Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Vår 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Vår 1
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 18 april 2017

D 13-14

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria KostølKristiansand OK31.1113.33
2Tina BoothKristiansand OK33.52+2.4114.43
3Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK35.57+4.4615.37
4Maria StødleKristiansand OK57.10+25.5924.51

D 15-16

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK22.149.40
2Julie felicia ChristiansenKristiansand OK23.33+1.1910.14
3Silje KregnesKristiansand OK26.05+3.5111.20
4Tuva HepburnKristiansand OK31.24+9.1013.39

D 17-

2 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone WigemyrOddersjaa SSK18.578.14
2Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK22.44+3.479.53
3Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK23.14+4.1710.06
4Inga Vestøl StødleKristiansand OK25.09+6.1210.56
5Hege Hennig LundeOK Sør27.02+8.0511.45
6Marita HernandezOL Toten-Troll27.22+8.2511.53
7Benedicte BeckmannKristiansand OK27.24+8.2711.54
8Ane RibeSøgne og Songdalen OK27.43+8.4612.03
9Una Glende JansonKristiansand OK35.27+16.3015.24
10May Lene SlettebøeSøgne og Songdalen OK41.09+22.1217.53
Kristin D AuslandOddersjaa SSKdiskvalifisert
Målfrid KonstKristiansand OKbrutt

D 50-

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni MyhreOddersjaa SSK27.2511.55
2Åse Reidun KregnesKristiansand OK29.10+1.4512.40
3Ragnhild HaldKristiansand OK29.17+1.5212.43
4Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen36.39+9.1415.56
5Anne Karin RibeKristiansand OK44.48+17.2319.28

D 60-

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siri ØkstadOddersjaa SSK36.1615.46
2Kirsten SalthaugRambøll39.39+3.2317.14
3Elin Glad BalchenOddersjaa SSK43.23+7.0718.51
0Solveig SchouOK Sørdiskvalifisert

D 70-

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Timenes LaugenIL Imås27.3211.58
2Gudveig JørundlandOK Sør45.20+17.4819.42
0Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

H 13-14

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trygve Børte NomelandKristiansand OK21.449.26
2Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK32.50+11.0614.16
0Brage TakleKristiansand OKdiskvalifisert

H 15-16

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1David RundeKristiansand OK16.407.14
2Odd-Anton HermansenKristiansand OK20.42+4.029.00
3Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK22.29+5.499.46
4Erlend Odd BergeKristiansand OK26.21+9.4111.27
5Guttorm RosendahlIL Vindbjart34.35+17.5515.02

H 17-

2 300 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius PyttenKristiansand OK14.536.28
2Vegard DanielsenKristiansand OK15.14+0.216.37
3Christian BøenKristiansand OK15.50+0.576.53
4Petter Marki ErichsenKristiansand OK16.16+1.237.04
5Marius AurebekkKristiansand OK16.23+1.307.07
6Jonas KittelsenNTNUI18.51+3.588.11
7Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK19.41+4.488.33
8Kristian PyttenKristiansand OK19.54+5.018.39
9Magnar Stav JohanssenOK Sør19.59+5.068.41
10Stein-Erik ScheieOK Sør20.15+5.228.48
11Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK20.27+5.348.53
12Henrik Svaland AasKristiansand OK20.47+5.549.02
13Espen CowardOK Sør22.37+7.449.50
14Kjell Arne HålandOK Sør23.29+8.3610.12
15Rune SkogerbøIL Vindbjart23.36+8.4310.15
16Morten CowardOK Sør24.43+9.5010.44
17Olaf RosendahlIL Vindbjart25.00+10.0710.52
0Håvar Birkeland StormoenKristiansand OKdiskvalifisert
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Ørjan Svaland AasKristiansand OKbrutt

H 50-

2 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan BlandkjennKristiansand OK19.568.40
2Fred-Arne SivertsenKristiansand OK23.36+3.4010.15
3Svein WigemyrOddersjaa SSK24.43+4.4710.44
4Øivind SæbøKristiansand OK24.50+4.5410.47
5Harald VingerhagenKristiansand OK25.28+5.3211.04
6Kristen RibeKristiansand OK26.22+6.2611.27
7Jon SkriubakkenPorsgrunn OL27.12+7.1611.49
8Robert CowardOK Sør27.56+8.0012.08
9Helge KristensenOK Sør30.34+10.3813.17

H 60-

2 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK22.259.44
2John HansenKristiansand OK22.48+0.239.54
3Frank Glad BalchenOddersjaa SSK23.40+1.1510.17
4Stein CowardOK Sør27.23+4.5811.54
5Jostein KorsvikOK Sør28.04+5.3912.12
6Øyvin SimonsenIL Imås29.15+6.5012.43
7Dagfinn HaarrOddersjaa SSK30.14+7.4913.08
8Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen32.56+10.3114.19
9Terje UlebergOK Sør34.34+12.0915.01
10Sigmund SalthaugRambøll44.41+22.1619.25
0Jan Tore JørgensenOK Sørdiskvalifisert

H-16N

1 370 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Fabian JohannessenKristiansand OK28.45+5.5220.59
0Brage BjorvandOddersjaa SSK31.23+8.3022.54
0Kurt Kristian Willam ThistedKristiansand OK32.55+10.0224.01
0Jonas HenriksenSøgne og Songdalen OK26.46+3.5319.32
0Bent Aaris Willam ThistedKristiansand OK29.56+7.0321.50
0Martin Øverøyen BalchenOddersjaa SSK22.5316.42
0Lars KostølKristiansand OK30.42+7.4922.24
0Peter Stav JohanssenOK Sørdiskvalifisert

H 70-

2 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Petter LaugenIL Imås32.0013.54
2Nils Egil JohannessenIL Høvdingen32.12+0.1214.00
3Bjørn A. SchouOK Sør32.45+0.4514.14
4Audun KjøstvedtIL Høvdingen38.44+6.4416.50
5Hallvard VesterhusIL Høvdingen38.50+6.5016.53
6Einar JørundlandOK Sør42.37+10.3718.31
7Magne MoyOK Sør47.27+15.2720.37
8Peter RosendahlIL Vindbjart52.41+20.4122.54

H-bedr

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oluf BøckmanNikkelverket BIL21.119.12
2Nils Gunnar GjelstenNikkelverket BIL21.14+0.039.13
3Tor LohneRambøll24.02+2.5110.26
4Bjarne FærestrandBroadnet24.33+3.2210.40
5Ulrik ThistedNikkelverket BIL25.41+4.3011.10
6Reidar SæstadDNB26.16+5.0511.25
7Harald EikNikkelverket BIL27.45+6.3412.03

D-16N

1 370 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Sereina SnerthammerKristiansand OK26.2619.17
0Hanne TønnesenOK Sør21.0415.22
0Selma WhiteSøgne og Songdalen OK26.4319.30
0Marie HenriksenSøgne og Songdalen OK31.2622.56

D-bedr

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christina WhiteNikkelverket BIL23.4110.17
2Linda G. OpheimUiA BIL53.31+29.5023.16
0Elke ThistedNikkelverket BILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor