Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Høst 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Høst 1
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 22 august 2017

D 13-14

1 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tina BoothKristiansand OK32.0218.18

D 15-16

1 750 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie ChristiansenKristiansand OK18.1010.22
2Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK18.13+0.0310.24
3Sigrid EkelandOddersjaa SSK20.31+2.2111.43
4Tuva HepburnKristiansand OK23.12+5.0213.15
5Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK25.54+7.4414.48

D 17-

1 750 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenKristiansand OK12.467.17
2Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK16.38+3.529.30
3Hege Hennig LundeOK Sør17.23+4.379.56
4Målfrid KonstKristiansand OK18.48+6.0210.44
5Gro BørteKristiansand OK19.52+7.0611.21
5Heidi Fidje AndersenOK Sør19.52+7.0611.21
7Siri Thortveit MyhreKristiansand OK20.09+7.2311.30
8Inga Vestøl StødleKristiansand OK21.50+9.0412.28
9Linn-Carina DalandKristiansand OK22.45+9.5913.00
10Gro EideOK Sør24.43+11.5714.07
Silje BøenKristiansand OKdiskvalifisert

D 50-

1 750 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger ReinhartsenKristiansand OK20.0711.29
2Ragnhild HaldKristiansand OK20.29+0.2211.42
3Unni MyhreOddersjaa SSK22.08+2.0112.38

D 60-

1 750 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK23.2613.23
2Kirsten SalthaugKristiansand OK27.45+4.1915.51
3Elin Glad BalchenOddersjaa SSK28.18+4.5216.10
4Signe HeivollSøgne og Songdalen OK30.13+6.4717.16

D 70-

1 750 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK29.3116.52
2Gudveig JørundlandOK Sør35.03+5.3220.01

H 13-14

1 750 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK14.568.32
2Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK18.45+3.4910.42
3Vetle BergKristiansand OK30.45+15.4917.34
0Trygve Børte NomelandKristiansand OKdiskvalifisert

H 15-16

1 750 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David RundeKristiansand OK12.537.21
2Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK14.35+1.428.20
3Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK16.24+3.319.22
4Erlend Odd BergeKristiansand OK17.41+4.4810.06
5Odd-Anton HermansenKristiansand OK18.35+5.4210.37
0Sander LindevikKristiansand OKdiskvalifisert

H 17-

1 750 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian BøenKristiansand OK11.196.28
1Ståle GjelstenKristiansand OK11.196.28
3Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK12.59+1.407.25
4Gaute FriestadKristiansand OK13.50+2.317.54
5Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK14.59+3.408.33
6Stein-Erik ScheieOK Sør15.23+4.048.47
7Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK15.36+4.178.54
8Kjell Arne HålandOK Sør15.49+4.309.02
9Yngve VetrhusSøgne og Songdalen OK16.40+5.219.31
10Jonas MyhreKristiansand OK16.59+5.409.42
11Morten CowardOK Sør17.40+6.2110.05
11Magnus Frestad NygaardNOTEAM17.40+6.2110.05
13Bjørnar KregnesKristiansand OK18.20+7.0110.28
14Lasse HodneOddersjaa SSK19.16+7.5711.00
15Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse23.12+11.5313.15
16Steinar SundeSøgne og Songdalen OK24.10+12.5113.48

H 50-

1 750 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan BlandkjennKristiansand OK16.139.16
2Fred-Arne SivertsenKristiansand OK17.04+0.519.45
3Øivind SæbøKristiansand OK17.45+1.3210.08
4Kyrre EllefsenOK Sør18.02+1.4910.18
5Harald VingerhagenKristiansand OK18.06+1.5310.20
6Ole-Herman CappelenHisøy OK20.24+4.1111.39
7Jan EideOK Sør21.41+5.2812.23
8Robert CowardOK Sør23.20+7.0713.20
9Bjørn A FriestadKristiansand OK26.52+10.3915.21
10Olav KjetsaaOtra IL31.55+15.4218.14
0Terje WoldOK Sørdiskvalifisert
0Arild KnutsenSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

H 60-

1 750 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frank Glad BalchenOddersjaa SSK16.439.33
2Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK19.35+2.5211.11
3Stein CowardOK Sør20.30+3.4711.42
4Per LarsenKristiansand OK21.44+5.0112.25
5Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen23.31+6.4813.26
6Sigmund SalthaugKristiansand OK23.33+6.5013.27
7Erik HodneOddersjaa SSK27.03+10.2015.27
0Øystein HalvorsenKristiansand OKdiskvalifisert

H-16N

1 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage BjorvandOddersjaa SSK16.4411.57
2Lars KostølKristiansand OK16.48+0.0412.00
3Magnus Hennig LundeOK Sør19.52+3.0814.11
4Fredrik IglebækOK Sør20.32+3.4814.40

H 70-

1 750 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun KjøstvedtIL Høvdingen22.3812.56
2Magne MoyOK Sør27.24+4.4615.39
0Einar JørundlandOK Sørdiskvalifisert

H12

1 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vebjørn BergKristiansand OK22.4412.59

H-bedr

1 750 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oluf BøckmanNikkelverket BIL15.378.55
2Jack BjørnsenLøplabbet16.01+0.249.09
3Bjarne FærestrandBroadnet16.02+0.259.09
4Thorbjørn VærpPoint Taken17.33+1.5610.01
5Harald EikNikkelverket BIL18.39+3.0210.39
6Øystein MosfjellKristiansand Kommune19.18+3.4111.01
7Geir KristiansenKristiansand OK19.39+4.0211.13
Tor H ChristiansenFylkesmannendiskvalifisert

D-16N

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK12.509.10

D12

1 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Hanne TønnesenOK Sørdiskvalifisert

D17N

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hildegunn R. BøckmanKristiansand OK11.208.05

D-bedr

1 750 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteNikkelverket BIL16.579.41
2Adriana EikNikkelverket BIL29.50+12.5317.02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor