Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Vår 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Vår 1
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 18 april 2017

Broadnet

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Bjarne FærestrandH-bedr (7)24.33+3.2210.40

DNB

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Reidar SæstadH-bedr (7)26.16+5.0511.25

IL Høvdingen

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Nils Egil JohannessenH 70- (8)32.12+0.1214.00
4Audun KjøstvedtH 70- (8)38.44+6.4416.50
4Anita Wiberg GjelstenD 50- (5)36.39+9.1415.56
5Hallvard VesterhusH 70- (8)38.50+6.5016.53
8Svein Olav SyvertsenH 60- (11)32.56+10.3114.19

IL Imås

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kari Timenes LaugenD 70- (3)27.3211.58
1Jan Petter LaugenH 70- (8)32.0013.54
6Øyvin SimonsenH 60- (11)29.15+6.5012.43

IL Vindbjart

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Guttorm RosendahlH 15-16 (5)34.35+17.5515.02
8Peter RosendahlH 70- (8)52.41+20.4122.54
15Rune SkogerbøH 17- (19)23.36+8.4310.15
17Olaf RosendahlH 17- (19)25.00+10.0710.52

Kristiansand OK

42 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Fabian JohannessenH-16N (8)28.45+5.5220.59
0Sereina SnerthammerD-16N (4)26.2619.17
0Kurt Kristian Willam ThistedH-16N (8)32.55+10.0224.01
0Bent Aaris Willam ThistedH-16N (8)29.56+7.0321.50
0Lars KostølH-16N (8)30.42+7.4922.24
1Trygve Børte NomelandH 13-14 (3)21.449.26
1Maria KostølD 13-14 (4)31.1113.33
1Christiane Ruud BøckmanD 15-16 (4)22.149.40
1Marius PyttenH 17- (19)14.536.28
1David RundeH 15-16 (5)16.407.14
1Jan BlandkjennH 50- (9)19.568.40
2Åse Reidun KregnesD 50- (5)29.10+1.4512.40
2Tina BoothD 13-14 (4)33.52+2.4114.43
2Oskar Salthaug MessenlienH 13-14 (3)32.50+11.0614.16
2Julie felicia ChristiansenD 15-16 (4)23.33+1.1910.14
2Odd-Anton HermansenH 15-16 (5)20.42+4.029.00
2Fred-Arne SivertsenH 50- (9)23.36+3.4010.15
2Vegard DanielsenH 17- (19)15.14+0.216.37
2John HansenH 60- (11)22.48+0.239.54
3Silje KregnesD 15-16 (4)26.05+3.5111.20
3Simon Beckmann KristiansenH 15-16 (5)22.29+5.499.46
3Christian BøenH 17- (19)15.50+0.576.53
3Ragnhild HaldD 50- (5)29.17+1.5212.43
4Øivind SæbøH 50- (9)24.50+4.5410.47
4Erlend Odd BergeH 15-16 (5)26.21+9.4111.27
4Inga Vestøl StødleD 17- (11)25.09+6.1210.56
4Petter Marki ErichsenH 17- (19)16.16+1.237.04
4Tuva HepburnD 15-16 (4)31.24+9.1013.39
4Maria StødleD 13-14 (4)57.10+25.5924.51
5Harald VingerhagenH 50- (9)25.28+5.3211.04
5Marius AurebekkH 17- (19)16.23+1.307.07
5Anne Karin RibeD 50- (5)44.48+17.2319.28
6Kristen RibeH 50- (9)26.22+6.2611.27
7Benedicte BeckmannD 17- (11)27.24+8.2711.54
8Kristian PyttenH 17- (19)19.54+5.018.39
9Una Glende JansonD 17- (11)35.27+16.3015.24
11Vetle Elias LynnebakkenH 17- (19)20.27+5.348.53
12Henrik Svaland AasH 17- (19)20.47+5.549.02
0Brage TakleH 13-14 (3)diskvalifisert
0Håvar Birkeland StormoenH 17- (19)diskvalifisert
Målfrid KonstD 17- (11)brutt
Ørjan Svaland AasH 17- (19)brutt

Nikkelverket BIL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Christina WhiteD-bedr (3)23.4110.17
1Oluf BøckmanH-bedr (7)21.119.12
2Nils Gunnar GjelstenH-bedr (7)21.14+0.039.13
5Ulrik ThistedH-bedr (7)25.41+4.3011.10
7Harald EikH-bedr (7)27.45+6.3412.03
0Elke ThistedD-bedr (3)diskvalifisert

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Jonas KittelsenH 17- (19)18.51+3.588.11

Oddersjaa SSK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Brage BjorvandH-16N (8)31.23+8.3022.54
0Martin Øverøyen BalchenH-16N (8)22.5316.42
1Siri ØkstadD 60- (4)36.1615.46
1Unni MyhreD 50- (5)27.2511.55
1Tone WigemyrD 17- (11)18.578.14
3Svein WigemyrH 50- (9)24.43+4.4710.44
3Elin Glad BalchenD 60- (4)43.23+7.0718.51
3Ingrid Meling SpikkelandD 17- (11)23.14+4.1710.06
3Frank Glad BalchenH 60- (11)23.40+1.1510.17
7Dagfinn HaarrH 60- (11)30.14+7.4913.08
Kristin D AuslandD 17- (11)diskvalifisert

OK Sør

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Hanne TønnesenD-16N (4)21.0415.22
2Gudveig JørundlandD 70- (3)45.20+17.4819.42
3Bjørn A. SchouH 70- (8)32.45+0.4514.14
4Stein CowardH 60- (11)27.23+4.5811.54
5Jostein KorsvikH 60- (11)28.04+5.3912.12
5Hege Hennig LundeD 17- (11)27.02+8.0511.45
6Einar JørundlandH 70- (8)42.37+10.3718.31
7Magne MoyH 70- (8)47.27+15.2720.37
8Robert CowardH 50- (9)27.56+8.0012.08
9Terje UlebergH 60- (11)34.34+12.0915.01
9Helge KristensenH 50- (9)30.34+10.3813.17
9Magnar Stav JohanssenH 17- (19)19.59+5.068.41
10Stein-Erik ScheieH 17- (19)20.15+5.228.48
13Espen CowardH 17- (19)22.37+7.449.50
14Kjell Arne HålandH 17- (19)23.29+8.3610.12
16Morten CowardH 17- (19)24.43+9.5010.44
0Peter Stav JohanssenH-16N (8)diskvalifisert
0Jan Tore JørgensenH 60- (11)diskvalifisert
0Solveig SchouD 60- (4)diskvalifisert

OL Toten-Troll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Marita HernandezD 17- (11)27.22+8.2511.53

Porsgrunn OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Jon SkriubakkenH 50- (9)27.12+7.1611.49

Rambøll

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kirsten SalthaugD 60- (4)39.39+3.2317.14
3Tor LohneH-bedr (7)24.02+2.5110.26
10Sigmund SalthaugH 60- (11)44.41+22.1619.25

Søgne og Songdalen OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Selma WhiteD-16N (4)26.4319.30
0Jonas HenriksenH-16N (8)26.46+3.5319.32
0Marie HenriksenD-16N (4)31.2622.56
1Reidar HeivollH 60- (11)22.259.44
2Irene Beate Øhrn ArnevikD 17- (11)22.44+3.479.53
3Astrid WhiteD 13-14 (4)35.57+4.4615.37
7Ståle ThortveitH 17- (19)19.41+4.488.33
8Ane RibeD 17- (11)27.43+8.4612.03
10May Lene SlettebøeD 17- (11)41.09+22.1217.53
0Else-Margrethe BredlandD 70- (3)diskvalifisert
Leiv-Terje ArnevikH 17- (19)diskvalifisertLast ned GPS-spor i gpx-format

UiA BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Linda G. OpheimD-bedr (3)53.31+29.5023.16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor