Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Høst 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Høst 2
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 29 august 2017

D 13-14

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK22.3810.46
2Tina BoothKristiansand OK30.26+7.4814.29

D 15-16

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK17.078.09
2Sigrid EkelandOddersjaa SSK20.29+3.229.45
3Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK27.53+10.4613.16
4Tuva HepburnKristiansand OK28.42+11.3513.40

D 17-

2 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gro EideOK Sør22.4910.51
2Gro BørteKristiansand OK23.37+0.4811.14
3Nina Marie UndelandSturla, IF26.38+3.4912.40
4Hildegunn R. BøckmanKristiansand OK28.12+5.2313.25
5Torun LynnebakkenKristiansand OK33.31+10.4215.57
Inger SkjæveslandIF Traumadiskvalifisert

D 50-

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen28.2513.31
0Inger ReinhartsenKristiansand OKdiskvalifisert

D 60-

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadOddersjaa SSK26.2312.33
2Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK29.26+3.0314.00
3Signe HeivollSøgne og Songdalen OK32.32+6.0915.29
4Kirsten SalthaugKristiansand OK32.42+6.1915.34
5Elin Glad BalchenOddersjaa SSK39.00+12.3718.34

D 70-

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK36.5517.34
2Gudveig JørundlandOK Sør40.16+3.2119.10

H 13-14

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK16.367.54
2Vetle BergKristiansand OK20.47+4.119.53
3Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK22.39+6.0310.47
0Trygve Børte NomelandKristiansand OKdiskvalifisert

H 15-16

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David RundeKristiansand OK14.026.40
2Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK18.18+4.168.42

H 17-

2 100 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard DanielsenKristiansand OK11.315.29
2Håvard IrgensKristiansand OK12.20+0.495.52
3Ståle GjelstenKristiansand OK12.23+0.525.53
4Sergej PopovKristiansand OK14.08+2.376.43
5Stein-Erik ScheieOK Sør14.46+3.157.01
6Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK15.45+4.147.30
7Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK16.24+4.537.48
8Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK16.29+4.587.50
9Magnus Frestad NygaardViaNova BIL16.47+5.167.59
10Morten CowardOK Sør16.57+5.268.04
11Eirik Glad BalchenOddersjaa SSK17.23+5.528.16
12Yngve VetrhusSøgne og Songdalen OK17.40+6.098.24
13Jørgen VisterHalden SK17.43+6.128.26
14Espen Refsnes CowardOK Sør17.53+6.228.30
15Magnar Stav JohanssenOK Sør18.00+6.298.34
16Lasse HodneOddersjaa SSK20.00+8.299.31
17Bjørnar KregenesKristiansand OK21.21+9.5010.10
18Kjell Arne HålandOK Sør28.24+16.5313.31
0Christian BøenKristiansand OKdiskvalifisert
Frode BalchenOddersjaa SSKdiskvalifisert

H 50-

2 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Olav NærestadIF Trauma16.047.39
2Jan BlandkjennKristiansand OK19.21+3.179.12
3Fred-Arne SivertsenKristiansand OK20.56+4.529.58
4Harald VingerhagenKristiansand OK21.44+5.4010.20
5Fredrik B. OrdingIL Høvdingen23.20+7.1611.06
6Robert CowardOK Sør24.23+8.1911.36
7Jan EideOK Sør25.15+9.1112.01
8Terje WoldOK Sør25.26+9.2212.06
9Helge KristensenOK Sør27.58+11.5413.19
10Jørn StordalenOK Sør31.06+15.0214.48
0Øivind SæbøKristiansand OKdiskvalifisert

H 60-

2 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per W. TorgersenOddersjaa SSK19.589.30
2Stein CowardOK Sør21.41+1.4310.19
3Erik HodneOddersjaa SSK21.44+1.4610.20
4Dagfinn HaarrOddersjaa SSK21.58+2.0010.27
5Per LarsenKristiansand OK25.41+5.4312.13
6Sigmund SalthaugKristiansand OK27.01+7.0312.51
7Magne Reier JørgensenKristiansand OK27.36+7.3813.08
8Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen28.42+8.4413.40
0Frank Glad BalchenOddersjaa SSKdiskvalifisert

H-16N

1 390 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isak KvarsteinKristiansand OK12.519.14
2Peter Stav JohanssenOK Sør13.34+0.439.45
3Torje Breiteig BergKristiansand OK13.52+1.019.58
4Jakob JohannessenKristiansand OK15.06+2.1510.51
5Brage BjorvandOddersjaa SSK15.27+2.3611.06
6Magnus Hennig LundeOK Sør16.37+3.4611.57

H 70-

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun KjøstvedtIL Høvdingen28.4613.41
2Magne MoyOK Sør29.22+0.3613.59
3Halvard VesterhusIL Høvdingen31.34+2.4815.01
4Einar JørundlandOK Sør37.37+8.5117.54

H12

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vebjørn BergKristiansand OK24.5711.52

H-bedr

2 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jack BjørnsenLøplabbet16.057.39
2Oluf BøckmanNikkelverket BIL16.10+0.057.41
3Bjarne FærestrandBroadnet17.35+1.308.22
4Tor ÅmdalKristiansand OK17.54+1.498.31
5Thorbjørn VærpPoint Taken19.20+3.159.12
6Harald EikNikkelverket BIL19.50+3.459.26
7Geir KristiansenKristiansand OK19.56+3.519.29
8Reidar SæstadDNB21.03+4.5810.01
0Nils Gunnar GjelstenNikkelverket BILdiskvalifisert

D-16N

1 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sereina SnerthammerKristiansand OK15.3811.14
2Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OK21.06+5.2815.10
3Adeline Repstad SlettebøKristiansand OK32.46+17.0823.34

D12

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK38.1518.12

D-bedr

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteNikkelverket BIL17.368.22
2Adriana EikNikkelverket BIL34.03+16.2716.12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor