
0Thorbjørn VærpPoint Takendiskvalifisert

D-16N

1 840 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sereina SnerthammerKristiansand OK26.5914.39
0Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OKdiskvalifisert

D12

1 840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK31.1116.56

D-bedr

1 840 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteNikkelverket BIL19.2210.31
0Adriana EikNikkelverket BILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor