Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Vår 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Vår 2
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 25 april 2017

D 13-14

2 060 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK29.0514.07
2Tina BoothKristiansand OK39.15+10.1019.03

D 15-16

2 060 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK20.5610.09
2Sigrid EkelandOddersjaa SSK24.26+3.3011.51
3Tuva HepburnKristiansand OK29.18+8.2214.13
0Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OKdiskvalifisert
0Julie felicia ChristiansenKristiansand OKdiskvalifisert

D 17-

2 060 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone WigemyrOddersjaa SSK15.257.29
2Janne BjorvandOddersjaa SSK20.28+5.039.56
3Ida AurebekkKristiansand OK21.05+5.4010.14
4Maja BergerByåsen IL21.30+6.0510.26
5Målfrid KonstKristiansand OK22.05+6.4010.43
6Gro BørteKristiansand OK22.30+7.0510.55
7Benedicte BeckmannKristiansand OK24.35+9.1011.56
8Kristin D AuslandOddersjaa SSK25.16+9.5112.15
9Heidi Fidje AndersenOK Sør26.29+11.0412.51
10Inga Vestøl StødleKristiansand OK27.57+12.3213.34
11Trine EskelandOK Sør30.36+15.1114.51
12Una Glende JansonKristiansand OK30.39+15.1414.52
13Gro EideOK Sør32.44+17.1915.53
0Hege Hennig LundeOK Sørdiskvalifisert
Elise RøsnesIL Høvdingenbrutt

D 50-

2 060 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni MyhreOddersjaa SSK26.1412.44
2Åse Reidun KregnesKristiansand OK27.43+1.2913.27
3Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen31.59+5.4515.31
Anette RøsnesIL Høvdingenbrutt

D 60-

2 060 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadOddersjaa SSK27.1513.13
2Solveig SchouOK Sør34.11+6.5616.35
3Kirsten SalthaugRambøll36.27+9.1217.41

D 70-

2 060 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK40.0419.26
0Gudveig JørundlandOK Sørdiskvalifisert

H 13-14

2 060 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK17.418.35
2Trygve Børte NomelandKristiansand OK19.52+2.119.38

H 15-16

2 060 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK16.578.13
2Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK18.46+1.499.06
3Odd-Anton HermansenKristiansand OK20.38+3.4110.00
4Erlend Odd BergeKristiansand OK25.57+9.0012.35
5Erlend Fidje AndersenOK Sør27.05+10.0813.08
6Martin HaugenKristiansand OK30.02+13.0514.34

H 17-

2 060 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard DanielsenKristiansand OK12.095.53
2Pau Llorens CaellasKristiansand OK14.17+2.086.56
3Marius PyttenKristiansand OK14.29+2.207.01
4Johannes Bakke AashamarKristiansand OK14.50+2.417.12
5Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK15.14+3.057.23
6Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK15.59+3.507.45
7Marius AurebekkKristiansand OK17.25+5.168.27
8Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK17.28+5.198.28
9Kjell Arne HålandOK Sør18.29+6.208.58
10Svein SundeSøgne og Songdalen OK19.28+7.199.26
11Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK20.30+8.219.57
12Jonas MyhreKristiansand OK20.56+8.4710.09
13Morten CowardOK Sør21.27+9.1810.24
14Espen CowardOK Sør23.04+10.5511.11
0Kristian PyttenKristiansand OKdiskvalifisert
0Vegard MyhreKristiansand OKdiskvalifisert

H 50-

2 060 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan BlandkjennKristiansand OK16.438.06
2Fred-Arne SivertsenKristiansand OK18.18+1.358.53
3Tor ÅmdalKristiansand OK18.25+1.428.56
4Terje RøsnesIL Høvdingen20.44+4.0110.03
5Harald VingerhagenKristiansand OK21.22+4.3910.22
6Robert CowardOK Sør23.05+6.2211.12
7Bjørn A FriestadKristiansand OK33.08+16.2516.05
8Jan EideOK Sør36.02+19.1917.29

H 60-

2 060 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John HansenKristiansand OK20.339.58
2Stein CowardOK Sør22.02+1.2910.41
3Øyvind TorgersenKristiansand OK22.08+1.3510.44
4Øystein HalvorsenKristiansand OK22.16+1.4310.48
5Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen24.10+3.3711.43
6Jostein KorsvikOK Sør24.14+3.4111.45
7Dagfinn HaarrOddersjaa SSK24.36+4.0311.56
8Sigmund BergKristiansand OK32.08+11.3515.35
9Terje UlebergOK Sør33.16+12.4316.08
10Sigmund SalthaugRambøll37.50+17.1718.21
11Magne TaulerOddersjaa SSK38.09+17.3618.31
12Jan Tore JørgensenOK Sør39.32+18.5919.11
0Magne Reier JørgensenKristiansand OKdiskvalifisert
0Erik HodneOddersjaa SSKdiskvalifisert

H-16N

1 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Øverøyen BalchenOddersjaa SSK19.0212.41
2Brage BjorvandOddersjaa SSK19.56+0.5413.17
3Lars KostølKristiansand OK27.01+7.5918.00
4Magnus Hennig LundeOK Sør27.24+8.2218.16

H 70-

2 060 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK23.3111.24
2Audun KjøstvedtIL Høvdingen28.24+4.5313.47
3Bjørn A. SchouOK Sør29.14+5.4314.11
4Arild TelstøIL Vindbjart36.37+13.0617.46
5Einar JørundlandOK Sør38.46+15.1518.49
6Magne MoyOK Sør41.39+18.0820.13

H-bedr

2 060 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oluf BøckmanNikkelverket BIL18.128.50
2Tor LohneRambøll19.39+1.279.32
3Bjarne FærestrandBroadnet21.11+2.5910.16
4Harald EikNikkelverket BIL22.00+3.4810.40
5Geir KristiansenKristiansand OK23.14+5.0211.16
6Nils Gunnar GjelstenNikkelverket BIL25.00+6.4812.08
7Øystein MosfjeldKristiansand kommune26.29+8.1712.51
Reidar SæstadKristiansand OKdiskvalifisert

D-16N

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne TønnesenOK Sør23.3915.46
2Serina WigemyrKristiansand OK24.55+1.1616.36
3Selma WhiteSøgne og Songdalen OK46.29+22.5030.59

D-bedr

2 060 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Christina WhiteNikkelverket BILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor