Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Høst 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Høst 3
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 5 september 2017

D 13-14

2 180 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK23.1410.39

D 15-16

2 180 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK22.4510.26
0Tuva HepburnKristiansand OKdiskvalifisert

D 17-

2 180 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone WigemyrOddersjaa SSK18.018.15
2Hege Hennig LundeOK Sør21.07+3.069.41
3Målfrid KonstKristiansand OK21.33+3.329.53
4Benedicte BeckmannKristiansand OK21.47+3.469.59
5Gro BørteKristiansand OK23.14+5.1310.39
6Nina Marie UndelandSturla, IF24.46+6.4511.21
7Heidi Fidje AndersenOK Sør24.49+6.4811.23
8Gro EideOK Sør27.34+9.3312.38
9Trine EskelandOK Sør28.36+10.3513.07
10Hildegunn R. BøckmanKristiansand OK28.52+10.5113.14

D 50-

2 180 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild HaldKristiansand OK24.3311.15
2Inger ReinhartsenKristiansand OK25.45+1.1211.48
3Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen29.28+4.5513.31
4Anne Karin RibeKristiansand OK31.58+7.2514.39
Unni MyhreOddersjaa SSKbrutt

D 60-

2 180 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadOddersjaa SSK23.0310.34
2Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK28.49+5.4613.13
3Elin Glad BalchenOddersjaa SSK29.34+6.3113.33
4Kirsten SalthaugKristiansand OK31.56+8.5314.38
5Signe HeivollSøgne og Songdalen OK32.05+9.0214.43
6Solveig SchouOK Sør35.10+12.0716.07

H 13-14

2 180 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve Børte NomelandKristiansand OK17.298.01

H 15-16

2 180 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David RundeKristiansand OK15.597.19
2Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK17.16+1.177.55
3Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK18.11+2.128.20
4Erlend Odd BergeKristiansand OK20.04+4.059.12

H 17-

2 180 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard DanielsenKristiansand OK13.486.19
2Magnar Stav JohanssenOK Sør15.46+1.587.13
3Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK15.49+2.017.15
4Espen Refsnes CowardOK Sør17.04+3.167.49
5Eirik Glad BalchenOddersjaa SSK17.06+3.187.50
6Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK17.14+3.267.54
7Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK17.37+3.498.04
8Yngve VetrhusSøgne og Songdalen OK17.45+3.578.08
9Svein SundeSøgne og Songdalen OK17.57+4.098.14
10Bjørnar KregnesKristiansand OK18.05+4.178.17
11Stein-Erik ScheieOK Sør18.15+4.278.22
12Kjell Arne HålandOK Sør18.35+4.478.31
13Morten CowardOK Sør18.59+5.118.42
14Magnus Frestad NygaardViaNova BIL22.21+8.3310.15
15Frode JensenOddersjaa SSK23.50+10.0210.55

H 50-

2 180 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fred-Arne SivertsenKristiansand OK17.127.53
2Kyrre EllefsenOK Sør19.25+2.138.54
3Harald VingerhagenKristiansand OK19.57+2.459.09
4Jan BlandkjennKristiansand OK20.43+3.319.30
5Terje WoldOK Sør21.39+4.279.55
6Kristen RibeKristiansand OK21.53+4.4110.02
7Øivind SæbøKristiansand OK22.04+4.5210.07
8Jørn StordalenOK Sør28.53+11.4113.14

H 60-

2 180 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per W. TorgersenOddersjaa SSK18.468.36
2Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK18.54+0.088.40
3John HansenKristiansand OK18.56+0.108.41
4Dagfinn HaarrOddersjaa SSK22.00+3.1410.05
5Erik HodneOddersjaa SSK22.24+3.3810.16
6Per LarsenKristiansand OK24.11+5.2511.05
7Kåre JacobsenOK Sør26.01+7.1511.56
8Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen28.25+9.3913.02
9Sigmund BergKristiansand OK31.08+12.2214.16

H-16N

1 560 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isak KvarstenKristiansand OK16.1210.23
2Brage BjorvandOddersjaa SSK16.30+0.1810.34
3Lars KostølKristiansand OK17.06+0.5410.57
4Peter Stav JohanssenOK Sør17.46+1.3411.23
5Magnus Hennig LundeOK Sør21.54+5.4214.02

H 70-

2 180 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun KjøstvedtIL Høvdingen27.3912.41
2Bjørn A. SchouOK Sør29.14+1.3513.24
3Magne MoyOK Sør30.11+2.3213.50

H12

2 180 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob JohannessenKristiansand OK38.5317.50

H-bedr

2 180 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oluf BøckmanNikkelverket BIL17.418.06
2Bjarne FærestrandBroadnet18.51+1.108.38
3Nils Gunnar GjelstenNikkelverket BIL20.16+2.359.17
4Harald EikNikkelverket BIL20.18+2.379.18
5Reidar SæstadDNB22.05+4.2410.07
0Rune SkogerbøIL Vindbjartdiskvalifisert
0Jack BjørnsenLøplabbetdiskvalifisert

D-16N

1 560 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sereina SnerthammerKristiansand OK22.2514.22

D12

2 180 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne TønnesenOK Sør27.3112.37
2Selma WhiteSøgne og Songdalen OK27.57+0.2612.49

D-bedr

2 180 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteNikkelverket BIL19.198.51
2Adriana EikNikkelverket BIL37.44+18.2517.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor