Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsmesterskapet Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsmesterskapet Langdistanse
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / IL Vindbjart / Vest-Agder
Dato: lørdag 26 august 2017

D -10

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OK1.17.4835.21
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK1.05.0529.35

D 11-12N

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering28.3120.22
2Marte Wold SundeSøgne og Songdalen OK55.28+26.5739.37

D 13-14

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering36.2414.33
2Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering38.29+2.0515.23
3Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering41.38+5.1416.39
4Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK55.11+18.4722.04

D 15-16

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid EkelandOddersjaa SSK52.3316.25
2Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK54.19+1.4616.58
3Mia HirschIF Trauma1.23.40+31.0726.08

D 17-A kort

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK1.16.0723.47

D 17-B

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Marie EkelandOddersjaa SSK1.11.0828.27

D 17-C

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Else MoeTorridal IL1.29.1040.31
Margit Eline SkytterholmIL Vindbjartdiskvalifisert

D 17-20

3 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK53.1314.00
2Inga Vestøl StødleKristiansand OK1.40.06+46.5326.20

D 21-

6 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1.21.1513.06
2Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.24.12+2.5713.34
3Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK1.27.20+6.0514.05
4Siri Thortveit MyhreKristiansand OK1.53.21+32.0618.16

D 55-

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bente MestadTorridal IL53.3716.45
2Mette MestadTorridal IL57.35+3.5817.59
Marion Payne BirdGuildford Orienteersdiskvalifisert

D 70-

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gudveig JørundlandOK Sør1.10.3028.12
2Ingeborg BøbelIL Imås1.19.31+9.0131.48
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

H -10

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lars KostølKristiansand OK1.02.1628.18

H 11-12

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik PyttenKristiansand OK54.2224.42
Ole Kristian Omdal TharaldsenIL Vindbjartdiskvalifisert

H 11-12N

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian ÅnonsenØyestad IF allianse24.5617.48
2Sigurd Wold SundeSøgne og Songdalen OK32.34+7.3823.15

H 13-14

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK28.1711.18
2Trygve Børte NomelandKristiansand OK29.43+1.2611.53
3Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart1.05.34+37.1726.13

H 15-16

3 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David RundeKristiansand OK38.4510.11
2Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL39.47+1.0210.28
3Anders VestølVegårshei IL39.48+1.0310.28
4Magnus MosfjellBirkenes IL50.39+11.5413.19
5Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering56.07+17.2214.46
6Erlend Odd BergeKristiansand OK59.44+20.5915.43
7Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK1.09.38+30.5318.19

H 17-A kort

3 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse1.05.2017.11
2Jonas MyhreKristiansand OK1.05.53+0.3317.20
3Ove KjetsåOtra IL1.15.02+9.4219.44
4Rune SkogerbøIL Vindbjart1.15.30+10.1019.52
5Pål RundeKristiansand OK1.20.03+14.4321.03
Geir Henrik HirschIF Traumabrutt
Fredrik Monrad OlsenFlosta ILikke startet

H 17-B

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øivind StenstadOddersjaa SSK41.3416.37
2Tony HalsallOtra IL50.08+8.3420.03
Morten CowardOK Sørdiskvalifisert

H 17-20

6 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sebastian DalandKristiansand OK59.079.32
2Marius PyttenKristiansand OK1.01.58+2.519.59
3Kristian PyttenKristiansand OK1.14.16+15.0911.58
4Even FossumIK Grane Arendal Orientering1.30.33+31.2614.36
5Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1.31.57+32.5014.49
6John RundeKristiansand OK1.36.10+37.0315.30
Marius AurebekkKristiansand OKdiskvalifisert
Einar EkelandOddersjaa SSKikke startet

H 21-

9 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering1.24.419.24
2Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK1.29.08+4.279.54
3Ståle GjelstenKristiansand OK1.31.21+6.4010.09
4Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK1.36.49+12.0810.45
5Sergej PopovKristiansand OK1.37.06+12.2510.47
6Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK1.38.29+13.4810.56
7Jostein MoeTorridal IL1.42.44+18.0311.24
8Ørjan Svaland AasKristiansand OK1.44.06+19.2511.34
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OKdiskvalifisert

H 35-

6 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ulrik ThistedKristiansand OK1.18.0712.35
2Stein-Erik ScheieOK Sør1.18.23+0.1612.38
3Kjell Arne HålandOK Sør1.20.56+2.4913.03
4Svein SundeSøgne og Songdalen OK1.22.10+4.0313.15

H 45-

6 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola SløgedalMarnardal IL1.26.0413.52
2Oluf BøckmanKristiansand OK1.28.39+2.3514.17
3Fred-Arne SivertsenKristiansand OK1.35.27+9.2315.23
4Inge HaugeHisøy OK1.44.34+18.3016.51
5Roar MyhreKristiansand OK1.52.30+26.2618.08
6Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering1.52.37+26.3318.09
7Egil FossumIK Grane Arendal Orientering1.55.07+29.0318.34
Jesse WhiteSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
Jon Terje EkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert

H 55-

3 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag MoeKristiansand OK46.0212.06
2Steinar AasBirkenes IL47.21+1.1912.27
3Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK47.54+1.5212.36
4Øivind SæbøKristiansand OK50.02+4.0013.10
5Jack BjørnsenKristiansand OK53.20+7.1814.02
6Svein WigemyrOddersjaa SSK56.02+10.0014.44
7Per LarsenKristiansand OK1.30.26+44.2423.47
Kjell SandåkerIL Imåsikke startet

H 65-

3 200 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSK47.4014.53
2Frank Glad BalchenOddersjaa SSK54.17+6.3716.57
3Stein CowardOK Sør56.34+8.5417.40
4Øyvin SimonsenIL Imås56.53+9.1317.46
5Trygve LølandBirkenes IL1.04.20+16.4020.06
6Magne MoyOK Sør1.18.13+30.3324.26
Arne Kristian SkiftenesIL Imåsdiskvalifisert
Widar Taxth LølandHisøy OKdiskvalifisert
Audun KjøstvedtIL Høvdingendiskvalifisert
Floke BredlandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
Tor Svein LangåsOddersjaa SSKdiskvalifisert
Finn Ole HonnemyrIL Vindbjartdiskvalifisert

H 75-

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut SkjævelandGanddal IL53.5921.35
2Arild TelstøIL Vindbjart1.04.46+10.4725.54
Oddbjørn HjetlandKristiansand OKdiskvalifisert
Einar JørundlandOK Sørdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor