Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsmesterskapet Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsmesterskapet Mellomdistanse
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / IL Vindbjart / Vest-Agder
Dato: søndag 27 august 2017

D -10

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering39.2228.07
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK36.5126.19

D 11-12N

1 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sandra Sofie TømtIL Imås35.5632.40

D 13-14

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering22.0713.49
2Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering23.08+1.0114.27
3Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering27.29+5.2217.10
4Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK34.44+12.3721.42
5Tina BoothKristiansand OK50.12+28.0531.22
6Maria KostølKristiansand OK56.06+33.5935.03

D 15-16

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid EkelandOddersjaa SSK27.0315.01
2Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK29.59+2.5616.39

D 17-20

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK30.4712.18
2Inga Vestøl StødleKristiansand OK41.56+11.0916.46

D 21-

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering37.1311.37
2Christina WhiteSøgne og Songdalen OK41.32+4.1912.58
3Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK42.05+4.5213.09
Janne ThygesenIK Grane Arendal Orienteringikke startet

D 45-

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benedicte BeckmannKristiansand OK45.3518.14
2Mari Reiersen JensenBirkenes IL55.31+9.5622.12

D 55-

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mette MestadTorridal IL24.4213.43
2Bente MestadTorridal IL26.57+2.1514.58
3Siri BjorvandBirkenes IL26.58+2.1614.58

D 70-

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg BøbelIL Imås40.0625.03

D 75-

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gudveig JørundlandOK Sør46.1628.55

H -10

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lars KostølKristiansand OK36.2025.57

H 11-12

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Kristian Omdal TharaldsenIL Vindbjart33.5424.12

H 13-14

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK21.5113.39
2Henrik Andreas TømtIL Imås39.54+18.0324.56
Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjartdiskvalifisert
Trygve Børte NomelandKristiansand OKikke startet

H 15-16

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David RundeKristiansand OK23.319.24
2Anders VestølVegårshei IL23.40+0.099.28
3Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL24.14+0.439.41
4Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK30.27+6.5612.10
5Erlend Odd BergeKristiansand OK32.20+8.4912.56
6Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering38.27+14.5615.22

H 17-A kort

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birger SørlieIL Vindbjart41.0916.27
2Svein EidetIL Vindbjart1.05.38+24.2926.15

H 17-B

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik HodnemyrIL Vindbjart23.5914.59
2Tony HalsallOtra IL27.11+3.1216.59
3Audun KjøstvedtIL Høvdingen39.38+15.3924.46

H 17-20

3 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sebastian DalandKristiansand OK25.247.56
2Marius AurebekkKristiansand OK29.16+3.529.08
3Einar EkelandOddersjaa SSK33.53+8.2910.35
4Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK37.09+11.4511.36
5Even FossumIK Grane Arendal Orientering37.58+12.3411.51
6John RundeKristiansand OK47.46+22.2214.55

H 21-

4 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian BøenKristiansand OK32.098.02
2Ståle GjelstenKristiansand OK35.36+3.278.54
3Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK36.01+3.529.00
4Jostein MoeTorridal IL38.54+6.459.43
5Sergej PopovKristiansand OK42.53+10.4410.43
6Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK43.09+11.0010.47
7Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK45.54+13.4511.28
8Kjell Arne HålandOK Sør51.27+19.1812.51
9Jack BjørnsenKristiansand OK52.13+20.0413.03
10Stein-Erik ScheieOK Sør52.43+20.3413.10
11Svein WigemyrOddersjaa SSK53.30+21.2113.22
12Ørjan Svaland AasKristiansand OK1.03.57+31.4815.59
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orienteringikke startet
Petter Marki ErichsenKristiansand OKikke startet

H 45-

3 200 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne BujordetKristiansand OK37.2911.42
2Fred-Arne SivertsenKristiansand OK39.04+1.3512.12
3Oluf BøckmanKristiansand OK45.23+7.5414.10
4Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering47.59+10.3014.59
5Jon Terje EkelandOddersjaa SSK49.42+12.1315.31
6Ole Petter VestølVegårshei IL50.11+12.4215.40
7Inge HaugeHisøy OK52.58+15.2916.33
8Paul Christian JensenBirkenes IL53.32+16.0316.43
9Per Kristian TømtIL Imås59.00+21.3118.26
10Pål RundeKristiansand OK1.00.23+22.5418.52
11Egil FossumIK Grane Arendal Orientering1.02.33+25.0419.32
12Ove KjetsåOtra IL1.03.31+26.0219.50
Svein Knutsson NomelandKristiansand OKikke startet

H 55-

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John HansenKristiansand OK31.4312.41
2Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK32.42+0.5913.04
3Kjell Magne NordviGrue IL35.44+4.0114.17
4Jon BjørgumIL Vindbjart53.10+21.2721.16
5Per LarsenKristiansand OK58.28+26.4523.23
Dag MoeKristiansand OKdiskvalifisert
Kjell SandåkerIL Imåsikke startet

H 65-

1 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSK22.2212.25
2Frank Glad BalchenOddersjaa SSK26.09+3.4714.31
3Øyvin SimonsenIL Imås28.04+5.4215.35
4Widar Taxth LølandHisøy OK28.12+5.5015.40
5Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen29.34+7.1216.25
6Trygve LølandBirkenes IL31.29+9.0717.29
7Magne MoyOK Sør35.26+13.0419.41
8Halvard VesterhusIL Høvdingen36.25+14.0320.13

H 75-

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild TelstøIL Vindbjart34.3121.34
2Einar JørundlandOK Sør38.53+4.2224.18
Knut SkjævelandGanddal ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor