Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Vår 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Vår 2
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 25 april 2017

Broadnet

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Bjarne FærestrandH-bedr (8)21.11+2.5910.16

Byåsen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Maja BergerD 17- (14)21.30+6.0510.26

IL Høvdingen

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Audun KjøstvedtH 70- (6)28.24+4.5313.47
3Anita Wiberg GjelstenD 50- (3)31.59+5.4515.31
4Terje RøsnesH 50- (8)20.44+4.0110.03
5Svein Olav SyvertsenH 60- (14)24.10+3.3711.43
Anette RøsnesD 50- (3)brutt
Elise RøsnesD 17- (14)brutt

IL Vindbjart

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Arild TelstøH 70- (6)36.37+13.0617.46

Kristiansand kommune

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Øystein MosfjeldH-bedr (8)26.29+8.1712.51

Kristiansand OK

41 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Brage TakleH 13-14 (2)17.418.35
1Jan BlandkjennH 50- (8)16.438.06
1Christiane Ruud BøckmanD 15-16 (5)20.5610.09
1John HansenH 60- (14)20.339.58
1Vegard DanielsenH 17- (16)12.095.53
2Serina WigemyrD-16N (3)24.55+1.1616.36
2Trygve Børte NomelandH 13-14 (2)19.52+2.119.38
2Tina BoothD 13-14 (2)39.15+10.1019.03
2Pau Llorens CaellasH 17- (16)14.17+2.086.56
2Simon Beckmann KristiansenH 15-16 (6)18.46+1.499.06
2Fred-Arne SivertsenH 50- (8)18.18+1.358.53
2Åse Reidun KregnesD 50- (3)27.43+1.2913.27
3Lars KostølH-16N (4)27.01+7.5918.00
3Ida AurebekkD 17- (14)21.05+5.4010.14
3Marius PyttenH 17- (16)14.29+2.207.01
3Tuva HepburnD 15-16 (5)29.18+8.2214.13
3Odd-Anton HermansenH 15-16 (6)20.38+3.4110.00
3Øyvind TorgersenH 60- (14)22.08+1.3510.44
3Tor ÅmdalH 50- (8)18.25+1.428.56
4Øystein HalvorsenH 60- (14)22.16+1.4310.48
4Erlend Odd BergeH 15-16 (6)25.57+9.0012.35
4Johannes Bakke AashamarH 17- (16)14.50+2.417.12
5Geir KristiansenH-bedr (8)23.14+5.0211.16
5Harald VingerhagenH 50- (8)21.22+4.3910.22
5Målfrid KonstD 17- (14)22.05+6.4010.43
6Martin HaugenH 15-16 (6)30.02+13.0514.34
6Gro BørteD 17- (14)22.30+7.0510.55
7Marius AurebekkH 17- (16)17.25+5.168.27
7Benedicte BeckmannD 17- (14)24.35+9.1011.56
7Bjørn A FriestadH 50- (8)33.08+16.2516.05
8Sigmund BergH 60- (14)32.08+11.3515.35
8Håvar Birkeland StormoenH 17- (16)17.28+5.198.28
10Inga Vestøl StødleD 17- (14)27.57+12.3213.34
12Una Glende JansonD 17- (14)30.39+15.1414.52
12Jonas MyhreH 17- (16)20.56+8.4710.09
0Kristian PyttenH 17- (16)diskvalifisert
0Ingrid Elise VingerrhagenD 15-16 (5)diskvalifisert
0Julie felicia ChristiansenD 15-16 (5)diskvalifisert
0Magne Reier JørgensenH 60- (14)diskvalifisert
0Vegard MyhreH 17- (16)diskvalifisert
Reidar SæstadH-bedr (8)diskvalifisert

Nikkelverket BIL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Oluf BøckmanH-bedr (8)18.128.50
4Harald EikH-bedr (8)22.00+3.4810.40
6Nils Gunnar GjelstenH-bedr (8)25.00+6.4812.08
0Christina WhiteD-bedr (1)diskvalifisert

Oddersjaa SSK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Martin Øverøyen BalchenH-16N (4)19.0212.41
1Siri ØkstadD 60- (3)27.1513.13
1Ole Gunnar Lund JensenH 15-16 (6)16.578.13
1Unni MyhreD 50- (3)26.1412.44
1Tone WigemyrD 17- (14)15.257.29
2Brage BjorvandH-16N (4)19.56+0.5413.17
2Janne BjorvandD 17- (14)20.28+5.039.56
2Sigrid EkelandD 15-16 (5)24.26+3.3011.51
7Dagfinn HaarrH 60- (14)24.36+4.0311.56
8Kristin D AuslandD 17- (14)25.16+9.5112.15
11Magne TaulerH 60- (14)38.09+17.3618.31
0Erik HodneH 60- (14)diskvalifisert

OK Sør

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hanne TønnesenD-16N (3)23.3915.46
2Stein CowardH 60- (14)22.02+1.2910.41
2Solveig SchouD 60- (3)34.11+6.5616.35
3Bjørn A. SchouH 70- (6)29.14+5.4314.11
4Magnus Hennig LundeH-16N (4)27.24+8.2218.16
5Erlend Fidje AndersenH 15-16 (6)27.05+10.0813.08
5Einar JørundlandH 70- (6)38.46+15.1518.49
6Jostein KorsvikH 60- (14)24.14+3.4111.45
6Robert CowardH 50- (8)23.05+6.2211.12
6Magne MoyH 70- (6)41.39+18.0820.13
8Jan EideH 50- (8)36.02+19.1917.29
9Terje UlebergH 60- (14)33.16+12.4316.08
9Heidi Fidje AndersenD 17- (14)26.29+11.0412.51
9Kjell Arne HålandH 17- (16)18.29+6.208.58
11Trine EskelandD 17- (14)30.36+15.1114.51
12Jan Tore JørgensenH 60- (14)39.32+18.5919.11
13Gro EideD 17- (14)32.44+17.1915.53
13Morten CowardH 17- (16)21.27+9.1810.24
14Espen CowardH 17- (16)23.04+10.5511.11
0Hege Hennig LundeD 17- (14)diskvalifisert
0Gudveig JørundlandD 70- (2)diskvalifisert

Rambøll

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tor LohneH-bedr (8)19.39+1.279.32
3Kirsten SalthaugD 60- (3)36.27+9.1217.41
10Sigmund SalthaugH 60- (14)37.50+17.1718.21

Søgne og Songdalen OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Else-Margrethe BredlandD 70- (2)40.0419.26
1Astrid WhiteD 13-14 (2)29.0514.07
1Tore BerntsenH 70- (6)23.3111.24
3Selma WhiteD-16N (3)46.29+22.5030.59
5Kjell Erik RøislandH 17- (16)15.14+3.057.23
6Leiv-Terje ArnevikH 17- (16)15.59+3.507.45
10Svein SundeH 17- (16)19.28+7.199.26
11Ståle ThortveitH 17- (16)20.30+8.219.57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor