Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Vår 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Vår 1
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 18 april 2017

Kristiansand OK

42 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Fabian JohannessenH-16N (8)28.45+5.5220.59
0Sereina SnerthammerD-16N (4)26.2619.17
0Kurt Kristian Willam ThistedH-16N (8)32.55+10.0224.01
0Bent Aaris Willam ThistedH-16N (8)29.56+7.0321.50
0Lars KostølH-16N (8)30.42+7.4922.24
1Trygve Børte NomelandH 13-14 (3)21.449.26
1Maria KostølD 13-14 (4)31.1113.33
1Christiane Ruud BøckmanD 15-16 (4)22.149.40
1Marius PyttenH 17- (19)14.536.28
1David RundeH 15-16 (5)16.407.14
1Jan BlandkjennH 50- (9)19.568.40
2Åse Reidun KregnesD 50- (5)29.10+1.4512.40
2Tina BoothD 13-14 (4)33.52+2.4114.43
2Oskar Salthaug MessenlienH 13-14 (3)32.50+11.0614.16
2Julie felicia ChristiansenD 15-16 (4)23.33+1.1910.14
2Odd-Anton HermansenH 15-16 (5)20.42+4.029.00
2Fred-Arne SivertsenH 50- (9)23.36+3.4010.15
2Vegard DanielsenH 17- (19)15.14+0.216.37
2John HansenH 60- (11)22.48+0.239.54
3Silje KregnesD 15-16 (4)26.05+3.5111.20
3Simon Beckmann KristiansenH 15-16 (5)22.29+5.499.46
3Christian BøenH 17- (19)15.50+0.576.53
3Ragnhild HaldD 50- (5)29.17+1.5212.43
4Øivind SæbøH 50- (9)24.50+4.5410.47
4Erlend Odd BergeH 15-16 (5)26.21+9.4111.27
4Inga Vestøl StødleD 17- (11)25.09+6.1210.56
4Petter Marki ErichsenH 17- (19)16.16+1.237.04
4Tuva HepburnD 15-16 (4)31.24+9.1013.39
4Maria StødleD 13-14 (4)57.10+25.5924.51
5Harald VingerhagenH 50- (9)25.28+5.3211.04
5Marius AurebekkH 17- (19)16.23+1.307.07
5Anne Karin RibeD 50- (5)44.48+17.2319.28
6Kristen RibeH 50- (9)26.22+6.2611.27
7Benedicte BeckmannD 17- (11)27.24+8.2711.54
8Kristian PyttenH 17- (19)19.54+5.018.39
9Una Glende JansonD 17- (11)35.27+16.3015.24
11Vetle Elias LynnebakkenH 17- (19)20.27+5.348.53
12Henrik Svaland AasH 17- (19)20.47+5.549.02
0Brage TakleH 13-14 (3)diskvalifisert
0Håvar Birkeland StormoenH 17- (19)diskvalifisert
Målfrid KonstD 17- (11)brutt
Ørjan Svaland AasH 17- (19)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor